By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

VIII.1E Česko

  P W D L S PTS
1. Dražeň Dražeň  2:1 Hýsly star Dražeň  3:0 F.C. Zbrojovka 1913 Brno Dražeň  1:0 ŁKS Łódź Aš Dražeň  1:2 Krakov  Dražeň  1:0 Libín   6 5 0 1 9:3 15
2. Krakov Krakov  2:0 F.C. Zbrojovka 1913 Brno Krakov  1:0 ŁKS Łódź Aš Krakov  1:1 Libín  Krakov  0:2 Dušníky  Krakov  1:0 Suchdol   6 4 1 1 8:3 13
3. FC Slávisti Svitávka FC Slávisti Svitávka 1:0 Krakov  FC Slávisti Svitávka 1:0 Dražeň  FC Slávisti Svitávka 1:1 Ondřejov  FC Slávisti Svitávka 3:2 Netvořice  FC Slávisti Svitávka 2:1 Mochov   5 4 1 0 8:4 13
4. Suchdol Suchdol  1:0 Bruzovice  Suchdol  1:0 Klub Srbsko ČZ Suchdol  2:0 FC Slávisti Svitávka Suchdol  3:1 Únehle  Suchdol  1:2 Dušníky   5 4 0 1 8:3 12
5. Hýsly star Hýsly star 2:0 Suchdol  Hýsly star 2:2 Nová Paka  Hýsly star 3:1 Nárameč  Hýsly star 2:1 Liblín  Hýsly star 2:2 Libědice   5 3 2 0 11:6 11
6. ŁKS Łódź Aš ŁKS Łódź Aš 2:1 Libín  ŁKS Łódź Aš 1:1 Únehle  ŁKS Łódź Aš 2:0 Dušníky  ŁKS Łódź Aš 0:0 Suchdol  ŁKS Łódź Aš 1:2 Nová Paka   6 3 2 1 8:4 11
7. Únehle Únehle  1:0 FC Slávisti Svitávka Únehle  1:1 Libín  Únehle  2:2 Krakov  Únehle  2:2 Dražeň  Únehle  0:0 Ondřejov   6 2 4 0 9:5 10
8. Libědice Libědice  1:3 Nová Paka  Libědice  3:2 Nárameč  Libědice  2:0 Liblín  Libědice  2:0 Bruzovice   4 3 0 1 8:5 9
9. Nová Paka Nová Paka  2:1 Klíčany  Nová Paka  1:1 Bruzovice  Nová Paka  1:1 Klub Srbsko ČZ Nová Paka  1:2 FC Slávisti Svitávka Nová Paka  3:0 Únehle   5 2 2 1 8:5 8
10. Libín Libín  0:4 Mochov  Libín  3:1 Liblín  Libín  0:0 Klíčany  Libín  2:0 Libědice  Libín  1:1 Bruzovice   5 2 2 1 6:6 8
11. Klíčany Klíčany  1:2 Netvořice  Klíčany  1:1 Mochov  Klíčany  2:1 Libědice  Klíčany  4:0 Hýsly star  4 2 1 1 8:4 7
12. Klub Srbsko ČZ Klub Srbsko ČZ 1:0 Dražeň  Klub Srbsko ČZ 0:1 Ondřejov  Klub Srbsko ČZ 1:2 Netvořice  Klub Srbsko ČZ 2:0 Mochov  Klub Srbsko ČZ 0:0 Klíčany   5 2 1 2 4:3 7
13. Netvořice Netvořice  1:0 Liblín  Netvořice  0:1 Libědice  Netvořice  2:2 Hýsly star Netvořice  0:2 F.C. Zbrojovka 1913 Brno Netvořice  2:1 ŁKS Łódź Aš  5 2 1 2 5:6 7
14. Ondřejov Ondřejov  0:0 Libědice  Ondřejov  1:0 Hýsly star Ondřejov  1:0 F.C. Zbrojovka 1913 Brno Ondřejov  0:1 ŁKS Łódź Aš Ondřejov  0:2 Krakov   5 2 1 2 2:3 7
15. Mochov Mochov  3:0 Liblín  Mochov  0:3 Libědice  Mochov  2:0 Hýsly star Mochov  1:2 F.C. Zbrojovka 1913 Brno  4 2 0 2 6:5 6
16. Nárameč Nárameč  0:0 Mochov  Nárameč  1:1 Klíčany  Nárameč  1:2 Bruzovice  Nárameč  1:0 Klub Srbsko ČZ Nárameč  0:1 FC Slávisti Svitávka  5 1 2 2 3:4 5
17. F.C. Zbrojovka 1913 Brno F.C. Zbrojovka 1913 Brno 2:1 Dušníky  F.C. Zbrojovka 1913 Brno 0:3 Suchdol  F.C. Zbrojovka 1913 Brno 1:1 Nová Paka  F.C. Zbrojovka 1913 Brno 0:0 Nárameč  F.C. Zbrojovka 1913 Brno 0:3 Liblín   5 1 2 2 3:8 5
18. Liblín Liblín  2:0 Nárameč  Liblín  1:2 Klíčany  Liblín  1:2 Klub Srbsko ČZ  3 1 0 2 4:4 3
19. Dušníky Dušníky  1:2 Klub Srbsko ČZ Dušníky  1:1 FC Slávisti Svitávka Dušníky  0:3 Únehle  Dušníky  1:1 Libín  Dušníky  1:1 Dražeň   6 0 3 3 4:10 3
20. Bruzovice Bruzovice  0:2 Ondřejov  Bruzovice  0:2 Netvořice  Bruzovice  0:3 Mochov  Bruzovice  0:3 Liblín  Bruzovice  0:2 Klíčany   5 0 0 5 0:12 0
comments
 
1 | 2 | 

Tak ještě jedno volný místo.

Postomiši | Detail

všechno ale pozdě,teĎ už je to jen o chybách a náhodě.

Postomiši | Detail

Pepis:Tak nevím co proti tobě na zítra postavím,dnes tu mám tři poháry.A samý lepší špeky,už to začíná houstnout.Soupeřovy týmy nejdou pod 120% proti mýmu.poslední co dnes budu hrát je proti 134%.Pak nastoupím v lize a vybouchnu jak raketa :D

Postomiši | Detail

no to nevím,již je to sice druhý nastavení skupin tak snad to teď vyjde,Nejhorší je asi fakt že v pohárech postupuji přes silnější soupeře,ale na naši ligu mi to nestačí.

Postomiši | Detail

Tak se tak koukám a další kolo hrajem spolu,tak uvidíme jak se klukům zadaři a co udělá ta moje přestavba týmu.

Postomiši | Detail

zas na druhou stránku,nejsi na tom tak zle jak já xD

Postomiši | Detail

Tak to jsme asi dva,nejak se mi nedaří a dnes jsem přeházel hráče ve skupinách tak uvidím co přinesou další kola.

Postomiši | Detail

taky si myslím že si ten systém dělá co chce,ale na druhou stranu možná tu hrají i faktory-skušenost,motivace hráčů,motivace jakou jim nastavíš a taky počasí v jakým budou hrát. Těžko říct. Jsou i jiní manažeři,ale tento se mi jeví asi tak nejlíp a nejlevněji.

Postomiši | Detail

stiro : svatá pravda,ale kolikrát postavíš to nejlepší co máš a stejně to mnohdy nepomůže.

Postomiši | Detail

tak tuto ligu asi neumím nastavit,nějak se nedaří,poháry zatím procházím,ale co bude dál?

Postomiši | Detail

To PEPIS: taky jsem si tak připadal,za celou sezónu se tam nikdo neoběvil.Tak uvidíme jak to půjde tady.

Postomiši | Detail

Což o to nějak to dokopu,ale komunikace je tu na bodu mrazu.

Postomiši | Detail

Tak jsem zvědav jak to tady budu kopat.

Postomiši | Detail

prijemne je postoupit jako novacek :-) diky vsem za skvelou sezonu Petr

hlobilp | Detail

Přeju realizačnímu týmu a hráčům TJ Sokolu Litultovice postup!!

myzsak | Detail

No buď se to rozsekne nebo to bude ještě kolotoč..

myzsak | Detail

Příští kolo bude velmi zajímavé - asi se to rozsekne..

myzsak | Detail

Bude to zajímavé až do konce..chlapi, ta ženská nás nějak prohání :-)

myzsak | Detail

aj, nenastavil jsem sestavu, tak jsem zvědav..

myzsak | Detail

protože je to chrobák :-D ..

myzsak | Detail

Měl jsem na Tebe vlítnout :-D a byl by to sekec mazec :P

myzsak | Detail

Souhlas, dnes jsem taky nenastavil sestavu a klepal jsem se .. 3:2 ..

myzsak | Detail

Dík, až budem spolu hrát, máš místo u mě ve VIPce :-)..

myzsak | Detail

Zdravím všechny manažery a rád se opět setkávám s Litultovicemi..

myzsak | Detail

Já si myslím že to bude ještě dost zajimavý do toho 9 místa je to stále vyrovnaný kdo postoupí tak to zatim nevim težko se to dá odhadnout at vyhjraje tem nejlepší.

paveldra | Detail

turnaje pro 4,8,16 i virtualka na výměnu pište do pošty.

Jura88SFCOpava | Detail

Ještě 1 takový vejmrd a ma te o soupeře mín,nebylo to totiž poprvé,alespon se ti slabší proderou výš co?Tak si to užij te a pozdravuj te server,nebo něco takovýho.

Valda | Detail

nazdar vseci...tak zalozi niekto okrem mna nejaky ten turnaj alebo v.ligu?

Richilila | Detail

vymenim turnaj

Richilila | Detail

Žimutice fuuj..jejich manazer je zlodej..at sestoupii..fuuj

taylorr | Detail

no par dementu tuhle hru hraje..a supertom96 je jeden z nich..mozna mu ten tym stejne seberou ci zabanujou, tak ze chlapec dementni snazi zbytecne chudacek..snad ho pak nechytne nejaky zachvat vzteku ubozaaka a nerozbije si svuj pocitac..to by bylo velmi nemile ale on je to debil, takze by za to nemohl zhe supertom96?

taylorr | Detail

ja sa tiež pridávam supertom je superpodvodník - poučenie: nevymienať s ním nič,je to zrejme dementný starý chudák - tak mu to treba prepáčiť

andy65 | Detail

no hlavne vyklepni toho superpodvodnicka96 ja jinak hraju I NL ligu

taylorr | Detail

ty vole..plna huba kecu..jako zhe ti to neni trapny..ja se neposeru kvuli tem par korunaam..ale varuju ostatni at Ti neverej protoze se PODVODNIK a KRIVAAK..a takovy trapny vymluvy si nech..nejsem vcerejsi..kez by uz zavedli to vylucovani za podvadeni pri organizovani turnaju..jo a stejne furt nic neposlal jak rikal zhe hned posle..aby jste vedeli jak tento manazer drzi slovo..

taylorr | Detail

no ja se taky ozyyvaam a trvaa Ti to teda fakt dlouho

taylorr | Detail

supertom96 je podvodnik ktery se obohacuje na ukor ddruhych a nevraci pozvanky daavejte si na nej bacha - ale mozna prijde za chvili os vuj tym - protoze na supershootu se uz podvadet nevyplaci- bohudik konecne se vypudi krysi typu supertom96

taylorr | Detail

supertom96,nezabudni vrátiť turnaj - začínaš zabúdať

andy65 | Detail

Já mám kapacitu 34000 a chodí mi tak 15000-17000 a víc mi prostě nepřijde ikdyž jsem snížil cenu vstupenek....

bennekk | Detail

Zdravím lidi chci se zeptat...Na kolik máte nastavené vstupné na zápasy???Zdá se mi že mi chodí nějak málo lidí tak jestli to náhodou nemám předražené......Díky za odpovědi...

bennekk | Detail

jj koukal sem co se stalo si nenastavil sestavu nebo co?

Brabecek | Detail

Ahoj, taky zdravím své soupeře nové sezóny. Všem přeji hodně štěstí a já skromně doufám, že ho budu mít tolik, abych se alespoň udržel. :-)

piskot17 | Detail

gratulace FC Chelsea k titulu...

mires | Detail

zdravim, virtualka na vymenu??

matuzalem | Detail

Ahoj! Pořádám turnaj pro čtyři družstva ... vyměním pozvánku za pozvánku - jméno turnaje Žďár nad Sázavou cup 2009 - O-tý ročník Ps: Prvně mi pošli pozvánku ty, já ti obratem pošlu moji zpět! Nejedná se o žádný podvod! Měj se! S pozdravem tomasio9 (sainte, 2.swiss)

tomasio9 | Detail

cau kdo ma zajem o pratelaky at napise

api8 | Detail