By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

VIII.1F Česko

  P W D L S PTS
1. Předmostí Mammoths chl cup Hostivice  0:5 Předmostí Mammoths Předmostí Mammoths 7:0 Bříšťany  Borkovany  0:6 Předmostí Mammoths Předmostí Mammoths 7:0 FC Baník Ostrava VaVo 1.FC Strýčice  0:5 Předmostí Mammoths  10 10 0 0 64:0 30
2. Balkova Lhota  chl cup Bříšťany  0:3 Balkova Lhota  Balkova Lhota  4:0 Borkovany  FC Baník Ostrava VaVo 0:3 Balkova Lhota  Balkova Lhota  4:0 1.FC Strýčice  SK Štětí 0:5 Balkova Lhota   10 10 0 0 39:0 30
3. Tres Arroyos chl cup TJ Sokol Karlovice 1:1 Tres Arroyos Tres Arroyos 2:0 Hostivice  Bříšťany  2:2 Tres Arroyos Tres Arroyos 4:1 Borkovany  FC Baník Ostrava VaVo 0:4 Tres Arroyos  10 7 2 1 27:7 23
4. 1.Afk Zbizuby chl cup Borkovany  2:0 1.Afk Zbizuby 1.Afk Zbizuby 1:1 FC Baník Ostrava VaVo 1.FC Strýčice  1:4 1.Afk Zbizuby 1.Afk Zbizuby 2:0 SK Štětí Ohníč 0:1 1.Afk Zbizuby  10 5 3 2 16:9 18
5. Úherce  chl cup Úherce  1:2 Svojšice  Plánice  1:2 Úherce  Úherce  5:0 Budislav  Minice  4:2 Úherce  Úherce  3:1 Babice nad Svitavou   10 5 1 4 19:22 16
6. Babice nad Svitavou  chl cup FC Baník Ostrava VaVo 1:1 Babice nad Svitavou  Babice nad Svitavou  0:1 1.FC Strýčice  SK Štětí 0:2 Babice nad Svitavou  Babice nad Svitavou  0:0 Ohníč Úherce  3:1 Babice nad Svitavou   10 4 4 2 12:10 16
7. Bříšťany Bříšťany  0:3 Balkova Lhota  Předmostí Mammoths 7:0 Bříšťany  Bříšťany  2:2 Tres Arroyos ZBROJOVKA BRNO A 2:2 Bříšťany  Bříšťany  0:0 TJ Sokol Karlovice  10 3 5 2 14:18 14
8. Borkovany Borkovany  2:0 1.Afk Zbizuby Balkova Lhota  4:0 Borkovany  Borkovany  0:6 Předmostí Mammoths Tres Arroyos 4:1 Borkovany  Borkovany  1:1 ZBROJOVKA BRNO A  10 3 4 3 10:19 13
9. Minice 1.FC Strýčice  2:1 Minice  Minice  0:1 SK Štětí Ohníč 2:1 Minice  Minice  4:2 Úherce  Svojšice  3:1 Minice   10 3 3 4 13:14 12
10. Hostivice Hostivice  0:5 Předmostí Mammoths Tres Arroyos 2:0 Hostivice  Hostivice  1:1 ZBROJOVKA BRNO A TJ Sokol Karlovice 1:1 Hostivice  Hostivice  2:1 Pacov  10 3 3 4 9:15 12
11. Budislav SK Štětí 1:2 Budislav  Budislav  1:1 Ohníč Úherce  5:0 Budislav  Budislav  3:1 Svojšice  Plánice  1:1 Budislav   10 3 2 5 9:19 11
12. Ohníč Ohníč 0:1 Plánice  Budislav  1:1 Ohníč Ohníč 2:1 Minice  Babice nad Svitavou  0:0 Ohníč Ohníč 0:1 1.Afk Zbizuby  10 3 2 5 6:18 11
13. ZBROJOVKA BRNO A ZBROJOVKA BRNO A 1:2 Pacov ZBROJOVKA BRNO A 2:0 TJ Sokol Karlovice Hostivice  1:1 ZBROJOVKA BRNO A ZBROJOVKA BRNO A 2:2 Bříšťany  Borkovany  1:1 ZBROJOVKA BRNO A  10 2 5 3 13:15 11
14. 1.FC Strýčice 1.FC Strýčice  2:1 Minice  Babice nad Svitavou  0:1 1.FC Strýčice  1.FC Strýčice  1:4 1.Afk Zbizuby Balkova Lhota  4:0 1.FC Strýčice  1.FC Strýčice  0:5 Předmostí Mammoths  10 3 1 6 7:22 10
15. Svojšice Úherce  1:2 Svojšice  Pacov 1:0 Svojšice  Svojšice  1:0 Plánice  Budislav  3:1 Svojšice  Svojšice  3:1 Minice   10 3 0 7 10:25 9
16. Pacov ZBROJOVKA BRNO A 1:2 Pacov Pacov 1:0 Svojšice  TJ Sokol Karlovice 2:0 Pacov Pacov 0:0 Plánice  Hostivice  2:1 Pacov  10 2 3 5 8:13 9
17. Plánice Ohníč 0:1 Plánice  Plánice  1:2 Úherce  Svojšice  1:0 Plánice  Pacov 0:0 Plánice  Plánice  1:1 Budislav   10 2 3 5 6:18 9
18. FC Baník Ostrava VaVo FC Baník Ostrava VaVo 1:1 Babice nad Svitavou  1.Afk Zbizuby 1:1 FC Baník Ostrava VaVo FC Baník Ostrava VaVo 0:3 Balkova Lhota  Předmostí Mammoths 7:0 FC Baník Ostrava VaVo FC Baník Ostrava VaVo 0:4 Tres Arroyos  10 1 5 4 9:22 8
19. TJ Sokol Karlovice TJ Sokol Karlovice 1:1 Tres Arroyos ZBROJOVKA BRNO A 2:0 TJ Sokol Karlovice TJ Sokol Karlovice 2:0 Pacov TJ Sokol Karlovice 1:1 Hostivice  Bříšťany  0:0 TJ Sokol Karlovice  10 1 5 4 6:10 8
20. SK Štětí SK Štětí 1:2 Budislav  Minice  0:1 SK Štětí SK Štětí 0:2 Babice nad Svitavou  1.Afk Zbizuby 2:0 SK Štětí SK Štětí 0:5 Balkova Lhota   10 1 1 8 5:26 4
Played matches: : 100 / 380
 
comments
 
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 

Prosim te,tady nad tabulkou je napis KOMENTATORI tak na to klikni :-)

hudas84 | Detail

a tým nemáš špatnej :))

FourScore Eli 7 | Detail

ja vyměnim... založim taky :)

FourScore Eli 7 | Detail

konečně du nahoru :) už jen bod do postupové trojky :)

FourScore Eli 7 | Detail

jaaaj tak to sem se asi přepsal :D s těma kolama... sorry :)) chybička se vloudila..

FourScore Eli 7 | Detail

Zdravim FourScore,Ted sem si precetl report.Moc sem nepochopil zacatek jak tam pises ze je odehrano 7 kol,ale to neni dulezity. Jinak report super a sem rad ze je co cist a neco se tu deje a ze si clovek precte co se delo v jakym zapase protoze nejsem ten kterej prochazi kazdej zapas a kouka jak probihal :) Takze ocenuju tvuj popis vsech zapasu v kole a preju vice takhle povedenych reportu. Tesim se na dalsi cteni ;-)

hudas84 | Detail

tak napsal sem 1. článek, uvidíme jestli projde ke schválení a zveřejní ho. :)) doufám že se nikdo neurazí, nebo tak. Ale není ani proč :) jsou tam spíče fakta :P

FourScore Eli 7 | Detail

noo o vikendu bych chtěl napsat nějakej článek, akorát doufám že to zveřejní... protože to nebude tak jednoduché jak sem zjistil... :D

FourScore Eli 7 | Detail

Tak hodně štěstí :-) Ať se daří...

hudas84 | Detail

Tak jsem dostal statut komentátora :) takže se brzy těšte na nějaký článeček na naši ligu :) tak snad to nespackám :D

FourScore Eli 7 | Detail

:)) díky :) ještě uvidime jestli mi to daji :D docela se těším na začátek měsíce chci to už vědět :D ale je divné těšit se na září :D

FourScore Eli 7 | Detail

ozvat by se měli začátkem měsíce tak uvidíme co se dovim a nedovim :)

FourScore Eli 7 | Detail

Ja si myslim ze proti nebude nikdo :-) Tohle je jediny co tyhle lize chybi...Takze ja osobne to vitam a sam rad ze se toho nekdo chopil ;-) Takze preju hodne fajnovejch a uprimnejch komentu :)

hudas84 | Detail

Podal sem si žádost o pozici komentátora... snad nebudete nikdo proti :))

FourScore Eli 7 | Detail

Tak chlapy všem děkuji za první sezonu ve které jsem se nakonec udržel a ted budu bojovat...a těm co postoupili hodně stěští a těm nejlepším postup...

Adam Santiago | Detail

Tak chlapy všem děkuji za první sezonu ve které jsem se nakonec udržel a ted budu bojovat...a těm co postoupili hodně stěští a těm nejlepším postup...

Adam Santiago | Detail

* nove sezony :-)

hudas84 | Detail

Taky gratuluju postupujicim, at se dari ve vyssi lize. A samozrejme vsem tem co zustavaji verni teto lize preji hodne stesti do tove sezony :-)

hudas84 | Detail

já aspoň vystřílel Křivoklát :D

FourScore Eli 7 | Detail

Děkuji všem za sezonu... z mého pohledu se mi nevyvedla jak sem chtěl... Ale gratuluji postupujícím a těšíms e na novou seoznu :))

FourScore Eli 7 | Detail

Tak tedy gratuluju Arsenalu k zisku titulu, s Vámi ostatními se loučím a těším se, že se brzo sejdem ve vyšší lize! Hodně štěstí všem.

73brown | Detail

...a už zase nejsem :-(

73brown | Detail

momentálně jsem vítěz ligy...go Vstiš, go!!! :-)

73brown | Detail

Myslím jsi že by jsi to zasloužil Arsenal a Krumlov...a Vstiš postoupí příští sezonu...jinak já jsem zachráněnej...veryy goodddd

Adam Santiago | Detail

jj, teď jsem si to taky uvědomil, že musím minimálně remízovat!

73brown | Detail

tak u kdyby dál uvolněně a poslal tam béčko tak tenhle tym ho neohrozí :D ale Arsenal nám zasáhne do postupu :D mmm kámo jeden z nich tě bude nenávidět :D to je blbý co ? :D

FourScore Eli 7 | Detail

no,postup mám po dnešku jistý....aspoň to, no!

73brown | Detail

alespon tě nestojí postup...

FourScore Eli 7 | Detail

Dnešní chyba v nastavení taktiky mě bude stát možnost ještě hrát o titul.No co, chybama se člověk učí!

73brown | Detail

Co to bude za speciální vlastnosti co mi píše auto-message... ? ví někdo něco víc ?

FourScore Eli 7 | Detail

držení míče jsme měli shodné....a na Tvé straně se taky docela "žlutilo", bylo jen otázkou štěstí, že nikdo z Tvých taky nešel předčasně do sprch!

73brown | Detail

je vidět jaky je tento onjline manager :D 89. a 90. 1:1 :D:D:D:D:D to mě p**** :D ale napinavy zápas :)

FourScore Eli 7 | Detail

Tak se snad shodnem na spravedlivé remíze!

73brown | Detail

...tak zase ne.JOP!

73brown | Detail

hmmm - 89. minuta - 1:0, tak to bude asi můj dárek k Tvým narozeninám.Gratuluji!

73brown | Detail

do prd... tak už prohrávám... :-((((

Adam Santiago | Detail

Váš zápas skončí jedno golovým rozdílem a padne málo branek....vsadil bych jsi na to... :-))) dnes aspon bod...a budu spokojený

Adam Santiago | Detail

ajajaj, beton jak sviňa!

73brown | Detail

Vše nejlepší přeju i já! ....ale ne zítra na hřišti ....:-)

73brown | Detail

přidávám se ke gratulaci...

Adam Santiago | Detail

Tak všechno nejlepší hodně zdraví a štěstí :))

FourScore Eli 7 | Detail

Tým Krásná/Dymokury proti sestupu Rožďalovic... :-DDDDD že bylo derby o sestup ? :-DDD ne ať spadne ten horší...

Adam Santiago | Detail

Tak ještě aspon pár bodíků a bude zachráněno... :-)))) jupííííí a at vyhraje tuto ligu ten lepší....

Adam Santiago | Detail

jj, čtvrtek asi rozhodne o titulu, ale možná taky ne, oba máme ještě zrádné zápasy před sebou!

73brown | Detail

jo já vím... to stačilo porazit lounovice a vstis... ale co už stalo se...

FourScore Eli 7 | Detail

a já udělal nejspíše rekord v počtu remíz :D

FourScore Eli 7 | Detail

no, já jsem teď zaznamenal klubový rekord - 4 prohry v řadě, tak doufám, že v tom dnes nebudu pokračovat!Nálada týmu podezřele klesá! :-(

73brown | Detail

No tak ještě pár zápasu...a snad ta záchrana dopadne... :-))) ale na čele se to mění jak počasí... :-D

Adam Santiago | Detail

ja pořádám výprodej :D

FourScore Eli 7 | Detail

pro mě už ano :) vy si to rozdejte ještě o první flek :) ale ja mam postup ztraceny.. :)

FourScore Eli 7 | Detail