By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

II.B Italia

  P W D L S PTS
1. Rotonda chl cup Salernitana 1:2 Rotonda Marcedusa 0:2 Rotonda Rotonda 2:1 Marzi Chieti 0:3 Rotonda Rotonda 2:1 Maiori  10 8 1 1 20:7 25
2. AS Roma ™ chl cup Ischia 1:1 AS Roma ™ AS Roma ™ 1:1 Chiauci Gerace 1:1 AS Roma ™ AS Roma ™ 4:0 Senerchia Savona 1:1 AS Roma ™  10 5 5 0 16:7 20
3. Chieti chl cup Satriano 0:2 Chieti Chieti 2:0 San Severo Salernitana 0:2 Chieti Chieti 0:3 Rotonda Marzi 2:0 Chieti  10 6 0 4 12:8 18
4. Satriano chl cup Satriano 0:2 Chieti Maiori 1:0 Satriano Satriano 0:0 Forino AC Südtirol 1899 0:1 Satriano Satriano 2:0 Atalanta Bergamo  10 5 3 2 9:5 18
5. Savona chl cup Savona 2:1 Maiori Forino 1:1 Savona Savona 0:0 AC Südtirol 1899 Atalanta Bergamo 2:0 Savona Savona 1:1 AS Roma ™  10 4 5 1 13:10 17
6. Africo chl cup Africo 2:1 Marcedusa Africo 2:0 Acireale Ischia 1:1 Africo Africo 0:0 Chiauci Gerace 1:2 Africo  10 4 3 3 10:8 15
7. Acireale Acireale 0:2 Agrigento Africo 2:0 Acireale Acireale 0:0 Marcedusa Acireale 1:0 Ischia Chiauci 0:2 Acireale  10 4 3 3 9:10 15
8. Marzi San Severo 0:3 Marzi Marzi 0:0 Salernitana Rotonda 2:1 Marzi Marcedusa 1:0 Marzi Marzi 2:0 Chieti  10 4 2 4 13:11 14
9. Forino Senerchia 1:0 Forino Forino 1:1 Savona Satriano 0:0 Forino Forino 3:1 San Severo Salernitana 0:2 Forino  10 4 2 4 12:10 14
10. Salernitana Salernitana 1:2 Rotonda Marzi 0:0 Salernitana Salernitana 0:2 Chieti Maiori 1:2 Salernitana Salernitana 0:2 Forino  10 4 1 5 12:11 13
11. Gerace Gerace 2:4 AC Südtirol 1899 Atalanta Bergamo 0:1 Gerace Gerace 1:1 AS Roma ™ Agrigento 1:1 Gerace Gerace 1:2 Africo  10 3 4 3 13:14 13
12. Senerchia Senerchia 1:0 Forino AC Südtirol 1899 0:1 Senerchia Senerchia 2:0 Atalanta Bergamo AS Roma ™ 4:0 Senerchia Senerchia 1:1 Agrigento  10 3 4 3 9:13 13
13. Agrigento Acireale 0:2 Agrigento Agrigento 1:1 Ischia Chiauci 1:1 Agrigento Agrigento 1:1 Gerace Senerchia 1:1 Agrigento  10 2 7 1 10:9 13
14. Marcedusa Africo 2:1 Marcedusa Marcedusa 0:2 Rotonda Acireale 0:0 Marcedusa Marcedusa 1:0 Marzi Ischia 1:1 Marcedusa  10 3 2 5 10:12 11
15. Ischia Ischia 1:1 AS Roma ™ Agrigento 1:1 Ischia Ischia 1:1 Africo Acireale 1:0 Ischia Ischia 1:1 Marcedusa  10 2 5 3 10:11 11
16. Atalanta Bergamo Chiauci 0:2 Atalanta Bergamo Atalanta Bergamo 0:1 Gerace Senerchia 2:0 Atalanta Bergamo Atalanta Bergamo 2:0 Savona Satriano 2:0 Atalanta Bergamo  10 3 1 6 7:14 10
17. Chiauci Chiauci 0:2 Atalanta Bergamo AS Roma ™ 1:1 Chiauci Chiauci 1:1 Agrigento Africo 0:0 Chiauci Chiauci 0:2 Acireale  10 2 3 5 10:14 9
18. AC Südtirol 1899 Gerace 2:4 AC Südtirol 1899 AC Südtirol 1899 0:1 Senerchia Savona 0:0 AC Südtirol 1899 AC Südtirol 1899 0:1 Satriano San Severo 1:0 AC Südtirol 1899  10 2 2 6 9:16 8
19. San Severo San Severo 0:3 Marzi Chieti 2:0 San Severo San Severo 1:1 Maiori Forino 3:1 San Severo San Severo 1:0 AC Südtirol 1899  10 2 2 6 6:13 8
20. Maiori Savona 2:1 Maiori Maiori 1:0 Satriano San Severo 1:1 Maiori Maiori 1:2 Salernitana Rotonda 2:1 Maiori  10 2 1 7 8:15 7
Played matches: : 100 / 380
 
comments
 
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 

Tak se možná dočkáš... Mám patnáct minut aspoň na plichtu...:-(

Maxema | Detail

Madmat, neházej flintu do žita! Každý zápas je jiný, uvidíme... Hrajeme vzájemný zápas č. 13, tak uvidíme, komu třináctka přinese štěstí...:-)

Maxema | Detail

Zatial som len snim ja vyhral ten jeden co ma.prehraty...ale 4 som.kvalitne pokazil....30zapasov za den a mam v tom neporiadok....lebo hraci unavy ze padaju ;)

Kero666 | Detail

Maxema. Dopadlo to ako som predpokladal.Si nad moje sily.

jaromír-66 | Detail

Jaromíre, jak to vidíš?:-)

Maxema | Detail

Tak uvidíme v sobotu, jestli potrvá...:-)

Maxema | Detail

No, mezi námi, ta naše vzájemná bilance mě děsí stejně jako tebe:-) Je mi jasné, že jednou mě porazit musíš...

Maxema | Detail

Kero, díky, ale ještě je brzy na soudy... Včera jsem třeba totálně vyhořel, vypadl jsem z IT Cupu, WC SS i Pro Cup A:-( Ale zase se už můžu výhradně soustředit na ligu:-) Jinak další dvě kola budou hodně důležitá, jedu do Lambrusca a hostím Terravecchiu...

Maxema | Detail

AKO PANI MANAGERI...volak sa tu velmi nepise...je to dobre natlacene v prvej osmicke...skoda ze zabudam nastavovat ligu..a prehram zapas co by som mal isto vyhrat...ale este zabojujem...ale MAXEMA ty mas postup na 99% ...lebo ides dobre..

Kero666 | Detail

Mifooo97, zatím klobouk dolů. Držíš se:-) A to je fajn, aspoň je to dráma:-)

Maxema | Detail

Volak sa mi nedari poslednej dobe ;/

Kero666 | Detail

Jak říkáš... Takhle je to určitě zajímavější. A při takové vyrovnanosti tě ani případná jedna dvě porážky ani tolik nebolí:-)

Maxema | Detail

No Madmat, probudil ses:-) Ale že dáš Jaromírovi bůra, to jsem nečekal Jinak to opravdu vypadá na mimořádně dramatickou sezonu!

Maxema | Detail

Ze 0;5 mu davas..no pekne...a ja zatal remiza

Kero666 | Detail

Jinak se dívám, že mě v tipování celkem věříte:-) Tak snad důvěru nezklamu...

Maxema | Detail

Hrát taky 80 turnajů, to dá zabrat!:-) A hlavně nechápu, jak stíháš nastavovat, teda jestli stíháš...:-) Já hraju nějakých 30 turnajů a mám co dělat:-) Ale zaplať pánbu je PC můj pracovní nástroj...

Maxema | Detail

Ideme nato...dufam ich vybuchame Maxema ;) mam strasne unavenych hracov a vykartovanych...bo som spravil asi 10x virtual....ale uz som nanho pripraveny ;)

Kero666 | Detail

Tak dnes to bude husté! Juventus Stars - KTM Marki a Badolato - Deportivo Casacalenda! No, netroufnu si ani tipovat.

Maxema | Detail

Brezo dziś po długiej przerwie zagramy w WC SuperShoot , ostatnio graliśmy chyba rok temu w lidze ze sobą... powodzenia:)

strzala22 | Detail

No uz sa to dufam nestane...neni stale cas nastavit poriadne...a este ked hram 80 turanjov...a pracovne vytazeni...ale uz dufam nezavaham...ale vsetko je tu mozne...vela stastia do dalsich zapasov..... ;)

Kero666 | Detail

Pekne som nenastavil ;(

Kero666 | Detail

To mi je jasne ;).v brazil prvej som bol asi 8sezon..

Kero666 | Detail

Asi nejsi jediný...:-)

Maxema | Detail

diky...odveta u teba bude tazka...bolo to tesne...bo mne hrali z unavami ze 1400 a tak...vela stastia...rad by som postupil do 1.italy :)

Kero666 | Detail

Gratuluju, Kero.

Maxema | Detail

Ja som trocha pozabudol nastavit hracov a maju dost unavy...tak dufam ze ti zopar golov supnem ;)

Kero666 | Detail

Kero, sám su zvědavý, jak to dopadne...:-)

Maxema | Detail

Dalsi zapas z dobrym tymom...no uvidime ak to dopadne ;) idem naplno ;) vela stastia

Kero666 | Detail

Tak to někdy bývá:-) Ale hlavně, že jsou doma tři body, ne?:-)

Maxema | Detail

V sobotu máš zatím stoprocentní SSC Napoli Geča 73, tak už žádné podcenění:-)

Maxema | Detail

No hej, taky to pořád točím, rozestavení i taktiku, takže v poslední době je to jako na houpačce...:-) Ale prioritou je pro mě liga a poháry SS! Takže na experimenty mám turnaje:-)

Maxema | Detail

Chce to jen najít správnou taktiku...:-)

Maxema | Detail

No zrovna jsem na to myslel. Ale po druhém kole se nic neděje, navíc letos bude liga mimořádně vyrovnaná... Nečekám takovou nadvládu nějakých (nějakého) týmu jako v minulé sezoně. Takže Madmat, budíček!!:-))

Maxema | Detail

Toš hodně štěstí do nové sezony, pánové. Ať se vám daří podle mých představ:-))

Maxema | Detail

aj ja si hovorim..mali by sa premenovat.... ;)

Kero666 | Detail

Dajako vela Juventusov.

jaromír-66 | Detail

To já si říkám už šestou sezonu...:-)

Maxema | Detail

Tak a idem na postup... ;) vela stastia

Kero666 | Detail

Speedos, díky za důvěru. Ale od nové sezony se naplno zapojí určitě více manažerů a bude to náročné. Na druhou stranu zase je větší šance, že se navzájem pomlátí(me)...:-)

Maxema | Detail

Taky jsem si všiml. A jak na potvoru, zrovna těch 99 nahraju já:-) A možná i 102... A stejně to bude na prd:-))

Maxema | Detail

Tak třeba tě na rozlúčku porazím, speedos. Ostatně mám ti vracet drtivou porážku 11:6!:-)

Maxema | Detail

Madmat, neklesej na mysli... Určitě mě porazíš. Jen doufám, že příští sezona bude vyrovnanější, že bude vícero týmů, které se zapojí do boje o postup, ať je nějaké drámo:-)

Maxema | Detail

speedos,gratulácia k postupu...

stefano | Detail

Tak je hotovo! Speedos, gratuluju k postupu! Zaslouženému. Ať se ti o patro výš daří.

Maxema | Detail

Zuzu, zabeeeer!:-)

Maxema | Detail

No, máš co dělat, Kero...:-)

Maxema | Detail

Skoda ze som.nastupil od 14miesta....ale dalsiu sezonu sa tesim...medzi prvimi troma prieckami musim byt ;)

Kero666 | Detail

Hoši, už je to jasné. Že A.C. Milan porazí SSC Napoli, na to vsadím i barák:-) A z toho bude mít nějvětší radost Madmat...:-))

Maxema | Detail

Jak już napisałem wcześniej źle spojrzałem i awans jeszcze nie jest pewny deportivo ma szansę

strzala22 | Detail

Milan odwołuje gratulacje, życzę udanej rywalizacji do końca Wam, trzymam kciuki MAXEMA:)

strzala22 | Detail