By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

VIII.2D Česko

  P W D L S PTS
1. Bednáreček FC KIA BRUX MOST 1:3 Bednáreček  Jílové u Prahy  0:2 Bednáreček  Ivanovice na Hané  1:2 Bednáreček  Nahořany  1:2 Bednáreček  Kopřivnice  1:2 Bednáreček   5 5 0 0 11:4 15
2. Tisová Loučná pod Klínovcem  0:2 Tisová  Jistebnice  1:1 Tisová  FC Sparta Sendražice 0:1 Tisová  Sparta Tatobity B A 1:2 Tisová  FC Cvikov 0:3 Tisová   5 4 1 0 9:2 13
3. Peruc Ivanovice na Hané  1:3 Peruc  FC Cvikov 0:3 Peruc  Nahořany  2:1 Peruc  Kurdějov  0:2 Peruc  Kopřivnice  0:1 Peruc   5 4 0 1 10:3 12
4. Stožice Horka II  0:1 Stožice  Očelice  1:2 Stožice  FC KIA BRUX MOST 1:2 Stožice  Jílové u Prahy  1:0 Stožice  Ivanovice na Hané  1:2 Stožice   5 4 0 1 7:4 12
5. Sparta Tatobity B A FC Cvikov 1:2 Sparta Tatobity B A Kurdějov  1:2 Sparta Tatobity B A Bednáreček  4:0 Sparta Tatobity B A Trboušany  1:1 Sparta Tatobity B A Stožice  1:2 Sparta Tatobity B A  5 3 1 1 7:8 10
6. Očelice Žernovice  1:1 Očelice  Tisová  2:0 Očelice  Chabeřice  1:1 Očelice  Loučná pod Klínovcem  1:2 Očelice  Peruc  1:2 Očelice   6 2 3 1 7:7 9
7. Jistebnice Bednáreček  4:0 Jistebnice  Trboušany  1:2 Jistebnice  Stožice  2:1 Jistebnice  Očelice  1:2 Jistebnice  Peruc  0:1 Jistebnice   5 3 0 2 6:8 9
8. Jílové u Prahy Nahořany  1:1 Jílové u Prahy  Kopřivnice  1:1 Jílové u Prahy  Žernovice  0:2 Jílové u Prahy  Tisová  0:1 Jílové u Prahy  Chabeřice  1:0 Jílové u Prahy   5 2 2 1 5:3 8
9. Nahořany Sparta Tatobity B A 0:2 Nahořany  FC Cvikov 2:2 Nahořany  Kopřivnice  1:0 Nahořany  Žernovice  0:1 Nahořany   4 2 1 1 5:3 7
10. Kurdějov Jílové u Prahy  0:1 Kurdějov  Ivanovice na Hané  1:1 Kurdějov  Nahořany  0:2 Kurdějov  Bednáreček  2:0 Kurdějov   4 2 1 1 4:3 7
11. Chabeřice Stožice  0:2 Chabeřice  Peruc  2:1 Chabeřice  Loučná pod Klínovcem  1:0 Chabeřice  Jistebnice  0:5 Chabeřice  FC Sparta Sendražice 1:0 Chabeřice   6 2 0 4 8:5 6
12. Ivanovice na Hané Nahořany  1:1 Ivanovice na Hané  Kopřivnice  0:2 Ivanovice na Hané  Žernovice  1:1 Ivanovice na Hané  Tisová  1:1 Ivanovice na Hané   4 1 3 0 5:3 6
13. Kopřivnice FC Sparta Sendražice 0:1 Kopřivnice  Sparta Tatobity B A 0:1 Kopřivnice  FC Cvikov 3:1 Kopřivnice  Kurdějov  2:1 Kopřivnice   4 2 0 2 4:5 6
14. Horka II Tisová  3:1 Horka II  Chabeřice  0:1 Horka II  Peruc  1:0 Horka II  Očelice  2:0 Horka II  Jistebnice  5:0 Horka II   7 2 0 5 4:12 6
15. Trboušany Očelice  2:1 Trboušany  FC KIA BRUX MOST 1:1 Trboušany  Jílové u Prahy  2:1 Trboušany  Ivanovice na Hané  0:2 Trboušany  Nahořany  1:1 Trboušany   5 1 2 2 6:6 5
16. Loučná pod Klínovcem Trboušany  3:1 Loučná pod Klínovcem  Stožice  2:0 Loučná pod Klínovcem  Horka II  0:1 Loučná pod Klínovcem  Peruc  0:0 Loučná pod Klínovcem  Jistebnice  1:1 Loučná pod Klínovcem   6 1 2 3 3:9 5
17. FC Sparta Sendražice Kurdějov  0:2 FC Sparta Sendražice Bednáreček  3:0 FC Sparta Sendražice Trboušany  2:0 FC Sparta Sendražice Stožice  1:0 FC Sparta Sendražice Horka II  1:1 FC Sparta Sendražice  5 1 1 3 3:7 4
18. FC KIA BRUX MOST Kopřivnice  2:1 FC KIA BRUX MOST Žernovice  2:1 FC KIA BRUX MOST Tisová  2:1 FC KIA BRUX MOST Chabeřice  1:0 FC KIA BRUX MOST Loučná pod Klínovcem  0:3 FC KIA BRUX MOST  5 1 0 4 6:7 3
19. Žernovice Jistebnice  2:0 Žernovice  FC Sparta Sendražice 2:1 Žernovice  Sparta Tatobity B A 1:0 Žernovice  FC Cvikov 1:1 Žernovice  Kurdějov  3:1 Žernovice   5 0 1 4 3:9 1
20. FC Cvikov Ivanovice na Hané  2:0 FC Cvikov Kurdějov  3:0 FC Cvikov Bednáreček  3:0 FC Cvikov Trboušany  2:0 FC Cvikov  4 0 0 4 0:10 0
comments
 
1 | 2 | 3 | 4 | 

prijmu kazdou vyzvu na přatelak .... tak vyzivejte poserove

Tejda | Detail

Xitte přal bych ti to ale ja bych taky rad postoupil uvidime hodne stesti

AninaMoje | Detail

grazle to se stane ze nekoho podcenim uz jich mam pred sebou vic ale snazim se

AninaMoje | Detail

rozsekal jsi mi blahopreji k vyhre kamaradwe grazle chacha

AninaMoje | Detail

hodne stesti Majky kamarade zase se setkavame

AninaMoje | Detail

lebo som na chate a nemám moc času trávenia na PC a vždy prídem keď zápas sa už začal,,, :) našťastie to dopadlo dobre... :P

habakuk | Detail

No nic lidi odjíždím na týden pryč, takže zrovna na důležité zápasy tu nebudu, no tak jen předem gratuluji mým soupeřům.....a ať už pořádí tabulky dopadne jakkoliv tak přiznám že tohle byla nejlepší liga co jsem hrál :) přeji mnoho zdaru všem postupujícím týmům a těm co nepostoupí tak přeji mnoho zdaru v nové sezoně (parádně si to zase užijeme) :) zatím se mějte

Vojthino | Detail

Nechci nic říkat, ale tým Chabeřic teďka válí, tak vám třeba ještě zamíchá postupové příčky...

Vojthino | Detail

dnes som sa nestihol pripraviť asi to bude pre mňa kruté :-(

habakuk | Detail

budete mať niekto ešte ťažký zápas? z tejto šestice čo je v popredí...

habakuk | Detail

dnešný zápas asi vyhrám kontumačne pretože Nevcehle majú iba 10 hráčov k dispozícíi :D dúfam že nekúpia nejakého hráča tesne pred zápasom pretože sa nepripravujem :-)

habakuk | Detail

tak zápasy 25.kola sa práve začali a som zvedaví ako dopadnú tieto stretnutia =)

habakuk | Detail

diky majky...a taký istý problém ako ty som mal aj ja v minulej sezóne že mal som na to hráčov a zo slabšími som strácal body a mohol som sa pripraviť ako koľvek a to som vôbec nepodceňoval...

habakuk | Detail

dnes to vypadá na prehru :(((

habakuk | Detail

ja tiež berem s B tímu 15 ročních,ale stále mi pribúdajú nový a stále majú to isté meno a ten istý post je v tom asi nejaka chyba nie?

habakuk | Detail

no zatial sa trápime Chachaři len 1:0,Kolešovice 1:1,Depos 1:1

habakuk | Detail

dúfam že zajtra nestratím body s Jickovicami pretože som dal hrať hráčov od:6 000 do : 8 500 ,šetrím hráčov na budúce kolo proti Hrotovicam

habakuk | Detail

nedá někdo 4kový turnaj na výměnu?Pište do pošty

edgarek150 | Detail

asi sa manažeri nepripravili

habakuk | Detail

Ja myslel ze hrotovice vyhrali prislo mi divny ze by tolik ztracely na 3. misto

edgarek150 | Detail

diky vážim si to :D ale nemusíš ma tam silou mocou hnať :D,viem chcem ísť do vyššiej ligy ale musím sa ešte nadrieť a porobiť nejaké dobré prestupy :D

habakuk | Detail

no to bude,ale nie nadlho by som to tak povedal podla mňa hlavnú rolu zohrajú odvety ktoré budú pre niektoré tímy dôležité...

habakuk | Detail

no budúce kolo sa bude o všetkom rozhodovať FK Studená-Poděšín,TJ Depos Horní Suchá-Hrotovice a zaujimavy zapas bude aj v Kolešovicach ktore hostia Hradec

habakuk | Detail

mno jsem příjemně potěšen, zajímalo by mě, jak by to dopadlo kdybych měl neměl takové stráty...:D

Vojthino | Detail

Voto tak takového zaváhání ses neměl rozhodně dopustit.Zbytečně se ti komplikuje cesta za postupem a možná tě ho to bude i stát.

edgarek150 | Detail

Já jsem šel od sedmé ligy a myslím že 7. a 10. není moc velký rozdíl.Taky postupuju doposud z 1. místa

edgarek150 | Detail

Majky neodepisuju bude to zajímavý je tu dost vyrovnanách týmů.

edgarek150 | Detail

Hradec zase prehral?to už asi není možné

habakuk | Detail

no tak gratuluju týmu Hrotovice za budoucí výhru v příštím zápase mám zraněné hráče a ostatní vykartované

Vojthino | Detail

Macejko myslím tím to že tu netvrdnu v osmé lize ale 3x za sebou jsem postoupil a těď jsem v paté lize kde na 85% také postoupím.A 4. liga je něco jiného než tady.A předtím jsem hrál ještě v 1. kanadské lize kde jsem také 3x za sebou postoupil.A myslím že pořadí první trojky bude takové jaké je teď.

edgarek150 | Detail

Nevím proč Hrotovice tak podceňujete.Já gratuluju Votovi a tipuju ho na vítěze ligy a jsem asi trochu zkušenější než vy tak uvidíme jak skončí Hrotovice.

edgarek150 | Detail

ku gratulaciam sa pripajam aj ja,tebe takisto veľa šťastia prajem :-)

habakuk | Detail

Voto jmenoval si jich 5 takže asi zůstanou smutné příčky dvou týmům a ty jsi ale nehrál se skoro nikým silným důležitý bude tvůj zítřejší zápas s Hradcem.

edgarek150 | Detail

Krocusi jmenoval si tyto 4 týmy Kolešovice,Depos,Hradec a Chahaře (podle tebe nejlepší a někomu prý zůstane černý Petr) a co třeba Hrotovice kteří jsou zatím s náskokem bodu na čele s pouhou jednou prohrou a 11 výhrami.Zaváhali pouze s Chachařema proto si myslím že z těch čtyřech týmu zůstane v ruce černý Petr dvoum týmům.

edgarek150 | Detail

držim palce voto,aj keď to budeš mať trošku moc ťažké by som to tak povedal =)

habakuk | Detail

voto ale čakajú ťa ešte ťažké zápasy,zo začiatku si mal lahký los takže moc by som sa netešil :D

habakuk | Detail

áno,pekný zápas to bol a konečne si môžem vydýchnuť to najťažšie som si už odtrpel a teraz ide na radu Modrava a potom ostatok :-)

habakuk | Detail

3:2

habakuk | Detail

to si myslím aj ja :D ale dúfam že postúpim už konečne

habakuk | Detail

no,tak trochu ti to želám aj ja :-)

habakuk | Detail

šak ano :)))

habakuk | Detail

to skôr ty ymňa trápiš :)))tipujem že to bude prestrelka jak včera hokej:Česko-Rusko :D :D :D a ty si ho chcel kupiť či on bol na trhu?

habakuk | Detail

2:2 :))

habakuk | Detail

Hawthorne veď ten hráč hrával za hrotovice prečo ho hrotovice predali?

habakuk | Detail

majky mýliš sa a moc sa mýliš práveže to budem ja kto bude brať dnes prehru :-)

habakuk | Detail

majky,maš kvalitný silný káder a mám toký pocit že 3 body ostanú doma u teba :D

habakuk | Detail

hned zo začiatku sezony los ligy ma nešetril dal mi tích najťažších súperov hned,,,som rád že sa mi podarilo s niektorími vyhrať ale už by som si rád aj oddychol,bohužiaľ na oddych ešte myslieť nemožem pretože doležitý zápas bude budúce kolo proti Deposu a ešte doležitejšie budu odvety.

habakuk | Detail

díky majky :-) som šťastý že sa mi to podarilo ale budúce kolo budú 3 body tvoje.

habakuk | Detail

díky majky :-) som šťastý že sa mi to podarilo ale budúce kolo budú 3 body tvoje.

habakuk | Detail

tak napokon sa nič nestalo,macejko.cz prepáč že som tzi pokazil tú bilanciu myslím si že dnes si mal vyhrať ty.

habakuk | Detail