By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

VIII.1E Česko

  P W D L S PTS
1. Ondřejov Bruzovice  0:2 Ondřejov  Klub Srbsko ČZ 0:1 Ondřejov  FC Slávisti Svitávka 1:1 Ondřejov  Únehle  0:0 Ondřejov  Dušníky  0:2 Ondřejov   5 3 2 0 6:1 11
2. Klíčany Nová Paka  2:1 Klíčany  Nárameč  1:1 Klíčany  Liblín  1:2 Klíčany  Libín  0:0 Klíčany  Bruzovice  0:2 Klíčany   6 2 3 1 6:4 9
3. Netvořice Klíčany  1:2 Netvořice  Bruzovice  0:2 Netvořice  Klub Srbsko ČZ 1:2 Netvořice  FC Slávisti Svitávka 3:2 Netvořice  Únehle  3:0 Netvořice   5 3 0 2 8:8 9
4. Mochov Nárameč  0:0 Mochov  Libín  0:4 Mochov  Klíčany  1:1 Mochov  Bruzovice  0:3 Mochov  Klub Srbsko ČZ 2:0 Mochov   6 2 2 2 9:5 8
5. Libědice Ondřejov  0:0 Libědice  Netvořice  0:1 Libědice  Mochov  0:3 Libědice  Klíčany  2:1 Libědice  Libín  2:0 Libědice   6 2 2 2 7:6 8
6. Nová Paka Libědice  1:3 Nová Paka  Hýsly star 2:2 Nová Paka  F.C. Zbrojovka 1913 Brno 1:1 Nová Paka  ŁKS Łódź Aš 1:2 Nová Paka  Krakov  3:0 Nová Paka   5 2 2 1 8:8 8
7. Krakov FC Slávisti Svitávka 1:0 Krakov  Únehle  2:2 Krakov  Dražeň  1:2 Krakov  Ondřejov  0:2 Krakov   4 2 1 1 6:4 7
8. Klub Srbsko ČZ Dušníky  1:2 Klub Srbsko ČZ Suchdol  1:0 Klub Srbsko ČZ Nová Paka  1:1 Klub Srbsko ČZ Nárameč  1:0 Klub Srbsko ČZ Liblín  1:2 Klub Srbsko ČZ  5 2 1 2 5:5 7
9. FC Slávisti Svitávka Únehle  1:0 FC Slávisti Svitávka Dušníky  1:1 FC Slávisti Svitávka Suchdol  2:0 FC Slávisti Svitávka Nová Paka  1:2 FC Slávisti Svitávka Nárameč  0:1 FC Slávisti Svitávka  5 2 1 2 4:5 7
10. Dušníky F.C. Zbrojovka 1913 Brno 2:1 Dušníky  ŁKS Łódź Aš 2:0 Dušníky  Krakov  0:2 Dušníky  Suchdol  1:2 Dušníky   4 2 0 2 5:5 6
11. F.C. Zbrojovka 1913 Brno Krakov  2:0 F.C. Zbrojovka 1913 Brno Dražeň  3:0 F.C. Zbrojovka 1913 Brno Ondřejov  1:0 F.C. Zbrojovka 1913 Brno Netvořice  0:2 F.C. Zbrojovka 1913 Brno Mochov  1:2 F.C. Zbrojovka 1913 Brno  5 2 0 3 4:7 6
12. Liblín Netvořice  1:0 Liblín  Mochov  3:0 Liblín  Libín  3:1 Liblín  Libědice  2:0 Liblín  Bruzovice  0:3 Liblín   7 2 0 5 8:11 6
13. Bruzovice Suchdol  1:0 Bruzovice  Nová Paka  1:1 Bruzovice  Nárameč  1:2 Bruzovice  Libědice  2:0 Bruzovice  Libín  1:1 Bruzovice   5 1 2 2 4:6 5
14. Suchdol Hýsly star 2:0 Suchdol  F.C. Zbrojovka 1913 Brno 0:3 Suchdol  ŁKS Łódź Aš 0:0 Suchdol  Krakov  1:0 Suchdol  Dražeň  1:0 Suchdol   5 1 1 3 3:4 4
15. Únehle ŁKS Łódź Aš 1:1 Únehle  Dušníky  0:3 Únehle  Suchdol  3:1 Únehle  Nová Paka  3:0 Únehle   4 1 1 2 5:7 4
16. ŁKS Łódź Aš Krakov  1:0 ŁKS Łódź Aš Dražeň  1:0 ŁKS Łódź Aš Ondřejov  0:1 ŁKS Łódź Aš Netvořice  2:1 ŁKS Łódź Aš  4 1 0 3 2:4 3
17. Libín ŁKS Łódź Aš 2:1 Libín  Únehle  1:1 Libín  Krakov  1:1 Libín  Dušníky  1:1 Libín  Dražeň  1:0 Libín   5 0 3 2 4:6 3
18. Dražeň Klub Srbsko ČZ 1:0 Dražeň  FC Slávisti Svitávka 1:0 Dražeň  Únehle  2:2 Dražeň  Dušníky  1:1 Dražeň   4 0 2 2 3:5 2
19. Nárameč Liblín  2:0 Nárameč  Libědice  3:2 Nárameč  Hýsly star 3:1 Nárameč  F.C. Zbrojovka 1913 Brno 0:0 Nárameč  ŁKS Łódź Aš 2:0 Nárameč   5 0 1 4 3:10 1
20. Hýsly star Dražeň  2:1 Hýsly star Ondřejov  1:0 Hýsly star Netvořice  2:2 Hýsly star Mochov  2:0 Hýsly star Klíčany  4:0 Hýsly star  5 0 1 4 3:11 1
comments
 
1 | 2 | 

Tak ještě jedno volný místo.

Postomiši | Detail

všechno ale pozdě,teĎ už je to jen o chybách a náhodě.

Postomiši | Detail

Pepis:Tak nevím co proti tobě na zítra postavím,dnes tu mám tři poháry.A samý lepší špeky,už to začíná houstnout.Soupeřovy týmy nejdou pod 120% proti mýmu.poslední co dnes budu hrát je proti 134%.Pak nastoupím v lize a vybouchnu jak raketa :D

Postomiši | Detail

no to nevím,již je to sice druhý nastavení skupin tak snad to teď vyjde,Nejhorší je asi fakt že v pohárech postupuji přes silnější soupeře,ale na naši ligu mi to nestačí.

Postomiši | Detail

Tak se tak koukám a další kolo hrajem spolu,tak uvidíme jak se klukům zadaři a co udělá ta moje přestavba týmu.

Postomiši | Detail

zas na druhou stránku,nejsi na tom tak zle jak já xD

Postomiši | Detail

Tak to jsme asi dva,nejak se mi nedaří a dnes jsem přeházel hráče ve skupinách tak uvidím co přinesou další kola.

Postomiši | Detail

taky si myslím že si ten systém dělá co chce,ale na druhou stranu možná tu hrají i faktory-skušenost,motivace hráčů,motivace jakou jim nastavíš a taky počasí v jakým budou hrát. Těžko říct. Jsou i jiní manažeři,ale tento se mi jeví asi tak nejlíp a nejlevněji.

Postomiši | Detail

stiro : svatá pravda,ale kolikrát postavíš to nejlepší co máš a stejně to mnohdy nepomůže.

Postomiši | Detail

tak tuto ligu asi neumím nastavit,nějak se nedaří,poháry zatím procházím,ale co bude dál?

Postomiši | Detail

To PEPIS: taky jsem si tak připadal,za celou sezónu se tam nikdo neoběvil.Tak uvidíme jak to půjde tady.

Postomiši | Detail

Což o to nějak to dokopu,ale komunikace je tu na bodu mrazu.

Postomiši | Detail

Tak jsem zvědav jak to tady budu kopat.

Postomiši | Detail

prijemne je postoupit jako novacek :-) diky vsem za skvelou sezonu Petr

hlobilp | Detail

Přeju realizačnímu týmu a hráčům TJ Sokolu Litultovice postup!!

myzsak | Detail

No buď se to rozsekne nebo to bude ještě kolotoč..

myzsak | Detail

Příští kolo bude velmi zajímavé - asi se to rozsekne..

myzsak | Detail

Bude to zajímavé až do konce..chlapi, ta ženská nás nějak prohání :-)

myzsak | Detail

aj, nenastavil jsem sestavu, tak jsem zvědav..

myzsak | Detail

protože je to chrobák :-D ..

myzsak | Detail

Měl jsem na Tebe vlítnout :-D a byl by to sekec mazec :P

myzsak | Detail

Souhlas, dnes jsem taky nenastavil sestavu a klepal jsem se .. 3:2 ..

myzsak | Detail

Dík, až budem spolu hrát, máš místo u mě ve VIPce :-)..

myzsak | Detail

Zdravím všechny manažery a rád se opět setkávám s Litultovicemi..

myzsak | Detail

Já si myslím že to bude ještě dost zajimavý do toho 9 místa je to stále vyrovnaný kdo postoupí tak to zatim nevim težko se to dá odhadnout at vyhjraje tem nejlepší.

paveldra | Detail

turnaje pro 4,8,16 i virtualka na výměnu pište do pošty.

Jura88SFCOpava | Detail

Ještě 1 takový vejmrd a ma te o soupeře mín,nebylo to totiž poprvé,alespon se ti slabší proderou výš co?Tak si to užij te a pozdravuj te server,nebo něco takovýho.

Valda | Detail

nazdar vseci...tak zalozi niekto okrem mna nejaky ten turnaj alebo v.ligu?

Richilila | Detail

vymenim turnaj

Richilila | Detail

Žimutice fuuj..jejich manazer je zlodej..at sestoupii..fuuj

taylorr | Detail

no par dementu tuhle hru hraje..a supertom96 je jeden z nich..mozna mu ten tym stejne seberou ci zabanujou, tak ze chlapec dementni snazi zbytecne chudacek..snad ho pak nechytne nejaky zachvat vzteku ubozaaka a nerozbije si svuj pocitac..to by bylo velmi nemile ale on je to debil, takze by za to nemohl zhe supertom96?

taylorr | Detail

ja sa tiež pridávam supertom je superpodvodník - poučenie: nevymienať s ním nič,je to zrejme dementný starý chudák - tak mu to treba prepáčiť

andy65 | Detail

no hlavne vyklepni toho superpodvodnicka96 ja jinak hraju I NL ligu

taylorr | Detail

ty vole..plna huba kecu..jako zhe ti to neni trapny..ja se neposeru kvuli tem par korunaam..ale varuju ostatni at Ti neverej protoze se PODVODNIK a KRIVAAK..a takovy trapny vymluvy si nech..nejsem vcerejsi..kez by uz zavedli to vylucovani za podvadeni pri organizovani turnaju..jo a stejne furt nic neposlal jak rikal zhe hned posle..aby jste vedeli jak tento manazer drzi slovo..

taylorr | Detail

no ja se taky ozyyvaam a trvaa Ti to teda fakt dlouho

taylorr | Detail

supertom96 je podvodnik ktery se obohacuje na ukor ddruhych a nevraci pozvanky daavejte si na nej bacha - ale mozna prijde za chvili os vuj tym - protoze na supershootu se uz podvadet nevyplaci- bohudik konecne se vypudi krysi typu supertom96

taylorr | Detail

supertom96,nezabudni vrátiť turnaj - začínaš zabúdať

andy65 | Detail

Já mám kapacitu 34000 a chodí mi tak 15000-17000 a víc mi prostě nepřijde ikdyž jsem snížil cenu vstupenek....

bennekk | Detail

Zdravím lidi chci se zeptat...Na kolik máte nastavené vstupné na zápasy???Zdá se mi že mi chodí nějak málo lidí tak jestli to náhodou nemám předražené......Díky za odpovědi...

bennekk | Detail

jj koukal sem co se stalo si nenastavil sestavu nebo co?

Brabecek | Detail

Ahoj, taky zdravím své soupeře nové sezóny. Všem přeji hodně štěstí a já skromně doufám, že ho budu mít tolik, abych se alespoň udržel. :-)

piskot17 | Detail

gratulace FC Chelsea k titulu...

mires | Detail

zdravim, virtualka na vymenu??

matuzalem | Detail

Ahoj! Pořádám turnaj pro čtyři družstva ... vyměním pozvánku za pozvánku - jméno turnaje Žďár nad Sázavou cup 2009 - O-tý ročník Ps: Prvně mi pošli pozvánku ty, já ti obratem pošlu moji zpět! Nejedná se o žádný podvod! Měj se! S pozdravem tomasio9 (sainte, 2.swiss)

tomasio9 | Detail

cau kdo ma zajem o pratelaky at napise

api8 | Detail