By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

VIII.1D Česko

  P W D L S PTS
1. Kaničky  chl cup Lovčice  0:3 Kaničky  Kaničky  2:0 Horní Radechová  FK 1921 Fotbal Třinec A 1:1 Kaničky  Kaničky  3:0 Litohošť  Šilheřovice  2:1 Kaničky   10 6 2 2 18:7 20
2. Nová Role  chl cup Nová Role  1:3 Dobříň  Poštovice  2:0 Nová Role  Nová Role  3:2 Veltrusy  Nová Role  2:0 FC Jevany Radkovice u Budče  1:1 Nová Role   10 5 2 3 16:12 17
3. Markvartovice  chl cup Markvartovice  1:1 Humburky  Hradce  2:0 Markvartovice  Markvartovice  2:0 Vráto  Dobříň  3:1 Markvartovice  Markvartovice  1:2 Poštovice   10 5 2 3 16:14 17
4. Dobříň  chl cup Nová Role  1:3 Dobříň  Dobříň  0:1 FC Jevany Radkovice u Budče  1:1 Dobříň  Dobříň  3:1 Markvartovice  Lovčice  1:0 Dobříň   10 5 1 4 13:11 16
5. FC Arsenal Velká Losenice chl cup FK 1921 Fotbal Třinec A 1:1 FC Arsenal Velká Losenice FC Arsenal Velká Losenice 1:2 Litohošť  Šilheřovice  1:2 FC Arsenal Velká Losenice FC Arsenal Velká Losenice 2:1 Řimovice  Vidim  2:0 FC Arsenal Velká Losenice  10 5 1 4 13:14 16
6. Vidim  chl cup Litohošť  2:1 Vidim  Vidim  2:1 Šilheřovice  Řimovice  1:2 Vidim  Veltrusy  1:1 Vidim  Vidim  2:0 FC Arsenal Velká Losenice  10 4 4 2 15:12 16
7. Lovčice Lovčice  0:3 Kaničky  Humburky  3:3 Lovčice  Lovčice  2:1 Hradce  Vráto  1:1 Lovčice  Lovčice  1:0 Dobříň   10 4 2 4 13:14 14
8. Šilheřovice Šilheřovice  0:0 Řimovice  Vidim  2:1 Šilheřovice  Šilheřovice  1:2 FC Arsenal Velká Losenice FC Sendražice 0:0 Šilheřovice  Šilheřovice  2:1 Kaničky   10 4 2 4 10:8 14
9. FK 1921 Fotbal Třinec A FK 1921 Fotbal Třinec A 1:1 FC Arsenal Velká Losenice FC Sendražice 1:1 FK 1921 Fotbal Třinec A FK 1921 Fotbal Třinec A 1:1 Kaničky  Humburky  1:1 FK 1921 Fotbal Třinec A FK 1921 Fotbal Třinec A 0:2 Hradce   10 3 5 2 13:12 14
10. Vráto FC Jevany 1:1 Vráto  Vráto  2:1 Radkovice u Budče  Markvartovice  2:0 Vráto  Vráto  1:1 Lovčice  Horní Radechová  1:1 Vráto   10 3 5 2 11:11 14
11. Hradce Radkovice u Budče  3:0 Hradce  Hradce  2:0 Markvartovice  Lovčice  2:1 Hradce  Hradce  1:0 Horní Radechová  FK 1921 Fotbal Třinec A 0:2 Hradce   10 4 1 5 10:13 13
12. Radkovice u Budče Radkovice u Budče  3:0 Hradce  Vráto  2:1 Radkovice u Budče  Radkovice u Budče  1:1 Dobříň  Poštovice  0:2 Radkovice u Budče  Radkovice u Budče  1:1 Nová Role   10 3 4 3 16:13 13
13. Humburky Markvartovice  1:1 Humburky  Humburky  3:3 Lovčice  Horní Radechová  2:1 Humburky  Humburky  1:1 FK 1921 Fotbal Třinec A Litohošť  0:1 Humburky   10 3 4 3 13:15 13
14. Litohošť Litohošť  2:1 Vidim  FC Arsenal Velká Losenice 1:2 Litohošť  Litohošť  1:0 FC Sendražice Kaničky  3:0 Litohošť  Litohošť  0:1 Humburky   10 4 0 6 9:14 12
15. Veltrusy Poštovice  0:3 Veltrusy  Veltrusy  0:2 Řimovice  Nová Role  3:2 Veltrusy  Veltrusy  1:1 Vidim  FC Jevany 1:1 Veltrusy   10 3 3 4 14:14 12
16. Horní Radechová Horní Radechová  1:1 FC Sendražice Kaničky  2:0 Horní Radechová  Horní Radechová  2:1 Humburky  Hradce  1:0 Horní Radechová  Horní Radechová  1:1 Vráto   10 2 6 2 11:10 12
17. FC Sendražice Horní Radechová  1:1 FC Sendražice FC Sendražice 1:1 FK 1921 Fotbal Třinec A Litohošť  1:0 FC Sendražice FC Sendražice 0:0 Šilheřovice  Řimovice  0:0 FC Sendražice  10 2 5 3 11:12 11
18. FC Jevany FC Jevany 1:1 Vráto  Dobříň  0:1 FC Jevany FC Jevany 3:0 Poštovice  Nová Role  2:0 FC Jevany FC Jevany 1:1 Veltrusy   10 2 5 3 11:13 11
19. Poštovice Poštovice  0:3 Veltrusy  Poštovice  2:0 Nová Role  FC Jevany 3:0 Poštovice  Poštovice  0:2 Radkovice u Budče  Markvartovice  1:2 Poštovice   10 3 1 6 6:15 10
20. Řimovice Šilheřovice  0:0 Řimovice  Veltrusy  0:2 Řimovice  Řimovice  1:2 Vidim  FC Arsenal Velká Losenice 2:1 Řimovice  Řimovice  0:0 FC Sendražice  10 1 3 6 6:11 6
Played matches: : 100 / 380
 
comments
 
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 

zdravim vsechny manažery a hlavně manažera týmu loukov.Potkal jsem se s tebou v lize X.D9 ja ted možná postoupim a budu hrat tuto ligu.jestli ano tak se těším na vzájemné zápasy.ja hraju ligou IX.

dominik18 | Detail

prodam hrace hladnicek,zgubis(střední obránci),conk(krajní obrana),stařeček(brankář) a vandirek(utočník) už jsou všichni na přestupové listině

dominik18 | Detail

nemate nekdo zajem o hrace hladníček armošt?pozice středním obránce 3900 bodů.

dominik18 | Detail

Dobrá remíza s Hradcem.

QLB | Detail

Remíza by byla dobrá pro oba.

QLB | Detail

Tak jsem skončil v LM a můžu se soustředit od teď na ligu.

QLB | Detail

tak gratuluji jindřichovu hradci k vítězství, vyhrát bez 3 vyloučených to je super,to mě budeš muset naučit vyhrávat v 8 lidech

PepaL | Detail

neboj,tady to bude zajímavé do posledního kola

PepaL | Detail

Tak po devátém kole,to vypadá velice zajímavě.

horerad | Detail

zdar hoši, tak od dneška už jsem zapojen a mohu fungovat naplno, kokam že sparta kolín má nějake problémy,jo mr majore máš pravdu ještě vetší boj než minulou sezonu,

PepaL | Detail

jj,dík,snad v příští víkend se budu moc věnovat na plno,meli by mě už zapojit.

PepaL | Detail

Díky moc za pozvání.Tým B samozřejmě akceptuji.

QLB | Detail

blahopřeji postupujicím, dopadlo to tak jak jsem očekaval, tak at se daří

PepaL | Detail

vždyt už vedeš a já ještě chvíli taky

PepaL | Detail

tak hoši, jsem tu a jdu se kochat svou hloupostí, jakej jsem trouba,jak jsem to postavil, no možná ne, třeba budu překvapen, ale to uvidím za 90 min.

PepaL | Detail

to víš eon je gigant, nejdřív zaplat a pak se sud, at mi to nejdřív prokážou, tak pak zaplatím,to víš 50 000 za rok neplatí ani cela vesnice,

PepaL | Detail

hoši nevím jestli mi to vyjde,ale zkusím se přijít podívat jak dostávám na prdel, 4 místo to asi jistí

PepaL | Detail

jo komi a když ted koukam na tu sestavu co postavil pc, tak se divím že jsi vyhral až v poslední minutě, kdyby to bylo o 7 golů tak bych se ani nedivil, no co tak si tu pobudu ještě nějakou chvíli, ale neva je tu dobrá parta

PepaL | Detail

zdar kluci, nemohl jsem dělat nic, ani sestavu a kámoš tam byl místo mě, mě odpojili elektriku, tak řeším jine věci a at postoupí ti lepší, omlouvám se ale ještě min, týden budu bez proudu. dnes si postavín sestavu ale nemyslí mi to.

PepaL | Detail

Blahopřeji postupujícím týmům.

QLB | Detail

jo tak to máš pravdu mistři to maj jistý, ale já to mám 50 na50ů poslední 2 kola u mě rozhodnou, komi a pak ty, a stebe mám strach, hraju u tebe a doma si mi dal nářez 2:5, nejpotupnější poražka byla od tebe

PepaL | Detail

to jsem právě čekal, že budou padat nějaké goly a ono nic, to je poprvé, co jsem žádný nedostal, děkuji

PepaL | Detail

hmm, špatně si to tam napsal. Ale docela se divím ,že jsem vyhrál nejlepší hráč zraněn, další červenou, 2půlku o 10 a centimetr kratší nehty, abych neprohrál. ale dík

PepaL | Detail

tak to bylo super, já ji beru taky, tak to domluv at to napíšou

PepaL | Detail

už nekašlu :D zase to rozjíždím :-P

rejdl6 | Detail

no hoši, když budem všichni 4, tak jsem zvědav kdo postoupí, mě čekají z prvních 7 všichni, kromě misrů Lauškroun

PepaL | Detail

za sloupem jsem hrál v první půlce doma a dostal jsem do řepy 2:5, tak snad si neudělám ještě horší ostudu, zatím to byl nejhorší výsledek

PepaL | Detail

no no , hoši , já když koukám na to moje rozlosování , tak se budu muset smířit s tím že asi nepostoupím,5 místo bude asi mé, dle mého rozhodne poslední kolo já versus sloup

PepaL | Detail

Tak jsem Vám to chlapci trochu zamotal.Jinak konsoliduji kádr na další sezónu,tahle mi nevyšla od začátku.Komec jinak sorry.

QLB | Detail

Dneska to dokážeš.Dochází mi síly.

QLB | Detail

Děkuji za gratulaci a hlavně za pozvání.V říjnu plánuji turnaj a určitě tě na oplátku pozvu a budu rád pokud pozvánku přijmeš.

QLB | Detail

no tak to alespon bude zajímavá 2 půlka, když se to tak pěkně vyrovnalo

PepaL | Detail

s takovým výledkem jsem se setkal když jsem začínal v 10 lize, Jirko ty to hraješ déle než já a když jsem měl obavy že dostanu 10:0 tak mi bylo řečeno, že to nejde, max. o 7.to bylo by zajímavý hrat i vyšší výsledky.

PepaL | Detail

olalala Sloup uz zase vede tabulku no to je podivana sloup drzim dneska v teto lize hrozne palce at se ti dari:-)

roofo | Detail

No jo,musím začít připravovat kádr na příští sezónu,abych postoupil.

QLB | Detail

No jo,vypadá to tak,že si to rozdáme příští sezónu společně.Snad nám to vyjde.Na nováčka s nízkým hodnocením to nebyl špatný výkon.

QLB | Detail

ještě mě neodepisujte

QLB | Detail

Ahoj rejdl, to máte ale vyrovnanú ligu.Bude to ťažké

radovansrnec | Detail

No,je to síla.Alespoň bude o co hrát až do konce.

QLB | Detail

nejak sem propasl nastaveni snad dalsi kolo uhraju aspon bod

fyscaI | Detail

tak Mysliv vedes si zkvele Krupa ty to jeste zvladnes ti budu moc drzet palce!!

soldis | Detail

wauu sem prvni doufam ze tam vydrzim dyl jak jedno kolo

fyscaI | Detail

neviem sa už dočkať novej ligy =D

JP57 | Detail

Virtualka na vymenu piste postu !!! :)

Petooo15 | Detail

ešte by som sa chcel posunuť pred bathama...ironiou je že som ho dvakrat porazil, no očividne je doležitejsie skore

JP57 | Detail

minulu sezonu to bolo este horsie =D

JP57 | Detail

vyzera to slubne =D uz 5 bodový náskok na raspenavu, ak neprehram s nou odvetny zapas tak by ma uz nemala dobehnut

JP57 | Detail

robinho, neviem ako ma chces nabuduce rozmetať ked ja budem davno vo vyssich ligach

JP57 | Detail

myslim ze na cas som ho uzemnil

JP57 | Detail

robinho, uz sa tesim na nas zapas =) mozno potom na chvilu budes ticho, ked s tebou vytriem ihrisko

JP57 | Detail