By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

III.A Magyarország

  P W D L S PTS
1. Kérsemjén chl cup Szentendre 1:2 Kérsemjén Kérsemjén 1:1 Magyartelek Endrefalva 3:2 Kérsemjén Kérsemjén 2:1 Vönöck Tereske 1:2 Kérsemjén  10 7 1 2 21:10 22
2. Kóny chl cup Kóny 0:1 Piroska Budapest SC A Vasas Danubius Hotels 0:3 Kóny Kóny 2:1 Hajdúnánás  Zalaszentmárton 2:3 Kóny Kóny 1:1 Monoszló  10 7 1 2 17:8 22
3. Csörötnek chl cup Szombathely  0:1 Csörötnek Csörötnek 3:0 Szentliszló Szentendre 0:2 Csörötnek Csörötnek 3:1 Magyartelek Endrefalva 0:0 Csörötnek  10 6 3 1 18:7 21
4. Kányavár chl cup Kányavár 3:0 Hunyadfalva Piroska Budapest SC A 0:2 Kányavár Kányavár 0:0 Vasas Danubius Hotels Hajdúnánás  0:1 Kányavár Kányavár 0:2 Zalaszentmárton  10 6 2 2 14:9 20
5. Zalaszentmárton chl cup Zalaszentmárton 1:0 Vasas Danubius Hotels Hajdúnánás  0:1 Zalaszentmárton Zalaszentmárton 2:0 Monoszló Zalaszentmárton 2:3 Kóny Kányavár 0:2 Zalaszentmárton  10 6 2 2 13:7 20
6. Vönöck chl cup Endrefalva 2:0 Vönöck Monoszló 1:3 Vönöck Vönöck 1:0 Tereske Kérsemjén 2:1 Vönöck Vönöck 2:0 Putnok   10 5 3 2 14:8 18
7. Nyíregyháza Demjén 1:3 Nyíregyháza Nyíregyháza 1:1 Szombathely  Szentliszló 1:2 Nyíregyháza Nyíregyháza 1:1 Szentendre Magyartelek 1:0 Nyíregyháza  10 5 3 2 14:11 18
8. Endrefalva Endrefalva 2:0 Vönöck Tereske 0:1 Endrefalva Endrefalva 3:2 Kérsemjén Putnok  0:1 Endrefalva Endrefalva 0:0 Csörötnek  10 5 3 2 11:10 18
9. Piroska Budapest SC A Kóny 0:1 Piroska Budapest SC A Piroska Budapest SC A 0:2 Kányavár Demjén 2:1 Piroska Budapest SC A Piroska Budapest SC A 0:0 Szombathely  Szentliszló 1:2 Piroska Budapest SC A  10 4 3 3 11:9 15
10. Vasas Danubius Hotels Zalaszentmárton 1:0 Vasas Danubius Hotels Vasas Danubius Hotels 0:3 Kóny Kányavár 0:0 Vasas Danubius Hotels Vasas Danubius Hotels 1:1 Demjén Szombathely  0:2 Vasas Danubius Hotels  10 3 5 2 12:8 14
11. Magyartelek Magyartelek 0:2 Tereske Kérsemjén 1:1 Magyartelek Magyartelek 1:1 Putnok  Csörötnek 3:1 Magyartelek Magyartelek 1:0 Nyíregyháza  10 2 6 2 11:12 12
12. Demjén Demjén 1:3 Nyíregyháza Hunyadfalva 1:1 Demjén Demjén 2:1 Piroska Budapest SC A Vasas Danubius Hotels 1:1 Demjén Demjén 0:1 Hajdúnánás   10 3 2 5 9:11 11
13. Hajdúnánás Hajdúnánás  2:1 Monoszló Hajdúnánás  0:1 Zalaszentmárton Kóny 2:1 Hajdúnánás  Hajdúnánás  0:1 Kányavár Demjén 0:1 Hajdúnánás   10 3 2 5 8:10 11
14. Tereske Magyartelek 0:2 Tereske Tereske 0:1 Endrefalva Vönöck 1:0 Tereske Monoszló 1:2 Tereske Tereske 1:2 Kérsemjén  10 2 4 4 12:13 10
15. Szombathely Szombathely  0:1 Csörötnek Nyíregyháza 1:1 Szombathely  Szombathely  1:0 Hunyadfalva Piroska Budapest SC A 0:0 Szombathely  Szombathely  0:2 Vasas Danubius Hotels  10 2 3 5 7:13 9
16. Putnok Szentliszló 2:1 Putnok  Putnok  2:1 Szentendre Magyartelek 1:1 Putnok  Putnok  0:1 Endrefalva Vönöck 2:0 Putnok   10 2 2 6 8:19 8
17. Monoszló Hajdúnánás  2:1 Monoszló Monoszló 1:3 Vönöck Zalaszentmárton 2:0 Monoszló Monoszló 1:2 Tereske Kóny 1:1 Monoszló  10 2 1 7 12:18 7
18. Hunyadfalva Kányavár 3:0 Hunyadfalva Hunyadfalva 1:1 Demjén Szombathely  1:0 Hunyadfalva Hunyadfalva 4:0 Szentliszló Szentendre 3:0 Hunyadfalva  10 1 4 5 10:17 7
19. Szentendre Szentendre 1:2 Kérsemjén Putnok  2:1 Szentendre Szentendre 0:2 Csörötnek Nyíregyháza 1:1 Szentendre Szentendre 3:0 Hunyadfalva  10 1 4 5 7:12 7
20. Szentliszló Szentliszló 2:1 Putnok  Csörötnek 3:0 Szentliszló Szentliszló 1:2 Nyíregyháza Hunyadfalva 4:0 Szentliszló Szentliszló 1:2 Piroska Budapest SC A  10 1 0 9 6:23 3
Played matches: : 100 / 380
 
comments
 
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 

Nemesdédnek is gratulálok,de Nyirparasznyát akartam irni. Úgyhogy gratulálok Nyirparasznyának!

robert.7 | Detail

Gratulálok Nemesdéd csapatának! Egy két játékosom elgondolkozhat a jövőjén úgy látszik hiányzik belőlük a fradi sziv :) Nekem meg el mennem egy edző képzésre.

robert.7 | Detail

Ma stadion avató rangadó lesz FTC-Nyirparasznya.

robert.7 | Detail

szegény Paks:(

Herczeg András | Detail

na most le kéne fújni ezt a bajnokságot :D

Herczeg András | Detail

Sok sikert kivánok én is mindenkinek,na akkor kezdjük meg a pontgyűjtést. Figyeljétek meg Kérsemjén ott lesz a legjobb háromban. Attila Sopronból hozd el a 3pontot, nem ám sörözni küldöd oda a csapatot :)

robert.7 | Detail

Én mért nem játszok a Magyar Kupa 1 fordulójában?

robert.7 | Detail

Nagyon erős bajnokság lesz sok a jó csapat,izgalomban és meglepetésekben biztos nem lesz hiány.

robert.7 | Detail

na a Soproniak és Zalaszentlászló is itt. Üdv a bajnokságban

Herczeg András | Detail

Oké.

robert.7 | Detail

Nem rendez senki kupát? Jövő héten visszahivom.

robert.7 | Detail

Szia apa970!Én mindenkitől tartok de legjobban az újoncoktól.

robert.7 | Detail

Gratulálok a Jobbágyinak és a Milánnak a feljutáshoz!Köszöntök mindenkit a harmadik ligában és sok sikert is kívánok mindenkinek.Vérmes reményeim nincsenek(még),a tabella első felében szeretnék végezni(1-10).Üdv mindenkinek!

apa970 | Detail

Igen igen majd jövőre meglátjuk mire jutunk. Nálam 1-4 hely a cél azt hogy mi lesz belőle :)

robert.7 | Detail

Jól látok? Milán-Kisbér 2-2 Taki Mester mi történt?

robert.7 | Detail

Hú de hosszúnak tűnik most az az egy hét.

robert.7 | Detail

Mikor indul a következő szezon és a Magyar kupa?Több mint egy hét?

robert.7 | Detail

Na ki lesz a bajnok?Jelenleg Jobbágyi az első.

robert.7 | Detail

Na én befejeztem többé nem szólok egy meccshez se.Állithat az ember bármit de minek ,értelmetlen az egész.

robert.7 | Detail

Én már nagyon várom a következő szezont tutti hogy izgalmas lesz végig.Taki nektek meg sok szerencsét a 2.osztályban.

robert.7 | Detail

ebben az idényben csak az volt jó, hogy Piliscsaba bennmaradt

Herczeg András | Detail

nem a 7. helyet vártam el magamtól

Herczeg András | Detail

Azért van még félóra és még minden megtörténhet.

robert.7 | Detail

vége

Herczeg András | Detail

remélem

Herczeg András | Detail

Nem hiszem mert te is fogsz gólt rúgni az 100%.

robert.7 | Detail

Karakónak elég ez az 1

Herczeg András | Detail

Ez az Pilis már csak Karakónak kéne még egyet rúgni.

robert.7 | Detail

Gyerünk Piliscsaba egyenlíts!

Herczeg András | Detail

Hi ez a Pruckner nagy mágus csak igy tovább :)

robert.7 | Detail

én is:D

Herczeg András | Detail

Bocs Keléd! Ma kivételesen Karakónak szurkolok.

robert.7 | Detail

Hamarosan örökrangadó László!

Herczeg András | Detail

Atti de jó birót kaptunk a meccsre tutti hogy 5 sárga és 1 pirosat ki fog osztani, ezt sajna már látom előre.

robert.7 | Detail

Nekem csak azért kellene feljutnom mert hogy néz ki hogy az FTC 3.osztályú.

robert.7 | Detail

Dehogy nézem le csak mivel menedzser nélküli csapatok, Atti reggel elmehetnél nyaralni :)

robert.7 | Detail

Részemről mindegy mi lesz a végeredmény a lényeg hogy egy nagyon jó izgalmas meccs lesz ezért jó ez a játék,Dombóvár meg a hasonló csapatok ellen semmi izgalom csak egy sima edzőmeccs.

robert.7 | Detail

Szerintem te fogsz nyerni és ezt nem udvariasságból mondom mindenkit és se tudok legyőzni,tutti hogy te leszel a mumusom.

robert.7 | Detail

Nagyon nagy a tét mert ha nyerek van esélyem a 4.helyre de az 5.hely akkor biztos,ha kikapok akkor az 6.helyen végzek mert Keléd már nem hiszem hogy hibázik. Gondolom Attinak is nagy a tét. Taki gratulálok most már bajnok vagy.

robert.7 | Detail

Hú most néztem nagy meccs volt már csak Nemesdéd skalpja hiányzik a vitrinből:)

robert.7 | Detail

Sajna nem láthatom a meccset csak este jövők haza de kell a 3 pont meg most már az 5.hely nincs mese.

robert.7 | Detail

Sziasztok valaki kitudja hivni Piliscsabát holnap hogy legyen bevétele én sajna be vagyok táblázva.

robert.7 | Detail

Jól van na altatni kell ez ellenfelet mert a végén még nagyon készülni fognak rám :)

robert.7 | Detail

Hát azért jobbágyi idegenben már egy más dimenzió sokkal jobb csapat nálam . Nekem veszteni valóm nincs mert a realitás még mindig hogy a 7.helyen végzek mert jobbágyi és nemesdéd vissza van idegenben és hát náluk bravúrt elérni majdnem lehetetlen ...

robert.7 | Detail

Csak arra leszek kivánci hogy mért vettem 2 fullos csatárt mert gólt még nem rúgtak.

robert.7 | Detail

Hi nincs sok esélyem de otthon akarom tartani a 3 pontot dolgozok rajta.

robert.7 | Detail

attila neked most pedig jól jött volna ha a taki ikszel

robert.7 | Detail

Van egy olyan megérzésem hogy máma ki fogok kapni.

robert.7 | Detail

Szerinted viccből erősitem a csapatot addig még jön egy pár új játékos igy is már kicseréltem az egész gárdát.

robert.7 | Detail

A következő fordulóban jön hozzám Nyirparasznya szeretettel várom :)

robert.7 | Detail