By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

VIII.1F Česko

  P W D L S PTS
1. Předmostí Mammoths chl cup Hostivice  0:5 Předmostí Mammoths Předmostí Mammoths 7:0 Bříšťany  Borkovany  0:6 Předmostí Mammoths Předmostí Mammoths 7:0 FC Baník Ostrava VaVo 1.FC Strýčice  0:5 Předmostí Mammoths  10 10 0 0 64:0 30
2. Balkova Lhota  chl cup Bříšťany  0:3 Balkova Lhota  Balkova Lhota  4:0 Borkovany  FC Baník Ostrava VaVo 0:3 Balkova Lhota  Balkova Lhota  4:0 1.FC Strýčice  SK Štětí 0:5 Balkova Lhota   10 10 0 0 39:0 30
3. Tres Arroyos chl cup TJ Sokol Karlovice 1:1 Tres Arroyos Tres Arroyos 2:0 Hostivice  Bříšťany  2:2 Tres Arroyos Tres Arroyos 4:1 Borkovany  FC Baník Ostrava VaVo 0:4 Tres Arroyos  10 7 2 1 27:7 23
4. 1.Afk Zbizuby chl cup Borkovany  2:0 1.Afk Zbizuby 1.Afk Zbizuby 1:1 FC Baník Ostrava VaVo 1.FC Strýčice  1:4 1.Afk Zbizuby 1.Afk Zbizuby 2:0 SK Štětí Ohníč 0:1 1.Afk Zbizuby  10 5 3 2 16:9 18
5. Úherce  chl cup Úherce  1:2 Svojšice  Plánice  1:2 Úherce  Úherce  5:0 Budislav  Minice  4:2 Úherce  Úherce  3:1 Babice nad Svitavou   10 5 1 4 19:22 16
6. Babice nad Svitavou  chl cup FC Baník Ostrava VaVo 1:1 Babice nad Svitavou  Babice nad Svitavou  0:1 1.FC Strýčice  SK Štětí 0:2 Babice nad Svitavou  Babice nad Svitavou  0:0 Ohníč Úherce  3:1 Babice nad Svitavou   10 4 4 2 12:10 16
7. Bříšťany Bříšťany  0:3 Balkova Lhota  Předmostí Mammoths 7:0 Bříšťany  Bříšťany  2:2 Tres Arroyos ZBROJOVKA BRNO A 2:2 Bříšťany  Bříšťany  0:0 TJ Sokol Karlovice  10 3 5 2 14:18 14
8. Borkovany Borkovany  2:0 1.Afk Zbizuby Balkova Lhota  4:0 Borkovany  Borkovany  0:6 Předmostí Mammoths Tres Arroyos 4:1 Borkovany  Borkovany  1:1 ZBROJOVKA BRNO A  10 3 4 3 10:19 13
9. Minice 1.FC Strýčice  2:1 Minice  Minice  0:1 SK Štětí Ohníč 2:1 Minice  Minice  4:2 Úherce  Svojšice  3:1 Minice   10 3 3 4 13:14 12
10. Hostivice Hostivice  0:5 Předmostí Mammoths Tres Arroyos 2:0 Hostivice  Hostivice  1:1 ZBROJOVKA BRNO A TJ Sokol Karlovice 1:1 Hostivice  Hostivice  2:1 Pacov  10 3 3 4 9:15 12
11. Budislav SK Štětí 1:2 Budislav  Budislav  1:1 Ohníč Úherce  5:0 Budislav  Budislav  3:1 Svojšice  Plánice  1:1 Budislav   10 3 2 5 9:19 11
12. Ohníč Ohníč 0:1 Plánice  Budislav  1:1 Ohníč Ohníč 2:1 Minice  Babice nad Svitavou  0:0 Ohníč Ohníč 0:1 1.Afk Zbizuby  10 3 2 5 6:18 11
13. ZBROJOVKA BRNO A ZBROJOVKA BRNO A 1:2 Pacov ZBROJOVKA BRNO A 2:0 TJ Sokol Karlovice Hostivice  1:1 ZBROJOVKA BRNO A ZBROJOVKA BRNO A 2:2 Bříšťany  Borkovany  1:1 ZBROJOVKA BRNO A  10 2 5 3 13:15 11
14. 1.FC Strýčice 1.FC Strýčice  2:1 Minice  Babice nad Svitavou  0:1 1.FC Strýčice  1.FC Strýčice  1:4 1.Afk Zbizuby Balkova Lhota  4:0 1.FC Strýčice  1.FC Strýčice  0:5 Předmostí Mammoths  10 3 1 6 7:22 10
15. Svojšice Úherce  1:2 Svojšice  Pacov 1:0 Svojšice  Svojšice  1:0 Plánice  Budislav  3:1 Svojšice  Svojšice  3:1 Minice   10 3 0 7 10:25 9
16. Pacov ZBROJOVKA BRNO A 1:2 Pacov Pacov 1:0 Svojšice  TJ Sokol Karlovice 2:0 Pacov Pacov 0:0 Plánice  Hostivice  2:1 Pacov  10 2 3 5 8:13 9
17. Plánice Ohníč 0:1 Plánice  Plánice  1:2 Úherce  Svojšice  1:0 Plánice  Pacov 0:0 Plánice  Plánice  1:1 Budislav   10 2 3 5 6:18 9
18. FC Baník Ostrava VaVo FC Baník Ostrava VaVo 1:1 Babice nad Svitavou  1.Afk Zbizuby 1:1 FC Baník Ostrava VaVo FC Baník Ostrava VaVo 0:3 Balkova Lhota  Předmostí Mammoths 7:0 FC Baník Ostrava VaVo FC Baník Ostrava VaVo 0:4 Tres Arroyos  10 1 5 4 9:22 8
19. TJ Sokol Karlovice TJ Sokol Karlovice 1:1 Tres Arroyos ZBROJOVKA BRNO A 2:0 TJ Sokol Karlovice TJ Sokol Karlovice 2:0 Pacov TJ Sokol Karlovice 1:1 Hostivice  Bříšťany  0:0 TJ Sokol Karlovice  10 1 5 4 6:10 8
20. SK Štětí SK Štětí 1:2 Budislav  Minice  0:1 SK Štětí SK Štětí 0:2 Babice nad Svitavou  1.Afk Zbizuby 2:0 SK Štětí SK Štětí 0:5 Balkova Lhota   10 1 1 8 5:26 4
Played matches: : 100 / 380
 
comments
 
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 

no když mě vezmeš rád se zúčastním a příštím turnajem bych tě vzal,jelikož teď už mám plno v 16 turnaji.

Krizik | Detail

Mám ještě místo ve virtuálce.Kdo se nefláká a má stadion alespoň pro 50 000 diváků tak vyměnim pozvánku.

Benito | Detail

a proč to pro mě bude zajímavější příští kolo ? to je taky jednoduchý.Když se kouknu na tabulku a vidím že hned 6 týmu za mnou z vrchu jde proti sobě,tak věř že si přeji jenom to jediné.Aby se zbrzdili.Nejlépe remizovali.A jelikož mám poslední tým tabulky doma,očekávám že bych mohl i trošičku se od vás odpoutat :-)Ale je mi jasné,že mě čeká ještě hóódně práce,jelikož i mě čekají silné týmy z vrchu a to venku.Proto se ještě neraduji.

Krizik | Detail

Jak to dělám,Beníto? Snažím se vyhrávat.Proto jsem první v tabulce :-)

Krizik | Detail

Mě čeká arsenal a v zapětí janovice.Utěch fakt nechápu jak to dělaj že jsou první ale první zapas jsem snima prohrál.Pak to budu mít klidnější a čeká na mě velice těškej konec ligy.

Benito | Detail

no příští kolo bude zase opět zajímavé :-) 3 duely se mají na co těšit,vršek tabulky se bude otřásat v základech.To je jak na boxu,už jenom ten gong a říct box :-)

Krizik | Detail

to víš,je klid před bouří :-)

Krizik | Detail

Přesně tak.2x prohraješ a rázem si na 7 místě a to uš fakt nechci.Lotos bude hrát roli i skore.

Benito | Detail

Přesně tak,Benito.Jedině tak se zvedne příjem pro klub.A na druhou stranu musím souhlasit i s Thjerrym,každý bod má cenu a ten kdo postoupí to bude mít opravdu zasloužené.Už na začátku jsem to psal,že liga bude napínavá až do konce a nikdo si nemůže bý ti jistý už teď svým postupem.

Krizik | Detail

Stavět stadion.Já mám kapacitu přes sto tisíc.

Benito | Detail

No snad se ještě lotos dočkáš ale venku to budu mít těžší.Jediný co mě uspokojilo bylo drama a navštevnost,39 787 diváků je paráda.

Benito | Detail

Po 22 mituchách jsem si řikal že to snad skončí 8:8 a ono nakonec 6:6.Napínavej zápas ale z výsledku dost smíšený pocity.

Benito | Detail

no zítra to bude opravdu zajímavé,3 zápasy z vrchu tabulky :-)

Krizik | Detail

to si měl doopravdy smůlu Benito,to já vypadl s týmem kde jsem si ani neškrtl,kolo předtím než hrál Lomec s Osekem,ale za vstupné jsem dostal 12 miliónů.

Krizik | Detail

Já bohužel vypadl s Viktorie Nelahozeves.Čekal jsem to protože je to ten tip manažera co hraje 30 zápasů najednou a nemá ani potstavenej stadion tak že i nejmenší příjem za vstupnýho za celou uběhlou sezonu.

Benito | Detail

doufám,že už jsem si ty silné týmy vybral.Ledvice,Arsenal,Postřižín a Křivoklát za sebou.Děkuji už nechci.

Krizik | Detail

tak to vám gratuluji chlapci,to já teď v této sezóně měl nějakou smůlu

Krizik | Detail

jj zítra.Dnes byl pohárek a slavim postup.

Benito | Detail

a já myslel že až zítra :-)

Krizik | Detail

Tak dnes Janovice-Křivoklád.Buď se trhne první trojka nebo se nam to bodově na prvních 4 místech namačká.

Benito | Detail

ne žádný doping jen jsme ztrávili vikend na waikiki :)))

MartyJack | Detail

taky jsem se na tebe pečlivě pripravoval :)) ale neveřil jsem tomu, že bych tohle vyhrál.

MartyJack | Detail

I já postoupil do dalšího kola v narodnim poháru.Po lonskym 7 místě a velkém prodeji hráčů který musel přijít je tahle sezona nad mé ošekávání.Jen peníze od sponzorů který sem měl dostat za postup do 3 kola se odfajfkovali ale nepřišli.

Benito | Detail

no to bych nečekal ani já,v poháru je to vždy jiné než v lize

Krizik | Detail

Zdravim vás :) Mám na výměnu virtuálku :) tak kdyby někdo chtěl napište mi do zpráv :))

FourScore Eli 7 | Detail

85 místo v pořadí lig.Tak jsme si o 3 pčíčky polepšili.

Benito | Detail

co si stěžuješ?co mám říkat já? já venku od klubu ze spoda tabulky dostal 3 góly,to už vůbec nechápu takovouhle ztrátu.A nikdy co tu hru hraju se mi ta chyba nestala,až dneska.A věř,že to je velká ztráta při takovéto konkurenci co je teď v této lize.

Krizik | Detail

Jestli dáš o 4 góli méně než já tak nemusíš.

Benito | Detail

Taky jsme v pořadí lig na 88 místě a například I.DEBAKEL (Česko) je 80 takže si vůbec nestojíme špatně a narozdíl od ostatních je tahle liga zábavná.

Benito | Detail

Něco mi říká,že tu bude boj až do úplného konce.Tolik silných týmů v jedné lize jsem ještě nezažil.

Krizik | Detail

To já mám ted 3 kola klid a snad 9 bodů bez nervů.

Benito | Detail

Tým na to máš ale platit ho bych asi nechtěl.

Benito | Detail

Tak dnes trochu nečekaný vítěství.Jen škoda tý ubohý navštěvy.

Benito | Detail

Já moc ne.Rači bych do Řevnic naž s Arsenalem.

Benito | Detail

nikdy moc jsem nepíšu,ale nemůžu si odpustit poznámku,že už teď se těším na příští kolo ... na to jsem doopravdy zvědavý jak dopadne.Vršek tabulky se bude třást v základech :-)

Krizik | Detail

Jen se neboj.Dnes se to rozhejbe.

Benito | Detail

jj.Hlavně že se zadařilo.

Benito | Detail

ne

Benito | Detail

Nebyla to prdel no.Hlavně se ted skusit ještě protlačit alespon na 6 místo at jsem v pohárech.

Benito | Detail

2 měsíce

Benito | Detail

Konečnš zas připojeni k netu

Benito | Detail

To si hral extreme tvrde ne ???? :D

coper | Detail

tak dalsi kolo dostanu debakl uz to vydim!!!:-)

papajka | Detail

muj nejvetsi uspech bude kdyz se tady udrzim v teto z kvele lize!!

papajka | Detail

vi tri postoupite letos

papajka | Detail

tak konecne tri body doma jsem za to strasne rad abych pravdu rekl gratulace vsem vitezum!!!

papajka | Detail

no konecne zejtra bych mohl uz mit tri body konecne drzim vsem palce!!!

papajka | Detail

MAM VIRTUALKU NA VYMENU ... KDO MA ZAJEM PISTE DO ZPRAV ... DIKY :)

FourScore Eli 7 | Detail

jjjj neboj ja se do toho musim nejak dostat a pak muzu jit uz pohodove v lize ja to nezdam podle vysletku!!

papajka | Detail

MC Amino- MC Amino neboj budu rad ze nedostanu 7:0 jeste v 10 minute ale diky!!!

papajka | Detail