By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

VIII.1F Česko

  P W D L S PTS
1. Předmostí Mammoths chl cup Hostivice  0:5 Předmostí Mammoths Předmostí Mammoths 7:0 Bříšťany  Borkovany  0:6 Předmostí Mammoths Předmostí Mammoths 7:0 FC Baník Ostrava VaVo 1.FC Strýčice  0:5 Předmostí Mammoths  10 10 0 0 64:0 30
2. Balkova Lhota  chl cup Bříšťany  0:3 Balkova Lhota  Balkova Lhota  4:0 Borkovany  FC Baník Ostrava VaVo 0:3 Balkova Lhota  Balkova Lhota  4:0 1.FC Strýčice  SK Štětí 0:5 Balkova Lhota   10 10 0 0 39:0 30
3. Tres Arroyos chl cup TJ Sokol Karlovice 1:1 Tres Arroyos Tres Arroyos 2:0 Hostivice  Bříšťany  2:2 Tres Arroyos Tres Arroyos 4:1 Borkovany  FC Baník Ostrava VaVo 0:4 Tres Arroyos  10 7 2 1 27:7 23
4. 1.Afk Zbizuby chl cup Borkovany  2:0 1.Afk Zbizuby 1.Afk Zbizuby 1:1 FC Baník Ostrava VaVo 1.FC Strýčice  1:4 1.Afk Zbizuby 1.Afk Zbizuby 2:0 SK Štětí Ohníč 0:1 1.Afk Zbizuby  10 5 3 2 16:9 18
5. Úherce  chl cup Úherce  1:2 Svojšice  Plánice  1:2 Úherce  Úherce  5:0 Budislav  Minice  4:2 Úherce  Úherce  3:1 Babice nad Svitavou   10 5 1 4 19:22 16
6. Babice nad Svitavou  chl cup FC Baník Ostrava VaVo 1:1 Babice nad Svitavou  Babice nad Svitavou  0:1 1.FC Strýčice  SK Štětí 0:2 Babice nad Svitavou  Babice nad Svitavou  0:0 Ohníč Úherce  3:1 Babice nad Svitavou   10 4 4 2 12:10 16
7. Bříšťany Bříšťany  0:3 Balkova Lhota  Předmostí Mammoths 7:0 Bříšťany  Bříšťany  2:2 Tres Arroyos ZBROJOVKA BRNO A 2:2 Bříšťany  Bříšťany  0:0 TJ Sokol Karlovice  10 3 5 2 14:18 14
8. Borkovany Borkovany  2:0 1.Afk Zbizuby Balkova Lhota  4:0 Borkovany  Borkovany  0:6 Předmostí Mammoths Tres Arroyos 4:1 Borkovany  Borkovany  1:1 ZBROJOVKA BRNO A  10 3 4 3 10:19 13
9. Minice 1.FC Strýčice  2:1 Minice  Minice  0:1 SK Štětí Ohníč 2:1 Minice  Minice  4:2 Úherce  Svojšice  3:1 Minice   10 3 3 4 13:14 12
10. Hostivice Hostivice  0:5 Předmostí Mammoths Tres Arroyos 2:0 Hostivice  Hostivice  1:1 ZBROJOVKA BRNO A TJ Sokol Karlovice 1:1 Hostivice  Hostivice  2:1 Pacov  10 3 3 4 9:15 12
11. Budislav SK Štětí 1:2 Budislav  Budislav  1:1 Ohníč Úherce  5:0 Budislav  Budislav  3:1 Svojšice  Plánice  1:1 Budislav   10 3 2 5 9:19 11
12. Ohníč Ohníč 0:1 Plánice  Budislav  1:1 Ohníč Ohníč 2:1 Minice  Babice nad Svitavou  0:0 Ohníč Ohníč 0:1 1.Afk Zbizuby  10 3 2 5 6:18 11
13. ZBROJOVKA BRNO A ZBROJOVKA BRNO A 1:2 Pacov ZBROJOVKA BRNO A 2:0 TJ Sokol Karlovice Hostivice  1:1 ZBROJOVKA BRNO A ZBROJOVKA BRNO A 2:2 Bříšťany  Borkovany  1:1 ZBROJOVKA BRNO A  10 2 5 3 13:15 11
14. 1.FC Strýčice 1.FC Strýčice  2:1 Minice  Babice nad Svitavou  0:1 1.FC Strýčice  1.FC Strýčice  1:4 1.Afk Zbizuby Balkova Lhota  4:0 1.FC Strýčice  1.FC Strýčice  0:5 Předmostí Mammoths  10 3 1 6 7:22 10
15. Svojšice Úherce  1:2 Svojšice  Pacov 1:0 Svojšice  Svojšice  1:0 Plánice  Budislav  3:1 Svojšice  Svojšice  3:1 Minice   10 3 0 7 10:25 9
16. Pacov ZBROJOVKA BRNO A 1:2 Pacov Pacov 1:0 Svojšice  TJ Sokol Karlovice 2:0 Pacov Pacov 0:0 Plánice  Hostivice  2:1 Pacov  10 2 3 5 8:13 9
17. Plánice Ohníč 0:1 Plánice  Plánice  1:2 Úherce  Svojšice  1:0 Plánice  Pacov 0:0 Plánice  Plánice  1:1 Budislav   10 2 3 5 6:18 9
18. FC Baník Ostrava VaVo FC Baník Ostrava VaVo 1:1 Babice nad Svitavou  1.Afk Zbizuby 1:1 FC Baník Ostrava VaVo FC Baník Ostrava VaVo 0:3 Balkova Lhota  Předmostí Mammoths 7:0 FC Baník Ostrava VaVo FC Baník Ostrava VaVo 0:4 Tres Arroyos  10 1 5 4 9:22 8
19. TJ Sokol Karlovice TJ Sokol Karlovice 1:1 Tres Arroyos ZBROJOVKA BRNO A 2:0 TJ Sokol Karlovice TJ Sokol Karlovice 2:0 Pacov TJ Sokol Karlovice 1:1 Hostivice  Bříšťany  0:0 TJ Sokol Karlovice  10 1 5 4 6:10 8
20. SK Štětí SK Štětí 1:2 Budislav  Minice  0:1 SK Štětí SK Štětí 0:2 Babice nad Svitavou  1.Afk Zbizuby 2:0 SK Štětí SK Štětí 0:5 Balkova Lhota   10 1 1 8 5:26 4
Played matches: : 100 / 380
 
comments
 
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 

ahoj jsem tu novy:-)

papajka | Detail

Záabavná liga :D je co číst :D :D

coper | Detail

...tak nějak to bude,durline. Buď rád,že sem ještě aspoň na těch deset minut denně chodím. To už by zde bylo víc jak polovina manšaftů bez manažera, ty bys každej špíl vyhrál 7:0 a mlátil se v prsa,jakej jseš pašák ...

baryn | Detail

Pánové,jestli to nebude tím,že zde to je naprostá ztráta času a ostatní to už pochopili

baryn | Detail

Tak koukam ze si tu pise Durlin a Mc amino :D

coper | Detail

Tak bohužel.Kladnu gratuluju.Zřejmě dobrej oddíl :-)

Benito | Detail

Za chvilinku s Kladnem.Snad příde jeho první porážka.

Benito | Detail

Jo to sem viděl.A jak se zrovna rozpad tvůj útok a krajní obrana.Já zas neměl křídla ale záskok to zvlad nad očekávání.Já po práci jezdim hned na barák tak že na dovolenou nemám jak prachy tak ani čas.Do měsíce se stěhuju tak nebude ani net.

Benito | Detail

Nahráno si po první polovině měl dost.Moc nevěřim že bys to ještě stratil.Uvidímě.Sparty čekaj na šanci.

Benito | Detail

Neměl si bejt týden pryč?Co to je za bordel.

Benito | Detail

Neuvěřitelná bilance to jo ale do konce sezony se to snad vydržet nedá.

Benito | Detail

Doufám že tě do 23 zase někam pošlou nebo snad neurvu ani to 6 místo.

Benito | Detail

Tak je to pěknej s..č Jestli chceš můžu tě pozvat do virtuálky.

Benito | Detail

Tak to letos bude docela náročný se dostat do první šestky a tím pádem do pohárů.

Benito | Detail

Se třeba přihlašuje pomocí tel. a nemůže odepsat.To se mi taky jednou stalo.

Benito | Detail

zdarec, hele jde tady nějak najít volný turnaje do kterých se můžu přihlásit?????

sajfy | Detail

Přesně tak.Našel jsem to ve FAQ.To ste mi trošku teda utekli.

Benito | Detail

Váš tým má průměrnou sílu: 4688 , momentálně je: 2444 vzhledem k nejlepšímu týmu dosahuje úroveň: 49.73%. Tak to fakt neni žádná sláva.Uvidíme ke konci sezony.

Benito | Detail

Tak já neviděl v profi berzi ani kolonku b-tým.Zřrjmě to dodělali před touto sezonou.

Benito | Detail

Prej vzvedá ale podstatně pomalejc jak v a-týmu a aktualizuje se to jen 1x týdně.

Benito | Detail

Uš by to mohlo začít.Teť i s možností soutěže b-týmu.To by se jim po dlouhy době taky ňáky vylepšení mohlo povíst.Co vy na to kolegové.

Benito | Detail

Tak gratulace prvím třem.Hlavně Dunajovicím které skončili nad mé očekávání.

Benito | Detail

gratuluju postupujícím byla to bitva a něco se tu dělo aspon,jo byl to pěkný zápas ale chtěl jsem ti naložit 7 werty

kubas001 | Detail

Tak dnes s Dunajovicema o postup.Doufám že se mi tenhle div soutěže podaří porazit a dostat se do top trojky.

Benito | Detail

Tak se na to vykašli a nebul pořád.Si snad myslíš že máš nej tým v lize nebo co?Nebo sis pčipadal o tolik silnější neš bystrc?Tak nám řekni proč?

Benito | Detail

jo no někdy je to na prd

sajfy | Detail

hele nemáte někdo zkušenosti s podobnou hrou ,, goal united 2011 ,, ????

sajfy | Detail

První dva se perou a třetí se směje.

Benito | Detail

tak po dnešním kole sem solidně ovládl tabulku střelců :-D

sajfy | Detail

Tak V CZ Cupu se mi podařilo projít dál.Jak ste na tom vy?

Benito | Detail

To je smůla.A zrovna máš posledního.Ten tě bohužel pro nás o bodíky nepřipravý.

Benito | Detail

tak to nevyšlo:-(

sajfy | Detail

Dneska docela důležitej zápas,Úbislavice těšte se :-D

sajfy | Detail

Tak jo :-D

sajfy | Detail

Tak zatim vládnu tabulce střelců tak snad to udržim :-D

sajfy | Detail

Značně oslaben.Kdybys nekecal :-ú

Benito | Detail

jj dik

sajfy | Detail

hele jde dát vůbec víc gólů jak 7 v jednom zápase ???

sajfy | Detail

Tak cesta spět do první trojky vede dnes přes Mořkovští kohouti.Doma se nesmí prohrávat.

Benito | Detail

zdravim místní manažery, hele hoši poraďte mi nějaký optimální ceny vstupného?!!

sajfy | Detail

Z tiskového prohlášení FC Bobby Bystrc: Špeh z týmu St.Lysá, kterého jsme nachytali na našem stadionu při sledování tréninku, dostal od naší ochranky pár přes hubu, posadili jsme ho na osla a poslali domů. S pláčem slibil, že to už víckrát neudělá a stejně dopadnou i jiní špehové z ostatních manšaftů. Pánové, bez náhradního chrupu k nám nechoďte !!

baryn | Detail

Jen tak tak.Počkej aš přijedeš ke mě :-)

Benito | Detail

Konečně trochu test jak to tuhle sezonu bude vypadat.Zatim sem měl jen týmy bez manažerů.

Benito | Detail

to snad není možný, na konci minulé sezony porazim Bujelisy 7:0 a teď prohraju 2:1, tak kde to jsme !!!

sajfy | Detail

To je v prdeli liga mistrů byla dávno rozlosovaná a mě se pořád neobjevilo kdy a skym hraju.

Benito | Detail

Zdarec.Proti Dunajovicim budeš mít šanci to napravit.

Benito | Detail

werty - až tam budeš hrát, pozvi mě na přátelák. Mám tam stejnej manšaft jako zde. PPM je naprostá jednička v manažerech, toto je až taková třetí liga.

baryn | Detail

No já hned u prvního hráče koukám že se zhoršol o cca 1400bodů coš je fakt nálož a naopak se u mě objevil útočník kterýho sem nikdy nekupoval.Má 1400bodů a je mu 30.To mi teda polepšili :-)

Benito | Detail

Pro werty007: Přátelák můžeš dostat až slušně pozdravíš, soudruhu agente 007

baryn | Detail

hele nevite jestli jsou v nové verzi jiné nebo nové dresy????

sajfy | Detail