By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

II.B Italia

  P W D L S PTS
1. Rotonda chl cup Salernitana 1:2 Rotonda Marcedusa 0:2 Rotonda Rotonda 2:1 Marzi Chieti 0:3 Rotonda Rotonda 2:1 Maiori  10 8 1 1 20:7 25
2. AS Roma ™ chl cup Ischia 1:1 AS Roma ™ AS Roma ™ 1:1 Chiauci Gerace 1:1 AS Roma ™ AS Roma ™ 4:0 Senerchia Savona 1:1 AS Roma ™  10 5 5 0 16:7 20
3. Chieti chl cup Satriano 0:2 Chieti Chieti 2:0 San Severo Salernitana 0:2 Chieti Chieti 0:3 Rotonda Marzi 2:0 Chieti  10 6 0 4 12:8 18
4. Satriano chl cup Satriano 0:2 Chieti Maiori 1:0 Satriano Satriano 0:0 Forino AC Südtirol 1899 0:1 Satriano Satriano 2:0 Atalanta Bergamo  10 5 3 2 9:5 18
5. Savona chl cup Savona 2:1 Maiori Forino 1:1 Savona Savona 0:0 AC Südtirol 1899 Atalanta Bergamo 2:0 Savona Savona 1:1 AS Roma ™  10 4 5 1 13:10 17
6. Africo chl cup Africo 2:1 Marcedusa Africo 2:0 Acireale Ischia 1:1 Africo Africo 0:0 Chiauci Gerace 1:2 Africo  10 4 3 3 10:8 15
7. Acireale Acireale 0:2 Agrigento Africo 2:0 Acireale Acireale 0:0 Marcedusa Acireale 1:0 Ischia Chiauci 0:2 Acireale  10 4 3 3 9:10 15
8. Marzi San Severo 0:3 Marzi Marzi 0:0 Salernitana Rotonda 2:1 Marzi Marcedusa 1:0 Marzi Marzi 2:0 Chieti  10 4 2 4 13:11 14
9. Forino Senerchia 1:0 Forino Forino 1:1 Savona Satriano 0:0 Forino Forino 3:1 San Severo Salernitana 0:2 Forino  10 4 2 4 12:10 14
10. Salernitana Salernitana 1:2 Rotonda Marzi 0:0 Salernitana Salernitana 0:2 Chieti Maiori 1:2 Salernitana Salernitana 0:2 Forino  10 4 1 5 12:11 13
11. Gerace Gerace 2:4 AC Südtirol 1899 Atalanta Bergamo 0:1 Gerace Gerace 1:1 AS Roma ™ Agrigento 1:1 Gerace Gerace 1:2 Africo  10 3 4 3 13:14 13
12. Senerchia Senerchia 1:0 Forino AC Südtirol 1899 0:1 Senerchia Senerchia 2:0 Atalanta Bergamo AS Roma ™ 4:0 Senerchia Senerchia 1:1 Agrigento  10 3 4 3 9:13 13
13. Agrigento Acireale 0:2 Agrigento Agrigento 1:1 Ischia Chiauci 1:1 Agrigento Agrigento 1:1 Gerace Senerchia 1:1 Agrigento  10 2 7 1 10:9 13
14. Marcedusa Africo 2:1 Marcedusa Marcedusa 0:2 Rotonda Acireale 0:0 Marcedusa Marcedusa 1:0 Marzi Ischia 1:1 Marcedusa  10 3 2 5 10:12 11
15. Ischia Ischia 1:1 AS Roma ™ Agrigento 1:1 Ischia Ischia 1:1 Africo Acireale 1:0 Ischia Ischia 1:1 Marcedusa  10 2 5 3 10:11 11
16. Atalanta Bergamo Chiauci 0:2 Atalanta Bergamo Atalanta Bergamo 0:1 Gerace Senerchia 2:0 Atalanta Bergamo Atalanta Bergamo 2:0 Savona Satriano 2:0 Atalanta Bergamo  10 3 1 6 7:14 10
17. Chiauci Chiauci 0:2 Atalanta Bergamo AS Roma ™ 1:1 Chiauci Chiauci 1:1 Agrigento Africo 0:0 Chiauci Chiauci 0:2 Acireale  10 2 3 5 10:14 9
18. AC Südtirol 1899 Gerace 2:4 AC Südtirol 1899 AC Südtirol 1899 0:1 Senerchia Savona 0:0 AC Südtirol 1899 AC Südtirol 1899 0:1 Satriano San Severo 1:0 AC Südtirol 1899  10 2 2 6 9:16 8
19. San Severo San Severo 0:3 Marzi Chieti 2:0 San Severo San Severo 1:1 Maiori Forino 3:1 San Severo San Severo 1:0 AC Südtirol 1899  10 2 2 6 6:13 8
20. Maiori Savona 2:1 Maiori Maiori 1:0 Satriano San Severo 1:1 Maiori Maiori 1:2 Salernitana Rotonda 2:1 Maiori  10 2 1 7 8:15 7
Played matches: : 100 / 380
 
comments
 
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 

No já to tušil... Ještě, že ztratilo i A.C Milan:-)

Maxema | Detail

Díky... Uvidíme, tuším, že mě prověří hned ve čtvrtek Badolato. V minulé sezoně jsem u něj vyhrál s odřenýma ušima...

Maxema | Detail

Smekám deniro! A děkuju:-) Na čele jsem už dlouho nebyl...

Maxema | Detail

Jaj zase som fasol nakladačku.Z tohto SSC NAPOLI mam už komplex. 1-1-6 naše vzajomne zapasy.

jaromír-66 | Detail

90% mojich hráčov majú od 18 - 23 rokov a nízky plat

matus4444 | Detail

čaute...popri škole nemám čas na manažovanie, tak tu bohužiaľ končím, ale mám na konte 8,346,793,351,- € ,ktoré by bola škoda len tak zahodiť...tak by som ich mohol medzi vás, aktívnych manažérov rozdeliť a takisto mám kopu skvelých hráčov, ktorých vám rozpredám v nejaký určitý čas po dohode :)

matus4444 | Detail

Tak to asi nečekal nikdo!

Maxema | Detail

Zaberam ako vladzem,len nie vždy to vyjde ako chcem.

jaromír-66 | Detail

Taky doufám:-) A Jaromíre, zaber!

Maxema | Detail

Zostali posledne 2 nuly v kolonke prehry.A vyzera to,že aj po dalšom kole tak zostane. A ja konečne vyhral vonku.Dufam,že pôjdem na vyťaznej vlne.

jaromír-66 | Detail

Zatím to jde, jen ještě dostat pod sebe A.C.Milan:-) Sranda musí byt, o tom žádná. A jinak gratuluju k dnešnímu ligovému vítězství... Jen tak dál!

Maxema | Detail

Oto, jak tě může mé vítězství překvapit...:-))

Maxema | Detail

Su zvědav, kdo Speedose porazí, když ne Ty!

Maxema | Detail

Tak já aspoň bod...

Maxema | Detail

Madmat ožívá... 3:3! U mě 1:1 a deset minut do konce!!

Maxema | Detail

Tak nevím, nevím... Nechápu to... Nováčci nám prostě dávají na frak až to není pěkný! Foggia hraje prešovský beton!:-) Ale jde si pro tři body:-(

Maxema | Detail

A mě čeká další "drzý" nováček:-) Bude to zajímavé...

Maxema | Detail

No zatím pálí ostrýma, to bez pochyb. Madmat v pondělí máš šanci jeho jízdu zastavit! Tak držím palce:-)

Maxema | Detail

Ved myslim pozitivne,len ma to vždy poriadne nasere ked dostanem gola v poslednych minutach.

jaromír-66 | Detail

Jaro nie przejmuj się..ja gorzej zacząłem...:D

strzala22 | Detail

Jaromír, nic se neděje, tuším, že liga bude neskutečně vyrovnaná...

Maxema | Detail

Do prdele,zasa som prehral zapas golom v poslednych minutach. Už neviem aku taktiku mam nadstaviť.Takýto zlý začiatok som ešte nemal.

jaromír-66 | Detail

Jaromír, co je? Ti nováčci to tu pěkně rozjeli, vidím:-)

Maxema | Detail

I tak, speedos, klobouk dolů! Zatím válíš.

Maxema | Detail

Oprava! Lider zostava. To som veru nečakal.

jaromír-66 | Detail

Tak to ani náhodou, A.C. Milan drtí AC Milano 3:0! To čumím!:-)

Maxema | Detail

Dnes to vidím na zmenu lídra!

jaromír-66 | Detail

A mně vypálilo rybník Napoli Geča, což madmat asi uvítal, jinak bychom hráli zase spolu...:-))

Maxema | Detail

Díky, dělám co můžu:-)

Maxema | Detail

potwierdza się to co pisałem... tu jest bardzo wyrównany poziom, super że jest taka rywalizacja...:D

strzala22 | Detail

Jinak A.C. Milan je stále při střelecké chuti, od SSC Napoli Geča 73 jsem čekal víc. No uvidíme, jak speedos zvládne derby v příštím kole...

Maxema | Detail

Děkuju, madmat... Uvidíme, jak dlouho mě ještě neporazíš:-) Podobné série nemám rád, porážka totiž vždycky přijde, když to nejmíň potřebuješ.

Maxema | Detail

AC Milan w 2 meczach 18 goli..:D ale wyniki ..:D gratuluje, walka będzie tu wyrównana o awans, widać że teraz jest wiele drużyn które mają aspiracje do I ligi, powodzenia!

strzala22 | Detail

No, díky. Ale byl bych radši, kdyby šlo o ligu...:-) Tak uvidíme zítra, kdo se bude smát...

Maxema | Detail

No to je dobrá zpráva, čím více dobrých manažerů, tím více bude liga zajímavější. Aspoň doufám.:-)

Maxema | Detail

Zdravim nedko z vas si mysli ze sem to zabalil myslim ze to byla vetsina vracim se prace mimo muj domov mi zakazala v teto hre pokracovat jinak vsechny vitam zdravim vas

Koukal | Detail

Tak vidím, že Koukal je přihlášený, že by se vrátil...?

Maxema | Detail

No šak uvidíme:-) Každopádně první zápas si zvládl lépe než Jaromír...

Maxema | Detail

Jaromíre, vcelku souhlasím. Jen doufám, že Madmatovi roli trošku znepříjemníme, co říkáš?:-) A pozor na nováčky. Za černého koně soutěže pak považuju Badolato!!!

Maxema | Detail

SSC Terravecchia - môj favorit na postup No1.

jaromír-66 | Detail

Tak a mame tu dalšiu sezonu. Vítam nových manažerov a prajem všetkym nech sa dari tak ako si prajete.

jaromír-66 | Detail

Oto, to je jen klid před bouří:-) A jinak jsem na tebe taky zvědavý, jak si povedeš mezi elitou...:-)

Maxema | Detail

Tak předsezonní cíl splněn, su na bedně! Třetí místo je nejlepší za čtyři roky, co su ve druhé lize. A teď zaútočím na postup!:-)

Maxema | Detail

Madmat, druhé místo získá vítěz tvé bitvy s A.C Milano a já snad poskočím na bednu:-)

Maxema | Detail

Díky online, budeme to s Jaromírem potřebovat, sezona bude zase těžší...

Maxema | Detail

Díky online, budeme to s Jaromírem potřebovat, sezona bude zase těžší...

Maxema | Detail

Tak ještě jednou Ottosan, gratuluju! Teď už můžeš slavit!!!

Maxema | Detail

no już masz 100% pewny awans! gratuluję Oto!!:) cieszę się bardzo!:)

strzala22 | Detail

Madmat pięknie walczy do końca, szkoda że z II ligi nie może awansować 2 kluby , albo jakiś baraż chociaż...szkoda..

strzala22 | Detail

Oto juz 1-0 ...:D remis i będzie mistrzostwo.:)

strzala22 | Detail