By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

VIII.1D Česko

  P W D L S PTS
1. Kaničky  chl cup Lovčice  0:3 Kaničky  Kaničky  2:0 Horní Radechová  FK 1921 Fotbal Třinec A 1:1 Kaničky  Kaničky  3:0 Litohošť  Šilheřovice  2:1 Kaničky   10 6 2 2 18:7 20
2. Nová Role  chl cup Nová Role  1:3 Dobříň  Poštovice  2:0 Nová Role  Nová Role  3:2 Veltrusy  Nová Role  2:0 FC Jevany Radkovice u Budče  1:1 Nová Role   10 5 2 3 16:12 17
3. Markvartovice  chl cup Markvartovice  1:1 Humburky  Hradce  2:0 Markvartovice  Markvartovice  2:0 Vráto  Dobříň  3:1 Markvartovice  Markvartovice  1:2 Poštovice   10 5 2 3 16:14 17
4. Dobříň  chl cup Nová Role  1:3 Dobříň  Dobříň  0:1 FC Jevany Radkovice u Budče  1:1 Dobříň  Dobříň  3:1 Markvartovice  Lovčice  1:0 Dobříň   10 5 1 4 13:11 16
5. FC Arsenal Velká Losenice chl cup FK 1921 Fotbal Třinec A 1:1 FC Arsenal Velká Losenice FC Arsenal Velká Losenice 1:2 Litohošť  Šilheřovice  1:2 FC Arsenal Velká Losenice FC Arsenal Velká Losenice 2:1 Řimovice  Vidim  2:0 FC Arsenal Velká Losenice  10 5 1 4 13:14 16
6. Vidim  chl cup Litohošť  2:1 Vidim  Vidim  2:1 Šilheřovice  Řimovice  1:2 Vidim  Veltrusy  1:1 Vidim  Vidim  2:0 FC Arsenal Velká Losenice  10 4 4 2 15:12 16
7. Lovčice Lovčice  0:3 Kaničky  Humburky  3:3 Lovčice  Lovčice  2:1 Hradce  Vráto  1:1 Lovčice  Lovčice  1:0 Dobříň   10 4 2 4 13:14 14
8. Šilheřovice Šilheřovice  0:0 Řimovice  Vidim  2:1 Šilheřovice  Šilheřovice  1:2 FC Arsenal Velká Losenice FC Sendražice 0:0 Šilheřovice  Šilheřovice  2:1 Kaničky   10 4 2 4 10:8 14
9. FK 1921 Fotbal Třinec A FK 1921 Fotbal Třinec A 1:1 FC Arsenal Velká Losenice FC Sendražice 1:1 FK 1921 Fotbal Třinec A FK 1921 Fotbal Třinec A 1:1 Kaničky  Humburky  1:1 FK 1921 Fotbal Třinec A FK 1921 Fotbal Třinec A 0:2 Hradce   10 3 5 2 13:12 14
10. Vráto FC Jevany 1:1 Vráto  Vráto  2:1 Radkovice u Budče  Markvartovice  2:0 Vráto  Vráto  1:1 Lovčice  Horní Radechová  1:1 Vráto   10 3 5 2 11:11 14
11. Hradce Radkovice u Budče  3:0 Hradce  Hradce  2:0 Markvartovice  Lovčice  2:1 Hradce  Hradce  1:0 Horní Radechová  FK 1921 Fotbal Třinec A 0:2 Hradce   10 4 1 5 10:13 13
12. Radkovice u Budče Radkovice u Budče  3:0 Hradce  Vráto  2:1 Radkovice u Budče  Radkovice u Budče  1:1 Dobříň  Poštovice  0:2 Radkovice u Budče  Radkovice u Budče  1:1 Nová Role   10 3 4 3 16:13 13
13. Humburky Markvartovice  1:1 Humburky  Humburky  3:3 Lovčice  Horní Radechová  2:1 Humburky  Humburky  1:1 FK 1921 Fotbal Třinec A Litohošť  0:1 Humburky   10 3 4 3 13:15 13
14. Litohošť Litohošť  2:1 Vidim  FC Arsenal Velká Losenice 1:2 Litohošť  Litohošť  1:0 FC Sendražice Kaničky  3:0 Litohošť  Litohošť  0:1 Humburky   10 4 0 6 9:14 12
15. Veltrusy Poštovice  0:3 Veltrusy  Veltrusy  0:2 Řimovice  Nová Role  3:2 Veltrusy  Veltrusy  1:1 Vidim  FC Jevany 1:1 Veltrusy   10 3 3 4 14:14 12
16. Horní Radechová Horní Radechová  1:1 FC Sendražice Kaničky  2:0 Horní Radechová  Horní Radechová  2:1 Humburky  Hradce  1:0 Horní Radechová  Horní Radechová  1:1 Vráto   10 2 6 2 11:10 12
17. FC Sendražice Horní Radechová  1:1 FC Sendražice FC Sendražice 1:1 FK 1921 Fotbal Třinec A Litohošť  1:0 FC Sendražice FC Sendražice 0:0 Šilheřovice  Řimovice  0:0 FC Sendražice  10 2 5 3 11:12 11
18. FC Jevany FC Jevany 1:1 Vráto  Dobříň  0:1 FC Jevany FC Jevany 3:0 Poštovice  Nová Role  2:0 FC Jevany FC Jevany 1:1 Veltrusy   10 2 5 3 11:13 11
19. Poštovice Poštovice  0:3 Veltrusy  Poštovice  2:0 Nová Role  FC Jevany 3:0 Poštovice  Poštovice  0:2 Radkovice u Budče  Markvartovice  1:2 Poštovice   10 3 1 6 6:15 10
20. Řimovice Šilheřovice  0:0 Řimovice  Veltrusy  0:2 Řimovice  Řimovice  1:2 Vidim  FC Arsenal Velká Losenice 2:1 Řimovice  Řimovice  0:0 FC Sendražice  10 1 3 6 6:11 6
Played matches: : 100 / 380
 
comments
 
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 

ouvne ouvne,že te to pořad bavi :(

ganobcik | Detail

jo a počítat umím teď jich máš na soupisce 34,ale tz dobrý nějak ne a ne najít

Chosse77 | Detail

ouvne ,jinak na přáteláky nemám čas,to možná ty aby jsi si vydělal nějakej ten pěťák, s pozdravem PepaL

Chosse77 | Detail

deli zmrskej tu ukecanou tlučhubu ,Ouvena,toho náhodičkáře,co nemá ponětí o slušnosti, těším se po 3-5 sezonách co tu ten ubožáček min. ztráví, pak možná dostane kapku rozumu, a nebude tu už tak tlachat??????

Chosse77 | Detail

Těším se

deli72 | Detail

tlachaj si porad rozpravky:D a vy jen takajte a poslouchejte:D,se divim,ze mu vše žerete...mat takeho fagana u sebe tak ho mlatim porad :D

ganobcik | Detail

maš fakt v hlave nasrane,uz te nekomentuju,dite v puberte :D

ganobcik | Detail

a kdys se nebojiš,tak pošli adresu chytraku

ganobcik | Detail

d.m.nt je tvuj foter :D

ganobcik | Detail

škoda te bude až si te najdu!Važ slova!zasran!

ganobcik | Detail

a zase prohravaš,teba je tady škoda :D

ganobcik | Detail

cez takeho čajička ako si ty,uplne v poho:)my sme si postup vydreli,meli sme to taky težky.Ty jen porad brečiš a jen se vymlouvaš :D

ganobcik | Detail

my 2 pardoon :D

ganobcik | Detail

a nepriznaš si to:)ne jen mi 2,nezabudni si nastavit zapas,at pak neposlucham keci,ze si zase zabudol :D na tuhle ligu nemaš

ganobcik | Detail

si sa nejak rozvašnil :D,rekl ti pravdu!!!

ganobcik | Detail

:DDDDDDDDDDDD

ganobcik | Detail

no promin, já nevidím detailně tvý hráče, ale jestli myslíš těch tvých 5-6 hráčů z 36,že je kvalitní tým,tak to už mlčím, akorát nevím jestli jsi měl na mysli fotbalovou 11 a nebo 1 lajnu v hokeji? omlouvám se ,asi jseš ten nejlepší manažer, chudáci ti ostatní saláti v nelepších ligách,ještě se mají od tebe co učit,tak já se určitě taky rád poučím,školení od profíka je třeba

PepaL | Detail

a nechápu proč tu pořád něco fnukáš, jsi horší jak malé mimino, kdybys radši místo toho fnukání,co sem pořád píšeš radši trénoval atd. tak by jsi určitě byl na tom líp než jseš,no co někdo holt mele hubou a někdo zase hraje pořádně fotbal, jinak hoši at se daří, J.H a Č.H makejte na postup máte na to

PepaL | Detail

ouvne neboj konkurence mám, ale ne tak silnou, jako minulé 3 sezony strávené zde, tady je to super našlapaná liga, není tu problém aby 1 prohrál ze 13, a byla mi čest v této konkurenci hrát. jinak koukám že jsi nestihl nastavit sestavu, to já kolikrát také neztihl, ale krom 1 zápasu i tak jsem vyhrál,kdyby jsi měl kvalitní tým tak by jsi nemohl dostat bůra

PepaL | Detail

ale ma,este nemal proti sebe silnejsieho supera:)

ganobcik | Detail

no bodeď by jsi nevyklepl Plzen, když šumák na to prdí a nemá čas se tomu věnovat, takže pc porazíš snadno,to samí sparta kolín a krasov

PepaL | Detail

:DDDD

ganobcik | Detail

čo si čakal :DDD

ganobcik | Detail

ty na jihu čech,

PepaL | Detail

no,koukám, že se Martin a Akrij se už rozjeli, a ty Pojbuky ,to je asi nějaký slušný oddíl? taková pr..l , konec světa, ale šipkama jsou proslavený

PepaL | Detail

a za druhe,tady nejde o turnaje,ale o to hrat co nejvyši ligu,vsak sa my podivej do statistik ligi,tam je videt na co sa sustredim..turnaje pro me nic zatim neznamenaji..

ganobcik | Detail

tak ja ted nehram aby sem vyhraval,to nejde se sustredit na tolko zapasu,porad vydelavam,ale ja viem co delam,az budu met hodne prachu tak zužim kadr na 30,budu se venovat lige a pak si zahram aj nejaky turnajik na ktorej se uz budu taky sustredit.Tedka nenastavuju vunec nic,co se tyce turnaju,tak proto nevyhravam.To bez toho nejde.Ale ty mas 1 turnajik a delas jak ty nemas cas a porad tie vymluvy,ze si nestacil nastavit zapas :D,jak trapne.Tohle sem uz u tebe zazil 4 krat,proste nepriznas prohru a nereknes jo jsi lepsi atd,skym prehras,ty radej reknes nestihl sem :D ja mam svoju strategiu v tejhle hra a zatim se me vse plni jak jsem chtel kamarade!!!!!

ganobcik | Detail

ouvne,vsak mas zopar turnajikov,ja mal denne aj 16 zapasu to uz je mazec :D

ganobcik | Detail

ja ti to rikal :D,tady to bylo hodne tezky a vyrovnany

ganobcik | Detail

tak si davej na to pozor,kazdej bod je dulezitej :)

ganobcik | Detail

co je ouvne?? :D,rikam tady nepostupiš,ešte nejseš pripravenej :D,musiš na sebe zamakat

ganobcik | Detail

Tak i já vás všechny v této lize pozdravuji a přeji co nejlepší výsledky.

romsat | Detail

a asi postupuju porad ze stestim :D achhhhh bože,to je rozum!!!tady sem na tebe zvedav,co ukazes a ci postupis ako sme postupili my :)co na to mame :D

ganobcik | Detail

tvoje rady???vsak si me radil jen pic...ny!!!A nekupil sem od tebe ani jedneho hrace,jen si me chtel podrazit,chtel si mi prodat hrace s platem 1 500 000 ,tak jasne ze si me to chtel prodat za smesnu cenu!!!!!!Za to kde sem ted atd vdecim jinemu,ne tobe.A kdo postupil ze stestim???Vsak sem te tam porazil a to sem byl novacek a nehral sem to 2 sezony ako ty,tak ze hamba tobe:)ses dite,co nevi co rika.Jen porad kecas atd,mal sem svoju strategiu co se tyče turnaju a počtu hraču,ty si mi to odsuzoval a kde jsem ted ja a ty??Kto je na tom financne a klubove lespsi??? :D Proste hrej a neser se do me ty,zacal si ty s deckyma kecama,tohle si tlachej v tride na zakladce.

ganobcik | Detail

jo, jinak klucka a děvče v 5 lize na vás počkáme

PepaL | Detail

tak jak na to tady koukám 14 adeptů na postup,u 3 nevím jestli budou mít čas se tomu moc věnovat celou sezonu(Krasov, Radošov a Kolín) ale kdyby tomu věnovali čas tak to tady bude mela:))

PepaL | Detail

:)

ganobcik | Detail

mám tady své favority na postup tak to sledovat musím, když ta na še liga je nudná, postup jistý, tak se budem chodit bavit sem:)

PepaL | Detail

jak rikas :),PepaLe,budeme to tady sledovat a pobavime sa :)

ganobcik | Detail

aleale,co je to tu za hňupa,tak takhle namachrovanýho borce už jsem taky zažil, je tu v lize(nebudu jmenovat),asi už dostal rozum ,ale když hrál v 9 taky mistr světa, tady to vypadá na mistrů víc, no což přijdu se podívat až se něco odehraje, pak uvidíme ty namachrovánky jak si vedou, jen aby ještě nespadli:)))

PepaL | Detail

a ver tomu ze nepostupis a kdys tak,tak z nahodou,tady nejses favorit,ty rozhodne ne.Mas tady 10 super tymu,to neni 9 liga!Kluci ukazte im to,drzim vam plce :)

ganobcik | Detail

Ouvne,tie tvoje neustale keci,uz to hras aku dobu a kde si porad,vyhras jednu ligu a uz si majister sveta.Porad jen keci a skutek utek!!!hrej a uz nežvan pi....ny!!!Jedine kto tady dela machra si jen ty porad!!!pritom si porad čajiček užvanenej

ganobcik | Detail

tady tato liga je vyrovnana,nemyslite si ze jen tak tady postoupite ouvne a Pavle,Beck vam to rekne sam

ganobcik | Detail

pavell66,postupil sem lebo na to mam:)rozhodne nemam z tebe strach:D at se dari,u nas v lize je to slaboucky,postup je jasny uz ted!:)

ganobcik | Detail

ale to jsou tady řeči, no ještě že mi tří postupujicí se s vámi potkáme nejdřív až po třech sezonách:))))

PepaL | Detail

no silne reči maš:D,ja budu vždy predtebou,tomu ver:D,nemysli si,ze to tady budes mat jednoduche,neboj,budu te sledovat!:)

ganobcik | Detail

hoši držte sa a dakujem:)!!!!!!!!!!!!!

ganobcik | Detail

tak takhle hladký průběh jsem opravdu nečekal,děkuji, super vyrovnaná liga, gratuluji ostatním postupujicím,nedokážu si ani odhadnout kdo z vás postoupí příští sezonu, mi co jsme postoupili tak se asi budem nudit jako kluci před námi ale....

PepaL | Detail

to jsou nervy, to jsou nervy, no nic jdu si natočit pivko:)))

PepaL | Detail

lola pěkně, mohla by jsi uhrát taky bodík

PepaL | Detail