By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

VIII.1F Česko

  P W D L S PTS
1. Předmostí Mammoths chl cup Hostivice  0:5 Předmostí Mammoths Předmostí Mammoths 7:0 Bříšťany  Borkovany  0:6 Předmostí Mammoths Předmostí Mammoths 7:0 FC Baník Ostrava VaVo 1.FC Strýčice  0:5 Předmostí Mammoths  10 10 0 0 64:0 30
2. Balkova Lhota  chl cup Bříšťany  0:3 Balkova Lhota  Balkova Lhota  4:0 Borkovany  FC Baník Ostrava VaVo 0:3 Balkova Lhota  Balkova Lhota  4:0 1.FC Strýčice  SK Štětí 0:5 Balkova Lhota   10 10 0 0 39:0 30
3. Tres Arroyos chl cup TJ Sokol Karlovice 1:1 Tres Arroyos Tres Arroyos 2:0 Hostivice  Bříšťany  2:2 Tres Arroyos Tres Arroyos 4:1 Borkovany  FC Baník Ostrava VaVo 0:4 Tres Arroyos  10 7 2 1 27:7 23
4. 1.Afk Zbizuby chl cup Borkovany  2:0 1.Afk Zbizuby 1.Afk Zbizuby 1:1 FC Baník Ostrava VaVo 1.FC Strýčice  1:4 1.Afk Zbizuby 1.Afk Zbizuby 2:0 SK Štětí Ohníč 0:1 1.Afk Zbizuby  10 5 3 2 16:9 18
5. Úherce  chl cup Úherce  1:2 Svojšice  Plánice  1:2 Úherce  Úherce  5:0 Budislav  Minice  4:2 Úherce  Úherce  3:1 Babice nad Svitavou   10 5 1 4 19:22 16
6. Babice nad Svitavou  chl cup FC Baník Ostrava VaVo 1:1 Babice nad Svitavou  Babice nad Svitavou  0:1 1.FC Strýčice  SK Štětí 0:2 Babice nad Svitavou  Babice nad Svitavou  0:0 Ohníč Úherce  3:1 Babice nad Svitavou   10 4 4 2 12:10 16
7. Bříšťany Bříšťany  0:3 Balkova Lhota  Předmostí Mammoths 7:0 Bříšťany  Bříšťany  2:2 Tres Arroyos ZBROJOVKA BRNO A 2:2 Bříšťany  Bříšťany  0:0 TJ Sokol Karlovice  10 3 5 2 14:18 14
8. Borkovany Borkovany  2:0 1.Afk Zbizuby Balkova Lhota  4:0 Borkovany  Borkovany  0:6 Předmostí Mammoths Tres Arroyos 4:1 Borkovany  Borkovany  1:1 ZBROJOVKA BRNO A  10 3 4 3 10:19 13
9. Minice 1.FC Strýčice  2:1 Minice  Minice  0:1 SK Štětí Ohníč 2:1 Minice  Minice  4:2 Úherce  Svojšice  3:1 Minice   10 3 3 4 13:14 12
10. Hostivice Hostivice  0:5 Předmostí Mammoths Tres Arroyos 2:0 Hostivice  Hostivice  1:1 ZBROJOVKA BRNO A TJ Sokol Karlovice 1:1 Hostivice  Hostivice  2:1 Pacov  10 3 3 4 9:15 12
11. Budislav SK Štětí 1:2 Budislav  Budislav  1:1 Ohníč Úherce  5:0 Budislav  Budislav  3:1 Svojšice  Plánice  1:1 Budislav   10 3 2 5 9:19 11
12. Ohníč Ohníč 0:1 Plánice  Budislav  1:1 Ohníč Ohníč 2:1 Minice  Babice nad Svitavou  0:0 Ohníč Ohníč 0:1 1.Afk Zbizuby  10 3 2 5 6:18 11
13. ZBROJOVKA BRNO A ZBROJOVKA BRNO A 1:2 Pacov ZBROJOVKA BRNO A 2:0 TJ Sokol Karlovice Hostivice  1:1 ZBROJOVKA BRNO A ZBROJOVKA BRNO A 2:2 Bříšťany  Borkovany  1:1 ZBROJOVKA BRNO A  10 2 5 3 13:15 11
14. 1.FC Strýčice 1.FC Strýčice  2:1 Minice  Babice nad Svitavou  0:1 1.FC Strýčice  1.FC Strýčice  1:4 1.Afk Zbizuby Balkova Lhota  4:0 1.FC Strýčice  1.FC Strýčice  0:5 Předmostí Mammoths  10 3 1 6 7:22 10
15. Svojšice Úherce  1:2 Svojšice  Pacov 1:0 Svojšice  Svojšice  1:0 Plánice  Budislav  3:1 Svojšice  Svojšice  3:1 Minice   10 3 0 7 10:25 9
16. Pacov ZBROJOVKA BRNO A 1:2 Pacov Pacov 1:0 Svojšice  TJ Sokol Karlovice 2:0 Pacov Pacov 0:0 Plánice  Hostivice  2:1 Pacov  10 2 3 5 8:13 9
17. Plánice Ohníč 0:1 Plánice  Plánice  1:2 Úherce  Svojšice  1:0 Plánice  Pacov 0:0 Plánice  Plánice  1:1 Budislav   10 2 3 5 6:18 9
18. FC Baník Ostrava VaVo FC Baník Ostrava VaVo 1:1 Babice nad Svitavou  1.Afk Zbizuby 1:1 FC Baník Ostrava VaVo FC Baník Ostrava VaVo 0:3 Balkova Lhota  Předmostí Mammoths 7:0 FC Baník Ostrava VaVo FC Baník Ostrava VaVo 0:4 Tres Arroyos  10 1 5 4 9:22 8
19. TJ Sokol Karlovice TJ Sokol Karlovice 1:1 Tres Arroyos ZBROJOVKA BRNO A 2:0 TJ Sokol Karlovice TJ Sokol Karlovice 2:0 Pacov TJ Sokol Karlovice 1:1 Hostivice  Bříšťany  0:0 TJ Sokol Karlovice  10 1 5 4 6:10 8
20. SK Štětí SK Štětí 1:2 Budislav  Minice  0:1 SK Štětí SK Štětí 0:2 Babice nad Svitavou  1.Afk Zbizuby 2:0 SK Štětí SK Štětí 0:5 Balkova Lhota   10 1 1 8 5:26 4
Played matches: : 100 / 380
 
comments
 
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 

Áááááá, Aiseku, Přerov nasadil Tvůj oblíbený "beton"! To bude hardcore!

73brown | Detail

Adame, to je jen takové špičkování...Ale že fandíš Přerovu, tak tos mě teda naštval...:-)

73brown | Detail

Kluci no tak nebojujte slovně...ale na hřišti.. :-D ne přeju hodně štěstí všem ale přeju to Přerovu... :-D hlavně bez zraněných hráčů...

Adam Santiago | Detail

No no, Aiseku, seš nějakej nedočkavej :-) ...ale celkem to chápu, někdo z nás přijde o body....:-)

73brown | Detail

Tak dneska sem velice zvědavý jak to dopadne... zjistím to ale asi až večer protože přes den jedu pryč :P

FourScore Eli 7 | Detail

a děkuju :))

FourScore Eli 7 | Detail

Jo že všechny na moji stranu :D

FourScore Eli 7 | Detail

To máš blbý, protože já nepiju a ani nekouřim ;) tyhle věci nesnášim a ani si to nemůžu dovolit skrz můj sport :D takže nastavím neboj se :D

FourScore Eli 7 | Detail

Já se obávám, že si Ty 3 body vezmeš sám!Ale jinak k narozeninám jsem Ti už popřál, a to je tak všechno co ode mě dostaneš zadarmo! :-) P.S.:Ještě by ses taky mohl ožrat a zapomenout nastavit taktiku......Co ty na to? Že máš zrovna velkou chuť dát si panáčka....honem utíkej do hospody nebo aspoň do ledničky.....

73brown | Detail

Konečně jsem s mým týmem uhrál výsledek na který mohu být pyšný....ale ta pozice v tabulce mě drásá nervy... :-(

Adam Santiago | Detail

to sem ti chtěl říct no... že bys mi mohl dát k narozkám 3 body :D

FourScore Eli 7 | Detail

Že bys měl zkažené narozeniny? :-) ...tak teda - vše nejlepší, smrkáči!!!

73brown | Detail

krásná nám likviduje špičku :D

FourScore Eli 7 | Detail

tak sem to zvládl :) zitra o pul 3 rano se po 19. narodím a další den vyzven Krumlov :)) gl :)

FourScore Eli 7 | Detail

0-0-10 :D všechno dopředu :D to fakt nevim :D a dneska mám Spatu a oproti mímu týmu má 100% tak snad nenastaví :D

FourScore Eli 7 | Detail

:-) ..už víš, s jakou taktikou na mě vyrukuješ? Naznač :-)

73brown | Detail

jojo, ted to bude zajímavé následující týden... alespoň pro mě :)) ted se pánové asi rozhodne o mé šanci :D

FourScore Eli 7 | Detail

mě se asi opět drží smůla... no já se moc nadějně nevidím 5 bodů je dost musel bych váš nahoře všechny porazit a další kolo je můj oblíbený tým ( myslím 14. pozice ) :D tak snad do třetice ho porazím toho osadníka :D

FourScore Eli 7 | Detail

Bejk mi mluví z duše, když je potom za den více zápasů, beru to jako rutinu a vytrácí se kouzlo.Taky se při nákupu hráčů hodně dívám na jejich plat.Někdy jsou tam nehorázné rozdíly a kvalita je skoro stejná.Holt člověk musí hlídat všechno.Fourscore, myslím, že balit snahu o postup je předčasné.Do konce ligy opravdu daleko, budem si brát body navzájem, takže postoupit může kdokoliv.

73brown | Detail

ale víte co je nejhorší že pokud chcete hrát vrch potřebujete ty poháry atd... a prachy získáte jen díky tomu že si koupíte ten blbej kredit... :/

FourScore Eli 7 | Detail

né není, oni mají prostě dobrej tým... akorát na to kašlou...

FourScore Eli 7 | Detail

...to mě taky udivilo.Sokol Chlum měl proti mě 105%!Možná je něco blbě.nevím.

73brown | Detail

Jo a kdo by náhodou sjel do nižších pater tabulky aby si to tu přečetl... :D Mám virtuál na výměnu ... někdo zájem ?

FourScore Eli 7 | Detail

taky mi příjde jako by se tady zastavil čas :/ začátek aktivní a všechno a ted to tu nějak klesá, nj asi se nechce moc vybavovat :D

FourScore Eli 7 | Detail

tak udivilo mě že grygov měl 101% oproti mému týmu, kdyby všichni manageři byly aktivní tak by například Křivolkád nebyl tak vzadu, Grygov, Sokol ... tohle mě trochu štve, že mám takové štěstí že si nastaví zrovna na mě a jinde to vypustí... ale co už.. ztráta už tam je... 2x sem remizoval s týmem kterej hraje o záchranu, něco je špatně

FourScore Eli 7 | Detail

Do konce ligy daleko, nefňukej. :-) Možná děláš chyby v taktice.Zase jsi hrál 4-5-1. Zkus to nějak proházet.Naše liga je opravdu vyrovnaná, snažím se nepodcenit žádný zápas.

73brown | Detail

úžasné, kdo se chce zahojit Eagles nabízí super body zadara ! :// vzdavam boj o postup

FourScore Eli 7 | Detail

No tak jsem konečně doma :) ale tak sem na sebe zvědavej, ještě není konec.. takže to ještě nevdám :D

FourScore Eli 7 | Detail

aiseku... klídek :D já to mám na párku já se u toho nevztekám, mám už nějaký věk ;) to pochopíš časem že hry jsou stále jen hry... :D

FourScore Eli 7 | Detail

Betoooon liga oleeee !

FourScore Eli 7 | Detail

navic hraji v 10 lidech...

FourScore Eli 7 | Detail

hm... si nemyslim když si dal beton

FourScore Eli 7 | Detail

vice zapasu :))

FourScore Eli 7 | Detail

A prosim te vysvetli mi rozdil mezi obyc turnaji a virtualkou.Diky

hudas84 | Detail

4tkovy je k ničemu... virtualka je lepsi...

FourScore Eli 7 | Detail

Má někdo zájem vyměnit 4kový turnaj ?

hudas84 | Detail

potřebuju 3 body

FourScore Eli 7 | Detail

Hallo, hokejko!Tak to mě těší, že zůstáváš mezi námi!Uhlířov je štika ligy, tak jsem rád, že se na něj dobře připravíš!

73brown | Detail

zdravým vás z nemocničního lůžka :D prostředí nic moc, ale dobrá nálada mě stále neopouští :D takže jelikož je tu wifi tak zitra mě rozkuchají ale proti uhlířovu se snad stihnu už nachystat :) pánové a nehroťte to tak... je to jen hra :P

FourScore Eli 7 | Detail

Já nevím že to nepochopíš...Každej chce uhrát nějaký body a proti tak silnýmu soupeři jako si ty AISEK to jinak prostě nejde než krát ze zabezpečený obrany.Zkončilo to 2:2 tak si dovedeš představit jak by to dopadlo kdybych nastoupil 4-4-2. Dal by si mi 7:0. To by se tobě samozřejmě líbylo to chápu ale mě určitě ne !!!

hudas84 | Detail

Blbost!furt betonovat taky nejde!někdy s tím nic nenaděláš, hra je nastavená tak, aby i slabší soupeř měl šanci vyhrát.Je to i o investicích.Nezapomeňte, že může hrát roli třeba i domácí trávník, který skýtá určité bonusy.Teda pokud si ho můžete dovolit :-)!

73brown | Detail

já to podcenil... nepostavil sem plnou silu na křídla a obranu sem mohl taky vystužit včetně golmana... co se dá dělat... takže pokud postup tak beton jo ? :D

FourScore Eli 7 | Detail

...ups, no to teda koukám.vůbec jsou ty výsledky divoké.Tak ještě jednou : držím palce, ať jsi brzy z5!

73brown | Detail

užasna věc.. remiza se 14. celkem ... :( tak se tady mějte...

FourScore Eli 7 | Detail

jestli jdeš na plastiku menisku, tak to bude ok.Jen je potřeba opatrně s návratem na led - neuspěchat!

73brown | Detail

držím ti palce aby to dobře dopadlo..já jsem byl v řijnu na tomto ...měl jsem natržený přední křížoví vaz....ale zplešilo se to ale už to není ono... :-(

Adam Santiago | Detail

Hoši ja potřebuju bejt na ledě :D ale vím jak to myslíš :D ( jsme hokejista ) du jen na laparoskopicky zakrok tak sna dot nebudu nijak hrozne :P a diky :)

FourScore Eli 7 | Detail

Já jsem v poho.FourScore - zlom vaz - ať ti to dobře dopadne a jsi zase brzo s náma na trávníku!

73brown | Detail

Klid o co jde ? je to jen hra :D letos je to napnuté mě ted čeká operace kolene tak mě asi předběhnete, snad tam nebudu dlouho :P

FourScore Eli 7 | Detail

Každá taktika,která vede k vítězství je dobrá.Tak si nestěžuj.Přece nikde není napsaný, že bys měl vyhrávat všechno jen rozestavením 4-4-2!Prostě soupeř použil dobrou taktiku, na kterou jsi špatně reagoval.Mě jsi porazil, když jsem hrál 5-4-1.Tohle Ti prostě nevyšlo.Je to "kulatý"! :-)

73brown | Detail