By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

III.C Magyarország

  P W D L S PTS
1. Harkány  chl cup Harkány  3:1 Dévaványa  Emőd 1:2 Harkány  Harkány  5:0 Felsőzsolca Zalaszentlászló 0:2 Harkány  Harkány  1:0 Zalaszentiván  10 8 1 1 20:5 25
2. Nemesmedves chl cup Nemesmedves 1:2 Zsáka Dévaványa  1:2 Nemesmedves Nemesmedves 0:1 Emőd Felsőzsolca 0:0 Nemesmedves Nemesmedves 1:0 Zalaszentlászló  10 6 2 2 13:6 20
3. Lovas chl cup Lovas 2:1 Felsőzsolca Zalaszentlászló 1:2 Lovas Lovas 1:0 Zalaszentiván Red Bull Királyhelmec 2:0 Lovas Lovas 1:0 Biatorbágy  10 6 2 2 12:6 20
4. Szügy chl cup Szügy 2:0 Zalaszentlászló Zalaszentiván 0:2 Szügy Szügy 0:2 Red Bull Királyhelmec Biatorbágy 0:0 Szügy Szügy 2:1 Kisvarsány  10 6 1 3 15:9 19
5. Vásárosnamény chl cup Vásárosnamény 0:0 Emőd Felsőzsolca 0:1 Vásárosnamény Vásárosnamény 2:3 Zalaszentlászló Zalaszentiván 0:1 Vásárosnamény Vásárosnamény 3:2 Red Bull Királyhelmec  10 6 1 3 14:9 19
6. Felsőberecki chl cup Biatorbágy 1:1 Felsőberecki Felsőberecki 0:1 Pinnye Kisvarsány 2:1 Felsőberecki Felsőberecki 3:0 Kisbudmér Újpest Football Club 1:1 Felsőberecki  10 5 3 2 18:9 18
7. Red Bull Királyhelmec Kisvarsány 0:1 Red Bull Királyhelmec Red Bull Királyhelmec 2:1 Újpest Football Club Szügy 0:2 Red Bull Királyhelmec Red Bull Királyhelmec 2:0 Lovas Vásárosnamény 3:2 Red Bull Királyhelmec  10 5 3 2 15:9 18
8. Zsáka Nemesmedves 1:2 Zsáka Zsáka 0:3 Los Alcázares Sajóvelezd 1:2 Zsáka Zsáka 2:2 Pinnye Kisbudmér 1:0 Zsáka  10 4 3 3 15:17 15
9. Kisbudmér Los Alcázares 1:1 Kisbudmér Kisbudmér 0:3 Sajóvelezd Pinnye 1:1 Kisbudmér Felsőberecki 3:0 Kisbudmér Kisbudmér 1:0 Zsáka  10 4 2 4 10:13 14
10. Los Alcázares Los Alcázares 1:1 Kisbudmér Zsáka 0:3 Los Alcázares Los Alcázares 0:0 Dévaványa  Emőd 1:0 Los Alcázares Los Alcázares 2:1 Felsőzsolca  10 3 5 2 12:9 14
11. Emőd Vásárosnamény 0:0 Emőd Emőd 1:2 Harkány  Nemesmedves 0:1 Emőd Emőd 1:0 Los Alcázares Sajóvelezd 0:1 Emőd  10 4 1 5 8:12 13
12. Pinnye Sajóvelezd 1:1 Pinnye Felsőberecki 0:1 Pinnye Pinnye 1:1 Kisbudmér Zsáka 2:2 Pinnye Pinnye 5:1 Dévaványa   10 3 3 4 13:16 12
13. Zalaszentlászló Szügy 2:0 Zalaszentlászló Zalaszentlászló 1:2 Lovas Vásárosnamény 2:3 Zalaszentlászló Zalaszentlászló 0:2 Harkány  Nemesmedves 1:0 Zalaszentlászló  10 3 3 4 12:14 12
14. Kisvarsány Kisvarsány 0:1 Red Bull Királyhelmec Biatorbágy 2:1 Kisvarsány Kisvarsány 2:1 Felsőberecki Kisvarsány 3:0 Újpest Football Club Szügy 2:1 Kisvarsány  10 3 2 5 11:11 11
15. Biatorbágy Biatorbágy 1:1 Felsőberecki Biatorbágy 2:1 Kisvarsány Újpest Football Club 0:3 Biatorbágy Biatorbágy 0:0 Szügy Lovas 1:0 Biatorbágy  10 3 2 5 11:12 11
16. Zalaszentiván Újpest Football Club 1:2 Zalaszentiván Zalaszentiván 0:2 Szügy Lovas 1:0 Zalaszentiván Zalaszentiván 0:1 Vásárosnamény Harkány  1:0 Zalaszentiván  10 3 2 5 6:9 11
17. Sajóvelezd Sajóvelezd 1:1 Pinnye Kisbudmér 0:3 Sajóvelezd Sajóvelezd 1:2 Zsáka Dévaványa  0:3 Sajóvelezd Sajóvelezd 0:1 Emőd  10 2 5 3 16:13 11
18. Dévaványa Harkány  3:1 Dévaványa  Dévaványa  1:2 Nemesmedves Los Alcázares 0:0 Dévaványa  Dévaványa  0:3 Sajóvelezd Pinnye 5:1 Dévaványa   10 2 1 7 11:23 7
19. Felsőzsolca Lovas 2:1 Felsőzsolca Felsőzsolca 0:1 Vásárosnamény Harkány  5:0 Felsőzsolca Felsőzsolca 0:0 Nemesmedves Los Alcázares 2:1 Felsőzsolca  10 1 3 6 11:19 6
20. Újpest Football Club Újpest Football Club 1:2 Zalaszentiván Red Bull Királyhelmec 2:1 Újpest Football Club Újpest Football Club 0:3 Biatorbágy Kisvarsány 3:0 Újpest Football Club Újpest Football Club 1:1 Felsőberecki  10 0 1 9 4:26 1
Played matches: : 100 / 380
 
comments
 
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 

sikerült :). köszönöm szépen. grat. arrabonának is és nagykőrősnek is. jó kis szezon volt!

kisszilagyimartinka10 | Detail

gratulálok a feljutóknak!

oehely | Detail

sok sikert holnapra! :)

kisszilagyimartinka10 | Detail

bufa igy nem fogsz feljutni !

REAC | Detail

sok sikert kívánok tuzkigyo! 3esélyes a meccsünk. benne van akármi. hajrá :)

kisszilagyimartinka10 | Detail

az én meccsem sima volt. nagyon elkalapáltak a második játékrészben.

oehely | Detail

köszönöm bufa :)

kisszilagyimartinka10 | Detail

bufa egyet értek veled, mind a 3 csapat megérdemelné. dee megnemtudnám mondani hogy ki lesz az a kettő.. nagy a nyomás. sok sikert kívánok!

kisszilagyimartinka10 | Detail

447716 nagyon kemény vagy bufito :DDD naon jól tolod 1. osztályu csapatok nem tolnak iet mint te na de mindjart jővők és akkor lesz nemulass:D

REAC | Detail

még semmi sem dőlt el. még lesznek itt izgalmak és nem is kevés.

kisszilagyimartinka10 | Detail

sok sikert a holnapi mérközésekhez! titokban még reménykedem.. :)

kisszilagyimartinka10 | Detail

egy feltörekvő csapat. gratulálok Láng SK Angelland-nak! Na és. FC Kisújszállás-nak. a végére még szoros lesz. bár Nagykörősnek már nincs nagy ellenfele csak 1. hát jusson fel a legjobb. SokSikert barátom !

kisszilagyimartinka10 | Detail

végre megtört a Mezőkövesd elleni átok :)

kisszilagyimartinka10 | Detail

holnap nagy meccs. sok sikert Mezőkövesd :)

kisszilagyimartinka10 | Detail

Sziasztok! További jó játékot mindenkinek!

Jobbik79 | Detail

?

Jobbik79 | Detail

-.-

kisszilagyimartinka10 | Detail

sok sikert :)

kisszilagyimartinka10 | Detail

nagyon jó és nehéz meccs volt barátom. alig tudtam le az egyik rangadót jön is a másik ami talán még fontosabb, mint a mai. de számomra minden meccs fontos. sok sikert Arrabona FC. :)

kisszilagyimartinka10 | Detail

holnap nagy meccs lesz. sok sikert kivánok barátom :)

kisszilagyimartinka10 | Detail

29.fordulóban sokminden eldől.. persze az én részemről.. szerintem akkor szállok ki a verenyfutásból.. mert ha botlok amire nagy esélyvan. akkor annyi a feljutási reményeknek és még akkor visszafelé kelessz tekingetnem nem előre..

kisszilagyimartinka10 | Detail

bufa nagyon úgy tünik kővi szezonba nem jáccunk :D 1 bajnokságba mert tovább mész xDD nembaj majd Tőmőrény ,ellen :D

REAC | Detail

8 játékosom eltiltott ill. hiányzik.. mijön még? ebből 5 alaptag..

kisszilagyimartinka10 | Detail

huu martin kemény volt a kupamecsünk dőntőbe :)) ZALASZENTIVÁN FC 2-1 Laskod fc :)) grt jóvoltál

REAC | Detail

kezd kicsit vicces lenni ez a játék számomra...

oehely | Detail

ink.nem mondok semmit sem..

kisszilagyimartinka10 | Detail

előre is boldog újévet skacok. :DDD

kisszilagyimartinka10 | Detail

fuu gyerekek ez a bajnokság egy álom jóó :))) kővi szezonban jővők :))

REAC | Detail

azért egy kicsit már sok ez kedves supershoot ...

kisszilagyimartinka10 | Detail

Kellemes Ünnepeket srácok :)

kisszilagyimartinka10 | Detail

maradt idén a csapatépítés. sok fiatal játékosom van akiknek még kell egy kis idő. idén ennyi volt :)

kisszilagyimartinka10 | Detail

-.- nem hiszem el

kisszilagyimartinka10 | Detail

sűrűsödünk. izgalmas a bajnokság :)

kisszilagyimartinka10 | Detail

én is szenvedek hazaipályán... nem értem én sem. erősítettem a tavalyihoz képest.. nem is kicsit és gyengébb vagyok mint előző szezonba.. -.-

kisszilagyimartinka10 | Detail

Egyszer az álmok valóra válnak! :) Szép volt, gratulálok!

Jobbik79 | Detail

hajrá bufito és szabbe jővők kővi szezonba egy megerősődőtt ujpest fc vel!

REAC | Detail

igen jó kis meccs volt. grat.bufa. nekem a köv.meccs is nagyon nehéz lesz :S

kisszilagyimartinka10 | Detail

Én is azt hittem! :) Gratulálok! Szép volt!

Jobbik79 | Detail

nekem is nehéz ellenfelem lesz a kupában ma. holnap pedig rangadóm lesz. nagyon nehéz meccs. bármi megtörténhet. sok szerencsét bufa!

kisszilagyimartinka10 | Detail

nagyon szoros lesz szerintem végig a mezőny. sok sikert mindenkinek! Kisújszállás és Nagykőrös nagyon szép teljesítményt produkáltok :)

kisszilagyimartinka10 | Detail

bufito jól nyomod irány A II. OSZTÁLY !!!!!!!!

REAC | Detail

GYerekek siettek hozátok fől mindjárt itt leszek :)))!!

REAC | Detail

nekem elég :)

kisszilagyimartinka10 | Detail

hüü laskod Fc nek nagyon kevés a játékosa :D

REAC | Detail

Köszönöm! Megtört az átok! :)

Jobbik79 | Detail

gratulálok a DVSC-nek. de a csapatomnak is a mai teljesítményéért a kupában :D

kisszilagyimartinka10 | Detail

köszi szépen dzsozé murinnyó jr.

kisszilagyimartinka10 | Detail

Üdv. Urak... sok aktív menedzser, jó kis bajnokság...:) Küldtem pár meghívót virtuális bajnokságba, megtiszteltek, ha elfogadjátok...:)

dzsozé murinnyó jr. | Detail

jelenleg van 17 játékosom abból 4sérült és 3eltiltott. most voltam túl egy nagy "anyagi" váltságon. most raktam össze a csapatot. majd ahogy alakulnak a helyzetek ugy bővül a csapat. remélhetőleg

kisszilagyimartinka10 | Detail

Remélem leixeltek egymással...:)

oehely | Detail