By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

VIII.2C Česko

  P W D L S PTS
1. Raduň  chl cup Raduň  4:0 Malá Štáhle  Jíkev  0:3 Raduň  Raduň  0:0 OFK Tatran Zamutov Klášterní Skalice  1:2 Raduň  Raduň  2:0 FC Fryšták  10 7 2 1 20:6 23
2. FK Chemes Loukovec  chl cup Cizkrajov  1:0 FK Chemes Loukovec  FK Chemes Loukovec  3:0 Hudlice  Dobkovice  3:0 FK Chemes Loukovec  FK Chemes Loukovec  2:1 Horní Benešov  Jiřice u Miroslavi  1:2 FK Chemes Loukovec   10 6 2 2 17:10 20
3. Rudolfov  chl cup Rudolfov  1:0 Horní Benešov  Oselce  3:1 Rudolfov  Rudolfov  3:0 Litíč  Malá Štáhle  0:0 Rudolfov  Rudolfov  1:0 Jíkev   10 6 2 2 13:7 20
4. Oselce  chl cup Cítoliby  3:2 Oselce  Oselce  3:1 Rudolfov  Tetčice  0:2 Oselce  Oselce  1:0 Hudlice  Horní Benešov  0:1 Oselce   10 6 1 3 15:9 19
5. Malá Vrbka  chl cup Malá Vrbka  1:0 Jíkev  OFK Tatran Zamutov 1:2 Malá Vrbka  Malá Vrbka  3:0 Klášterní Skalice  FC Fryšták 1:0 Malá Vrbka  Malá Vrbka  0:1 Cizkrajov   10 4 4 2 14:8 16
6. Jeseník chl cup Jeseník 1:2 Litíč  Malá Štáhle  2:0 Jeseník Jeseník 1:0 Jíkev  OFK Tatran Zamutov 2:1 Jeseník Jeseník 2:1 Klášterní Skalice   10 5 0 5 14:13 15
7. Cizkrajov Cizkrajov  1:0 FK Chemes Loukovec  Cizkrajov  2:1 Dobkovice  Jiřice u Miroslavi  2:1 Cizkrajov  Cizkrajov  0:1 Druhanov  Malá Vrbka  0:1 Cizkrajov   10 5 0 5 10:11 15
8. Hudlice Tetčice  1:1 Hudlice  FK Chemes Loukovec  3:0 Hudlice  Hudlice  1:1 Horní Benešov  Oselce  1:0 Hudlice  Hudlice  4:0 Litíč   10 4 3 3 13:10 15
9. Jiřice u Miroslavi Jiřice u Miroslavi  0:2 Klášterní Skalice  FC Fryšták 0:0 Jiřice u Miroslavi  Jiřice u Miroslavi  2:1 Cizkrajov  Dobkovice  1:2 Jiřice u Miroslavi  Jiřice u Miroslavi  1:2 FK Chemes Loukovec   10 4 3 3 11:11 15
10. OFK Tatran Zamutov Druhanov  2:0 OFK Tatran Zamutov OFK Tatran Zamutov 1:2 Malá Vrbka  Raduň  0:0 OFK Tatran Zamutov OFK Tatran Zamutov 2:1 Jeseník Cítoliby  2:1 OFK Tatran Zamutov  10 4 1 5 14:12 13
11. Dobkovice Dobkovice  1:1 FC Fryšták Cizkrajov  2:1 Dobkovice  Dobkovice  3:0 FK Chemes Loukovec  Dobkovice  1:2 Jiřice u Miroslavi  Druhanov  1:2 Dobkovice   10 4 1 5 13:14 13
12. Litíč Jeseník 1:2 Litíč  Litíč  2:0 Cítoliby  Rudolfov  3:0 Litíč  Litíč  2:2 Tetčice  Hudlice  4:0 Litíč   10 4 1 5 11:17 13
13. Malá Štáhle Raduň  4:0 Malá Štáhle  Malá Štáhle  2:0 Jeseník Cítoliby  3:0 Malá Štáhle  Malá Štáhle  0:0 Rudolfov  Tetčice  1:2 Malá Štáhle   10 3 3 4 8:13 12
14. FC Fryšták Dobkovice  1:1 FC Fryšták FC Fryšták 0:0 Jiřice u Miroslavi  Druhanov  0:1 FC Fryšták FC Fryšták 1:0 Malá Vrbka  Raduň  2:0 FC Fryšták  10 3 3 4 5:7 12
15. Klášterní Skalice Jiřice u Miroslavi  0:2 Klášterní Skalice  Klášterní Skalice  2:0 Druhanov  Malá Vrbka  3:0 Klášterní Skalice  Klášterní Skalice  1:2 Raduň  Jeseník 2:1 Klášterní Skalice   10 3 2 5 11:13 11
16. Cítoliby Cítoliby  3:2 Oselce  Litíč  2:0 Cítoliby  Cítoliby  3:0 Malá Štáhle  Jíkev  0:0 Cítoliby  Cítoliby  2:1 OFK Tatran Zamutov  10 3 2 5 10:13 11
17. Druhanov Druhanov  2:0 OFK Tatran Zamutov Klášterní Skalice  2:0 Druhanov  Druhanov  0:1 FC Fryšták Cizkrajov  0:1 Druhanov  Druhanov  1:2 Dobkovice   10 3 2 5 9:16 11
18. Jíkev Malá Vrbka  1:0 Jíkev  Jíkev  0:3 Raduň  Jeseník 1:0 Jíkev  Jíkev  0:0 Cítoliby  Rudolfov  1:0 Jíkev   10 3 1 6 5:11 10
19. Horní Benešov Rudolfov  1:0 Horní Benešov  Horní Benešov  1:1 Tetčice  Hudlice  1:1 Horní Benešov  FK Chemes Loukovec  2:1 Horní Benešov  Horní Benešov  0:1 Oselce   10 2 3 5 7:13 9
20. Tetčice Tetčice  1:1 Hudlice  Horní Benešov  1:1 Tetčice  Tetčice  0:2 Oselce  Litíč  2:2 Tetčice  Tetčice  1:2 Malá Štáhle   10 1 4 5 9:15 7
Played matches: : 100 / 380
 
comments
 
1 | 2 | 

tak Liuni přišti zapas mi dva ted se rozhodne jesli postoupiš dal nebo ja potřebuju minimalne remizu

martass06 | Detail

4au kolik vubec tumů postupuje dal

martass06 | Detail

Dino23 gratulujem k vitazstvu dolezity zapas si zvladol ides pomalicky hore tam kde patris .

roberto0612 | Detail

tak se to opět krásně zamíchalo...:-)

venkovan | Detail

dino neboj nakopnes motor cez virtualku zopar milionov ziskas nakup nejake dobre posily a pojdes hore verim ti ,nevzdavaj to nemas velku stratu neboj este sa medzi sebou pohlusite a mozes za par kvol byt pekne na spici tabulky verim ti tak chod do toho ,aspon mas co im dokazat ze si super manazer .

roberto0612 | Detail

Taky jsem si myslel, že ukopu dnes alespoň remízu:D Bohužrl:-( Ale klidně jsem mohl dostat víc, s tím čím jsem to odehrál...

venkovan | Detail

aha není. O pár dnů déle...

venkovan | Detail

souhlas. ale asi to bylo lehké podcenění soupeře, když jsme koukál přímo na jeho utkání.Sám jsem zvědav jak s ním budu hrát. Myslím, že je to příští sobotu.:-)

venkovan | Detail

Podle mě nemá cenu řešit zda máš červený nebo modrý čisla. Bral bych to jako informaci, ikdyž by taky samotnýho zajímalo dle čeho se určuje výsledek utkání. Asi jenom hráči na to vliv nemají.

venkovan | Detail

tak jak koukam tabulka je po 6 kolech dost vyrovnana to je dobře je tu dost vyrovnachny klubu

martass06 | Detail

nooo:-) tak to je příjemné zjištění, že každý se dá porazit...Prostě super!!!

venkovan | Detail

pekne to tu mate naslapane ,krasne suboje o prvu priecku aspon budete mat o co hrat.

roberto0612 | Detail

Proto doufám,že utkání v sobotu budu muset nějak zvládnout,abych stále udržel krok:-)

venkovan | Detail

Sakra:o) to jsou výsledky. Pěkně se to zamotává..

venkovan | Detail

Všechno jednou skončí a začíná. Takový počet utkání bez prohry se už nebude opakovat, jelikož bych řekl, že je tu více fungujících manažerů než v předchozí lize. Takže si myslím, že každý utkání může rozhodovat, proto se bude hrát až do posledních kol a adeptů na postup tu bude asi více než je zdrávo.

venkovan | Detail

Liuni promin se omlouvam ale byl jsem vytiženej a zapoměl udělat sestavu ale neřikam že bych vyhral i s moji nejlepší sestavou tak se ješte jednou omlouvam

martass06 | Detail

tak to je výbornej výkon:-). ale jak jsem koukal do statistik tak jsi měl dobrej útok,což svědčí i o střelcích a to asi rozhodlo. Jak říkám příště musím vymyslet něco jinýho, jelikož body nehodlám jen tak lehko rozdávat:-)

venkovan | Detail

Škoda:-( A to se utkání vyvíjelo velice zajímavě. Tak v odvetě to bude lepší.

venkovan | Detail

tak to dík za poklonu.Doufám, že to bude platit i po pondělku:-).

venkovan | Detail

Další kolo za námi a už se to trochu začíná rýsovat. A k tomu jsem rád, že jsem toto utkání zvládl a už teď jsem zvědav na Fc Bodlákov v dalším kole...

venkovan | Detail

zdravím všechny zúčastněné:-)Jak čtu příspěvky velmi rád se zapojím a přispěji do debat. Abych pravdu řekl jsem zvědav jak se bude dařit, ale určitě tato liga bude zajímavější a bude se bojovat o postup do posledních kol. Určitě jako každý by chtěl postoupit, a proto udělám vše, aby to vyšlo. Kdyby ne tak budu chvilku naštvaný, ale vždyť je to jenom hra:-)

venkovan | Detail

branišovce super podme podme na ten postup myslim ze mas na to aby si išiel aj ty hore.

roberto0612 | Detail

Dino23 ja ta rad pozvem do mojho turnaja neboj bude to riadna bomba silny supery co maju velke hladiska aby sme dobre zarobily a zahrali si z tazkymi supermi ,len tiez budem mat problematicke obdobie nakolko sa stahujem z panelaku a este nemam dokonceny rod.dom tak nebudem mat az taky pristup k internetu keby som ho zacal teraz robit tak si ho moc neuzijem ,uvidim ako to vymyslim aby som tu bol co najviac .aj tak si myslim ze si tu najvecsi favorut na postup ved ako si mi podkuroval v minulej sezone rozhodol som o postupe az v predposlednom kole .momentalne mam dve vyhry a usadil som sa na 1 mieste chcem urobit co največši trhak aby som mal pokoj .

roberto0612 | Detail

Liuni prave ze nepametam a aky mas ty tim ako sa vola

roberto0612 | Detail

mafia292 čo joj ?som zly super .

roberto0612 | Detail

caute lidi kdo da priatelak ,prosim mozete mi dat vyzvu vopred dakujem .

roberto0612 | Detail

tak mim cilem neni postup ale udrřet se tenhle rok v lize a přišti rok postup ale uvidime

martass06 | Detail

dino myslim ze medzi postupovuju trojicu sa urcite dostanes ved mas na to tim a si dobry manazer ukazal si to uz v minulej sezzone ,ja ta favorizujem za celkoveho vitaza a drzim palce aby sme sa niekedy este stretli v nejakej lige .

roberto0612 | Detail

nazdar dino a vsetci v tejto lige budem pozorovat ako tu tu bude lebo odtial to som postupil ale hlavne mojim dvom kamaratom tu budem drzat palce a to Dinovi s ktorym som sa tahal o postup do posledneho kola a aj mojmu byvalemu manazerovi s ktorzm som hral este o ligu nizzsie a postupil tu ku vam a je to manažer timu branisoviec venkovam drzim palce .

roberto0612 | Detail

tak dnes začina liga tak všem přeju dobry kvalitniu zapasy jsem tu novaček tak dobry by bylo zkobnčit do 8 mista ale uvidime tak všem hodně štestí

martass06 | Detail

zdravim všechny znamy ten pokles je hroznej o 300 bodu dolu to je hruza to bude zase dlouhy trenovani než dosahnu maxima.

martass06 | Detail

partaci je uz je koniec sezzony gratulujem timom ktore postupily.

roberto0612 | Detail

dakujem ti karle že si mysliš že som tu bol ten zlepšich timov ale mne tu nevyšli asi dva zapasy a tie ma mohli stat postup a to dva zapasy s Hradcom kralove ktore som obidva prehral i ked aj super ma svoju silu ale aspon nejaky bodik som mohol chytit a už davnejsie som mohol byt v klude.Dufam že naša postupova trojica pojde do jednej ligy kde sa nam bude všetkym trom darit a trošku možno aj tak spolu držat .Ved s Hradcom už postupujeme spoločne do 2 ligy a dufam že v tej dalšiej nebudeme iba do počtu ale zamutime tam vodu aj na postupovych priečkach hlavne ti Indian.Všetkym timom prajem aby sa len zlepšovali a splnily si svoje sny a tuzby v našej virtualnej hre ale aj v bežnom živote este raz dakujem všetkym učastnikom tejto ligy za peknu sezzonu ktoru som tu mohol stravit a hlavne Dinovi prajem aby jednoznačne postupil v dalšiej sezzone o ligu vysšie lebo si to určite zasluži bol skvely super a vyborni mamažer este raz Dakujem všetkym učastnikom tejto ligy-boli ste super!!!

roberto0612 | Detail

Jo , to doufám taky , že tam bude více bojů o postup a ne jak tady že jsem hrál na to že nechci za sezonu ani jednou prohrát... :D ale myslím si že ty jsi byl tady taky jako jeden z nejlepších týmu...

DaWkO | Detail

Tak srby blahopřeji , podcenil jsem tě a nechal jsem sedět na střídačce klíčové hráče , osobně mi to je jedno po tom co jsem remizoval s Bohemians Lázně. A postup mám jistý..

DaWkO | Detail

srby srby do toho ste tam huraaaaaaaaaaaaaa dokazali ste to .vyhrali ste u prveho a dokazali aj nemozne .

roberto0612 | Detail

je to super pocit ked to vyhras v predposlednom kole u prveho ktory dovtedy nezavahal a zaroven si zaistis postup super super

roberto0612 | Detail

hura hura srby srby je to tam liga vyssie vas caka .

roberto0612 | Detail

dino to si macher ale pokayil si mi naladu celu seyonnu som bol druhy a teraz mi ostane iba oci pre plac gratulujem k postupu si macher zobral si bod indianovi .

roberto0612 | Detail

Dino uznávam si machr , můj tým poprve zaváhal a tim mi skazil sezoní cíl..

DaWkO | Detail

tak ako dino ides porazit indianov a dat mu prvu prehru v sutazi

roberto0612 | Detail

dino budemi luto ak tebe ostane cierny peter v rukach a este o skore .

roberto0612 | Detail

tak sa chlapci uz dohodnite kolki teda postupuju.

roberto0612 | Detail

Přesně , Dino pěkně si jim to natřel..

DaWkO | Detail

mne sa jedna hlavne o postup o ligu vyssie.

roberto0612 | Detail

dikes trochu si ma ukludnil dufam ze ten zaver zvladnem a postupime o ligu vyssie .

roberto0612 | Detail

Ano postupují 3 týmy do vyší ligy , jinač by byli šedě označeni až do 6 místa , protože ti budou pozváni taky do poháru.

DaWkO | Detail

teraz to neni dobre vidno ale minule boli tie polia tri a myslim si ze postupuju 3 timy vyssie .

roberto0612 | Detail

gratulujem timu hradec kralove k vitazstvu na ihrisku timu srby a tim si poistil postup do vyssej ligy a ja este budem musiet tvrdo bojovat o postup z timom bohemians lazne .

roberto0612 | Detail

JJ , měl jsem štěstí , nenastavil jsem zápas :)

DaWkO | Detail