By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

III.C Magyarország

  P W D L S PTS
1. Harkány  chl cup Harkány  3:1 Dévaványa  Emőd 1:2 Harkány  Harkány  5:0 Felsőzsolca Zalaszentlászló 0:2 Harkány  Harkány  1:0 Zalaszentiván  10 8 1 1 20:5 25
2. Nemesmedves chl cup Nemesmedves 1:2 Zsáka Dévaványa  1:2 Nemesmedves Nemesmedves 0:1 Emőd Felsőzsolca 0:0 Nemesmedves Nemesmedves 1:0 Zalaszentlászló  10 6 2 2 13:6 20
3. Lovas chl cup Lovas 2:1 Felsőzsolca Zalaszentlászló 1:2 Lovas Lovas 1:0 Zalaszentiván Red Bull Királyhelmec 2:0 Lovas Lovas 1:0 Biatorbágy  10 6 2 2 12:6 20
4. Szügy chl cup Szügy 2:0 Zalaszentlászló Zalaszentiván 0:2 Szügy Szügy 0:2 Red Bull Királyhelmec Biatorbágy 0:0 Szügy Szügy 2:1 Kisvarsány  10 6 1 3 15:9 19
5. Vásárosnamény chl cup Vásárosnamény 0:0 Emőd Felsőzsolca 0:1 Vásárosnamény Vásárosnamény 2:3 Zalaszentlászló Zalaszentiván 0:1 Vásárosnamény Vásárosnamény 3:2 Red Bull Királyhelmec  10 6 1 3 14:9 19
6. Felsőberecki chl cup Biatorbágy 1:1 Felsőberecki Felsőberecki 0:1 Pinnye Kisvarsány 2:1 Felsőberecki Felsőberecki 3:0 Kisbudmér Újpest Football Club 1:1 Felsőberecki  10 5 3 2 18:9 18
7. Red Bull Királyhelmec Kisvarsány 0:1 Red Bull Királyhelmec Red Bull Királyhelmec 2:1 Újpest Football Club Szügy 0:2 Red Bull Királyhelmec Red Bull Királyhelmec 2:0 Lovas Vásárosnamény 3:2 Red Bull Királyhelmec  10 5 3 2 15:9 18
8. Zsáka Nemesmedves 1:2 Zsáka Zsáka 0:3 Los Alcázares Sajóvelezd 1:2 Zsáka Zsáka 2:2 Pinnye Kisbudmér 1:0 Zsáka  10 4 3 3 15:17 15
9. Kisbudmér Los Alcázares 1:1 Kisbudmér Kisbudmér 0:3 Sajóvelezd Pinnye 1:1 Kisbudmér Felsőberecki 3:0 Kisbudmér Kisbudmér 1:0 Zsáka  10 4 2 4 10:13 14
10. Los Alcázares Los Alcázares 1:1 Kisbudmér Zsáka 0:3 Los Alcázares Los Alcázares 0:0 Dévaványa  Emőd 1:0 Los Alcázares Los Alcázares 2:1 Felsőzsolca  10 3 5 2 12:9 14
11. Emőd Vásárosnamény 0:0 Emőd Emőd 1:2 Harkány  Nemesmedves 0:1 Emőd Emőd 1:0 Los Alcázares Sajóvelezd 0:1 Emőd  10 4 1 5 8:12 13
12. Pinnye Sajóvelezd 1:1 Pinnye Felsőberecki 0:1 Pinnye Pinnye 1:1 Kisbudmér Zsáka 2:2 Pinnye Pinnye 5:1 Dévaványa   10 3 3 4 13:16 12
13. Zalaszentlászló Szügy 2:0 Zalaszentlászló Zalaszentlászló 1:2 Lovas Vásárosnamény 2:3 Zalaszentlászló Zalaszentlászló 0:2 Harkány  Nemesmedves 1:0 Zalaszentlászló  10 3 3 4 12:14 12
14. Kisvarsány Kisvarsány 0:1 Red Bull Királyhelmec Biatorbágy 2:1 Kisvarsány Kisvarsány 2:1 Felsőberecki Kisvarsány 3:0 Újpest Football Club Szügy 2:1 Kisvarsány  10 3 2 5 11:11 11
15. Biatorbágy Biatorbágy 1:1 Felsőberecki Biatorbágy 2:1 Kisvarsány Újpest Football Club 0:3 Biatorbágy Biatorbágy 0:0 Szügy Lovas 1:0 Biatorbágy  10 3 2 5 11:12 11
16. Zalaszentiván Újpest Football Club 1:2 Zalaszentiván Zalaszentiván 0:2 Szügy Lovas 1:0 Zalaszentiván Zalaszentiván 0:1 Vásárosnamény Harkány  1:0 Zalaszentiván  10 3 2 5 6:9 11
17. Sajóvelezd Sajóvelezd 1:1 Pinnye Kisbudmér 0:3 Sajóvelezd Sajóvelezd 1:2 Zsáka Dévaványa  0:3 Sajóvelezd Sajóvelezd 0:1 Emőd  10 2 5 3 16:13 11
18. Dévaványa Harkány  3:1 Dévaványa  Dévaványa  1:2 Nemesmedves Los Alcázares 0:0 Dévaványa  Dévaványa  0:3 Sajóvelezd Pinnye 5:1 Dévaványa   10 2 1 7 11:23 7
19. Felsőzsolca Lovas 2:1 Felsőzsolca Felsőzsolca 0:1 Vásárosnamény Harkány  5:0 Felsőzsolca Felsőzsolca 0:0 Nemesmedves Los Alcázares 2:1 Felsőzsolca  10 1 3 6 11:19 6
20. Újpest Football Club Újpest Football Club 1:2 Zalaszentiván Red Bull Királyhelmec 2:1 Újpest Football Club Újpest Football Club 0:3 Biatorbágy Kisvarsány 3:0 Újpest Football Club Újpest Football Club 1:1 Felsőberecki  10 0 1 9 4:26 1
Played matches: : 100 / 380
 
comments
 
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 

Szégyen ez az egész... egy nagy SZÉGYEN!!! Ilyen szinten ekkora vereséget... nem mondom 2:1, 1:0 de 4:1???? mi akar ez lenni??? átveszek egy olyan csapatot ahol 1700-as erősségű játékosok lesznek és akkor ott majd örülni fogok hogy nyernek meg ilyenek... Bocs fody nem lenézés szempontjából irom amit irok.. ekkora gólkülönbség nekem marha sok,ahhoz képest hogy 120% a csapatom a tiédhez és a taktikám sem volt az utolső, ezzel több menedzsert ejtettem ki a magyar kupában is pl... Átányt és sorolhatnám... szóval ennyit jelent mostantól a számomra ez a játék... aztán egyszer megunom és abbahagyom mint 2-3 éve is tettem...már nem a játékról szól az egész sajnos...de hadd ne részletezzem...

TOTO45 | Detail

fuh 2 perc 2 gól:S:S...és már 3:0:S:S... nah ekkora különbséget nem gondoltam a két csapat közt:SS:S...benne volt egy vereség is de ekkora előnnyel:S:S, grat fody ezt behúztad, úgy néz ki nekem marad a 2. hely amit remélem meg tudok majd tartani...

TOTO45 | Detail

dehogy van... mindent meg lehet oldani csak tiszta fejjel kell gondolkodni:)

TOTO45 | Detail

:O:O:O:O:O...nah áljunk meg 1 szóra... Előszöris, miről van szó??? ha nem akarod itt akkor fb-n ird meg priviben, másodszor nekem ne tégy úgy mintha nem érdekelne az amiért küzdöttünk 3 hónapon keresztül hogy mindkettőnknek összejöjjön... Vazze fel a fejjel, még nem jött el a világvége:)

TOTO45 | Detail

oehely ha 3-at nyer akkor ugyanannyi lesz a nyert meccse mint nekünk ha mindhármat kikapjuk:)...gólarányom jobb, bár 3 bukott meccs után lehet rosszabb is, de most azért nagyon előttetek vagyok gólarányban:):)...ezért irtam:)...9 pontos előny..elégnek kell lennie, úgy hogy még aztán elég gyenge ellenfeleim lesznek:)..igy számoltam én :)

TOTO45 | Detail

Totokám, arra felétek csak 2 pontot adnak a győzelemért? Mert akkor tényleg belefér 3 bukott meccs.:)

oehely | Detail

igy mostmár énis simán veszithetek ellened:)... sőt dvsc-vel is meg mátramindszenttel is bukhatok akkoris megtartom a feljutó helyemet:)...persze nem igy tervezem, mert kellene az az első hely:P...majd meglátjuk:)

TOTO45 | Detail

:D:D:D:D, gúnyolódj csak gúnyolódj:D:D... de te még mész hozzá:), akkor majd én viccellek meg kicsit:D:D:D... De előtte meglátjuk melyikünk az erősebb a következő fordulóban:):)

TOTO45 | Detail

Mármint mi meccsünk:D:D, Szabee és enyémre gondoltam:), nem minden napi meccset játszottunk:D:D:)... hjah láttam hogy fb-n voltál lekötve:):)

TOTO45 | Detail

A mi meccsünkhöz meg hozzám se szólsz????:O:O:O:D:D:D:D

TOTO45 | Detail

Hát ez érdekes bufa:)... ezt én sem értem:), de van benne valami... Hát itt nem fogsz megnyerni minden meccset ebben biztos vagyok:)...legjobb magyar bajnokság:P:)

TOTO45 | Detail

úgy gondolom akik kiesnek a 2. ligából azok nagyon gyengék lásd kisköre Etes... A feljutóktól jobban kell tartani, mint te is vagy:):)... Jövőre jó kis brigád lesz itt megint:D:D...

TOTO45 | Detail

Esküszöm nektek hogy amióta játszom ezt a játékot egy ilyen idegölő meccsem sem volt, és nagyon látványos meccs persze... 5:4 úgy hogy mindketten vezettünk a mérkőzés alatt és a 89. percben szerzem meg a vezetést, nah ehhez jó nagy adag szerencse is kell... Szabee jó volt, elismerésem a csapatodnak, jövőre jössz utánunk... Úgy gondolom most már nincs nagy izgulnivalónk fodyval a továbbiakban... következő körben megyek Fody:), és megpróbálok nem kikapni:), és akkor tényleg teljes lesz az öröm :)

TOTO45 | Detail

nah azért:):P:)

TOTO45 | Detail

Hehe, nah jah:), csak nem fogom könnyen adni:)... és te nekem drukkolj:D:D:P:P, hehehehehe

TOTO45 | Detail

Igen, neked az idegenbeli meccseken mehet el az egesz... nem szabad ekkora kiesesnek lennie az otthoni es idegenbeli meccsek kozt, es akkor jo lesz...

TOTO45 | Detail

Igen fody:), én is úgy gondolom hogy igazságtalanság volt:S:S... Szabee otthon még nem vert meg senki már 3. szezon óta:)... és 2 x-et tudtak csak kihozni... én bizom a hazai környezetben és a pálya bónuszaival..:)

TOTO45 | Detail

nekem is megfelel az 1-1. csak azért megillyedtem..

kisszilagyimartinka10 | Detail

nekem is megfelel az 1-1. csak azért megillyedtem..

kisszilagyimartinka10 | Detail

hehe nemhogy örülnél még ez végett akarod itt hagyni:D:D... nekem megfelelne az 1:1...:D:D ellenem is ez volt, de bezzeg akkor én voltam emberhátrányban:S:S

TOTO45 | Detail

supershoot-.- ez igen. vezetek és 2piros pfffffffff. na ezért hagyom itt

kisszilagyimartinka10 | Detail

nekem Martinka 90%-os volt hozzám képest mégsem tudtam nyerni... ma jó lesz a forduló:):)... nyugi a legerősebbeket én is a rangadókra tartogatom:)

TOTO45 | Detail

Szabeee hétfőn jössz az oroszlánbarlangba ahogy látom:D:D... azt hiszem ez a meccsünk lesz döntő kimenetelű hogy még van-e esélyed befogni minket... ha jól tudom még fodyval is játszasz, nem??? Nekem belefér az x is:), a vereség lenne kinosabb:):)... Csütörtökön meg rögtön utána Fody:), szóval felköthetem a gatyámat:D:D... DVSC meg mátramindszent lehet rám még veszélyes a továbbiakban...4 meccsen kellene valamit alkotnom, a többinek papirformának kellene lenni :)

TOTO45 | Detail

Gyerekeeeek:D:D:D... tudni kell bánni a pénzzel:)...ha figyelnétek folyton az átigazálásokat akkor rájönnétek honnan van milliárdos tőkém:D:D:D... Valamiből meg kell élni főleg úgy hogy 3 naponta majd 50 milliót fizetek ki mindenre:):)... és látjátok igy sem vagyok verhetetlen sőt:):)...

TOTO45 | Detail

Az x az én szempontomból is megfelelő lenne:D:D:D... ne már csak tőlem rabold a pontokat Martinka:D:D:D:D:D:D... és ne légy megijedve, jól megy ez neked:), ez az éved kiváló, jövőre sanszos vagy a feljutásra:), méghozzá erősen... ha most persze mi kerülünk fel fodyval:)

TOTO45 | Detail

holnap :S

kisszilagyimartinka10 | Detail

:D:D:D:D:D... nah akkor aztán kinevetlek:D:D

TOTO45 | Detail

Meglatjuk fody a nagy matekozasodat:D:D... Szerintem es nem titkolom de nagyon ugy nez ki hogy kettonk kozt fog eldolni az elso masodik hely sorsa... 7 pontos elonyom van arrabonahoz...jatszom meg vele otthon, fodyval idegenben... matramindszent es dvsc van meg hatra... szoval meglatjuk tudjuk-e meg novelni az elonyunket:D

TOTO45 | Detail

na fiúk. ma volt egy kis játékos mozgás nálam jött 4ember és elment 4 ember. a dobogóért nem igen fogok már menni. de fiatalítottam készülök a köv.szezonra

kisszilagyimartinka10 | Detail

Huh 1:4 fody profi vagy:D:D...szep volt de kovetkezo fordulo laskod... nah vele is vigyazni kell...arrabonat is kiutotte most, es nekem is volt dolgom vele:D... hajra fiuk

TOTO45 | Detail

a mindkettő hazai győzelem nekem kedvezne:P:D:D

TOTO45 | Detail

Nah jah fody:)... Meglátjuk hogy vissza tudom-e szerezni az első helyet:)...a bőrömet meg nem adom könnyen a visszavágón:P:)... Martinka ezt én is üzenem: Nem kell jószivűen osztogatni a pontokat:P:), ha már tőlem elvettél 5-öt ebben a szezonban:D:D:D:P

TOTO45 | Detail

köszi TOTO. igen jó meccs volt :)

kisszilagyimartinka10 | Detail

köszi TOTO. igen jó meccs volt :)

kisszilagyimartinka10 | Detail

Nahát martinka:). Gratulálok:)...szép volt...tényleg te vagy az én mumusom:D:D...nem tudok ellened nyerni ebben a szezonba:). Jó meccs volt:)

TOTO45 | Detail

Ha a mostani állás szerint fejeződnek be a meccsek, véleményem szerint már csak Arrabona lesz esélyes a továbbjutásra...akkora körbeverések vannak hogy az nemigaz:D:D...

TOTO45 | Detail

1:D:D:D:D... szerintem behozza Szabeee

TOTO45 | Detail

ismét jön egy nehéz sorozat :S nehéz meccs lesz a mai. nem mintha valamelyik is könnyebb lenne ez elkövetkezőkben :S

kisszilagyimartinka10 | Detail

Háááááát idegenben nem lesz neki egyszerű az tuti:)

TOTO45 | Detail

Bemakkoltad???:D:D ne vicceljééé:)... kiváncsi leszek a meccsünkre:), meglátjuk:)... Most Laskodra koncentrálok hogy a 3 pont meglegyen:)

TOTO45 | Detail

Nekem tökéletesen megfelelne:)..de az otthoni 1:1 után nemtudom lesz-e erőm 1 pontot is elhozni tőled:):)

TOTO45 | Detail

Köszi Fody barátom:), bár félő hogy lassan eljön a megtorpanás ideje... téged idegenben megfogni:), kész csoda lenne:)... meglátjuk mit tudok kihozni:)...És a kétszeri szorongatásról te sem panaszkodhatsz:P...fej fej mellett, mint a jó cimbik:)

TOTO45 | Detail

Köszi trabant...hát okoztál egy kis vérnyomás emelkedést a meccs alatt:D:D... de meglett a 3 pont:)... jó kis meccs volt:).. Következő laskod, itt is bevetek mindent:):)... Véleményem szerint Arrabonának és laskodnak van még esélye utolérni minket:)

TOTO45 | Detail

anyám mekkora meccs volt... de behúztam szerencsére.. Szerintem megérdemelten nyertem, megvan rá a csapatom, és ezt most nem nagyképűségből irom hanem ezt mutatják a statisztikák:)

TOTO45 | Detail

Tényleg eldobom az eszem:S:S..a csapatom a 114-ik az egész supershooton... plusz tudok vele játszani... nem azért de 5:1-re vertem otthon nagykátát plusz a csapata alig 60%-os az enyémhez és 2:0 a félidő...már értem miről beszelt DVSC menedzsere... ennek igy nincs nagy értelme... eladok én is minden játékost és 4-5 ezres játékosokkal fogok nyerni... teljesen felesleges 9000-es játékosokat tartani...pff

TOTO45 | Detail

1:0 oda... látom ma sem szedem be a 3 pontot:S:S.. nem értem miért vagyok ennyivel gyengébb idegenben mint otthon:S:S...

TOTO45 | Detail

ne reménykedj szabee:P:D:D... 3 pontért megyek:)... viszont a következő körben te kapod meg nagykátát:P:)... meglátjuk mi lesz a vége:)

TOTO45 | Detail

Nana:), nem ér utánozni szabee:):):D:D... jah a következő fordulóban jöhet a komplett A csapat:):)... remélem nem torpanok meg:), utána rögtön Laskod, majd egy viszonylag könnyű meccs, és jöttök egymás után ti:), Arrabona, Csatári sorrendben:):)...szóval kemény fordulóknak nézek elébe:):)...

TOTO45 | Detail

:):):)

TOTO45 | Detail

inkább kihagynááám:P:D:D:D

TOTO45 | Detail