By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

III.C Magyarország

  P W D L S PTS
1. Harkány  chl cup Harkány  3:1 Dévaványa  Emőd 1:2 Harkány  Harkány  5:0 Felsőzsolca Zalaszentlászló 0:2 Harkány  Harkány  1:0 Zalaszentiván  10 8 1 1 20:5 25
2. Nemesmedves chl cup Nemesmedves 1:2 Zsáka Dévaványa  1:2 Nemesmedves Nemesmedves 0:1 Emőd Felsőzsolca 0:0 Nemesmedves Nemesmedves 1:0 Zalaszentlászló  10 6 2 2 13:6 20
3. Lovas chl cup Lovas 2:1 Felsőzsolca Zalaszentlászló 1:2 Lovas Lovas 1:0 Zalaszentiván Red Bull Királyhelmec 2:0 Lovas Lovas 1:0 Biatorbágy  10 6 2 2 12:6 20
4. Szügy chl cup Szügy 2:0 Zalaszentlászló Zalaszentiván 0:2 Szügy Szügy 0:2 Red Bull Királyhelmec Biatorbágy 0:0 Szügy Szügy 2:1 Kisvarsány  10 6 1 3 15:9 19
5. Vásárosnamény chl cup Vásárosnamény 0:0 Emőd Felsőzsolca 0:1 Vásárosnamény Vásárosnamény 2:3 Zalaszentlászló Zalaszentiván 0:1 Vásárosnamény Vásárosnamény 3:2 Red Bull Királyhelmec  10 6 1 3 14:9 19
6. Felsőberecki chl cup Biatorbágy 1:1 Felsőberecki Felsőberecki 0:1 Pinnye Kisvarsány 2:1 Felsőberecki Felsőberecki 3:0 Kisbudmér Újpest Football Club 1:1 Felsőberecki  10 5 3 2 18:9 18
7. Red Bull Királyhelmec Kisvarsány 0:1 Red Bull Királyhelmec Red Bull Királyhelmec 2:1 Újpest Football Club Szügy 0:2 Red Bull Királyhelmec Red Bull Királyhelmec 2:0 Lovas Vásárosnamény 3:2 Red Bull Királyhelmec  10 5 3 2 15:9 18
8. Zsáka Nemesmedves 1:2 Zsáka Zsáka 0:3 Los Alcázares Sajóvelezd 1:2 Zsáka Zsáka 2:2 Pinnye Kisbudmér 1:0 Zsáka  10 4 3 3 15:17 15
9. Kisbudmér Los Alcázares 1:1 Kisbudmér Kisbudmér 0:3 Sajóvelezd Pinnye 1:1 Kisbudmér Felsőberecki 3:0 Kisbudmér Kisbudmér 1:0 Zsáka  10 4 2 4 10:13 14
10. Los Alcázares Los Alcázares 1:1 Kisbudmér Zsáka 0:3 Los Alcázares Los Alcázares 0:0 Dévaványa  Emőd 1:0 Los Alcázares Los Alcázares 2:1 Felsőzsolca  10 3 5 2 12:9 14
11. Emőd Vásárosnamény 0:0 Emőd Emőd 1:2 Harkány  Nemesmedves 0:1 Emőd Emőd 1:0 Los Alcázares Sajóvelezd 0:1 Emőd  10 4 1 5 8:12 13
12. Pinnye Sajóvelezd 1:1 Pinnye Felsőberecki 0:1 Pinnye Pinnye 1:1 Kisbudmér Zsáka 2:2 Pinnye Pinnye 5:1 Dévaványa   10 3 3 4 13:16 12
13. Zalaszentlászló Szügy 2:0 Zalaszentlászló Zalaszentlászló 1:2 Lovas Vásárosnamény 2:3 Zalaszentlászló Zalaszentlászló 0:2 Harkány  Nemesmedves 1:0 Zalaszentlászló  10 3 3 4 12:14 12
14. Kisvarsány Kisvarsány 0:1 Red Bull Királyhelmec Biatorbágy 2:1 Kisvarsány Kisvarsány 2:1 Felsőberecki Kisvarsány 3:0 Újpest Football Club Szügy 2:1 Kisvarsány  10 3 2 5 11:11 11
15. Biatorbágy Biatorbágy 1:1 Felsőberecki Biatorbágy 2:1 Kisvarsány Újpest Football Club 0:3 Biatorbágy Biatorbágy 0:0 Szügy Lovas 1:0 Biatorbágy  10 3 2 5 11:12 11
16. Zalaszentiván Újpest Football Club 1:2 Zalaszentiván Zalaszentiván 0:2 Szügy Lovas 1:0 Zalaszentiván Zalaszentiván 0:1 Vásárosnamény Harkány  1:0 Zalaszentiván  10 3 2 5 6:9 11
17. Sajóvelezd Sajóvelezd 1:1 Pinnye Kisbudmér 0:3 Sajóvelezd Sajóvelezd 1:2 Zsáka Dévaványa  0:3 Sajóvelezd Sajóvelezd 0:1 Emőd  10 2 5 3 16:13 11
18. Dévaványa Harkány  3:1 Dévaványa  Dévaványa  1:2 Nemesmedves Los Alcázares 0:0 Dévaványa  Dévaványa  0:3 Sajóvelezd Pinnye 5:1 Dévaványa   10 2 1 7 11:23 7
19. Felsőzsolca Lovas 2:1 Felsőzsolca Felsőzsolca 0:1 Vásárosnamény Harkány  5:0 Felsőzsolca Felsőzsolca 0:0 Nemesmedves Los Alcázares 2:1 Felsőzsolca  10 1 3 6 11:19 6
20. Újpest Football Club Újpest Football Club 1:2 Zalaszentiván Red Bull Királyhelmec 2:1 Újpest Football Club Újpest Football Club 0:3 Biatorbágy Kisvarsány 3:0 Újpest Football Club Újpest Football Club 1:1 Felsőberecki  10 0 1 9 4:26 1
Played matches: : 100 / 380
 
comments
 
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 

Komentár(Krisztinaváros Budapest)
Taison nám poskytol komentár k poslednému kolu: 5:0 super

Taison | Detail

Kommentár(Sajóvölgye 2016 FC)
Maxell nám poskytol komentár k poslednému kolu: Újabb gratuláció fiaimnak a szép győzelemhez!

Maxell | Detail

Kommentár(Sajóvölgye 2016 FC)
Maxell hodnotí: Gratulálok a játékosaimnak,újabb 3 pont a tarsolyban!

Maxell | Detail

Kommentár(Sajóvölgye 2016 FC)
Maxell: Gratula a csapatnak!

Maxell | Detail

Kommentár(Sajóvölgye 2016 FC)
Maxell nám poskytol komentár k poslednému kolu: Ismét egy remek győzelem,már elkezdtük a felkészülést a 2.osztályra.A hátralévő bajnoki meccsek nagyon jó felkészülési alapot nyújtanak!

Maxell | Detail

Kommentár(Sajóvölgye 2016 FC)
Sajóvölgye 2016 FC: Újabb hetes,újabb lépés az első helyhez!

Maxell | Detail

Kommentár(Sajóvölgye 2016 FC)
Maxell: Feljutásunk egyre biztosabbá válik,gratula a srácoknak!

Maxell | Detail

Kommentár(Sajóvölgye 2016 FC)
Maxell nám poskytol komentár k poslednému kolu: Ismét egy lépés a bajnoki cím felé!

Maxell | Detail

Kommentár(Sajóvölgye 2016 FC)
Sajóvölgye 2016 FC usporiadal tlačovú konferenciu, tu sú aktuálne informácie zo zápasu Sajóvölgye 2016 FC-Sajóvelezd: Könnyű mérkőzés,könnyed siker!

Maxell | Detail

Kommentár(Sajóvölgye 2016 FC)
Sajóvölgye 2016 FC usporiadal tlačovú konferenciu, tu sú aktuálne informácie zo zápasu Sajóvölgye 2016 FC-Lakhegy: Ismét egy remek győzelem,gratula a csapatnak!

Maxell | Detail

Kommentár(Sajóvölgye 2016 FC)
Maxell hodnotí: Egy újabb mérkőzés,és újabb magabiztos győzelem,csak így tovább fiúk!

Maxell | Detail

Kommentár(Sajóvölgye 2016 FC)
Sajóvölgye 2016 FC usporiadal tlačovú konferenciu, tu sú aktuálne informácie zo zápasu Sajóvölgye 2016 FC-Délegyháza: Igazi csapatként funkcionáltunk,egy újabb lépést tettünk a II.osztály felé!

Maxell | Detail

Minden kedves játékostársamnak kívánok sikerekben,gólokban,győzelmekben,és örömökben gazdag boldog új 2017-es esztendőt! :):)

Maxell | Detail

Van ám még a milliárdokból...!

Ször Alex | Detail

Tisztelt Magyar Menedzser Hölgyek és Urak! A dilettáns programozók jóvoltából 7.439.997.960 virtuális euró került a bukszámba. Mivel úgy látom, hogy itt semmilyen javítás, helyreállítás stb. nem lesz, ezért ezt az "ebül szerzett" vagyonkát felajánlom a nehéz anyagi helyzetben lévő vagy a játékot most kezdő vagy akármelyik Magyar Menedzsertársamnak. Rakj-atok kií öreg, nyolczezer felettti játékosocskákakat, akiket má'n úgyis eladnáttok,írkálgassátok meg nevvüket, posztlyukat, vétellárat, és én (ha a rendsszer engedí), mekvásárollom őketet - ne legyetek kisspájások, két-háromszázmiljió köréje lőjjétak az árrakat. (hajrá guglifordító..:)

Ször Alex | Detail

Ja, meg még Hajdúdorog is...:)

feherpele | Detail

A köv. 5 fordulóban mi is össztűz alatt leszünk (Ózd, Hunyadvár, Páhi, Hatvan, Kisújszállás), kérdéses, hogy mennyi marad az előnyből...

feherpele | Detail

A francba... reméltem , nem veszitek észre..:)

feherpele | Detail

Eléggé izgalmas az első 9 nem gondoljátok :-)

Totti29 | Detail

Csatlakozom az előttem szólókhoz.Az első kilenc tényleg szoros,nekik gratula a többieknek pedig hajrá. Nekem a cél az első öt hely valamelyike.Talán most meglesz.Mindenkinek sok sikert!!!

Totti29 | Detail

Bes*ar*k..:::))) SebokAti - Nemesdéd - jelentkezem, én még itt vagyok...:) Sajnos a felsoroltak közül (rajtam kívül) már csak Ffrankie és Csori játszik... de azért van pár jópofa új arc, remélem, nem fogsz unatkozni...:) (A következő tornámra VIP meghívód van..:)

Dzsozé Murinnyo | Detail

Hunniati nézz rá a postaládádra légyszives!

jano911 | Detail

Üdv. Van 2 kiadó hely 4 csapatos tornára - csere-bere alapon. Küldj meghívót, küldöm én is.

Dzsozé Murinnyo | Detail

Grat. a két feljutónak..:)

feherpele | Detail

Grat. oehely - nyomulás a döntőbe..:)

feherpele | Detail

Ha jól láttam, oehely2, Danny és jómagam juttotunk be a HU Cup legjobb 32 csapata közé - grat. Nekünk..:P

feherpele | Detail

... mert ez az eredmény számodra hízelgő... :) és itt a Vége... jöhetnek a reákciók....:)

feherpele | Detail

Én is itt vagyok Danny ...:) Írok is gyorsan 1-2 gondolatot a mai fordulóról... és lesz, ami lesz, de közben megcsípkedek 1-2 menedzsert, hátha felpörög az élet...:P

feherpele | Detail

Grat. Tapsi, szép volt Zöld Sasok!

feherpele | Detail

A stadionnál eddig 120-122ezer a max.

feherpele | Detail

Talán az aktuális idény 1. bravúrja a csapatomtól az erősebb csapatok ellen...:) Az előző idényben valahogy jobban ment a "borstörés" az esélyesebb menedzsertársak szaglószerve alá...:) A Hencse-Balkány meccs maga ingerszegényre sikeredett: elején 2 gól, egy esetben fizikai atrocítás fejhasználattal, majd 2 helyzet és konyec. A nézőket most ébresztgetik...:) A végeredmény meg shootos specialitás: két erősen védekező csapat közül az esetek többségében a gyengébb nyer...

feherpele | Detail

A sima verzióban se "gyorsaságuk" se "erőnlétük" nincs a játékosoknak - tehát nem kell ezzel is vesződni...:P Meg hát ugyibár vannak a különleges tulajdonságok közt (amik szerintem semmit sem jelentenek, csak jól néznek ki a játékos adatlapján) olyan , hogy "gyors" és "szívós", ami az én olvasatomban szinte lefedi a fent említett tulajdonságokat....

feherpele | Detail

Most má' bizton kijelenthetem, hogy a csapat hullámvölgybe keveredett... :P

feherpele | Detail

Boccs Danny.... az eredmény nem túl reális (de azért számomra hízelgő..:) A köv fordulóban jön Kisújszállás, ott sem én vagyok az esélyes..:P

feherpele | Detail

HU és CHL Cup kipipa... --- a tabella elejét még kb. 1109 percig bitorlom... ha csak addig le nem fújják a bajnokságot..:P

feherpele | Detail

Frankie irány a 2.osztály !!!! HAJRÁ DVTK !!!

cSoki hEncSa | Detail

Sok sikert a 2.osztályhoz Botito mester és Szabó úr..:) Respect minden menedzsernek, aki foglakozik a csapatával, és nagy grat. a fapados csapatomnak a "nemzetközi" szereplést érő helyezéshez...:) Találkoz(z)unk a köv. szezonban..:)

feherpele | Detail

Tapsi, az a 16:10 baráti öregfiúk meccs volt, amit medencében játszottunk vízilabdaszabályokkal.... ebben a 3-5-2 támadós felállásban láttam már 37:35 is...:) Pár napig nem figyelek, és UTEGERI már le is lép????

feherpele | Detail

Csiscsó, Shootéknál az emberhátrány nem hátrány :P

feherpele | Detail

Jernie - Tapsinál van némi igazság... no meg némi tapasztalat is...:) A 60% meg az egész csapatokra vonatkozik, a kezdőknél már messze nincs ekkora különbség.... ez látszik a mérkőzés statisztikáján is... a hátsó alakzatom kétszer erősebb volt a tiédnél (500ezer - 250ezer), középső védelmed harmatgyenge volt (40ezer), én meg "véletlenül" pont középpen támadtam... a különbség lehet, hogy túlzott, de a győzelem megérdemelt...:)

feherpele | Detail

Kellemes Karácsonyt Magyar III.C !

feherpele | Detail

Sajnálom Utegeri, hogy nem állítottál csapatot, így most nem tudtam meg, milyen az a Rákospalotai Balkánydaráló :P De így a gép legalább szerzett neked 1 pontot...:P

feherpele | Detail

Utegeri, szerintem inkább tedd rendbe a költségvetésed, és maradj...) Jelenleg még nincs a csapatod az átvehető csődbement csapatok közt, talán van még időd....

feherpele | Detail

Tlalok1, ha jól láttam, akkor a CHL-ben a jelenlegi legerősebb csapatot sikerült kiütnöd...:) Nem hiába mondják az öreg indiánok, hogy "többet ésszel, mint erővel"...:)

feherpele | Detail

Mi is továbbmentünk az MK-ban a (még) II.osztályos Nemesdéd ellen... fél éve még ez legalább akkora fegyvertény lett volna, mint a mai Utegeri győzelem Csoki bá ellen, de most már csak kötelező feladat volt - sajnos.....

feherpele | Detail

Jemie - vagy megszámolod, hogy még hány csapat áll abban a kupában, ahol érdekelt vagy, vagy sokkal gyorsabb, ha kimatekozod a lejátszott meccsek időpontjaiból - megnézed az 1.meccs és az utolsó meccs kezdési időpontját, és kiszámolod - másodpercenként indítják a meccseket. A MK pl. a legjobb 128-nál tart (900-ból).

feherpele | Detail

Az 1. félidő után azt hittem, hogy az MK-ban a T.Rendszer ma megtréfál... aztán a virtuálfiúk a 2. félidőben beintettek neki..:P

feherpele | Detail

Nnnno, kb. most vagyunk ott, ahol reálisan lennünk kell...:P

feherpele | Detail

A Mátramindszent-Deákvár meccs legszebb momentuma, hogy nem hogy csak emberhátrányban volt a hazai csapat a 11. perctől (sőt, a 82.-től kettős emberhátrányban), de a kieső ember a kapus volt! Megfigyeltem, hogy ilyenkor az ellenfélnek (mint most Deákvárnak is) 0 helyzete van, és esélye nincs a győzelemre, legyen bármekkora különbség a két csapat közt. A tisztelt szervezőknek a sok "hasznos" fejlesztés közé be lehetne csippenteni eme igazán "reális" játékszituáció javítását...

feherpele | Detail

Botito, nem tudom, mi a problémátok Fertőhomokkal, de ha megnézed a Siófok elleni meccsét, akkor abból nekem nagyon úgy tűnik, hogy nem adta fel...:)

feherpele | Detail