By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

III.D Magyarország

  P W D L S PTS
1. Ajka chl cup Komárom 1:1  	Ajka  	Ajka 2:0 Nyírtelek  Solt Tiszaföldvár  2:3  	Ajka  	Ajka 1:0 Délegyháza Demecser  1:1  	Ajka  10 7 3 0 22:6 24
2. Kemenessömjén chl cup Kemenessömjén 2:0 Gógánfa Kemenessömjén 0:0 Alsózsolca Vác A 1:1 Kemenessömjén Kemenessömjén 0:1 Tác Fertőd 1:2 Kemenessömjén  10 6 2 2 14:5 20
3. Nagybudmér chl cup Délegyháza 1:2 Nagybudmér Nagybudmér 1:0 Demecser  Nyékládháza  1:1 Nagybudmér Gógánfa 0:1 Nagybudmér Nagybudmér 2:1 Terpes  10 6 2 2 13:12 20
4. Tiszakürt chl cup Vác A 2:1 Tiszakürt Tiszakürt 2:0 Tác Fertőd 1:3 Tiszakürt Tiszakürt 2:2 Komárom Nyírtelek  2:1 Tiszakürt  10 5 3 2 17:10 18
5. Alsózsolca chl cup Alsózsolca 0:2 Nagykáta Kemenessömjén 0:0 Alsózsolca Alsózsolca 1:0 Gógánfa Alsózsolca 3:1 Vác A Tác 0:2 Alsózsolca  10 5 2 3 9:7 17
6. Tác chl cup Tác 0:1 Újlengyel Tiszakürt 2:0 Tác Tác 2:1 Nagykáta Kemenessömjén 0:1 Tác Tác 0:2 Alsózsolca  10 5 0 5 14:13 15
7. Vác A Vác A 2:1 Tiszakürt Nagykáta 1:2 Vác A Vác A 1:1 Kemenessömjén Alsózsolca 3:1 Vác A Vác A 2:3 Gógánfa  10 4 3 3 17:16 15
8. Nagykáta Alsózsolca 0:2 Nagykáta Nagykáta 1:2 Vác A Tác 2:1 Nagykáta Nagykáta 3:0 Fertőd Komárom 1:1 Nagykáta  10 4 3 3 14:10 15
9. Fertőd Fertőd 1:1 Fertőszéplak Újlengyel 0:1 Fertőd Fertőd 1:3 Tiszakürt Nagykáta 3:0 Fertőd Fertőd 1:2 Kemenessömjén  10 4 3 3 13:13 15
10. Solt Tiszaföldvár Solt Tiszaföldvár  1:1 Terpes Vasvár  1:2 Solt Tiszaföldvár  Solt Tiszaföldvár  2:3  	Ajka Fertőszéplak 0:2 Solt Tiszaföldvár  Solt Tiszaföldvár  4:0 Újlengyel  10 4 2 4 15:12 14
11. Délegyháza Délegyháza 1:2 Nagybudmér Terpes 0:2 Délegyháza Délegyháza 2:3 Vasvár   	Ajka 1:0 Délegyháza Délegyháza 2:1 Fertőszéplak  10 4 2 4 13:11 14
12. Fertőszéplak Fertőd 1:1 Fertőszéplak Fertőszéplak 1:2 Komárom Nyírtelek  0:1 Fertőszéplak Fertőszéplak 0:2 Solt Tiszaföldvár  Délegyháza 2:1 Fertőszéplak  10 4 2 4 10:8 14
13. Komárom Komárom 1:1  	Ajka Fertőszéplak 1:2 Komárom Komárom 1:2 Újlengyel Tiszakürt 2:2 Komárom Komárom 1:1 Nagykáta  10 3 4 3 13:14 13
14. Újlengyel Tác 0:1 Újlengyel Újlengyel 0:1 Fertőd Komárom 1:2 Újlengyel Újlengyel 0:2 Nyírtelek  Solt Tiszaföldvár  4:0 Újlengyel  10 4 0 6 12:16 12
15. Vasvár Nyírtelek  0:0 Vasvár  Vasvár  1:2 Solt Tiszaföldvár  Délegyháza 2:3 Vasvár  Vasvár  3:0 Demecser  Nyékládháza  2:1 Vasvár   10 3 2 5 12:15 11
16. Terpes Solt Tiszaföldvár  1:1 Terpes Terpes 0:2 Délegyháza Demecser  3:1 Terpes Terpes 2:0 Nyékládháza  Nagybudmér 2:1 Terpes  10 3 2 5 10:13 11
17. Demecser Demecser  1:0 Nyékládháza  Nagybudmér 1:0 Demecser  Demecser  3:1 Terpes Vasvár  3:0 Demecser  Demecser  1:1  	Ajka  10 3 2 5 7:15 11
18. Gógánfa Kemenessömjén 2:0 Gógánfa Gógánfa 2:1 Nyékládháza  Alsózsolca 1:0 Gógánfa Gógánfa 0:1 Nagybudmér Vác A 2:3 Gógánfa  10 3 0 7 7:15 9
19. Nyírtelek Nyírtelek  0:0 Vasvár   	Ajka 2:0 Nyírtelek  Nyírtelek  0:1 Fertőszéplak Újlengyel 0:2 Nyírtelek  Nyírtelek  2:1 Tiszakürt  10 2 1 7 5:14 7
20. Nyékládháza Demecser  1:0 Nyékládháza  Gógánfa 2:1 Nyékládháza  Nyékládháza  1:1 Nagybudmér Terpes 2:0 Nyékládháza  Nyékládháza  2:1 Vasvár   10 1 2 7 6:18 5
Played matches: : 100 / 380
 
comments
 
1 | 2 | 3 | 

Csatlakozom! Izgalmas bajnokságot mindenkinek.

tucsi007 | Detail

köszi pintér :)

cSoki hEncSa | Detail

köszi pintér :)

cSoki hEncSa | Detail

:D

cSoki hEncSa | Detail

:D:D: kössz tesaaa :)

cSoki hEncSa | Detail

Én most lehet nagyképű leszek de Bankfalura felmernék tenni egy nagyobb összeget.. :)

jotoka | Detail

Csoki én neked nem gratulálok, mert azt hittem meg nyered te voltál a legerősebb a csoportba meg kellett volna nyerni!!! De majd a következő szezonba remélem megközelithetetlen leszel!!! :D

jotoka | Detail

én már most megmondom h jövöre ki lesz a két feljutó :D:D:D 1.FC Talajvíz,A.C. Bankfalu Bono :D ha nagyképűség hanem ez így lesz :D:D:D

cSoki hEncSa | Detail

szerintem nem lesz vele gond :D igaz sunesz??? :D

cSoki hEncSa | Detail

AHONNAN ÉN JÖTTEM FEL ONNAN JÖN ZALAKAROS ÉS TÁC... sunesz tőled ki jön??

cSoki hEncSa | Detail

köszi Frankie :) az lesz a célom de igen lesznek akik ebbe bele akarnak piszkitani :D

cSoki hEncSa | Detail

Jah és grat neked, mert te is bajnok lettél:)

JaksiKing | Detail

Köszi:) de jövőre csak a bentmaradás lesz a cél a 17, 18 évesekkel:)

JaksiKing | Detail

Sajnos már a zárófordulónál vagyunk, mindenkinek sok sikert a következő szezonra, kár, hogy vége már.

JaksiKing | Detail

Köszi, nektek meg további sok sikert a következő bajnokságra!

JaksiKing | Detail

gratulálok a BAJNOKNAK !! és a 2.feljutónak szép volt :D de jövőre megnyerem x)

cSoki hEncSa | Detail

Csak nem szerettem volna, hogy valaki azt gondolná leadom a meccseket.

JaksiKing | Detail

Már bajnok voltam, igaz nem a legjobbakat raktam be, de nyerni akartam....nem adtam le a meccset.

JaksiKing | Detail

köszi Frankie idén már nem hiszem h össze jön de jövöre sztm mglehet :D

cSoki hEncSa | Detail

Igen sajnos már nem ő a manager.....

JaksiKing | Detail

Lóri a legjobb haverom, sajnálom, hogy abbahagyta:(((

JaksiKing | Detail

Nagy kár lenne Lóri, ha átruháznád, ha már ennyi időt beleöltél, vannak ilyen szériák, van amikor semmivel se tud nyerni az ember. A csapat megtette, hogy nyert igy most sztem még a 2. helyre beérhettek....

JaksiKing | Detail

sajnálom csokikám majd jövőre!!!

jotoka | Detail

meg csendikét is .....de sztem köztük dől el a 2.hely

cSoki hEncSa | Detail

:D

cSoki hEncSa | Detail

ezzel az x-el az én reményeim is elszálltak :) sajnos..majd a köv. szezonba :D

cSoki hEncSa | Detail

hát sztem is sunesz :D majd jövőre :) hátha jobb lesz :D

cSoki hEncSa | Detail

látom csendike készülsz már :D:D szükség lesz ráá :):)

cSoki hEncSa | Detail

Sunesz ma még azért nyerj, és akkor elég közel kerülök a bajnoki cimhez:)

JaksiKing | Detail

Hajrá sunesz!

JaksiKing | Detail

Csokikám ma NYERNI KELL!!!!!!! :)

jotoka | Detail

remélem is h meglesz már csak erre pályázok kupákat nem nyomom meg :D:D

cSoki hEncSa | Detail

nagy gratula Murio :D Már mindjárt megvan a 2. hely... :) meg is lessz!!!!!!!

jotoka | Detail

bizony sok sikert :) bámi lesz a vége mi barátok maradunk :) de remélem csendike idén is megfoglak :):)

cSoki hEncSa | Detail

Ez most nagyon úgy áll eddig, ha csak valami nagy csoda nem történik....

JaksiKing | Detail

a srác asszem ezt akarta mondani: MINDENKI Üdvözöljük, hogy a játékokban vitafórumot FACEBOOK-U módosítására vonatkozó javaslatok a játékban. Mi is várjuk a javaslatokat közvetlenül továbbították hozzám PRV. ERRŐL LINK

cSoki hEncSa | Detail

hát sunesz ez nagyon jó kérdéds:D:D:D jó lenne tudni :)

cSoki hEncSa | Detail

sunesz te honnan jutottál fel?? onnan kik a várható csapatok??

cSoki hEncSa | Detail

Van benne valami!

tucsi007 | Detail

:D

cSoki hEncSa | Detail

nyugi poker csak 2 jó csapat megy el :D nem lesz ez unalmas :D

cSoki hEncSa | Detail

hát jah a 2.helyért még megy öcsöd,kiskőrös,bankfalu,talajvíz,galgaguta :) sztem ezek közt dől el :D

cSoki hEncSa | Detail

a 2.helyért még megy a harc :) de sztem az elsöt jaksi vitte ha csak be nem alakít a szerver :)

cSoki hEncSa | Detail

És sportszerű is:)

JaksiKing | Detail

győzött a jobbik xD

cSoki hEncSa | Detail

Csokiiiii..... Mivolt ez???? :@

jotoka | Detail

Köszi, igazából erre összpontositottam, a kupákba a hulla fáradtakat játszattam...

JaksiKing | Detail

Köszi, igazából erre összpontositottam, a kupákba a hulla fáradtakat játszattam...

JaksiKing | Detail

nagy gratula jaksi :) ismét győztél :)

cSoki hEncSa | Detail

köszi frankie azon vok ;)

cSoki hEncSa | Detail