By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

VIII.1E Česko

  P W D L S PTS
1. Krakov  chl cup Krakov  2:0 F.C. Zbrojovka 1913 Brno FC Slávisti Svitávka 1:0 Krakov  Krakov  1:0 ŁKS Łódź Aš Únehle  2:2 Krakov  Krakov  1:1 Libín   10 6 2 2 14:7 20
2. FC Slávisti Svitávka chl cup Únehle  1:0 FC Slávisti Svitávka FC Slávisti Svitávka 1:0 Krakov  Dušníky  1:1 FC Slávisti Svitávka FC Slávisti Svitávka 1:0 Dražeň  Suchdol  2:0 FC Slávisti Svitávka  10 6 2 2 12:9 20
3. Ondřejov  chl cup Ondřejov  0:0 Libědice  Bruzovice  0:2 Ondřejov  Ondřejov  1:0 Hýsly star Klub Srbsko ČZ 0:1 Ondřejov  Ondřejov  1:0 F.C. Zbrojovka 1913 Brno  10 5 3 2 8:4 18
4. Libědice  chl cup Ondřejov  0:0 Libědice  Libědice  1:3 Nová Paka  Netvořice  0:1 Libědice  Libědice  3:2 Nárameč  Mochov  0:3 Libědice   10 5 2 3 15:11 17
5. Dražeň  chl cup Dražeň  2:1 Hýsly star Klub Srbsko ČZ 1:0 Dražeň  Dražeň  3:0 F.C. Zbrojovka 1913 Brno FC Slávisti Svitávka 1:0 Dražeň  Dražeň  1:0 ŁKS Łódź Aš  10 5 2 3 12:8 17
6. Netvořice  chl cup Netvořice  1:0 Liblín  Klíčany  1:2 Netvořice  Netvořice  0:1 Libědice  Bruzovice  0:2 Netvořice  Netvořice  2:2 Hýsly star  10 5 1 4 13:14 16
7. Suchdol Suchdol  1:0 Bruzovice  Hýsly star 2:0 Suchdol  Suchdol  1:0 Klub Srbsko ČZ F.C. Zbrojovka 1913 Brno 0:3 Suchdol  Suchdol  2:0 FC Slávisti Svitávka  10 5 1 4 11:7 16
8. Nová Paka Nová Paka  2:1 Klíčany  Libědice  1:3 Nová Paka  Nová Paka  1:1 Bruzovice  Hýsly star 2:2 Nová Paka  Nová Paka  1:1 Klub Srbsko ČZ  10 4 4 2 16:13 16
9. Klíčany Nová Paka  2:1 Klíčany  Klíčany  1:2 Netvořice  Nárameč  1:1 Klíčany  Klíčany  1:1 Mochov  Liblín  1:2 Klíčany   10 4 4 2 14:8 16
10. Mochov Nárameč  0:0 Mochov  Libín  0:4 Mochov  Mochov  3:0 Liblín  Klíčany  1:1 Mochov  Mochov  0:3 Libědice   10 4 2 4 15:10 14
11. ŁKS Łódź Aš ŁKS Łódź Aš 2:1 Libín  ŁKS Łódź Aš 1:1 Únehle  Krakov  1:0 ŁKS Łódź Aš ŁKS Łódź Aš 2:0 Dušníky  Dražeň  1:0 ŁKS Łódź Aš  10 4 2 4 10:8 14
12. Klub Srbsko ČZ Dušníky  1:2 Klub Srbsko ČZ Klub Srbsko ČZ 1:0 Dražeň  Suchdol  1:0 Klub Srbsko ČZ Klub Srbsko ČZ 0:1 Ondřejov  Nová Paka  1:1 Klub Srbsko ČZ  10 4 2 4 9:8 14
13. Únehle Únehle  1:0 FC Slávisti Svitávka ŁKS Łódź Aš 1:1 Únehle  Únehle  1:1 Libín  Únehle  2:2 Krakov  Dušníky  0:3 Únehle   10 3 5 2 14:12 14
14. Hýsly star Dražeň  2:1 Hýsly star Hýsly star 2:0 Suchdol  Ondřejov  1:0 Hýsly star Hýsly star 2:2 Nová Paka  Netvořice  2:2 Hýsly star  10 3 3 4 14:17 12
15. F.C. Zbrojovka 1913 Brno Krakov  2:0 F.C. Zbrojovka 1913 Brno F.C. Zbrojovka 1913 Brno 2:1 Dušníky  Dražeň  3:0 F.C. Zbrojovka 1913 Brno F.C. Zbrojovka 1913 Brno 0:3 Suchdol  Ondřejov  1:0 F.C. Zbrojovka 1913 Brno  10 3 2 5 7:15 11
16. Libín ŁKS Łódź Aš 2:1 Libín  Libín  0:4 Mochov  Únehle  1:1 Libín  Libín  3:1 Liblín  Krakov  1:1 Libín   10 2 5 3 10:12 11
17. Liblín Netvořice  1:0 Liblín  Liblín  2:0 Nárameč  Mochov  3:0 Liblín  Libín  3:1 Liblín  Liblín  1:2 Klíčany   10 3 0 7 12:15 9
18. Dušníky Dušníky  1:2 Klub Srbsko ČZ F.C. Zbrojovka 1913 Brno 2:1 Dušníky  Dušníky  1:1 FC Slávisti Svitávka ŁKS Łódź Aš 2:0 Dušníky  Dušníky  0:3 Únehle   10 2 3 5 9:15 9
19. Nárameč Nárameč  0:0 Mochov  Liblín  2:0 Nárameč  Nárameč  1:1 Klíčany  Libědice  3:2 Nárameč  Nárameč  1:2 Bruzovice   10 1 3 6 6:14 6
20. Bruzovice Suchdol  1:0 Bruzovice  Bruzovice  0:2 Ondřejov  Nová Paka  1:1 Bruzovice  Bruzovice  0:2 Netvořice  Nárameč  1:2 Bruzovice   10 1 2 7 4:18 5
Played matches: : 100 / 380
 
comments
 
1 | 2 | 

Tak ještě jedno volný místo.

Postomiši | Detail

všechno ale pozdě,teĎ už je to jen o chybách a náhodě.

Postomiši | Detail

Pepis:Tak nevím co proti tobě na zítra postavím,dnes tu mám tři poháry.A samý lepší špeky,už to začíná houstnout.Soupeřovy týmy nejdou pod 120% proti mýmu.poslední co dnes budu hrát je proti 134%.Pak nastoupím v lize a vybouchnu jak raketa :D

Postomiši | Detail

no to nevím,již je to sice druhý nastavení skupin tak snad to teď vyjde,Nejhorší je asi fakt že v pohárech postupuji přes silnější soupeře,ale na naši ligu mi to nestačí.

Postomiši | Detail

Tak se tak koukám a další kolo hrajem spolu,tak uvidíme jak se klukům zadaři a co udělá ta moje přestavba týmu.

Postomiši | Detail

zas na druhou stránku,nejsi na tom tak zle jak já xD

Postomiši | Detail

Tak to jsme asi dva,nejak se mi nedaří a dnes jsem přeházel hráče ve skupinách tak uvidím co přinesou další kola.

Postomiši | Detail

taky si myslím že si ten systém dělá co chce,ale na druhou stranu možná tu hrají i faktory-skušenost,motivace hráčů,motivace jakou jim nastavíš a taky počasí v jakým budou hrát. Těžko říct. Jsou i jiní manažeři,ale tento se mi jeví asi tak nejlíp a nejlevněji.

Postomiši | Detail

stiro : svatá pravda,ale kolikrát postavíš to nejlepší co máš a stejně to mnohdy nepomůže.

Postomiši | Detail

tak tuto ligu asi neumím nastavit,nějak se nedaří,poháry zatím procházím,ale co bude dál?

Postomiši | Detail

To PEPIS: taky jsem si tak připadal,za celou sezónu se tam nikdo neoběvil.Tak uvidíme jak to půjde tady.

Postomiši | Detail

Což o to nějak to dokopu,ale komunikace je tu na bodu mrazu.

Postomiši | Detail

Tak jsem zvědav jak to tady budu kopat.

Postomiši | Detail

prijemne je postoupit jako novacek :-) diky vsem za skvelou sezonu Petr

hlobilp | Detail

Přeju realizačnímu týmu a hráčům TJ Sokolu Litultovice postup!!

myzsak | Detail

No buď se to rozsekne nebo to bude ještě kolotoč..

myzsak | Detail

Příští kolo bude velmi zajímavé - asi se to rozsekne..

myzsak | Detail

Bude to zajímavé až do konce..chlapi, ta ženská nás nějak prohání :-)

myzsak | Detail

aj, nenastavil jsem sestavu, tak jsem zvědav..

myzsak | Detail

protože je to chrobák :-D ..

myzsak | Detail

Měl jsem na Tebe vlítnout :-D a byl by to sekec mazec :P

myzsak | Detail

Souhlas, dnes jsem taky nenastavil sestavu a klepal jsem se .. 3:2 ..

myzsak | Detail

Dík, až budem spolu hrát, máš místo u mě ve VIPce :-)..

myzsak | Detail

Zdravím všechny manažery a rád se opět setkávám s Litultovicemi..

myzsak | Detail

Já si myslím že to bude ještě dost zajimavý do toho 9 místa je to stále vyrovnaný kdo postoupí tak to zatim nevim težko se to dá odhadnout at vyhjraje tem nejlepší.

paveldra | Detail

turnaje pro 4,8,16 i virtualka na výměnu pište do pošty.

Jura88SFCOpava | Detail

Ještě 1 takový vejmrd a ma te o soupeře mín,nebylo to totiž poprvé,alespon se ti slabší proderou výš co?Tak si to užij te a pozdravuj te server,nebo něco takovýho.

Valda | Detail

nazdar vseci...tak zalozi niekto okrem mna nejaky ten turnaj alebo v.ligu?

Richilila | Detail

vymenim turnaj

Richilila | Detail

Žimutice fuuj..jejich manazer je zlodej..at sestoupii..fuuj

taylorr | Detail

no par dementu tuhle hru hraje..a supertom96 je jeden z nich..mozna mu ten tym stejne seberou ci zabanujou, tak ze chlapec dementni snazi zbytecne chudacek..snad ho pak nechytne nejaky zachvat vzteku ubozaaka a nerozbije si svuj pocitac..to by bylo velmi nemile ale on je to debil, takze by za to nemohl zhe supertom96?

taylorr | Detail

ja sa tiež pridávam supertom je superpodvodník - poučenie: nevymienať s ním nič,je to zrejme dementný starý chudák - tak mu to treba prepáčiť

andy65 | Detail

no hlavne vyklepni toho superpodvodnicka96 ja jinak hraju I NL ligu

taylorr | Detail

ty vole..plna huba kecu..jako zhe ti to neni trapny..ja se neposeru kvuli tem par korunaam..ale varuju ostatni at Ti neverej protoze se PODVODNIK a KRIVAAK..a takovy trapny vymluvy si nech..nejsem vcerejsi..kez by uz zavedli to vylucovani za podvadeni pri organizovani turnaju..jo a stejne furt nic neposlal jak rikal zhe hned posle..aby jste vedeli jak tento manazer drzi slovo..

taylorr | Detail

no ja se taky ozyyvaam a trvaa Ti to teda fakt dlouho

taylorr | Detail

supertom96 je podvodnik ktery se obohacuje na ukor ddruhych a nevraci pozvanky daavejte si na nej bacha - ale mozna prijde za chvili os vuj tym - protoze na supershootu se uz podvadet nevyplaci- bohudik konecne se vypudi krysi typu supertom96

taylorr | Detail

supertom96,nezabudni vrátiť turnaj - začínaš zabúdať

andy65 | Detail

Já mám kapacitu 34000 a chodí mi tak 15000-17000 a víc mi prostě nepřijde ikdyž jsem snížil cenu vstupenek....

bennekk | Detail

Zdravím lidi chci se zeptat...Na kolik máte nastavené vstupné na zápasy???Zdá se mi že mi chodí nějak málo lidí tak jestli to náhodou nemám předražené......Díky za odpovědi...

bennekk | Detail

jj koukal sem co se stalo si nenastavil sestavu nebo co?

Brabecek | Detail

Ahoj, taky zdravím své soupeře nové sezóny. Všem přeji hodně štěstí a já skromně doufám, že ho budu mít tolik, abych se alespoň udržel. :-)

piskot17 | Detail

gratulace FC Chelsea k titulu...

mires | Detail

zdravim, virtualka na vymenu??

matuzalem | Detail

Ahoj! Pořádám turnaj pro čtyři družstva ... vyměním pozvánku za pozvánku - jméno turnaje Žďár nad Sázavou cup 2009 - O-tý ročník Ps: Prvně mi pošli pozvánku ty, já ti obratem pošlu moji zpět! Nejedná se o žádný podvod! Měj se! S pozdravem tomasio9 (sainte, 2.swiss)

tomasio9 | Detail

cau kdo ma zajem o pratelaky at napise

api8 | Detail