By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

III.C Magyarország

  P W D L S PTS
1. Harkány  chl cup Harkány  3:1 Dévaványa  Emőd 1:2 Harkány  Harkány  5:0 Felsőzsolca Zalaszentlászló 0:2 Harkány  Harkány  1:0 Zalaszentiván  10 8 1 1 20:5 25
2. Nemesmedves chl cup Nemesmedves 1:2 Zsáka Dévaványa  1:2 Nemesmedves Nemesmedves 0:1 Emőd Felsőzsolca 0:0 Nemesmedves Nemesmedves 1:0 Zalaszentlászló  10 6 2 2 13:6 20
3. Lovas chl cup Lovas 2:1 Felsőzsolca Zalaszentlászló 1:2 Lovas Lovas 1:0 Zalaszentiván Red Bull Királyhelmec 2:0 Lovas Lovas 1:0 Biatorbágy  10 6 2 2 12:6 20
4. Szügy chl cup Szügy 2:0 Zalaszentlászló Zalaszentiván 0:2 Szügy Szügy 0:2 Red Bull Királyhelmec Biatorbágy 0:0 Szügy Szügy 2:1 Kisvarsány  10 6 1 3 15:9 19
5. Vásárosnamény chl cup Vásárosnamény 0:0 Emőd Felsőzsolca 0:1 Vásárosnamény Vásárosnamény 2:3 Zalaszentlászló Zalaszentiván 0:1 Vásárosnamény Vásárosnamény 3:2 Red Bull Királyhelmec  10 6 1 3 14:9 19
6. Felsőberecki chl cup Biatorbágy 1:1 Felsőberecki Felsőberecki 0:1 Pinnye Kisvarsány 2:1 Felsőberecki Felsőberecki 3:0 Kisbudmér Újpest Football Club 1:1 Felsőberecki  10 5 3 2 18:9 18
7. Red Bull Királyhelmec Kisvarsány 0:1 Red Bull Királyhelmec Red Bull Királyhelmec 2:1 Újpest Football Club Szügy 0:2 Red Bull Királyhelmec Red Bull Királyhelmec 2:0 Lovas Vásárosnamény 3:2 Red Bull Királyhelmec  10 5 3 2 15:9 18
8. Zsáka Nemesmedves 1:2 Zsáka Zsáka 0:3 Los Alcázares Sajóvelezd 1:2 Zsáka Zsáka 2:2 Pinnye Kisbudmér 1:0 Zsáka  10 4 3 3 15:17 15
9. Kisbudmér Los Alcázares 1:1 Kisbudmér Kisbudmér 0:3 Sajóvelezd Pinnye 1:1 Kisbudmér Felsőberecki 3:0 Kisbudmér Kisbudmér 1:0 Zsáka  10 4 2 4 10:13 14
10. Los Alcázares Los Alcázares 1:1 Kisbudmér Zsáka 0:3 Los Alcázares Los Alcázares 0:0 Dévaványa  Emőd 1:0 Los Alcázares Los Alcázares 2:1 Felsőzsolca  10 3 5 2 12:9 14
11. Emőd Vásárosnamény 0:0 Emőd Emőd 1:2 Harkány  Nemesmedves 0:1 Emőd Emőd 1:0 Los Alcázares Sajóvelezd 0:1 Emőd  10 4 1 5 8:12 13
12. Pinnye Sajóvelezd 1:1 Pinnye Felsőberecki 0:1 Pinnye Pinnye 1:1 Kisbudmér Zsáka 2:2 Pinnye Pinnye 5:1 Dévaványa   10 3 3 4 13:16 12
13. Zalaszentlászló Szügy 2:0 Zalaszentlászló Zalaszentlászló 1:2 Lovas Vásárosnamény 2:3 Zalaszentlászló Zalaszentlászló 0:2 Harkány  Nemesmedves 1:0 Zalaszentlászló  10 3 3 4 12:14 12
14. Kisvarsány Kisvarsány 0:1 Red Bull Királyhelmec Biatorbágy 2:1 Kisvarsány Kisvarsány 2:1 Felsőberecki Kisvarsány 3:0 Újpest Football Club Szügy 2:1 Kisvarsány  10 3 2 5 11:11 11
15. Biatorbágy Biatorbágy 1:1 Felsőberecki Biatorbágy 2:1 Kisvarsány Újpest Football Club 0:3 Biatorbágy Biatorbágy 0:0 Szügy Lovas 1:0 Biatorbágy  10 3 2 5 11:12 11
16. Zalaszentiván Újpest Football Club 1:2 Zalaszentiván Zalaszentiván 0:2 Szügy Lovas 1:0 Zalaszentiván Zalaszentiván 0:1 Vásárosnamény Harkány  1:0 Zalaszentiván  10 3 2 5 6:9 11
17. Sajóvelezd Sajóvelezd 1:1 Pinnye Kisbudmér 0:3 Sajóvelezd Sajóvelezd 1:2 Zsáka Dévaványa  0:3 Sajóvelezd Sajóvelezd 0:1 Emőd  10 2 5 3 16:13 11
18. Dévaványa Harkány  3:1 Dévaványa  Dévaványa  1:2 Nemesmedves Los Alcázares 0:0 Dévaványa  Dévaványa  0:3 Sajóvelezd Pinnye 5:1 Dévaványa   10 2 1 7 11:23 7
19. Felsőzsolca Lovas 2:1 Felsőzsolca Felsőzsolca 0:1 Vásárosnamény Harkány  5:0 Felsőzsolca Felsőzsolca 0:0 Nemesmedves Los Alcázares 2:1 Felsőzsolca  10 1 3 6 11:19 6
20. Újpest Football Club Újpest Football Club 1:2 Zalaszentiván Red Bull Királyhelmec 2:1 Újpest Football Club Újpest Football Club 0:3 Biatorbágy Kisvarsány 3:0 Újpest Football Club Újpest Football Club 1:1 Felsőberecki  10 0 1 9 4:26 1
Played matches: : 100 / 380
 
comments
 
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 

HAJRÁ BUFA HAJRÁ SZABBE nyomasssátokkk :D

REAC | Detail

izgalmas lesz a mostani bajnokság. Kisújszállás remek formában van !

kisszilagyimartinka10 | Detail

mindent megteszek TOTO :)

kisszilagyimartinka10 | Detail

Kisújszállásnál a 48-as sorozat nagyon komoly:):)... Szép teljesitmény:):)... Martinka hajrá:), jövőre várunk:):)

TOTO45 | Detail

Bufa1993 köszi a kommentárodban irottakat:):)... Rendes tőled hogy készitesz kommenteket, igy szinesebb a játék:). Hajrá fiúk:), mindent bele:)

TOTO45 | Detail

HAJRÁ NAGYKŐRŐS :D

REAC | Detail

Hajrá fiúúk:):)... mindent bele. Egyel feljebb nagyon nehéz lesz már. És már most hiányzik ez a liga:):)

TOTO45 | Detail

Köszi:)

TOTO45 | Detail

Ebben egyetértek hogy jó liga ez:):)

TOTO45 | Detail

Köszi Zoli:)

TOTO45 | Detail

köszönöm :)

kisszilagyimartinka10 | Detail

köszi szépen Martinka:)... neked is grat :)

TOTO45 | Detail

gratulálok a két feljutónak és a csapatom bronzérmének! :)

kisszilagyimartinka10 | Detail

:P:D:D:D:D

TOTO45 | Detail

:D:D:D:D:D:D:D:D, hát ez most jó volt:):)... én már elis feledkeztem a jó cimbinkről:P:)... bizony egyel feljebb majd megmutatjuk hogy kemény fából faragtak minket :)

TOTO45 | Detail

fodykám nem vagy magad:P:):D... Bufa neked sok sikert a 3. osztályban:)... aztán nagy harc legyen majd a feljutásért fiúk:):)

TOTO45 | Detail

minden tőlem tehetőt megteszek. nagyon nehéz lesz az biztos..

kisszilagyimartinka10 | Detail

meg meg:)... látod??? megérte 1 szezont várni:):), örülök neki hogy ez igy sikerült, és együtt megyünk fel:):)... Hát ha martinka igy fogja vinni köv szezonban is akkor jön jövőre:)

TOTO45 | Detail

Meglesz:):)

TOTO45 | Detail

toto, fody azért majd néha látogassatok le ide is :)

kisszilagyimartinka10 | Detail

1 pont választ el a feljutástól???:):) meglesz ma???:D:D Hajrááá Katymááár!!!:D:D

TOTO45 | Detail

:D:D:D:D

TOTO45 | Detail

csak azért írtam, hogy reméltem benne leszek :D

kisszilagyimartinka10 | Detail

hmmm:), fincsi lesz:D:D:D:D:P

TOTO45 | Detail

kik lesznek benne fody?

kisszilagyimartinka10 | Detail

:P:), ha én is részt vehetek akkor örülni fogok:P:)... Jó kis kupa lesz:)

TOTO45 | Detail

akkor hűtsd a pezsgőt meg a söröket:D:D:D... mert vigyázz 2. osztály:D:D, jönnek az ördögök:P:Ö

TOTO45 | Detail

Igen fodykám:)...1 pont választ el a biztos feljutástól:):)... remélem csütörtökön ünnepelhetünk:):)

TOTO45 | Detail

Martinka:):)... neked még van pontbeli esélyed engem megelőzni:):), fody már tuti feljutó:):)... de már csak te foghatsz meg:)... Én örülnék amúgy ha jövőre jönnél te is:)... nagy harc lesz a feljutásért szerintem:):)... Hajrá fiúk:):)

TOTO45 | Detail

gratulálok a két feljutónak! jövőre szeretnék csatlakozni. remélem támogatjátok az elképzeléseimet :)

kisszilagyimartinka10 | Detail

hát nem :P:)

TOTO45 | Detail

Úgy legyen:)

TOTO45 | Detail

Jólvan na :D:D:D, ne csak magaddal törődj:):P...akkor drukkolj ide is:):)... Bár remélem hogy innen már nem lehet elrontani:)

TOTO45 | Detail

Gratula hozzá:)... Mos nézem hogy Mátramindszentnek új menedzsere van és a csapat is visszaromlott eléggé... Igy most már tényle semmi nem állhat az utunkba fody:):)

TOTO45 | Detail

én is igy gondolom:D:D:D

TOTO45 | Detail

:D:D:D:D annyi lenne az esély rá mintha ötöst találnál a lottón:D:D:D:D

TOTO45 | Detail

:D:D:D:D:D rendben főnök:D:D, odafigyelek rendesen :):P...

TOTO45 | Detail

fody fody:), ha kérhetném magyarul irj:), mert ebből nemsokat értek:D:D... nyugodj meg:), a várt 1 pont meglett...innen már nem szabadna elveszítenem a 2. helyet:D:D... már tuti első vagy:)... Kicsit elbénáztam és ellazultam az utolsó 5 percet:), megesik:):)

TOTO45 | Detail

Jobbik ne kérj bocsánatot:), ezt én baltáztam el:)...már a kezemben volt a mérkőzés de végén eltaktikáztam magam hogy fair playt tettem:):)... jó lesz nekem az 1 pont is :)... a 2. helyet már csak behúzom :)

TOTO45 | Detail

uff de eltaktikáztam a végét...korán tettem a fair playt, ez most 2 pont eldobásába került... 0:2-ről 2:2 2 perc alatt a végén egy ilyen buta hiba miatt:/:/... ezt most én taktikáztam el:S:S... de azt hiszem már behozom, igy hogy oehely bukott...

TOTO45 | Detail

Bocsi!

Jobbik79 | Detail

Varga mindent megoldhat ha megveri idegenben oehelyt:), főleg ha én is győzedelmeskedni tudok idegenben:)... Ma sokminden eldőlhet:)

TOTO45 | Detail

nem fody, ez nem nagyarcúság csak a tényeket irtad le, és nagyon úgy néz ki hogy már csak az első második hely sorsa nincs eldöntve:):)... de hát elég előnyünk van, és 2 olyan meccs van már csak amit bukhatunk, a többinél már nem lehet gondd:)

TOTO45 | Detail

Az meglehet:)... nekem is elvileg elég 1 pont dvsc és mátra ellen, és akkor már én is több mint valószinű hogy ott leszek:)...bár még lesznek érdekes meccsek az utánunk levőknek is:):P...szóval ezt már nemhiszem hogy el lehet rontani:)

TOTO45 | Detail

Azt látom hogy hatékony :):)

TOTO45 | Detail

Grat fody:)...lefogom elemezni a taktikádat erre kiváncsi vagyok hogy csinálod :)

TOTO45 | Detail

Igen fody:)...bekezdtem:D:D8:1 de csak B csapattal...most már csak a ligára koncentrálok:D:D

TOTO45 | Detail

nah az hétszent:D:D:D:D:D:D... nézelődtem még a további meccsek közt azért nem lesz piskóta sem neked sem nekem:S:S... mindketten idegenben játszunk még DVSC-vel és Mátramindszenttel, plusz te még Arrabonával is a következő fordulóban...úgy gondolom még nincs lefutva a meccs, hiába az előny:S:S...

TOTO45 | Detail

Hát attól még ha nekem elis durranik az agyam neked nem muszaj hogy eldurranjon:D:D... meglátjuk hogy végzünk a szezon végén:)... Igen a véleményed tudom és azt hiszem az enyém sem jár messzebb a tiédtől:):)

TOTO45 | Detail

Hát igen, ezt megbeszéltük... a 2. helyet megpróbálom nem elvesziteni, bár igy mostmár nehéz lesz...2 meccsnyi előnyöm van... neked be kellene hoznod Arrabona ellen idegenben ami nem lesz egy egyszerű feladat ám...nekem 0:0 sikerült nála idegenben:).. azért grat a meccshez, szerintem a szerver vastagon benne volt, de hát várható volt a hazai siker... gólarányom sem lett a legrosszabb...most már tisztább fejjel megyek a dolgoknak, egy edzés után:D:D...hulla fáradt vagyok:).. De ha egyszer nagyon feldühit akkor úgyos befejezem :)

TOTO45 | Detail