By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

III.C Magyarország

  P W D L S PTS
1. Harkány  chl cup Harkány  3:1 Dévaványa  Emőd 1:2 Harkány  Harkány  5:0 Felsőzsolca Zalaszentlászló 0:2 Harkány  Harkány  1:0 Zalaszentiván  10 8 1 1 20:5 25
2. Nemesmedves chl cup Nemesmedves 1:2 Zsáka Dévaványa  1:2 Nemesmedves Nemesmedves 0:1 Emőd Felsőzsolca 0:0 Nemesmedves Nemesmedves 1:0 Zalaszentlászló  10 6 2 2 13:6 20
3. Lovas chl cup Lovas 2:1 Felsőzsolca Zalaszentlászló 1:2 Lovas Lovas 1:0 Zalaszentiván Red Bull Királyhelmec 2:0 Lovas Lovas 1:0 Biatorbágy  10 6 2 2 12:6 20
4. Szügy chl cup Szügy 2:0 Zalaszentlászló Zalaszentiván 0:2 Szügy Szügy 0:2 Red Bull Királyhelmec Biatorbágy 0:0 Szügy Szügy 2:1 Kisvarsány  10 6 1 3 15:9 19
5. Vásárosnamény chl cup Vásárosnamény 0:0 Emőd Felsőzsolca 0:1 Vásárosnamény Vásárosnamény 2:3 Zalaszentlászló Zalaszentiván 0:1 Vásárosnamény Vásárosnamény 3:2 Red Bull Királyhelmec  10 6 1 3 14:9 19
6. Felsőberecki chl cup Biatorbágy 1:1 Felsőberecki Felsőberecki 0:1 Pinnye Kisvarsány 2:1 Felsőberecki Felsőberecki 3:0 Kisbudmér Újpest Football Club 1:1 Felsőberecki  10 5 3 2 18:9 18
7. Red Bull Királyhelmec Kisvarsány 0:1 Red Bull Királyhelmec Red Bull Királyhelmec 2:1 Újpest Football Club Szügy 0:2 Red Bull Királyhelmec Red Bull Királyhelmec 2:0 Lovas Vásárosnamény 3:2 Red Bull Királyhelmec  10 5 3 2 15:9 18
8. Zsáka Nemesmedves 1:2 Zsáka Zsáka 0:3 Los Alcázares Sajóvelezd 1:2 Zsáka Zsáka 2:2 Pinnye Kisbudmér 1:0 Zsáka  10 4 3 3 15:17 15
9. Kisbudmér Los Alcázares 1:1 Kisbudmér Kisbudmér 0:3 Sajóvelezd Pinnye 1:1 Kisbudmér Felsőberecki 3:0 Kisbudmér Kisbudmér 1:0 Zsáka  10 4 2 4 10:13 14
10. Los Alcázares Los Alcázares 1:1 Kisbudmér Zsáka 0:3 Los Alcázares Los Alcázares 0:0 Dévaványa  Emőd 1:0 Los Alcázares Los Alcázares 2:1 Felsőzsolca  10 3 5 2 12:9 14
11. Emőd Vásárosnamény 0:0 Emőd Emőd 1:2 Harkány  Nemesmedves 0:1 Emőd Emőd 1:0 Los Alcázares Sajóvelezd 0:1 Emőd  10 4 1 5 8:12 13
12. Pinnye Sajóvelezd 1:1 Pinnye Felsőberecki 0:1 Pinnye Pinnye 1:1 Kisbudmér Zsáka 2:2 Pinnye Pinnye 5:1 Dévaványa   10 3 3 4 13:16 12
13. Zalaszentlászló Szügy 2:0 Zalaszentlászló Zalaszentlászló 1:2 Lovas Vásárosnamény 2:3 Zalaszentlászló Zalaszentlászló 0:2 Harkány  Nemesmedves 1:0 Zalaszentlászló  10 3 3 4 12:14 12
14. Kisvarsány Kisvarsány 0:1 Red Bull Királyhelmec Biatorbágy 2:1 Kisvarsány Kisvarsány 2:1 Felsőberecki Kisvarsány 3:0 Újpest Football Club Szügy 2:1 Kisvarsány  10 3 2 5 11:11 11
15. Biatorbágy Biatorbágy 1:1 Felsőberecki Biatorbágy 2:1 Kisvarsány Újpest Football Club 0:3 Biatorbágy Biatorbágy 0:0 Szügy Lovas 1:0 Biatorbágy  10 3 2 5 11:12 11
16. Zalaszentiván Újpest Football Club 1:2 Zalaszentiván Zalaszentiván 0:2 Szügy Lovas 1:0 Zalaszentiván Zalaszentiván 0:1 Vásárosnamény Harkány  1:0 Zalaszentiván  10 3 2 5 6:9 11
17. Sajóvelezd Sajóvelezd 1:1 Pinnye Kisbudmér 0:3 Sajóvelezd Sajóvelezd 1:2 Zsáka Dévaványa  0:3 Sajóvelezd Sajóvelezd 0:1 Emőd  10 2 5 3 16:13 11
18. Dévaványa Harkány  3:1 Dévaványa  Dévaványa  1:2 Nemesmedves Los Alcázares 0:0 Dévaványa  Dévaványa  0:3 Sajóvelezd Pinnye 5:1 Dévaványa   10 2 1 7 11:23 7
19. Felsőzsolca Lovas 2:1 Felsőzsolca Felsőzsolca 0:1 Vásárosnamény Harkány  5:0 Felsőzsolca Felsőzsolca 0:0 Nemesmedves Los Alcázares 2:1 Felsőzsolca  10 1 3 6 11:19 6
20. Újpest Football Club Újpest Football Club 1:2 Zalaszentiván Red Bull Királyhelmec 2:1 Újpest Football Club Újpest Football Club 0:3 Biatorbágy Kisvarsány 3:0 Újpest Football Club Újpest Football Club 1:1 Felsőberecki  10 0 1 9 4:26 1
Played matches: : 100 / 380
 
comments
 
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 

Utegeri, úgy is mondhatnánk, hogy siófok nem tudott hazai pályán mit kezdeni Fertőhomok csapatával..:)))

feherpele | Detail

Jelentkezem, Botito...

feherpele | Detail

gratulálok a bajnoki címhez kisjurus! sok sikert a második vonalban!

oehely | Detail

vicces első 10 percet produkált ma ez a shoot nekem...:)

oehely | Detail

grat. srácok a továbbjutáshoz, sajnos nekem nem sikerült:(

oehely | Detail

Grat.botito! Sahin a miénk:)

oehely | Detail

tényleg jó lenne megverni a cityt vasárnap, bemehetnének már a helyzetek végre, de elnézve a Hearts elleni meccset...nem vagyunk túl jók. YNWA

oehely | Detail

na de már hogy feltételezhetsz ilyet tapsi?:)) jelenleg ennyivel erősebb a váci csapat a kercseligetinél:)

oehely | Detail

hát nem lesz egyszerű... azért köszönöm.

oehely | Detail

köszi srácok, bár simán odaadtam volna ezt a 8 közé jutást a Pusztamérges elleni győzelemért...:(

oehely | Detail

köszi srácok ! megpróbálok jól szerepelni.

oehely | Detail

nem, a III.C ligára gondoltam.:) nálunk sajnos jelenleg nincs annyi pénz, hogy a feljutásra kelljen gondolni:(

oehely | Detail

még nincs meg a sorsolás. ha jól tudom most 4 db 4-es csoport lesz, lehet több időt vesz igénybe.

oehely | Detail

köszönöm:)remélem a tavaszi meccsen a feljutásért játszunk majd.:)

oehely | Detail

ha jól emlékszem mindig jobbak voltunk...:)

oehely | Detail

köszi Tapsi/Bufa, már a 16 között vagyok...

oehely | Detail

a negyedik ligából 4-en jönnek fel összesen, a másodikból ketten esnek ki hozzánk. amúgy grat. tapsi a tegnapiért.

oehely | Detail

" Ez egy vélemény nyilvánítás.Én így látom a dolgokat nem lesz javítás " - sejtettem, Tisztelt Bufa Kommentátor Úr. Különben nem javítást, hanem helyreigazítást kértem. Esetleg az érintett fél véleményének megjelenítését. De nem is vártam mást az elfogult "sajtó" részéről :P

dzsozé murinnyó jr. | Detail

Ezt nem a váciak csinálják, ez a shoot műve. Gratulálok shoot!

oehely | Detail

Tisztelt Bufa Kommentátor úr! Olvastam a II.B-ről írt kommentedet, és helyreigazítást kérek szépen. Szerintem rossz fényben tünteted fel volt osztályomat, és mivel innét oda vezet az út, így majd senki sem akar feljutni, és felborul a rendszer. Tehát: --- 1. "a csapatok elégedetlenkedése a meccsek után" nem a túl sok erős csapat miatt van, mint ahogy Te gondolod (elvégre a másodosztályról beszélünk, még jó, hogy sok az erős csapat, és erős csapattól ki lehet kapni, néha gyengébbtől is, ha a menedzsere foglalkozik vele), hanem az inkorrekt, teljesen irreális eredmények miatt, amit a rendszer bevarázsol, és kiélezett helyzetben egy egész idény mehet el rajta. Tudom, nem kötelező játszani , meg abba lehet hagyni stb., de Te is elismerted, hogy nem kevésszer "sz*r van a palacsintában", és javulás az nem van. --- 2. A menedzserek egymással szembeni "viszálykodása" pedig konkrétan egy, igen inkorrekt tag ellen irányult, a többi egészséges szókarate-csetepaté az esetek többségében virtuális kézfogással zárult. Röviden ennyi. Hajrá III.C & Peace...

dzsozé murinnyó jr. | Detail

hali! aki rendez kupát a hivjon meg és garantáltan vissza hivom!

REAC | Detail

KUTASI RÓBERT Őngyilkos lett március 1. A Reac sportigazgatója A SZerdai NESS HUNGARY Nb2 bajnoki mérkőzésre ami az Újpest FC B ellen lesz kb 120 Reacos fog szurkolni a Szusza Ferenc ARÉnába NyUDODJ Békében!!:((

REAC | Detail

???

REAC | Detail

3 szezon még kb és megerősddők az 1. osztályba és talán 1 szer majd vezettem a válogatottat:))

REAC | Detail

bufa ez teljesen igyvan tőbbet vártam el a csapatól de még lesz újpest:) AZ auszralia I.Osztályba ott a cél egyenlőre a bentmaradás :)) ami teljestihető csak aza baj h még a csapatom 6 meccs allat 6 vereség most vetttem át a csapatott nemrég délútán Sok szerencsét Bufa,CSUCSU, Találkozunk még mi stb... sok bari meccs és kupám is lesz nemsoká

REAC | Detail

További sok sikert minden managernekk :))

REAC | Detail

grt csucsu am én szinte miden poszton jobb voltam kissuj ellen

REAC | Detail

vége a meccsnek nem megérdemelten nyert KISSUJSZÁLLÁS CSAPATA

REAC | Detail

látom régi kemecse managere elment biztoss tul erős bajnokság volt ez neki :D

REAC | Detail

tüzkigyó hagyad csak a szája nagy b csapatomal 8-1 re vertem

REAC | Detail

bufa azért kissujszállást se kell lebecsülni lehet nyer 6 gólal

REAC | Detail

erről dumáltam neked bufa h nem lesz kőnnyü velem elbáni olyan kőnnyen bármilyen csapatnak itt !

REAC | Detail

hátt ja remélem nyersz :D énmeg azt h én nagyon felkészültem

REAC | Detail

bufa jobb lesz ha nagyon készülsz mert 1 új taktikát dolgoztam ki :) 4-4-2 fogok jáccani enyit segitek

REAC | Detail

franc csak 13 millát kaptam bajnokiért :D

REAC | Detail

1-1 berosálok

REAC | Detail

bufa szolhatál volna h ne gyenge csapatal áljjak ki zala ellen :D idáig 1-0

REAC | Detail

ok ne izgulj itt ugyse lettél volna olyan kiemelkedő teljesitményü temég erősődjél barátom :))) hajráá várok rád a II osztályba

REAC | Detail

na majd a nagykőrős haladás lesz a kemény csütőrtőkőn :)

REAC | Detail

nagykáta ellen gyenge csapatal állok ki

REAC | Detail

11/02/2012 15:00:00 Nagykáta - Újpesti Haladás FC 11/02/2012 15:45:00 Újpesti Haladás FC - Bánk ez hogy lehet ???? akor még menne a nagykáta elleni mecs

REAC | Detail

kősz tami kősz poker megprobálom meg tartani cél feljutás :))))))))))

REAC | Detail

kősz teso!

REAC | Detail

én is jobban szerettem volna könnyű meccseket az első 5-6 fordulóban...

oehely | Detail

gyerekek vki mondja már meg ez a tarnaméra erős csapat?????

REAC | Detail

Ok megprobalok feljutní

REAC | Detail

hu skacok jól le gyengült a csapat néhány játékosom talán segit ezen :) túlsokat nem várok el a mostani idénytől :) őrülnék már annak is ha kb 6. helyen zárnék :)

REAC | Detail

bufa az új tabbela mikor jőn ?

REAC | Detail

CSak mondom Alsózsolcátol nem kell tartani mert nem foglalkozik a csapatával mostanság !

REAC | Detail

Sziasztok! üdvőzlők sok szerettel minden menedzsert ! meg nyertem a bajnokságomat jővők ide fel sok sikert mindenkinek feljutoknak gratu:)

REAC | Detail