By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

III.B Magyarország

  P W D L S PTS
1. Pápasalamon chl cup Pápasalamon 2:0 Szigethalom Somogyviszló 0:1 Pápasalamon Pápasalamon 1:3 Gilvánfa Pápasalamon 5:1 Esztergom A Budapest 1:2 Pápasalamon  10 8 0 2 22:9 24
2. Szigethalom chl cup Pápasalamon 2:0 Szigethalom Szigethalom 1:0 Esztergom A Budapest 1:2 Szigethalom Szigethalom 0:0 Bonyhád  Nyírjákó 1:2 Szigethalom  10 7 2 1 16:7 23
3. Velény chl cup Bonyhád  1:2 Velény Velény 1:2 Nyírjákó Nyíregyháza B 1:3 Velény Velény 2:0 Nagykutas Nagyar 2:4 Velény  10 7 1 2 21:12 22
4. Gánt chl cup Nyíregyháza B 1:2 Gánt Gánt 1:1 Nagykutas Nagyar 1:4 Gánt Gánt 2:1 Mándok  Kelemér 1:1 Gánt  10 5 3 2 18:10 18
5. Vecsés chl cup Budapest 1:1 Vecsés Vecsés 1:1 Bonyhád  Nyírjákó 1:1 Vecsés Vecsés 1:0 Nyíregyháza B Nagykutas 1:1 Vecsés  10 4 6 0 12:7 18
6. Nyírjákó chl cup Nyírjákó 1:0 Bodroghalom Velény 1:2 Nyírjákó Nyírjákó 1:1 Vecsés Tököl  0:1 Nyírjákó Nyírjákó 1:2 Szigethalom  10 5 2 3 14:12 17
7. Budapest Budapest 1:1 Vecsés Tököl  1:2 Budapest Budapest 1:2 Szigethalom Somogyviszló 1:1 Budapest Budapest 1:2 Pápasalamon  10 4 3 3 17:11 15
8. Gilvánfa Somogyviszló 0:0 Gilvánfa Gilvánfa 0:0 Kelemér Pápasalamon 1:3 Gilvánfa Gilvánfa 2:1 Kaba Esztergom A 1:0 Gilvánfa  10 4 3 3 10:11 15
9. Esztergom A Esztergom A 2:1 Tököl  Szigethalom 1:0 Esztergom A Esztergom A 1:1 Somogyviszló Pápasalamon 5:1 Esztergom A Esztergom A 1:0 Gilvánfa  10 4 3 3 10:12 15
10. Nagykutas Nagykutas 0:2 Eger Gánt 1:1 Nagykutas Nagykutas 4:0 Bodroghalom Velény 2:0 Nagykutas Nagykutas 1:1 Vecsés  10 4 2 4 12:10 14
11. Mándok Mándok  1:0 Kelemér Kaba 0:2 Mándok  Mándok  0:0 Eger Gánt 2:1 Mándok  Mándok  1:0 Bodroghalom  10 4 2 4 7:8 14
12. Eger Nagykutas 0:2 Eger Eger 2:2 Nagyar Mándok  0:0 Eger Eger 2:1 Kelemér Kaba 1:1 Eger  10 3 5 2 13:11 14
13. Bonyhád Bonyhád  1:2 Velény Vecsés 1:1 Bonyhád  Bonyhád  2:1 Tököl  Szigethalom 0:0 Bonyhád  Bonyhád  2:0 Somogyviszló  10 3 4 3 14:12 13
14. Kaba Nagyar 1:2 Kaba Kaba 0:2 Mándok  Kelemér 1:0 Kaba Gilvánfa 2:1 Kaba Kaba 1:1 Eger  10 2 5 3 10:10 11
15. Nyíregyháza B Nyíregyháza B 1:2 Gánt Bodroghalom 0:3 Nyíregyháza B Nyíregyháza B 1:3 Velény Vecsés 1:0 Nyíregyháza B Nyíregyháza B 1:2 Tököl   10 2 2 6 11:18 8
16. Tököl Esztergom A 2:1 Tököl  Tököl  1:2 Budapest Bonyhád  2:1 Tököl  Tököl  0:1 Nyírjákó Nyíregyháza B 1:2 Tököl   10 2 2 6 10:14 8
17. Kelemér Mándok  1:0 Kelemér Gilvánfa 0:0 Kelemér Kelemér 1:0 Kaba Eger 2:1 Kelemér Kelemér 1:1 Gánt  10 2 2 6 6:14 8
18. Somogyviszló Somogyviszló 0:0 Gilvánfa Somogyviszló 0:1 Pápasalamon Esztergom A 1:1 Somogyviszló Somogyviszló 1:1 Budapest Bonyhád  2:0 Somogyviszló  10 1 5 4 7:9 8
19. Bodroghalom Nyírjákó 1:0 Bodroghalom Bodroghalom 0:3 Nyíregyháza B Nagykutas 4:0 Bodroghalom Bodroghalom 5:0 Nagyar Mándok  1:0 Bodroghalom  10 2 0 8 9:20 6
20. Nagyar Nagyar 1:2 Kaba Eger 2:2 Nagyar Nagyar 1:4 Gánt Bodroghalom 5:0 Nagyar Nagyar 2:4 Velény  10 0 2 8 9:31 2
Played matches: : 100 / 380
 
comments
 
1 | 2 | 

Má' mondom is, Fikusz bá'... Tehát: az erősebb csapat nagy szerencsével nyert. Ennyi :))) (zárójelben: de miért volt ilyen gyenge májkrémör ?)

Dzsozé Murinnyo | Detail

dzsozé várom épitö jellegü kritikádat üdvözöl a mák mester.....

fikusz | Detail

jól beszélsz dzsozé.....

fikusz | Detail

Atikám, ne zaklasd fikusz bácsit azzal az evéssel, mint lentebb írta, ő inni akar. Majd ha te is szerzel bizonyos mennyiségű élettapasztalatot, rájössz, hogy a folyadék sokkal fontosabb a szervezetnek, mint az étel :)))

Dzsozé Murinnyo | Detail

ati nagyon elfoglalt ember vagyok.sajnos ritkán érek rá.....de eljón az ideje üdv..

fikusz | Detail

kőszi de azért esetleg a csapatot és játékosaimat is megnézhetnéd és rájőnnél hogy nem csak mák bár azért az is kell.jól esik,hogy drukolsz nekem tudod ez doppingol.mikor iszunk?üdvözöl a mákmester

fikusz | Detail

Fikusz bá, olyat én nem mondtam, hogy ki fogsz esni a 3.osztályból, esetleg azt, hogy vigyázz, nehogy kiess... Egyértelmű, hogy akkora mákfaktorral, amekkorával te rendelkezel, bent leszel a hatba :PPP (mákfaktorilag lásd. pl. a Vzoolee elleni meccsedet :)

Dzsozé Murinnyo | Detail

kőszi dőntetlenre állt üdv...

fikusz | Detail

Gratula Esztergom, bár két kiállítás mellett nem nehéz nyerni, de hát ez van, ezt dobta a gép.

vzoolee78 | Detail

norbi kőszi remélem te fel fogsz jutni üdv....

fikusz | Detail

mert tudom,hogy igy biztatsz,ezért rőhőgők.te megjosoltad nem fogok felkerülni,hát felkerültem.3-osztályból kifogok esmi.hát nem esek ki sőt....hájrá dzsozé

fikusz | Detail

Nálad mit jelent a "LOL", fikusz bácsi?

Dzsozé Murinnyo | Detail

Igyekszem Dzsozé.

vzoolee78 | Detail

LOL

fikusz | Detail

Gyerünk Májkrémör, mozgás Vzoleee, csak két feljutó hely van, nehogy már az unatkozó Fikusz bá elétek osonjon... ő nyugdíjas, ráér feljutni :PPPP

Dzsozé Murinnyo | Detail

Amatőr hibát követtem el totál részeg voltam egész hétvégén, elfelejtettem beállítani a kezdőm. Ennek ellenére gratulálok!

vzoolee78 | Detail

Üdvözöllek Zsoo a III. osztályban! :)

krisztiannr1 | Detail

Túlságosan lenyugodtál, fikusz bácsi, nem lesz ez így jó :)

Dzsozé Murinnyo | Detail

kősz mekus,majd mária ellen lehigadok.nálad mi a helyzet?

fikusz | Detail

Így van Ffrankie :) Minarik mester most biztosan elégedetten pödrögeti a bajszát :)

Dzsozé Murinnyo | Detail

GRATULÁLOK Fonok

tipepeti | Detail

Kösz Dzsozé, de így még keserűbb tudva hogy Újsolt csődbe ment. De mindegy ilyen a foci remélem jövőre sem felejtetek el ha kupáról lesz szó!

vzoolee78 | Detail

Nem önszántából hagyta faképnél, zoli! Csődbement, átvette tőle az új tulaj :(

Dzsozé Murinnyo | Detail

Vzolee, kitartás, ha van igazság, akkor a következő szezonban bemasírozol a 2.osztályba...

Dzsozé Murinnyo | Detail

Csak az a gáz, hogy Újsolt az utolsó pillanatban tönkrement, így nem az jutott fel a csapattal, aki végigküzdötte a szezont, hanem aki megszerezte a csapatot.. :(

Dzsozé Murinnyo | Detail

Grat Újsolt, még gyenge vagyok a II. osztályba. Talán jövőre. Sok sikert dzsozénak is.

vzoolee78 | Detail

Hajrá Vzoleee, nehogy má itt/így bukd el... Újsolt menedzsere eltűnt az utolsó pillanatban, de Eger ellen még így is bőven nyerhet... Lizka, hova tűntél?

Dzsozé Murinnyo | Detail

gratulálok FONOK utolsó mecs csak formalitás ...

tipepeti | Detail

gratulálok a feljutáshoz üdv...

fikusz | Detail

Poker, a II.osztályban legalább 6 olyan csapat lesz, amelyik közel azonos (nagyon)erősségű kezdőcsapatot tud kiállítani, plusz azok a menedzserek, akiknek annyira nem tűnik erősnek a csapatuk, de meglepetést bármikor okozhatnak, plusz ott a "gép", amikor vicces kedvében van.... úgyhogy majd kiderül :)

Dzsozé Murinnyo | Detail

Teljesen igazad van poker. De biztos azt is kimatekoztad, hogy a hatban már szinte biztos benne leszek, és az se rossz ám :) ( kivéve, ha pontlevonással büntetnek pl. jogosulatlan játékosszerepeltetésért :)

Dzsozé Murinnyo | Detail

Kössz Coff. Én szívesebben harcoltam volna veled két idény múlva az 1.osztályban a dobogós helyekért :)

Dzsozé Murinnyo | Detail

hajrá Dzsozé! ugy latom jövöre egymás ellen harcolunk majd az 1.osztályba jutásért:D

Coffoska | Detail

Da, Szpásziba!!!

vzoolee78 | Detail

Nekem sincs, sőt... de hát csak két csapat juthat tovább, és bárki bármit is mond, mindenki arra hajt... így hát megköszönjük dszp66-nak a pontrablásokat: szpaszibá :)

Dzsozé Murinnyo | Detail

Tudom. Egyébként semmi bajom Újsolttal de mpst már fel akarok jutni!

vzoolee78 | Detail

Így se rossz az, vzolee... a végén a több győzelem, majd a több lőtt gól dönt, mindkettőben jól állsz.

Dzsozé Murinnyo | Detail

Hajrá Terpes!!!

vzoolee78 | Detail

krisztiannr1 - ez nem csoda, ez a rendszer "komolysága"... remélem, most legalább állítottál csapatot... ha nem, akkor inkább keresek más elfoglaltságot...

Dzsozé Murinnyo | Detail

Megtörtént a csoda :D Legyőztem az éllovast 1 csatárral :D :D

krisztiannr1 | Detail

Hoppá a vége még szoros is lehet!

vzoolee78 | Detail

fonok ... ez a út járható... gratulalok csak igy tovább

tipepeti | Detail

dzsozé ha igy hajtasz 1,osztályba találkozunk(vicc volt)...

fikusz | Detail

Nem úgy van az, Ffrankie.... valóban látszik az alagút vége, de a kijárat a II.A-ba vezet :) A II.C az a tiéd lesz, ha jól tudom :)

Dzsozé Murinnyo | Detail

Az volt mikor megvettem, csak olyan jó volt a Befejezése stb hogy csatárnak raktam :D

krisztiannr1 | Detail

krisztiannr1, azt a csatárt neveld át kapusnak :)

Dzsozé Murinnyo | Detail

Bezony az taki mester, középcsapat :) Játékosállományilag közép-középcsapat (jóindulattal), teljesítményben erős középcsapat :)

Dzsozé Murinnyo | Detail

mapisti2 elment a norvég II.C osztályba.

vzoolee78 | Detail

Hát ez így elég érdekes! Dehát ez van!

vzoolee78 | Detail

Nincs mit Vzooli meg Mou! Csak az a nevetséges hogy a gép készítette fel a csapatot, mivel én nem voltam gép közelbe mostanság. Kapusnak pl a csatáromat tette meg ilyen furcsaságok történtek :D :D Mi lett volna akkor ha a normális kezdő 11 játszik?? Kikapok 7-0ra :D :D

krisztiannr1 | Detail