By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

III.A Magyarország

  P W D L S PTS
1. Kérsemjén chl cup Szentendre 1:2 Kérsemjén Kérsemjén 1:1 Magyartelek Endrefalva 3:2 Kérsemjén Kérsemjén 2:1 Vönöck Tereske 1:2 Kérsemjén  10 7 1 2 21:10 22
2. Kóny chl cup Kóny 0:1 Piroska Budapest SC A Vasas Danubius Hotels 0:3 Kóny Kóny 2:1 Hajdúnánás  Zalaszentmárton 2:3 Kóny Kóny 1:1 Monoszló  10 7 1 2 17:8 22
3. Csörötnek chl cup Szombathely  0:1 Csörötnek Csörötnek 3:0 Szentliszló Szentendre 0:2 Csörötnek Csörötnek 3:1 Magyartelek Endrefalva 0:0 Csörötnek  10 6 3 1 18:7 21
4. Kányavár chl cup Kányavár 3:0 Hunyadfalva Piroska Budapest SC A 0:2 Kányavár Kányavár 0:0 Vasas Danubius Hotels Hajdúnánás  0:1 Kányavár Kányavár 0:2 Zalaszentmárton  10 6 2 2 14:9 20
5. Zalaszentmárton chl cup Zalaszentmárton 1:0 Vasas Danubius Hotels Hajdúnánás  0:1 Zalaszentmárton Zalaszentmárton 2:0 Monoszló Zalaszentmárton 2:3 Kóny Kányavár 0:2 Zalaszentmárton  10 6 2 2 13:7 20
6. Vönöck chl cup Endrefalva 2:0 Vönöck Monoszló 1:3 Vönöck Vönöck 1:0 Tereske Kérsemjén 2:1 Vönöck Vönöck 2:0 Putnok   10 5 3 2 14:8 18
7. Nyíregyháza Demjén 1:3 Nyíregyháza Nyíregyháza 1:1 Szombathely  Szentliszló 1:2 Nyíregyháza Nyíregyháza 1:1 Szentendre Magyartelek 1:0 Nyíregyháza  10 5 3 2 14:11 18
8. Endrefalva Endrefalva 2:0 Vönöck Tereske 0:1 Endrefalva Endrefalva 3:2 Kérsemjén Putnok  0:1 Endrefalva Endrefalva 0:0 Csörötnek  10 5 3 2 11:10 18
9. Piroska Budapest SC A Kóny 0:1 Piroska Budapest SC A Piroska Budapest SC A 0:2 Kányavár Demjén 2:1 Piroska Budapest SC A Piroska Budapest SC A 0:0 Szombathely  Szentliszló 1:2 Piroska Budapest SC A  10 4 3 3 11:9 15
10. Vasas Danubius Hotels Zalaszentmárton 1:0 Vasas Danubius Hotels Vasas Danubius Hotels 0:3 Kóny Kányavár 0:0 Vasas Danubius Hotels Vasas Danubius Hotels 1:1 Demjén Szombathely  0:2 Vasas Danubius Hotels  10 3 5 2 12:8 14
11. Magyartelek Magyartelek 0:2 Tereske Kérsemjén 1:1 Magyartelek Magyartelek 1:1 Putnok  Csörötnek 3:1 Magyartelek Magyartelek 1:0 Nyíregyháza  10 2 6 2 11:12 12
12. Demjén Demjén 1:3 Nyíregyháza Hunyadfalva 1:1 Demjén Demjén 2:1 Piroska Budapest SC A Vasas Danubius Hotels 1:1 Demjén Demjén 0:1 Hajdúnánás   10 3 2 5 9:11 11
13. Hajdúnánás Hajdúnánás  2:1 Monoszló Hajdúnánás  0:1 Zalaszentmárton Kóny 2:1 Hajdúnánás  Hajdúnánás  0:1 Kányavár Demjén 0:1 Hajdúnánás   10 3 2 5 8:10 11
14. Tereske Magyartelek 0:2 Tereske Tereske 0:1 Endrefalva Vönöck 1:0 Tereske Monoszló 1:2 Tereske Tereske 1:2 Kérsemjén  10 2 4 4 12:13 10
15. Szombathely Szombathely  0:1 Csörötnek Nyíregyháza 1:1 Szombathely  Szombathely  1:0 Hunyadfalva Piroska Budapest SC A 0:0 Szombathely  Szombathely  0:2 Vasas Danubius Hotels  10 2 3 5 7:13 9
16. Putnok Szentliszló 2:1 Putnok  Putnok  2:1 Szentendre Magyartelek 1:1 Putnok  Putnok  0:1 Endrefalva Vönöck 2:0 Putnok   10 2 2 6 8:19 8
17. Monoszló Hajdúnánás  2:1 Monoszló Monoszló 1:3 Vönöck Zalaszentmárton 2:0 Monoszló Monoszló 1:2 Tereske Kóny 1:1 Monoszló  10 2 1 7 12:18 7
18. Hunyadfalva Kányavár 3:0 Hunyadfalva Hunyadfalva 1:1 Demjén Szombathely  1:0 Hunyadfalva Hunyadfalva 4:0 Szentliszló Szentendre 3:0 Hunyadfalva  10 1 4 5 10:17 7
19. Szentendre Szentendre 1:2 Kérsemjén Putnok  2:1 Szentendre Szentendre 0:2 Csörötnek Nyíregyháza 1:1 Szentendre Szentendre 3:0 Hunyadfalva  10 1 4 5 7:12 7
20. Szentliszló Szentliszló 2:1 Putnok  Csörötnek 3:0 Szentliszló Szentliszló 1:2 Nyíregyháza Hunyadfalva 4:0 Szentliszló Szentliszló 1:2 Piroska Budapest SC A  10 1 0 9 6:23 3
Played matches: : 100 / 380
 
comments
 
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 

Az összeg jó, csak győzd fizetni a játékos fizetését... :) Nekem így is 8 milla megy csak a játékosok bérére...

ATi_ChelseaFan | Detail

Nekem az első két hely közül kellene valamelyik, remélem össze is tudom hozni :)

ATi_ChelseaFan | Detail

Nekem viszont nem jött össze, pedig azért össze lehet hasonlítani a két csapat erősségét... :)

ATi_ChelseaFan | Detail

Én is bízom benne, hogy legalább az első kettőben benne leszek... :) rajtam kívül még van pár csapat, akik jók :-)

ATi_ChelseaFan | Detail

Nekem is sikerült bekapnom az első gólomat... :)

ATi_ChelseaFan | Detail

user error :D

ATi_ChelseaFan | Detail

Ott van fenn, hogy "Ligové tipy", ott tippelhetsz nyugodtan, nekem is általában be szokott jönni :) Most 1et buktam el :)

ATi_ChelseaFan | Detail

Köszi :) Akkor mégis sikerült valamit elcsípnem az idei szezonból :D Sok sikert mindenkinek a következő évadra :P

ATi_ChelseaFan | Detail

Ahhoz fülöpjakabnak is ki kellene kapni, és lássuk be, ennek nem sok esélye van :D de majd a következő évnek nem a közepén csatlakozom :D

ATi_ChelseaFan | Detail

utóbbi 1-2 hónapban nem igazán reálisak az eredmények... nekem van kreditem, de még így is néha kikapok az olyanoktól, akiktől minimum 2x erősebb vagyok... meg otthon döntetlen meg hasonlók... írtam nekik párszor, hogy valami nem okés, porszem csúszott az algoritmusba, de még nem válaszoltak :)

ATi_ChelseaFan | Detail

Nem tudja valaki, hogy mi szükséges ahhoz, hogy növekedjen a "csapat hangulata" mutató? Már mindent megpróbáltam, de amire én azt hittem, hogy jót csinálok, csak csökken folyamatosan... O_o

ATi_ChelseaFan | Detail

Mostanság nekem sem enged napi 2 mérkőzésnél többet játszani... Írtam nekik mail-t, hogy újítottak-e esetleg valamit, de eddig még nem jött válasz...

ATi_ChelseaFan | Detail

Ha olyan eredmények lesznek, mint a legutóbbi 2 mérkőzésen, akkor valószínű, hogy még eggyel lejjebb esek... :)

ATi_ChelseaFan | Detail

Motiváció meg jutalom nekem is van minden mérkőzésre, de csak annyi, amennyit maximum enged :)

ATi_ChelseaFan | Detail

komolyan nem értem ezeket az eredményeket... :S Liszó csapata 48% erőségű volt csapatomhoz viszonyítva és mégis 0:0 lett, pedig a legerősebb játékosaimat küldtem pályára...

ATi_ChelseaFan | Detail

felbomlott a rend, újabb világvége következik :D

ATi_ChelseaFan | Detail

nekem meg ez a vereség nem kellett :) habár nem értem, hogy hogy kaptam ki, de megesik :) többé nem fordul elő :D

ATi_ChelseaFan | Detail

Idézzek egy klasszikust: "BÚÉK-ot kívánok" :)

ATi_ChelseaFan | Detail

Jaja, a kupák megnyerését is mindig tologatom egy évvel későbbre :D

ATi_ChelseaFan | Detail

akárhogy számolgatok, szerintem az idei szezonban nem fogok feljebb jutni, de azért igyekszem :)

ATi_ChelseaFan | Detail

nem azért költöztettem át ide, hogy mindenkit elverjek, hanem mivel a magyaron kívül más ligát nem találtam, ahol nem csehül vagy szlovákul menne minden beszélgetés :) és igen, az a célom, hogy feljebb jussak, de szuámítáaim szerint, ha mostantól mindenkit el is verek, még akkor sem fog összejönni a feljebb jutás...

ATi_ChelseaFan | Detail

Sziasztok! Azt hiszem sikerült átköltöztetni a csapatomat a magyar bajnokságba :) Üdv: ATi

ATi_ChelseaFan | Detail

si strateny pripad

yanicks | Detail

no co hovorim, si precitaj svoje komentare a snad pochopis, na svoj vek by si mal inac rozmyslat trochu

yanicks | Detail

fakt vazne mas 66 ale tvojimi prispevkami si jak 5 rocny chlapcek, sa vysmievas jak decko

yanicks | Detail

jzs si jak male decko

yanicks | Detail

Hajrá Liszo

yanicks | Detail

Köszönöm apa970. Szintén gratulálok a feljutáshoz és további sok sikert kívánok mindenkinek.

pongo74 | Detail

Gratulálok a Nyírparasznyának a feljutáshoz és a többi csapatnak is akik remekül helytálltak és sok sikert a további mérkőzésekre.

apa970 | Detail

én is gratulálok mindenkinek! Minden elismerésem a feljutó csapatoknak! És szeretnék elköszönni tőletek, mert befejezem a pályafutásom. Sziasztok!

Herczeg András | Detail

Most már azt hiszem itt az ideje,hogy gratuláljak mindenkinek,de mindenek előtt a Nemesdédnek és a Kérsemjénnek a feljutásuk kapcsán,Nyírparasznyának ahoz,hogy a kezdeti nehézségek után feljött a harmadik helyre.Még van két forduló,de komoly dolg nem fog történni szerintem,bár még matematikailag lehet változás.

apa970 | Detail

Gratulálok a Nyírparasznyának,most látom,hogy jól elintéztél!Még mindig benne vagyok az első hatba és már benne is maradok,még a Keléd megelőzhet.

apa970 | Detail

Gratulálok Kozsola!Azt hiszem most már eldőlt a bajnokság,bár van még egy pár mérkőzés.Sajnos nem tudok annyit foglalkozni a fiukkal,mert munkahelyet váltottam,de az előirányzott 6.helyet igy is hozni fogják remélem.

apa970 | Detail

Gratulálok a Nemesdéd csapatának!Lehet,hogy most dőlt el a bajnokság.

apa970 | Detail

Nagyon nagy gratuláció jár a Nyírparasznyának.Ebbe a bajnokságba még nem verték meg a Kérsemjént,ez óriási fegyver tény.Nagy voltál! Sok sikert!

apa970 | Detail

dehogy fejezed be Attila:)))) bla-bla-bla-bla :)))

amigo bueno | Detail

HAJRÁ MAGYAROK!!!!!

Herczeg András | Detail

Gratulálok Kozsola nagy csatát nyertél meg újra,minden elismerésem a tied!

apa970 | Detail

MAM VIRTUALKU NA VÝMĚNU KDO BY MĚL ZÁJEM PIŠTE DO ZPRÁV ... DÍKY

FourScore Eli 7 | Detail

Egy kudarc miatt nem dől össze a világ.Minden sorozat egyszer véget ér,az enyém is és akkor nem a játékot fogom hibáztatni,hanem megnézem,hogy miben hibáztam.Sok sikert neked Attila és kitartás.

apa970 | Detail

gratula attila

Herczeg András | Detail

Na én be adom a felmondást az egyesületnél,elég volt.

robert.7 | Detail

Pruckner ne reménykedj.:))

robert.7 | Detail

Úgy látom Piliscsaba romokban,Kurityán meg meg táltosodott.

robert.7 | Detail

De jó lenne a Magyar Kupában az Újpestet kapni.:)

robert.7 | Detail

Én meg az Elek-Horvátlövő meccsre.

robert.7 | Detail

Nekem könnyebb volt nyernem :))

robert.7 | Detail

attila gratulálok !!!

robert.7 | Detail

Tüntetnek a Fradi szurkolói - Prukner ismét a kordonon A Ferencváros Pécs elleni veresége alaposan kiverte a biztosítékot a zöld-fehér szurkolók többségénél. Egyet értek mert már nálam is kiverte elég rendesen,ilyen játékosok ne égessék a fradit.

robert.7 | Detail

Hát hogy őszinte legyek már a játék eleje óta Videotonban gondolkodtam,és végül azért döntöttem igy mert elég sok fradi van itt a magyar ligákban.

robert.7 | Detail