By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

III.E Magyarország

  P W D L S PTS
1. Balatonboglár  chl cup Balatonboglár  3:2 Tótkomlós Szalatnak 2:1 Balatonboglár  Balatonboglár  2:0 Rohod Ózd 1:0 Balatonboglár  Balatonboglár  3:1 Nyomár  10 7 0 3 17:8 21
2. Chernelházadamonya chl cup Chernelházadamonya 2:1 Horvátzsidány Előszállás 1:2 Chernelházadamonya Chernelházadamonya 1:0 Bánhorváti Csehbánya 3:0 Chernelházadamonya Chernelházadamonya 0:0 Arló  10 6 3 1 13:9 21
3. Csehbánya chl cup Lábatlan  1:1 Csehbánya Csehbánya 4:3 Karancsberény Kaposszerdahely 1:1 Csehbánya Csehbánya 3:0 Chernelházadamonya Horvátzsidány 0:1 Csehbánya  10 5 3 2 16:14 18
4. Szalatnak chl cup Balatonszabadi 2:1 Szalatnak Szalatnak 2:1 Balatonboglár  Magyaregres 1:3 Szalatnak Szalatnak 1:0 Lábatlan  Karancsberény 1:1 Szalatnak  10 5 2 3 14:10 17
5. Magyaregres chl cup Magyaregres 1:0 Arló Tótkomlós 2:1 Magyaregres Magyaregres 1:3 Szalatnak Rohod 1:2 Magyaregres Magyaregres 0:0 Ózd  10 5 2 3 12:10 17
6. Karancsberény chl cup Karancsberény 0:0 Bánhorváti Csehbánya 4:3 Karancsberény Karancsberény 2:2 Arló Tótkomlós 1:2 Karancsberény Karancsberény 1:1 Szalatnak  10 4 5 1 19:12 17
7. Arló Magyaregres 1:0 Arló Arló 1:1 Lábatlan  Karancsberény 2:2 Arló Arló 1:0 Kaposszerdahely Chernelházadamonya 0:0 Arló  10 4 5 1 13:7 17
8. Becsehely Becsehely 1:1 Rohod Ózd 0:1 Becsehely Becsehely 3:1 Nyomár Márfa 0:1 Becsehely Becsehely 2:0 Döröske  10 5 1 4 12:13 16
9. Ózd Márfa 0:1 Ózd Ózd 0:1 Becsehely Balatonszabadi 0:0 Ózd Ózd 1:0 Balatonboglár  Magyaregres 0:0 Ózd  10 4 4 2 9:6 16
10. Lábatlan Lábatlan  1:1 Csehbánya Arló 1:1 Lábatlan  Lábatlan  0:1 Tótkomlós Szalatnak 1:0 Lábatlan  Lábatlan  1:2 Rohod  10 4 2 4 14:10 14
11. Balatonszabadi Balatonszabadi 2:1 Szalatnak Rohod 0:1 Balatonszabadi Balatonszabadi 0:0 Ózd Nyomár 1:3 Balatonszabadi Balatonszabadi 1:1 Márfa  10 4 2 4 10:13 14
12. Döröske Nyomár 1:0 Döröske Döröske 1:0 Horvátzsidány Márfa 1:0 Döröske Döröske 1:1 Előszállás Becsehely 2:0 Döröske  10 4 1 5 11:11 13
13. Előszállás Kaposszerdahely 0:1 Előszállás Előszállás 1:2 Chernelházadamonya Horvátzsidány 0:0 Előszállás Döröske 1:1 Előszállás Előszállás 1:0 Bánhorváti  10 3 4 3 9:8 13
14. Kaposszerdahely Kaposszerdahely 0:1 Előszállás Bánhorváti 2:2 Kaposszerdahely Kaposszerdahely 1:1 Csehbánya Arló 1:0 Kaposszerdahely Kaposszerdahely 1:1 Tótkomlós  10 3 3 4 11:16 12
15. Rohod Becsehely 1:1 Rohod Rohod 0:1 Balatonszabadi Balatonboglár  2:0 Rohod Rohod 1:2 Magyaregres Lábatlan  1:2 Rohod  10 3 2 5 13:13 11
16. Tótkomlós Balatonboglár  3:2 Tótkomlós Tótkomlós 2:1 Magyaregres Lábatlan  0:1 Tótkomlós Tótkomlós 1:2 Karancsberény Kaposszerdahely 1:1 Tótkomlós  10 3 2 5 10:13 11
17. Márfa Márfa 0:1 Ózd Nyomár 1:1 Márfa Márfa 1:0 Döröske Márfa 0:1 Becsehely Balatonszabadi 1:1 Márfa  10 2 2 6 7:11 8
18. Bánhorváti Karancsberény 0:0 Bánhorváti Bánhorváti 2:2 Kaposszerdahely Chernelházadamonya 1:0 Bánhorváti Bánhorváti 2:2 Horvátzsidány Előszállás 1:0 Bánhorváti  10 1 4 5 6:14 7
19. Nyomár Nyomár 1:0 Döröske Nyomár 1:1 Márfa Becsehely 3:1 Nyomár Nyomár 1:3 Balatonszabadi Balatonboglár  3:1 Nyomár  10 1 3 6 9:20 6
20. Horvátzsidány Chernelházadamonya 2:1 Horvátzsidány Döröske 1:0 Horvátzsidány Horvátzsidány 0:0 Előszállás Bánhorváti 2:2 Horvátzsidány Horvátzsidány 0:1 Csehbánya  10 1 2 7 4:11 5
Played matches: : 100 / 380
 
comments
 
1 | 2 | 

Hát a miénk csak 2.-án lesz:/ Addig nem tudom kinek lesz majd rangadója:D

performance | Detail

Fel kéne pezsdíteni az életet egy rangadóval:D

performance | Detail

Na mi újság nagyon csendbe van a menedzser részleg?!:D

performance | Detail

Alig tudtam le ket eros csapatot mar is kovetkezik Dunafalva :)

Neymar67 | Detail

Gratula Attila szep volt 0-2, 5-2 hat tevagy a legnagyobb mester it kozotunk :)

Neymar67 | Detail

Ejha, 2-0 nyertem 15 perc allat de Attila valami biztato szavakat mondot a jatekosainak mert mar 3-2

Neymar67 | Detail

Most jot el ez egyik donto pillanat az egyik tovabbjutorul Tiszafured Vse-Borussia Kiralyhelmec :) meg a golarany es azonos Attilaval :D

Neymar67 | Detail

Attila, Neymar nem akartok legalább egy meccsen kikapni?:D

performance | Detail

Köszönöm:) De amúgy túl vagyunk az 1 felén a bajnokságnak és még mindig simán változhat a felállás az első 4 hely között:) Szoros bajnokságot hoztunk össze:D

performance | Detail

Kömlő, Csárdaszállás, meg tiszafüred már cask a 3 legveszélyesebb ellenfelem de Attila mestert lefizetem és nyerek a többit meg remélem hozom:D

performance | Detail

Legkozelebb mar jon a Tiszafured :)

Neymar67 | Detail

hat en is :D

Neymar67 | Detail

Úgy látom ez a döntetlenek fordulója volt!:) De azért a mi meccsünktől többet vártam volna Neymar:)

performance | Detail

Az még az elején volt azóta elba*tam a szezont:/

performance | Detail

Hat nemtudom edig csak te tudtal megverni engemet :)

Neymar67 | Detail

Neymar itt nem lesz semmi rangadó hozni fogod a meccset!;)

performance | Detail

Gratuka Dunafakva menedzerenek :)) de kovetkezik a slager forduloja

Neymar67 | Detail

Hat ez nagy :DDD Nemjatszot a csapatom mamma

Neymar67 | Detail

cserben hagy a shoot is ugy nez ki...

performance | Detail

szar taktika:/

performance | Detail

Vagy lehet az a baj h. nem isznak eleget és másnaposak:D Részegen lehet jobban menne nekik:) De most leszóltam őket h. nem megy a csapatnak rögtön vertek egy 7-est:)

performance | Detail

Most valahpgy azert nekem se megy,en is kiestem a kupabkol meg golt se aadtam :DD

Neymar67 | Detail

Srácok engem úgy látom most nem nagyon támogat a Shoot:/ Gólokat nem lövök kiesek minden kupából egy kettőre:S Szerintem ezt a szezont már behúzzátok Attila, Neymar!

performance | Detail

Hat ebbe a kupaba milyen korupcio megy,1-0 vezetem es 85 es a 90 percben kaptam golt :DD

Neymar67 | Detail

A kis tuti bunkerfoci bevált volna az biztos:/:D Se baj lesz még itt visszavágó:D

performance | Detail

Ellened úgy néz ki h. soha nem fogok:D

performance | Detail

Őszintén megvallva erre számítottam:) Gratulálok Attila;) Húzós meccsek elé nézünk még itt:)

performance | Detail

Phuu, Attila a vegere igen oda vagtal :DD

Neymar67 | Detail

Na holnap eldől h. maradok e az első helyen vagy sem!;) Sok sikert Attila!!! Legyen egy szoros eseménydús meccsünk:D Ha ki is kapok legalább tisztességes játék után kapjak ki:D

performance | Detail

Hát a barátságos is mérkőzés:D Áhhh nem hiszek a sportfogadásban:D

performance | Detail

Hát Attila ellen általában elpártol mellőlem a szerencse meg a shoot...:/ Ezért is félek a meccstől!:)

performance | Detail

Remélem tudok készülni Attila:D De ha nem akkor is mind1 a 2. hely is megfelel:)Cyklon itt még sok minden változni én úgy érzem. Lehet még ebből 4. hely is:D

performance | Detail

Hát Kömlő alaposan meglepett a mai teljesítményével! Gratulálok!:)

performance | Detail

Vészesen közeledik a bajnokság egy nagy forduló pontja:) Döröske- Tiszafüred:) Nagy meccsre számítok Attila készüljünk fel rendesen:)

performance | Detail

Phuu,hat erre nem szamitotam 8-1,ez meglepet

Neymar67 | Detail

Csak most jon a kovetkezo nagy elenfell a Bringantyk

Neymar67 | Detail

Sikerult legyozni az egyik legnagyobb eselyest a feljutasra,azert grat a Dunafalva menedzerenek , jo kis mecs volt :)

Neymar67 | Detail

Borussia- Dunafalva!!! Na mit hoztok ki a mai meccsből?:)

performance | Detail

Köszi Cyklon:) De még az sem biztos h. én is ott maradok ahol vagyok:) Erős a mezőny:)

performance | Detail

Hudak mi történt?:O

performance | Detail

Hamar eljön az a meccs is:)

performance | Detail

Én majd akkor veszem át az első helyet:):P

performance | Detail

:DD a bunker foci mindig bevalik

Neymar67 | Detail

Az elso meglepetes meg is volt...Nem erre a eredmenyre szamitottam a borussia tiszafured osszecsapasnal:) Hudak jovok felfele mint a talajviz!!!:)

performance | Detail

Hát úgy látom h. azért Hudaknak volt a legkönnyebb dolga:) Nem baj fiúk hosszú még a szezon:)

performance | Detail

Én is üdvözlöm az újakat;) Attila örülök neki de lehet h. meg fogom még bánni h. feljutottál:D Cyklon nektek is sok sikert az "új" környezetbe:)

performance | Detail

Hudak ha ilyen meccseket játszunk a bajnokin mint a mostani barátságos... Szerintem idegbajt fogok kapni:D

performance | Detail

Majd meglátjuk hudak:P De szmolni kell egy nagyon erős menedzserrel a jövőbe (Atilla) rá készülj fel:D

performance | Detail

Elértük az utolsó fordulót:) Mindenkinek gratulálok az elért eredményeihez:) Jövőre nagy harcok lesznek a feljutásért:) Remélem ugyan ilyen színvonalas mérkőzéseket látunk következő szezonban is mint most:)

performance | Detail

Ha legközelebb játszunk figyelek akkor a széljátékra:D

performance | Detail