By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

VIII.1B Česko

  P W D L S PTS
1. Unčín  chl cup Černilov  2:0 Unčín  Unčín  1:1 Chlum Svaté Maří  Smědčice  1:3 Unčín  Unčín  2:2 SK Slavia Bolkov  Přední Zborovice  1:4 Unčín   10 7 2 1 23:10 23
2. Strahovice  chl cup Strahovice  1:0 Markvartice  Strahovice  2:2 Snět  Kozlov  0:1 Strahovice  Strahovice  2:1 Černilov  Chlum Svaté Maří  1:1 Strahovice   10 6 3 1 14:6 21
3. Mirošov  chl cup Prosečné  1:1 Mirošov  Mirošov  3:1 Písty  Piráti Chomutov 1:1 Mirošov  Markvartice  0:1 Mirošov  Mirošov  2:0 Jesenice   10 6 2 2 14:7 20
4. Snět  chl cup Snět  2:0 Sytno  Strahovice  2:2 Snět  Snět  0:0 Markvartice  Snět  0:0 Kozlov  Černilov  1:2 Snět   10 4 6 0 13:5 18
5. Kozlov  chl cup Kozlov  1:0 Štěkeň  Sytno  2:1 Kozlov  Kozlov  0:1 Strahovice  Snět  0:0 Kozlov  Kozlov  1:0 Markvartice   10 5 2 3 14:10 17
6. Přední Zborovice  chl cup Přední Zborovice  1:0 Jesenice  Líšná  0:1 Přední Zborovice  Přední Zborovice  1:0 1.FC Slovácko Xaverov  0:0 Přední Zborovice  Přední Zborovice  1:4 Unčín   10 5 2 3 10:11 17
7. Chlum Svaté Maří Chlum Svaté Maří  1:1 Xaverov  Unčín  1:1 Chlum Svaté Maří  Chlum Svaté Maří  3:0 Štěkeň  Sytno  0:2 Chlum Svaté Maří  Chlum Svaté Maří  1:1 Strahovice   10 4 5 1 16:7 17
8. Sytno Snět  2:0 Sytno  Sytno  2:1 Kozlov  Černilov  2:0 Sytno  Sytno  0:2 Chlum Svaté Maří  Smědčice  2:2 Sytno   10 5 1 4 10:12 16
9. SK Slavia Bolkov SK Slavia Bolkov  0:1 Líšná  1.FC Slovácko 2:1 SK Slavia Bolkov  SK Slavia Bolkov  3:1 Xaverov  Unčín  2:2 SK Slavia Bolkov  SK Slavia Bolkov  3:0 Štěkeň   10 4 3 3 15:10 15
10. 1.FC Slovácko Smědčice  2:1 1.FC Slovácko 1.FC Slovácko 2:1 SK Slavia Bolkov  Přední Zborovice  1:0 1.FC Slovácko 1.FC Slovácko 0:1 Prosečné  Písty  1:1 1.FC Slovácko  10 4 3 3 14:12 15
11. Prosečné Prosečné  1:1 Mirošov  Jesenice  1:2 Prosečné  Prosečné  1:1 Líšná  1.FC Slovácko 0:1 Prosečné  Prosečné  1:0 Xaverov   10 4 3 3 10:13 15
12. Černilov Černilov  2:0 Unčín  Štěkeň  1:1 Černilov  Černilov  2:0 Sytno  Strahovice  2:1 Černilov  Černilov  1:2 Snět   10 3 2 5 11:11 11
13. Smědčice Smědčice  2:1 1.FC Slovácko Xaverov  1:2 Smědčice  Smědčice  1:3 Unčín  Štěkeň  2:0 Smědčice  Smědčice  2:2 Sytno   10 3 2 5 8:16 11
14. Štěkeň Kozlov  1:0 Štěkeň  Štěkeň  1:1 Černilov  Chlum Svaté Maří  3:0 Štěkeň  Štěkeň  2:0 Smědčice  SK Slavia Bolkov  3:0 Štěkeň   10 3 2 5 6:11 11
15. Piráti Chomutov Písty  1:1 Piráti Chomutov Markvartice  2:2 Piráti Chomutov Piráti Chomutov 1:1 Mirošov  Jesenice  1:2 Piráti Chomutov Piráti Chomutov 2:2 Líšná   10 2 4 4 12:14 10
16. Markvartice Strahovice  1:0 Markvartice  Markvartice  2:2 Piráti Chomutov Snět  0:0 Markvartice  Markvartice  0:1 Mirošov  Kozlov  1:0 Markvartice   10 2 3 5 9:13 9
17. Líšná SK Slavia Bolkov  0:1 Líšná  Líšná  0:1 Přední Zborovice  Prosečné  1:1 Líšná  Líšná  4:0 Písty  Piráti Chomutov 2:2 Líšná   10 2 2 6 10:13 8
18. Jesenice Přední Zborovice  1:0 Jesenice  Jesenice  1:2 Prosečné  Písty  0:2 Jesenice  Jesenice  1:2 Piráti Chomutov Mirošov  2:0 Jesenice   10 2 2 6 7:15 8
19. Xaverov Chlum Svaté Maří  1:1 Xaverov  Xaverov  1:2 Smědčice  SK Slavia Bolkov  3:1 Xaverov  Xaverov  0:0 Přední Zborovice  Prosečné  1:0 Xaverov   10 1 3 6 5:15 6
20. Písty Písty  1:1 Piráti Chomutov Mirošov  3:1 Písty  Písty  0:2 Jesenice  Líšná  4:0 Písty  Písty  1:1 1.FC Slovácko  10 1 2 7 8:18 5
Played matches: : 100 / 380
 
comments
 
1 | 2 | 3 | 4 | 

Gratz Nejepínu :) ... No asi jim to nějak blbne :D když každý vidí něco jinýho :)

puckino | Detail

Ale pravdou je že před zápasem s Litoměřicemi mi vyhodnocení soupeře řeklo že síla Litoměřického týmu vzhledem k mému je 106%.

puckino | Detail

Ještě je hodně zápasů do konce, ale hlavně tři první týmy budeme hrát ještě spolu takže má dost reálnou šanci nás dostihnout.

puckino | Detail

wow :o překvapení :D , ale dík za dobrej match ;)

puckino | Detail

Myslím že tentokrát mě asi porazíš, chybí mi klíčoví hráči... nevíte kolik se platí za ty sms z na mobil??

puckino | Detail

Pokud dáte někdo 8-turnaj na výměnu napište :)

puckino | Detail

Dostal jsem ban na IP :(( ale zatím je pro mě důvod neznámý...

puckino | Detail

jjjj ja mam zajem pls pozvi me, ja te naoplatku take pozvu diky:-)

soldis | Detail

Dobrý zápas, ale byl jsi lepší vždy jsem musel dotahovat... :))

puckino | Detail

Tak musíš mít dost zkušeností když už to hraješ 3roky a měsíc.... nikdo z této ligy nehraje dýl..

puckino | Detail

Snad :D , ale máš dobře postavený mužstvo...

puckino | Detail

příští kolo.. těším se :))) doufám že si zahrajeme útočnej fotbal :)

puckino | Detail

Nevím čím to bylo, ale aspoň mi to pořádně srazilo sebevědomí, kterého jsem měl už moc, takže možná dobře že jsem pohrál, ale jinak gratuluju Spartě k výhře :)

puckino | Detail

Nemožněj nervák :D ale dobrej konec, všecko dobré :) jinak dík dobrej zápas :)

puckino | Detail

příští kolo je další šlágr :)) moc se těším :D

puckino | Detail

Dívám se a Litoměřice mají docela štěstí na červené karty :D ale jinak jste hráli asi dost dobrej zápas...

puckino | Detail

no ja to snad radsi nevidim :( ja nevim co snima je ty vol.. to je v prde... takhle nepostoupim vubec a nevim no hlavne ze na zacatku jsem sanci no stejnak gratuluji :(

2tomik2 | Detail

Dobře Litoměřice :oo

puckino | Detail

Bude to zajimavej zápas no :D

puckino | Detail

tobe rtaky a at vyhraje lepis

2tomik2 | Detail

jsem si nanastavil moje chyba a docela me i zaskocil :D

2tomik2 | Detail

Taky mě jeho vítězství překvapilo, ale myslím že to částečně ovlivnily ty červené karty...

puckino | Detail

zdravim vidim zer tabulka se podle me vyviji dobre pro me a doufam ze litomerice maknout kdyz jsme z jednoho okresu a kousek mesta mame 4 kilometri od sebe z litomeric do terezina vid protech :D neboj jeste mas sanci velkou:D

2tomik2 | Detail

teda jiro co to musis vihrat drzim palecky :o)

werichovakt | Detail

Jojo Litoměřice měli pěknou smůlu ...

puckino | Detail

kdo bych chtel abych postoupil jse ja druha sparta a litomerice

2tomik2 | Detail

Taky zdravím :)) a taky jsem přišel z nižší ligy, ale i tak chci postoupit :)

puckino | Detail

tak panstvo dnes poslední zapas, hrálo se mi s vama velice dobře, byli sté dobří soupeři jen tak dal a určité postoupíte běste za svým cílem kluci

werichovakt | Detail

neboj kamo pockam natebe v pristi lize budu prohravat sem tam vitezit :o)

werichovakt | Detail

Moc se do této Ligy těším akorát škoda že tu nebudou ty nejsilnější týmy :D

puckino | Detail

ted uz jeto jedno ja uz to na postup nemam stracim dost bodu

werichovakt | Detail

no a jeto viresene dobra hra liptonium ses dobrej

werichovakt | Detail

nebojse jato vidim na prohru ses lepsi nez ja

werichovakt | Detail

tak to sem zvedavej kdo vihraje no uvidime kdiz prohraju tak se neda nic delat tak sito zopaknu nebudemito vadit vzdit jeto jenom hra pristi sezonu postoupim tak hodne stesti vsem

werichovakt | Detail

tobe taky a vsem :D

2tomik2 | Detail

tak panove Nový rok je za dveřmi, pohár sektu pozvedni. Ať je v něm víc lepších dnů, více štěstí ve fodbale a pohody,Vše nej do roku 2011. preje werichovakt Frymburk

werichovakt | Detail

nevadi klidne vas pustim v pristi sezone se setkame ale jinak dobry Liptonium

werichovakt | Detail

Co jsem vam rikal na zacatku ligy. Liptonium vam natrhne prdelky a udelate mu pa pa.:-)) tak blahopreji Liptonkovi a BANIK P...!!!!!!!

Toncek 1982 | Detail

tak to snad ne remiza melsem vihrat ale dulezite je ze vim jak proti Boca 02 poruba hrat ale musim rict dobrej zapas i remiza je dobra

werichovakt | Detail

Decka vubec vam tuhle ligu nezavidim. O postupujicim uz je davno rozhodnuto a ted vas do konce ligy ceka jen hromada nudy. Ja htaju ligu IV.C a je to mazec. O postup tady hraje 9 tymu a kazde kolo ma grady! Tak se tu drzte a moc mi tu Liptonka nezlobte. Nekdy se zase stavim na pokec.:-))

Toncek 1982 | Detail

supr i remiza staci

werichovakt | Detail

DOBRE TY LIPTONIUM!!!:D Valis tady bomby!!!:) Kdyz se podivam na prispevek 28.10.2010 tak si asi zalozim vestirnu. Sice je Liptonium zatim na druhem miste ale je to otazka casu kdy budete bojovat tady jen o to druhe postupove misto.:)Jinac musim pochvalit BOCA 02 PORUBA,cukaji se pekne. Jde videt ze je to moravsky klub s poradnymi koulemi.:D

Toncek 1982 | Detail

uz mito konecne zase zapli tak prece jenom prohra no jo coseda delat ale alespon mam duvod poradne hrat a dostat se spatky gratuluji k vihre tymu LIPTONIUM budu se tesit na pristi kolo a co ty

werichovakt | Detail

Ty jo. Liptonium vam tu dava zase pekne na prdel.:-)) Doufam ze mu to tu vyjde a postoupi hned v 1 sezone tehle ligy. Frymburku je mi lito. Skoda ze nestihl nastavit sestavu. Mohl to byt dobry zapas. Pristi kolo bude huste. Tak doufam ze Kral. Por. si nezapomene nastavit sestavu.:-)) LIPTONIUM OLEEE!!!!:-*

Toncek 1982 | Detail

Ajeto hotovi co dokaze jedna zima kdiz nemuzu nastavit vipne eletriku i internet :( no jono 4 misto je taky dobre aspon na chvili nez se dostanu spet na sve misto

werichovakt | Detail

cawte kúpim hráčov pozície:C,F,W C- aspoň 6500 do 24 rokov do 50 mega.Ostané pozicie od 6000 do 24 rokov do 40 mega. zaujemcovia piste do posti hned hraca a cenu.

Durketa | Detail

Ty jo, dal to na prvni pokus.:) ja neverim svym vlastnim ocim:D A Liptonium, ty priste nenapovidej:D:D:D

Toncek 1982 | Detail

vim 4. mozecky spartansky nejsou blby co?:D tak rqadsi se starejte s liptonium o sebe!!!!!!!! a ne o jiny :D

2tomik2 | Detail

panejo vimu ale davate zabrat :o)

werichovakt | Detail

Hej priste az se budes divat na mou ligu, tak se koukni na tabulku poradne a v levo nahore je napsano cislo me ligy.:D Ty hrajes 8 ligu a o te moji si muzes jenom zdat.:P AAAA ted uz to chapu, ted uz to vidim i ja - cislo ligy je napsano rimskymi cislicemi.:D ja zapomel ze spartansky mozek tohle nezvladne. Takze I - 1, V - 5, X - 10, L - 50, C - 100, D - 500 a M je 1000. Takze kontrolni otaza pro manazera 2tomik2 kdyz je u me napsano v tabulce IV - jaka je to liga?:) Prosim zbytek manazeru v teto lize aby neradili a nechali to na 2tomik2.:D:D:D

Toncek 1982 | Detail