By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)
5/1/2026 2/1/2026 11/1/2025 8/1/2025

VIII.1B Česko

  P W D L S PTS
1. Bobnice  chl cup Os_cz 38 37 1 0 169:6 112
2. AC SPARTA PRAHA G chl cup hopper66 38 21 7 10 60:55 70
3. Prušánky  chl cup Anubis 38 20 10 8 62:37 70
4. Písty  chl cup strelec18 38 17 9 12 56:49 60
5. Unčín  chl cup kapesnicek 38 17 9 12 51:42 60
6. Xaverov  chl cup majo.f 38 17 5 16 48:44 56
7. SK Slavia Bolkov tomika 999 38 16 6 16 46:46 54
8. Strahovice QuantumDnB 38 15 7 16 45:55 52
9. Černilov Uzlenjedentym 38 14 9 15 40:36 51
10. Štěkeň lipilipican 38 14 8 16 46:53 50
11. Kozlov DELIANT 38 13 10 15 46:54 49
12. Jesenice 3bitman97 38 13 7 18 41:51 46
13. Markvartice machynek 38 12 10 16 41:51 46
14. Přední Zborovice assell 38 13 5 20 38:61 44
15. Bílčice sai-naw-moon@hotmail.com 38 13 5 20 38:63 44
16. FC NEC 76 BRNO Mesi22 38 13 4 21 34:55 43
17. Smečno klabaczek 38 12 6 20 50:66 42
18. Kotopeky marek7777 38 12 6 20 40:60 42
19. Zlatá Olešnice saidnoor99@gmail.com 38 11 9 18 42:74 42
20. Moravské Knínice rehys 38 9 9 20 32:67 36
comments
 
1 | 2 | 3 | 4 | 

Turniej"16"drużyn na wymianę, pisać na priv :)

kingbartol | Detail

slavia čoklovice dnes přijde o první místo :-)

loco | Detail

sk slavia čakovice, dnes dostane výprask :-)

loco | Detail

Díky Díky :)

Ahmuns | Detail

Ještě že jses poradil s Přítluky :-)

loco | Detail

No tak konečně to snad vyjde. Po sérii pátých míst je postup na dosah. Jen si to ještě nepokazit. Dnes dokonalý obrat. Ve 4.´ 0:1 , do poločasu 2:1 a před koncem pojistka na 3:1.

Navr | Detail

gratuluju k vítězství Újezdu a téměř jistému postupu. Ale dostat gól na 2:1, sedm minut před koncem, to zamrzí. :-) V pondělí další těžký zápas se Žďárem. Snad se zadaří víc.

Navr | Detail

já doufám, že ne :-) Ale třeba Ti to vyjde nějakém turnaji :-)

Navr | Detail

fernytek2: tak já doufám, že vyhraju, ale bude to těžké. Ať vyhraje ten lepší.

Navr | Detail

dobrá by byla plichta, aspoň by se ta první čtyřka ještě více zamotala. Teda doufám, že porazím Řečany.

Navr | Detail

já nevím, mě by se tam víc líbil Unín :-)

Navr | Detail

No konečne někdo smáznul čakovice!!!

loco | Detail

napodobně :-)

čum | Detail

Gratuluju postupujícím. Na mě zbylo zase jen páté místo, ale co bych chtěl, když neporazím nikoho ze špičky. Tak uvidíme příští sezónu.

Navr | Detail

Co se děje s FK Litoměřice ? Ze začátku postrach ligy, teď už pár kol bída !!!!

grosak | Detail

kourak: trošku jsem Ti to usnadnil, nedostal jsem se k internetu a nestihl tak nastavit sestavu. Gratulace, ale v odvetě Ti to vrátím :-)

Navr | Detail

Taky Slavoj potřebuje postup :)

JIRKA89 | Detail

Dobřee ,gratuluju Litoměřicím... a všem ,kdo budou pokračovat v teto hre ,preju hodne stesti do dalsich sezon a doufam ,ze se zase nekdy potkame...:D dekuju vsem za zajimavou sezonu...

bivojj | Detail

Máme čtyři kola do konce a šance na postup stále žije. Ale čekají mě 3 těžká závěrečná kola (Slaný, Houslice, Litoměřice) a kdo ví, jak to v tomto bláznivém systému dopadne. Každopádně hodně štěstí všem.

Navr | Detail

No tak to jsem fakt necekal...cadenatres mel asi ve finale pravdu - stejna sestava a nastaveni jako proti tymum z cela ligy ,kdy jsem treba i vyhral ,unava hracu minimalni a ejhle...no nic ,gratulace...

bivojj | Detail

Přelouč a Divišov dobrá práce. Gratulace

Navr | Detail

ahoj benybiker. vezmeš mě prosim turnaje novice series?

dominik18 | Detail

Hmmm ,peknej naklep...gratulace...

bivojj | Detail

tvl ,4 goly za 8 minut..:D dobre nahravac McClure...:D

bivojj | Detail

benybiker:tak dnes si mel dost štěstí že si vyhrál držení míče sem měl já v 1.poločase 54% a v druhém dokonce 70% ale znova se potvrdilo že se hraje na goly :/

JIRKA89 | Detail

Teda Protech ,nejak ses rozjel...:D gratuluju...

bivojj | Detail

A jo ,teda smekam...a gratuluju...

bivojj | Detail

Protech2:tedkom mi už bohužel stejně o nic nejde ale příští sezonu jasný cíl postoupit ale jak tak koukám bude to určitě zase vyrovnané jako tahle sezona ale doufam že se mi to podaří :)

JIRKA89 | Detail

Navr:díky potřebuji body jak sůl nechápu tuhle hru jsem už kdysi hrál ale nikdy sem neměl problém s postupem s 8.ligy fakt supr liga to zde je snat už příští sezonu postoupím :)

JIRKA89 | Detail

dominik:já 16 na výměnu kdo má zájem pište ?

JIRKA89 | Detail

Já bych dal přátelák pošli mi výzvy

JIRKA89 | Detail

neda si nekdo pratelacek??

bivojj | Detail

Ach jo ,veril jsem si teda na lepsi vysledek ...no nic ,priste zkusim jinou taktiku...:D

bivojj | Detail

takových zápasů jsem už odehrál spousty a taky jsem se kolikrát nestačil divit :-D A to je na fotbale to krásné, že ne vždy vyhraje ten silnější.

Navr | Detail

No vidis Zdendo ,v minuly sezone jsem zacinal stejne...:D

bivojj | Detail

jupiii...

bivojj | Detail

Navr:já to stejné taky 2:0 a pak nakonec 2:3 a přitom sem měl oba poločasy větší držení míče :(

JIRKA89 | Detail

No to bych se z toho pos**l, vedu 2:0 a nakonec prohraju 2:3. Gratulace Jiřetínu, dobrý zápas.

Navr | Detail

Sem rád že jsem v této lize tady to bude boj až do posledního kola o postupové příčky doufám že doženu ten špatný začátek a budu se rvát taky o postup :)

JIRKA89 | Detail

oktanav:promin den sem zde nebyl ale už sem všehno potvrdil

JIRKA89 | Detail

Jirko89 máš tam výzvi tak akceptuješ je?

oktanav | Detail

turnaje pro 4,8,16 i virtualka na výměnu pište do pošty.

Jura88SFCOpava | Detail

Měli byste někdo zájem dát přátelák pokud ano tak vyzvěte a nebo mi napište do zpráv a vyzvu vás já

JIRKA89 | Detail

Sem zde nový ale věřím v postup :D

JIRKA89 | Detail

Tak Malfojji ,zase mi utikas... no nic ,trochu obmenime kadr a zase te treba dotahnu :D gratuluju vsem ,nasim trem sampionum preju hodne stesti v dalsim levelu a se zbytkem se opet porveme o celo tabulky...

bivojj | Detail

Hmmm ,pekne se nam to tu vyvrbilo :D dlouho jsem nevidel takhle peknej konec sezony...gratuluju vsem za dobre vykony v lize a peknou hru :D

bivojj | Detail

Taky jsi mohl napsat driv ,ze nestihnes nastavit sestavu ,dal bych utocnejsi formaci...:D

bivojj | Detail

Boze ja jsem ale trubka ,vcera jsem se vubec nedostal ke kompu...sice vysledek jakz takz ,ale prohra ,mohlo to byt jinak, takhle zazdit konec sezony...dpc...blahopreju Zdendo

bivojj | Detail

Ja jsem ti daroval tri body a ani te to moc nestalo :D

bivojj | Detail

jestli Slavoj ten zapas neproda :D

bivojj | Detail