By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

VIII.1E Česko

  P W D L S PTS
1. FC Slávisti Svitávka chl cup FC Slávisti Svitávka 1:0 Krakov  Dušníky  1:1 FC Slávisti Svitávka FC Slávisti Svitávka 1:0 Dražeň  Suchdol  2:0 FC Slávisti Svitávka FC Slávisti Svitávka 1:1 Ondřejov   9 6 2 1 12:8 20
2. Krakov  chl cup FC Slávisti Svitávka 1:0 Krakov  Krakov  1:0 ŁKS Łódź Aš Únehle  2:2 Krakov  Krakov  1:1 Libín  Krakov  0:2 Dušníky   9 5 2 2 12:7 17
3. Ondřejov  chl cup Bruzovice  0:2 Ondřejov  Ondřejov  1:0 Hýsly star Klub Srbsko ČZ 0:1 Ondřejov  Ondřejov  1:0 F.C. Zbrojovka 1913 Brno FC Slávisti Svitávka 1:1 Ondřejov   9 5 2 2 8:4 17
4. Libědice  chl cup Libědice  1:3 Nová Paka  Netvořice  0:1 Libědice  Libědice  3:2 Nárameč  Mochov  0:3 Libědice  Libědice  2:0 Liblín   9 5 1 3 15:11 16
5. Klíčany  chl cup Klíčany  1:2 Netvořice  Nárameč  1:1 Klíčany  Klíčany  1:1 Mochov  Liblín  1:2 Klíčany  Libín  0:0 Klíčany   9 4 4 1 13:6 16
6. Dražeň  chl cup Klub Srbsko ČZ 1:0 Dražeň  Dražeň  3:0 F.C. Zbrojovka 1913 Brno FC Slávisti Svitávka 1:0 Dražeň  Dražeň  1:0 ŁKS Łódź Aš Únehle  2:2 Dražeň   9 4 2 3 10:7 14
7. Mochov Libín  0:4 Mochov  Mochov  3:0 Liblín  Klíčany  1:1 Mochov  Mochov  0:3 Libědice  Bruzovice  0:3 Mochov   9 4 1 4 15:10 13
8. Netvořice Klíčany  1:2 Netvořice  Netvořice  0:1 Libědice  Bruzovice  0:2 Netvořice  Netvořice  2:2 Hýsly star Klub Srbsko ČZ 1:2 Netvořice   9 4 1 4 12:14 13
9. Suchdol Hýsly star 2:0 Suchdol  Suchdol  1:0 Klub Srbsko ČZ F.C. Zbrojovka 1913 Brno 0:3 Suchdol  Suchdol  2:0 FC Slávisti Svitávka ŁKS Łódź Aš 0:0 Suchdol   9 4 1 4 10:7 13
10. Nová Paka Libědice  1:3 Nová Paka  Nová Paka  1:1 Bruzovice  Hýsly star 2:2 Nová Paka  Nová Paka  1:1 Klub Srbsko ČZ F.C. Zbrojovka 1913 Brno 1:1 Nová Paka   9 3 4 2 14:12 13
11. Hýsly star Hýsly star 2:0 Suchdol  Ondřejov  1:0 Hýsly star Hýsly star 2:2 Nová Paka  Netvořice  2:2 Hýsly star Hýsly star 3:1 Nárameč   9 3 3 3 13:15 12
12. ŁKS Łódź Aš ŁKS Łódź Aš 1:1 Únehle  Krakov  1:0 ŁKS Łódź Aš ŁKS Łódź Aš 2:0 Dušníky  Dražeň  1:0 ŁKS Łódź Aš ŁKS Łódź Aš 0:0 Suchdol   9 3 2 4 8:7 11
13. Klub Srbsko ČZ Klub Srbsko ČZ 1:0 Dražeň  Suchdol  1:0 Klub Srbsko ČZ Klub Srbsko ČZ 0:1 Ondřejov  Nová Paka  1:1 Klub Srbsko ČZ Klub Srbsko ČZ 1:2 Netvořice   9 3 2 4 7:7 11
14. F.C. Zbrojovka 1913 Brno F.C. Zbrojovka 1913 Brno 2:1 Dušníky  Dražeň  3:0 F.C. Zbrojovka 1913 Brno F.C. Zbrojovka 1913 Brno 0:3 Suchdol  Ondřejov  1:0 F.C. Zbrojovka 1913 Brno F.C. Zbrojovka 1913 Brno 1:1 Nová Paka   9 3 2 4 7:13 11
15. Únehle ŁKS Łódź Aš 1:1 Únehle  Únehle  1:1 Libín  Únehle  2:2 Krakov  Dušníky  0:3 Únehle  Únehle  2:2 Dražeň   9 2 5 2 13:12 11
16. Libín Libín  0:4 Mochov  Únehle  1:1 Libín  Libín  3:1 Liblín  Krakov  1:1 Libín  Libín  0:0 Klíčany   9 2 5 2 9:10 11
17. Liblín Liblín  2:0 Nárameč  Mochov  3:0 Liblín  Libín  3:1 Liblín  Liblín  1:2 Klíčany  Libědice  2:0 Liblín   9 3 0 6 12:14 9
18. Dušníky F.C. Zbrojovka 1913 Brno 2:1 Dušníky  Dušníky  1:1 FC Slávisti Svitávka ŁKS Łódź Aš 2:0 Dušníky  Dušníky  0:3 Únehle  Krakov  0:2 Dušníky   9 2 3 4 8:13 9
19. Nárameč Liblín  2:0 Nárameč  Nárameč  1:1 Klíčany  Libědice  3:2 Nárameč  Nárameč  1:2 Bruzovice  Hýsly star 3:1 Nárameč   9 1 2 6 6:14 5
20. Bruzovice Bruzovice  0:2 Ondřejov  Nová Paka  1:1 Bruzovice  Bruzovice  0:2 Netvořice  Nárameč  1:2 Bruzovice  Bruzovice  0:3 Mochov   9 1 2 6 4:17 5
Played matches: : 90 / 380
 
comments
 
1 | 2 | 

Tak ještě jedno volný místo.

Postomiši | Detail

všechno ale pozdě,teĎ už je to jen o chybách a náhodě.

Postomiši | Detail

Pepis:Tak nevím co proti tobě na zítra postavím,dnes tu mám tři poháry.A samý lepší špeky,už to začíná houstnout.Soupeřovy týmy nejdou pod 120% proti mýmu.poslední co dnes budu hrát je proti 134%.Pak nastoupím v lize a vybouchnu jak raketa :D

Postomiši | Detail

no to nevím,již je to sice druhý nastavení skupin tak snad to teď vyjde,Nejhorší je asi fakt že v pohárech postupuji přes silnější soupeře,ale na naši ligu mi to nestačí.

Postomiši | Detail

Tak se tak koukám a další kolo hrajem spolu,tak uvidíme jak se klukům zadaři a co udělá ta moje přestavba týmu.

Postomiši | Detail

zas na druhou stránku,nejsi na tom tak zle jak já xD

Postomiši | Detail

Tak to jsme asi dva,nejak se mi nedaří a dnes jsem přeházel hráče ve skupinách tak uvidím co přinesou další kola.

Postomiši | Detail

taky si myslím že si ten systém dělá co chce,ale na druhou stranu možná tu hrají i faktory-skušenost,motivace hráčů,motivace jakou jim nastavíš a taky počasí v jakým budou hrát. Těžko říct. Jsou i jiní manažeři,ale tento se mi jeví asi tak nejlíp a nejlevněji.

Postomiši | Detail

stiro : svatá pravda,ale kolikrát postavíš to nejlepší co máš a stejně to mnohdy nepomůže.

Postomiši | Detail

tak tuto ligu asi neumím nastavit,nějak se nedaří,poháry zatím procházím,ale co bude dál?

Postomiši | Detail

To PEPIS: taky jsem si tak připadal,za celou sezónu se tam nikdo neoběvil.Tak uvidíme jak to půjde tady.

Postomiši | Detail

Což o to nějak to dokopu,ale komunikace je tu na bodu mrazu.

Postomiši | Detail

Tak jsem zvědav jak to tady budu kopat.

Postomiši | Detail

prijemne je postoupit jako novacek :-) diky vsem za skvelou sezonu Petr

hlobilp | Detail

Přeju realizačnímu týmu a hráčům TJ Sokolu Litultovice postup!!

myzsak | Detail

No buď se to rozsekne nebo to bude ještě kolotoč..

myzsak | Detail

Příští kolo bude velmi zajímavé - asi se to rozsekne..

myzsak | Detail

Bude to zajímavé až do konce..chlapi, ta ženská nás nějak prohání :-)

myzsak | Detail

aj, nenastavil jsem sestavu, tak jsem zvědav..

myzsak | Detail

protože je to chrobák :-D ..

myzsak | Detail

Měl jsem na Tebe vlítnout :-D a byl by to sekec mazec :P

myzsak | Detail

Souhlas, dnes jsem taky nenastavil sestavu a klepal jsem se .. 3:2 ..

myzsak | Detail

Dík, až budem spolu hrát, máš místo u mě ve VIPce :-)..

myzsak | Detail

Zdravím všechny manažery a rád se opět setkávám s Litultovicemi..

myzsak | Detail

Já si myslím že to bude ještě dost zajimavý do toho 9 místa je to stále vyrovnaný kdo postoupí tak to zatim nevim težko se to dá odhadnout at vyhjraje tem nejlepší.

paveldra | Detail

turnaje pro 4,8,16 i virtualka na výměnu pište do pošty.

Jura88SFCOpava | Detail

Ještě 1 takový vejmrd a ma te o soupeře mín,nebylo to totiž poprvé,alespon se ti slabší proderou výš co?Tak si to užij te a pozdravuj te server,nebo něco takovýho.

Valda | Detail

nazdar vseci...tak zalozi niekto okrem mna nejaky ten turnaj alebo v.ligu?

Richilila | Detail

vymenim turnaj

Richilila | Detail

Žimutice fuuj..jejich manazer je zlodej..at sestoupii..fuuj

taylorr | Detail

no par dementu tuhle hru hraje..a supertom96 je jeden z nich..mozna mu ten tym stejne seberou ci zabanujou, tak ze chlapec dementni snazi zbytecne chudacek..snad ho pak nechytne nejaky zachvat vzteku ubozaaka a nerozbije si svuj pocitac..to by bylo velmi nemile ale on je to debil, takze by za to nemohl zhe supertom96?

taylorr | Detail

ja sa tiež pridávam supertom je superpodvodník - poučenie: nevymienať s ním nič,je to zrejme dementný starý chudák - tak mu to treba prepáčiť

andy65 | Detail

no hlavne vyklepni toho superpodvodnicka96 ja jinak hraju I NL ligu

taylorr | Detail

ty vole..plna huba kecu..jako zhe ti to neni trapny..ja se neposeru kvuli tem par korunaam..ale varuju ostatni at Ti neverej protoze se PODVODNIK a KRIVAAK..a takovy trapny vymluvy si nech..nejsem vcerejsi..kez by uz zavedli to vylucovani za podvadeni pri organizovani turnaju..jo a stejne furt nic neposlal jak rikal zhe hned posle..aby jste vedeli jak tento manazer drzi slovo..

taylorr | Detail

no ja se taky ozyyvaam a trvaa Ti to teda fakt dlouho

taylorr | Detail

supertom96 je podvodnik ktery se obohacuje na ukor ddruhych a nevraci pozvanky daavejte si na nej bacha - ale mozna prijde za chvili os vuj tym - protoze na supershootu se uz podvadet nevyplaci- bohudik konecne se vypudi krysi typu supertom96

taylorr | Detail

supertom96,nezabudni vrátiť turnaj - začínaš zabúdať

andy65 | Detail

Já mám kapacitu 34000 a chodí mi tak 15000-17000 a víc mi prostě nepřijde ikdyž jsem snížil cenu vstupenek....

bennekk | Detail

Zdravím lidi chci se zeptat...Na kolik máte nastavené vstupné na zápasy???Zdá se mi že mi chodí nějak málo lidí tak jestli to náhodou nemám předražené......Díky za odpovědi...

bennekk | Detail

jj koukal sem co se stalo si nenastavil sestavu nebo co?

Brabecek | Detail

Ahoj, taky zdravím své soupeře nové sezóny. Všem přeji hodně štěstí a já skromně doufám, že ho budu mít tolik, abych se alespoň udržel. :-)

piskot17 | Detail

gratulace FC Chelsea k titulu...

mires | Detail

zdravim, virtualka na vymenu??

matuzalem | Detail

Ahoj! Pořádám turnaj pro čtyři družstva ... vyměním pozvánku za pozvánku - jméno turnaje Žďár nad Sázavou cup 2009 - O-tý ročník Ps: Prvně mi pošli pozvánku ty, já ti obratem pošlu moji zpět! Nejedná se o žádný podvod! Měj se! S pozdravem tomasio9 (sainte, 2.swiss)

tomasio9 | Detail

cau kdo ma zajem o pratelaky at napise

api8 | Detail