By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

VIII.1B Česko

Wins in a row Won matches in a row
1. Přední Zborovice  wc cup 3 4
2. Smědčice 2 2
3. Snět  wc cup 1 10
4. Strahovice  chl cup 1 8
5. Černilov 1 3
6. Kozlov  wc cup 1 1
7. Líšná 1 1
8. Mirošov  chl cup 0 6
9. Piráti Chomutov 0 5
10. Prosečné 0 5
11. Chlum Svaté Maří 0 5
12. Xaverov 0 1
13. Písty 0 1
14. Markvartice 0 0
15. Unčín  chl cup 0 0
16. 1.FC Slovácko 0 0
17. SK Slavia Bolkov 0 0
18. Sytno 0 0
19. Jesenice 0 0
20. Štěkeň 0 0
comments
 
1 | 2 | 3 | 4 | 

Turniej"16"drużyn na wymianę, pisać na priv :)

kingbartol | Detail

slavia čoklovice dnes přijde o první místo :-)

loco | Detail

sk slavia čakovice, dnes dostane výprask :-)

loco | Detail

Díky Díky :)

Ahmuns | Detail

Ještě že jses poradil s Přítluky :-)

loco | Detail

No tak konečně to snad vyjde. Po sérii pátých míst je postup na dosah. Jen si to ještě nepokazit. Dnes dokonalý obrat. Ve 4.´ 0:1 , do poločasu 2:1 a před koncem pojistka na 3:1.

Navr | Detail

gratuluju k vítězství Újezdu a téměř jistému postupu. Ale dostat gól na 2:1, sedm minut před koncem, to zamrzí. :-) V pondělí další těžký zápas se Žďárem. Snad se zadaří víc.

Navr | Detail

já doufám, že ne :-) Ale třeba Ti to vyjde nějakém turnaji :-)

Navr | Detail

fernytek2: tak já doufám, že vyhraju, ale bude to těžké. Ať vyhraje ten lepší.

Navr | Detail

dobrá by byla plichta, aspoň by se ta první čtyřka ještě více zamotala. Teda doufám, že porazím Řečany.

Navr | Detail

já nevím, mě by se tam víc líbil Unín :-)

Navr | Detail

No konečne někdo smáznul čakovice!!!

loco | Detail

napodobně :-)

čum | Detail

Gratuluju postupujícím. Na mě zbylo zase jen páté místo, ale co bych chtěl, když neporazím nikoho ze špičky. Tak uvidíme příští sezónu.

Navr | Detail

Co se děje s FK Litoměřice ? Ze začátku postrach ligy, teď už pár kol bída !!!!

grosak | Detail

kourak: trošku jsem Ti to usnadnil, nedostal jsem se k internetu a nestihl tak nastavit sestavu. Gratulace, ale v odvetě Ti to vrátím :-)

Navr | Detail

Taky Slavoj potřebuje postup :)

JIRKA89 | Detail

Dobřee ,gratuluju Litoměřicím... a všem ,kdo budou pokračovat v teto hre ,preju hodne stesti do dalsich sezon a doufam ,ze se zase nekdy potkame...:D dekuju vsem za zajimavou sezonu...

bivojj | Detail

Máme čtyři kola do konce a šance na postup stále žije. Ale čekají mě 3 těžká závěrečná kola (Slaný, Houslice, Litoměřice) a kdo ví, jak to v tomto bláznivém systému dopadne. Každopádně hodně štěstí všem.

Navr | Detail

No tak to jsem fakt necekal...cadenatres mel asi ve finale pravdu - stejna sestava a nastaveni jako proti tymum z cela ligy ,kdy jsem treba i vyhral ,unava hracu minimalni a ejhle...no nic ,gratulace...

bivojj | Detail

Přelouč a Divišov dobrá práce. Gratulace

Navr | Detail

ahoj benybiker. vezmeš mě prosim turnaje novice series?

dominik18 | Detail

Hmmm ,peknej naklep...gratulace...

bivojj | Detail

tvl ,4 goly za 8 minut..:D dobre nahravac McClure...:D

bivojj | Detail

benybiker:tak dnes si mel dost štěstí že si vyhrál držení míče sem měl já v 1.poločase 54% a v druhém dokonce 70% ale znova se potvrdilo že se hraje na goly :/

JIRKA89 | Detail

Teda Protech ,nejak ses rozjel...:D gratuluju...

bivojj | Detail

A jo ,teda smekam...a gratuluju...

bivojj | Detail

Protech2:tedkom mi už bohužel stejně o nic nejde ale příští sezonu jasný cíl postoupit ale jak tak koukám bude to určitě zase vyrovnané jako tahle sezona ale doufam že se mi to podaří :)

JIRKA89 | Detail

Navr:díky potřebuji body jak sůl nechápu tuhle hru jsem už kdysi hrál ale nikdy sem neměl problém s postupem s 8.ligy fakt supr liga to zde je snat už příští sezonu postoupím :)

JIRKA89 | Detail

dominik:já 16 na výměnu kdo má zájem pište ?

JIRKA89 | Detail

Já bych dal přátelák pošli mi výzvy

JIRKA89 | Detail

neda si nekdo pratelacek??

bivojj | Detail

Ach jo ,veril jsem si teda na lepsi vysledek ...no nic ,priste zkusim jinou taktiku...:D

bivojj | Detail

takových zápasů jsem už odehrál spousty a taky jsem se kolikrát nestačil divit :-D A to je na fotbale to krásné, že ne vždy vyhraje ten silnější.

Navr | Detail

No vidis Zdendo ,v minuly sezone jsem zacinal stejne...:D

bivojj | Detail

jupiii...

bivojj | Detail

Navr:já to stejné taky 2:0 a pak nakonec 2:3 a přitom sem měl oba poločasy větší držení míče :(

JIRKA89 | Detail

No to bych se z toho pos**l, vedu 2:0 a nakonec prohraju 2:3. Gratulace Jiřetínu, dobrý zápas.

Navr | Detail

Sem rád že jsem v této lize tady to bude boj až do posledního kola o postupové příčky doufám že doženu ten špatný začátek a budu se rvát taky o postup :)

JIRKA89 | Detail

oktanav:promin den sem zde nebyl ale už sem všehno potvrdil

JIRKA89 | Detail

Jirko89 máš tam výzvi tak akceptuješ je?

oktanav | Detail

turnaje pro 4,8,16 i virtualka na výměnu pište do pošty.

Jura88SFCOpava | Detail

Měli byste někdo zájem dát přátelák pokud ano tak vyzvěte a nebo mi napište do zpráv a vyzvu vás já

JIRKA89 | Detail

Sem zde nový ale věřím v postup :D

JIRKA89 | Detail

Tak Malfojji ,zase mi utikas... no nic ,trochu obmenime kadr a zase te treba dotahnu :D gratuluju vsem ,nasim trem sampionum preju hodne stesti v dalsim levelu a se zbytkem se opet porveme o celo tabulky...

bivojj | Detail

Hmmm ,pekne se nam to tu vyvrbilo :D dlouho jsem nevidel takhle peknej konec sezony...gratuluju vsem za dobre vykony v lize a peknou hru :D

bivojj | Detail

Taky jsi mohl napsat driv ,ze nestihnes nastavit sestavu ,dal bych utocnejsi formaci...:D

bivojj | Detail

Boze ja jsem ale trubka ,vcera jsem se vubec nedostal ke kompu...sice vysledek jakz takz ,ale prohra ,mohlo to byt jinak, takhle zazdit konec sezony...dpc...blahopreju Zdendo

bivojj | Detail

Ja jsem ti daroval tri body a ani te to moc nestalo :D

bivojj | Detail

jestli Slavoj ten zapas neproda :D

bivojj | Detail