By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

III.B Magyarország

  P W D L S PTS
1. Pápasalamon Pápasalamon 2:0 Szigethalom Pápasalamon 1:3 Gilvánfa Pápasalamon 5:1 Esztergom A Pápasalamon 2:1 Bonyhád  Pápasalamon 1:2 Nyíregyháza B  6 4 0 2 15:7 12
2. Bonyhád Bonyhád  1:2 Velény Bonyhád  2:1 Tököl  Bonyhád  2:0 Somogyviszló Bonyhád  1:1 Esztergom A Bonyhád  3:0 Gilvánfa  6 3 2 1 11:6 11
3. Vecsés Vecsés 1:1 Bonyhád  Vecsés 1:0 Nyíregyháza B Vecsés 3:1 Nagyar Vecsés 2:1 Kelemér Vecsés 1:1 Eger  5 3 2 0 8:4 11
4. Gilvánfa Gilvánfa 0:0 Kelemér Gilvánfa 2:1 Kaba Gilvánfa 1:1 Eger Gilvánfa 1:0 Gánt Gilvánfa 2:1 Bodroghalom  5 3 2 0 6:3 11
5. Szigethalom Szigethalom 1:0 Esztergom A Szigethalom 0:0 Bonyhád  Szigethalom 2:2 Nyíregyháza B Szigethalom 2:1 Nagyar Szigethalom 1:0 Kelemér  5 3 2 0 6:3 11
6. Esztergom A Esztergom A 2:1 Tököl  Esztergom A 1:1 Somogyviszló Esztergom A 1:0 Gilvánfa Esztergom A 0:0 Budapest Esztergom A 2:1 Nyírjákó  6 3 2 1 6:5 11
7. Budapest Budapest 1:1 Vecsés Budapest 1:2 Szigethalom Budapest 1:2 Pápasalamon Budapest 3:1 Gilvánfa Budapest 3:1 Bonyhád   6 3 1 2 13:7 10
8. Velény Velény 1:2 Nyírjákó Velény 2:0 Nagykutas Velény 2:1 Mándok  Velény 1:1 Kaba Velény 2:1 Gánt  5 3 1 1 8:5 10
9. Gánt Gánt 1:1 Nagykutas Gánt 2:1 Mándok  Gánt 1:1 Kaba Gánt 4:0 Bodroghalom  4 2 2 0 8:3 8
10. Eger Eger 2:2 Nagyar Eger 2:1 Kelemér Eger 1:2 Gánt Eger 3:1 Velény  4 2 1 1 8:6 7
11. Nyírjákó Nyírjákó 1:0 Bodroghalom Nyírjákó 1:1 Vecsés Nyírjákó 1:2 Szigethalom Nyírjákó 1:3 Pápasalamon Nyírjákó 2:1 Budapest  5 2 1 2 6:7 7
12. Mándok Mándok  1:0 Kelemér Mándok  0:0 Eger Mándok  1:0 Bodroghalom Mándok  0:1 Vecsés Mándok  0:3 Szigethalom  5 2 1 2 2:4 7
13. Bodroghalom Bodroghalom 0:3 Nyíregyháza B Bodroghalom 5:0 Nagyar Bodroghalom 1:2 Kelemér Bodroghalom 0:3 Kaba Bodroghalom 2:0 Eger  5 2 0 3 8:8 6
14. Nagykutas Nagykutas 0:2 Eger Nagykutas 4:0 Bodroghalom Nagykutas 1:1 Vecsés Nagykutas 0:3 Szigethalom Nagykutas 0:1 Pápasalamon  5 1 1 3 5:7 4
15. Kelemér Kelemér 1:0 Kaba Kelemér 1:1 Gánt Kelemér 0:3 Velény Kelemér 0:3 Tököl   4 1 1 2 2:7 4
16. Somogyviszló Somogyviszló 0:0 Gilvánfa Somogyviszló 0:1 Pápasalamon Somogyviszló 1:1 Budapest Somogyviszló 0:2 Nyírjákó Somogyviszló 0:1 Nagykutas  6 0 3 3 1:5 3
17. Kaba Kaba 0:2 Mándok  Kaba 1:1 Eger Kaba 0:0 Vecsés  3 0 2 1 1:3 2
18. Nyíregyháza B Nyíregyháza B 1:2 Gánt Nyíregyháza B 1:3 Velény Nyíregyháza B 1:2 Tököl  Nyíregyháza B 1:1 Somogyviszló Nyíregyháza B 0:2 Esztergom A  5 0 1 4 4:10 1
19. Tököl Tököl  1:2 Budapest Tököl  0:1 Nyírjákó Tököl  0:3 Nagykutas Tököl  0:1 Mándok  Tököl  1:1 Kaba  5 0 1 4 2:8 1
20. Nagyar Nagyar 1:2 Kaba Nagyar 1:4 Gánt Nagyar 2:4 Velény Nagyar 1:1 Tököl  Nagyar 0:4 Somogyviszló  5 0 1 4 5:15 1
comments
 
1 | 2 | 

Tisztelt Magyar Menedzser Hölgyek és Urak! A dilettáns programozók jóvoltából 7.439.997.960 virtuális euró került a bukszámba. Mivel úgy látom, hogy itt semmilyen javítás, helyreállítás stb. nem lesz, ezért ezt az "ebül szerzett" vagyonkát felajánlom a nehéz anyagi helyzetben lévő vagy a játékot most kezdő vagy akármelyik Magyar Menedzsertársamnak. Rakj-atok kií öreg, nyolczezer felettti játékosocskákakat, akiket má'n úgyis eladnáttok,írkálgassátok meg nevvüket, posztlyukat, vétellárat, és én (ha a rendsszer engedí), mekvásárollom őketet - ne legyetek kisspájások, két-háromszázmiljió köréje lőjjétak az árrakat. (hajrá guglifordító..:)

Ször Alex | Detail

Szeva Beck én néha néha benézek csapatot állítok...De sajnos nincs sok időm mostanság a játékra:(.sok sikert a következő idényre!

jano911 | Detail

Üdv mindenkinek! Vannak itt aktív emberkék?

beck26 | Detail

Hali Dome!Legjobb módja,hogy kreditet vásárolsz kupát szervezel,aktív managereket hívj meg és ők általábann visszahívnak!Kredit nélkül nehéz,és lassú módja a barátságos meccsek szervezése,ifi játékosok felhozatala és képzése,majd eladása.Rövidenn ennyi.Sajna most nincs sok időm a játékra,de ha lessz kihívlak barátságos meccsekre.Megpróbállak beszervezni a következő kupámra.Talán sikerül....

jano911 | Detail

Sutyi88,ahogyan nézegetem nem fukarkodtál a kupák gyűjtésében ;)

nyunyez | Detail

Nem sok aktív menedzser van ebben a ligában,akik itt vannak azok többnyire megszokásból játszanak még a játékkal.De azért üdv neked Dunafer SE :)

nyunyez | Detail

Nem csodálom Karancsberény,hogy ezzel a kerettel elért harmadik hellyel elégedett vagy,majd várd ki a végét.Mikor papírforma szerint kéne nyerned,de nem fogsz pont egy ilyen kerettel szemben,mint amilyen a tied jelenleg!Sok sikert a továbbiakban is mindenkinek :) ;)

nyunyez | Detail

:)

nyunyez | Detail

Kösz szépenn!Mondjuk kicsit csalódótt vagyok,hogy nem sikerült bajnokságot nyernem,de legalább a feljutás megvan.Az hogy a gólárány döntsön ilyen esetekbenn az szerintem nem lenne korrekt.A győzelmek száma sem a legjobb megoldás,szerintem ilyen esetbenn az egymás elleni eredménynek kellene döntenie.Vagy egy helyosztó mérkőzés sem lenne utolsó.Attól függetlenül szalonna is megérdemelne egy helyet a 2. osztálybann,de sajnos csak két feljutó van.Nézegettem a 2. osztályt nagyonn sok aktív menedzser van sok jó csapattal.Nagy bravúr lenne még az első 6 ban végezni is.De majd meglátjuk.Sok sikert mindenkinek a következő szezonbann!

jano911 | Detail

Lolll:)))))))))))Ezmiez? A 4. ilyen vereségem a szezonban.Innentől kezdve szerintem nem rajtam múlik mi lessz az utolsó fordulóbann.Majd a Shoot eldönti,de asszem nem állítok csapatot az utolsó fordulóra.Szoszti neked meg gratulálok a bajnoki címhez!

jano911 | Detail

Na ezért mondtam ,hogy kell a 7 pont előny.Előfordulhat hogy elég sem lessz.:)))Gratulállok Földeák menedzserének a győzelemhez!

jano911 | Detail

Szoszti mester:)))).A következő fordulóbann ha nyersz nagy lépést tehetünk a feljutás felé!Ha nem nyersz akkor még bármi megtörténhet.Szalonna sorsolása sokkal jobb mint a mienk!Az x meg csak nekem lenne jó:)!Nyírség neked meg szerintem a mínuszos költségvetés miatt nem jönnek az eredmények!Amikor én kerültem mínuszba,nekem is voltak érdekes eredményeim.

jano911 | Detail

Ne is mond tuti kikapok.

jano911 | Detail

Mondtam,nehéz lessz legyőzni a Dózsát....

jano911 | Detail

Azért a gratuláció természetesen jár Szoszti mesternek!:))

jano911 | Detail

Pont ez a lényeg.....mindeggy milyen játékosokat küldessz pályára!A meccs végeredményének semmi köze a játékosaid erejéhez,a taktikádhoz.Az a fontos a szerver számára,minél hátrébb legyél a táblázatonn ezáltal kevesebb a néző meg persze a bevétel is.Minél kevesebb szponzordíjat szerezz a bajnokságbann.Mert akkor ugye ha a csapatodat életbe akarod tartani muszálylessz kreditet vásárolnod,kupákat szervezned.Tényleg sajnálom ha valakinek elveszi a kedvét a véleményem,meg biztos vannak akik nemértenek eggyet velem.Amikor elkezdtem jáccani ezzel a játékkal azért tettem,mert azthittem tényleg a fociról szól.Most viszont az ellenkezőjét tapasztalom.:(((

jano911 | Detail

Az IQ III/B ligakupábann még a Kaposvári Rákoczi FC csapatára várunk párnapot.Sajna Nyunyez elég inaktív mstanában,de majd meglátjuk.Remélem eltudja fogadni a meghívást.

jano911 | Detail

Földeák,Kaposvári Rákoczi FC,Mátészalkai MTK,Nyírség Fc ,Szalonna csapatoknak küldtem meghívót egy kupára.Nézzetek utánna megkaptátok-e?! Ha estleg valakinek nemért oda,vagy nemakar résztvenni rajta irjon rám!

jano911 | Detail

Bízom benne hogy ebben a szezonban ez nemfog megtörténni!!:)))))))

jano911 | Detail

Valahogy mindig ez történik a fontos meccseken....Egyértelmű volt,hogy Erdőkövesd 5-3-2 be fog kiállni ellenem.Beállítottam ellene egy 4-5-1 et,gondoltam nincs szélső középpályása játszunk egy támadást a szélekenn.Középpálya besegít a védekezésbenn,Rövid passzok....Az összpontszám szerint kerekenn 600000! pontal volt erőssebb a kezdő csapatom.Az első játékrészben a csatárposzt kivételével minden csapatrészbenn jobbvoltam.A második félidőbenn már abban is!Csak azt nemértem hogyjött ki az 1-0 oda?Azért egy gratuláció kijár az Erdőkövezsd csapatának,és menedzserének!

jano911 | Detail

Igyekszem utánnatok,csak még messze a vége.....

jano911 | Detail

Én is gratulálok Bennynek a feljutáshoz!Norbi nefelejtzsd el neked még van egy meccsed!Nehogy a végén csezd el!:)Nyerd meg szépen és majd utána énis gratulálok!

jano911 | Detail

Már ideje volt kicsit bonyolítani a dolgokonn kezdett nagyonn monoton lenni.Kösz hogy szoltál.

jano911 | Detail

Üdv az ujjoncoknak!Sok sikert mindenkinek az ujj bajnokságbann,természetesen ellenem azért nemkéne remekelni!:)

jano911 | Detail

Énis szeretnék gratulálni!Jokis szezon volt.Ahogy elnéztem a kiesőket,és a feljutó csapatokat egykis szerencsével a következő idényben találkozhatunk a 2.osztálybann.Na de majd meglátjuk... Sok sikert odaátt......

jano911 | Detail

Azt szeretném kérdezni,ha áttköltöztetem a klubbot másik osztályba,megmarad a nézőszám vagy megint 4000 néző elött kell hogy jáccak.Ha valaki tudja mi változik áttköltözésnél irja meg plz!

jano911 | Detail

Benny fc waikikin:) Még szerencse hogy 7-nél többet nemigen lehet lőni egy meccsenn:)

jano911 | Detail

Ne is mond énis kikaptam tőle.Valamit igen jól csinál....

jano911 | Detail

Ahogy a volt edzőm mondaná: "Nemadjuk könnyenn a valagunkat!:)

jano911 | Detail

Gondolkodtam énis visszakérem magam az 5. osztályba,de semmi élvezet nem lenne abban ,ha 38 gyözelemmel zárnám az idényt.

jano911 | Detail

Uraim remélem nem veszitek zokon ha aszt merem mondani hogy feljutonk a Dudarral.Dudaros havert "sjnálom"az 53 veretlenségét.De ez már nekem is meg járt.

hefti | Detail

Ebből másodosztály lesz, Taki Mester..:) Földeák meg mit keres a 4.helyen? 2 vereséggel? Kapjátok már össze magatokat fiúk...:DDD

Dzsozé Murinnyo | Detail

Gratula haver jól nyomtad bennem volt a par .Szerintem te nem fogsz kiesni h igy nyomod mint ellenem. Sok sikert.

hefti | Detail

Ez a Balotelli gyerek ha nem lesz a mezőnyben nagyon nagy ür lesz a csapatomban szegény öreg már sajna meg kell töle válnom.csak még nincs meg helyette a jövö szátrja.

hefti | Detail

Hat ez megint szivas a sztarok a levesbe es itt a kemeny mecs ennek nem lesz jo vege.de rem a fortuna velem lesz.

hefti | Detail

Boldog ùj èvet mindenkinek ès 1 kicsivel kevesebb szerencsét mint nekem.de viszont holnap kell a szerencse a dudar ellen jò lenne egy kicsit megszorongatni.sok sikert mindenkinek.

hefti | Detail

Nem hiszem el mit kell nektek pitizni hogy eltudjon indulni a kupa.sok szerencsét a résztvevőknek.

hefti | Detail

Szevasztok ùrak lègyszives igazoljatok visza arèszvètelt annál előb lesz a kezdés .

hefti | Detail

Rendeztem egy kupat 14 csapat fert bele legyszi igazoljatok visza ha jo nektek ha nem azsem baj.

hefti | Detail

üdvözlök minden foci(sport)szerető embert sok szerencsét mindenkinek.

hefti | Detail

Hajrá lajbi mester!!

REAC | Detail

Sziasztok! Valaki barátságost vagy kupát? :)

ATi_ChelseaFan | Detail

Na végre megvan a feljutás, gratula mindenkinek és további sok sikert!!!

vzoolee78 | Detail

cetin nyerned kell.irány 2.osztály üdv...

fikusz | Detail

Boldog Új Évet III.B !

Dzsozé Murinnyo | Detail

kőszi atosz sok sikert bajnok üdv...

fikusz | Detail

elég lesz a kőzépmezőny nekem,persze felső része üdv...

fikusz | Detail

No Fikusz bá, csak nem tudtad magad megállítani ... a köv. szezonban egymást fogjuk szivatni :))) + még laso is osztja majd a tockosokat... öreg vagyok én már ennyi stresszhez :DDD

Dzsozé Murinnyo | Detail

dzsozé úr megállitom saját magam ne izgulj üdv..

fikusz | Detail

Állítsátok má' meg Fikusz bácsit... nem akarok vele egy bajnokságban szenvedni!!!

Dzsozé Murinnyo | Detail