By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

III.F Magyarország

  P W D L S PTS
1. Pesterzsébeti vagányok chl cup Dunaújváros FC 0:4 Pesterzsébeti vagányok Pesterzsébeti vagányok 5:1 Golop Fityeház 0:4 Pesterzsébeti vagányok Pesterzsébeti vagányok 4:0 Dunafalva Lácacséke 0:4 Pesterzsébeti vagányok  10 10 0 0 41:1 30
2. Ózdi Acél FC chl cup Ózdi Acél FC 2:1 Noszvaj Ózdi Acél FC 1:1 Dunaújváros FC Golop 1:1 Ózdi Acél FC Ózdi Acél FC 1:1 Fityeház Dunafalva 0:1 Ózdi Acél FC  10 6 3 1 14:7 21
3. Pácin chl cup Sajólád 0:0 Pácin Pácin 1:1 Rajka Perenye 1:1 Pácin Noszvaj 1:0 Pácin Pácin 1:0 Futog  10 5 4 1 12:7 19
4. Szilvágy chl cup Szilvágy 0:1 Futog Nagyhalász 3:1 Szilvágy Szilvágy 3:1 Barcs Hegyháthodász 1:2 Szilvágy Szilvágy 3:0 Mosonmagyaróvár  10 6 0 4 18:14 18
5. Noszvaj chl cup Ózdi Acél FC 2:1 Noszvaj Noszvaj 2:1 Perenye Dunaújváros FC 1:0 Noszvaj Noszvaj 1:0 Pácin Golop 0:0 Noszvaj  10 5 3 2 11:6 18
6. Rajka chl cup Rajka 1:2 Perenye Pácin 1:1 Rajka Rajka 3:0 Futog Nagyhalász 0:3 Rajka Rajka 1:2 Barcs  10 5 2 3 17:14 17
7. Futog Szilvágy 0:1 Futog Futog 2:2 Sajólád Rajka 3:0 Futog Futog 0:2 Perenye Pácin 1:0 Futog  10 5 2 3 15:10 17
8. Lácacséke Lácacséke 2:2 Barcs Hegyháthodász 1:1 Lácacséke Lácacséke 2:0 Mosonmagyaróvár Badacsonytomaj  0:2 Lácacséke Lácacséke 0:4 Pesterzsébeti vagányok  10 4 4 2 14:12 16
9. Dunafalva Dunafalva 3:2 Hegyháthodász Mosonmagyaróvár 0:1 Dunafalva Dunafalva 3:0 Badacsonytomaj  Pesterzsébeti vagányok 4:0 Dunafalva Dunafalva 0:1 Ózdi Acél FC  10 4 3 3 12:11 15
10. Sajólád Sajólád 0:0 Pácin Futog 2:2 Sajólád Sajólád 2:0 Nagyhalász Barcs 1:0 Sajólád Sajólád 1:0 Hegyháthodász  10 4 3 3 11:13 15
11. Perenye Rajka 1:2 Perenye Noszvaj 2:1 Perenye Perenye 1:1 Pácin Futog 0:2 Perenye Perenye 0:1 Nagyhalász  10 4 2 4 12:13 14
12. Fityeház Fityeház 4:0 Mosonmagyaróvár Badacsonytomaj  1:1 Fityeház Fityeház 0:4 Pesterzsébeti vagányok Ózdi Acél FC 1:1 Fityeház Fityeház 1:2 Dunaújváros FC  10 3 3 4 14:14 12
13. Barcs Lácacséke 2:2 Barcs Barcs 1:1 Versend Szilvágy 3:1 Barcs Barcs 1:0 Sajólád Rajka 1:2 Barcs  10 3 3 4 12:16 12
14. Golop Golop 4:1 Badacsonytomaj  Pesterzsébeti vagányok 5:1 Golop Golop 1:1 Ózdi Acél FC Dunaújváros FC 0:1 Golop Golop 0:0 Noszvaj  10 3 3 4 12:18 12
15. Dunaújváros FC Dunaújváros FC 0:4 Pesterzsébeti vagányok Ózdi Acél FC 1:1 Dunaújváros FC Dunaújváros FC 1:0 Noszvaj Dunaújváros FC 0:1 Golop Fityeház 1:2 Dunaújváros FC  10 3 2 5 11:15 11
16. Hegyháthodász Dunafalva 3:2 Hegyháthodász Hegyháthodász 1:1 Lácacséke Versend 0:2 Hegyháthodász Hegyháthodász 1:2 Szilvágy Sajólád 1:0 Hegyháthodász  10 2 2 6 11:16 8
17. Versend Versend 1:0 Nagyhalász Barcs 1:1 Versend Versend 0:2 Hegyháthodász Mosonmagyaróvár 1:1 Versend Versend 1:0 Badacsonytomaj   10 2 2 6 5:17 8
18. Nagyhalász Versend 1:0 Nagyhalász Nagyhalász 3:1 Szilvágy Sajólád 2:0 Nagyhalász Nagyhalász 0:3 Rajka Perenye 0:1 Nagyhalász  10 2 0 8 6:19 6
19. Mosonmagyaróvár Fityeház 4:0 Mosonmagyaróvár Mosonmagyaróvár 0:1 Dunafalva Lácacséke 2:0 Mosonmagyaróvár Mosonmagyaróvár 1:1 Versend Szilvágy 3:0 Mosonmagyaróvár  10 1 2 7 6:18 5
20. Badacsonytomaj Golop 4:1 Badacsonytomaj  Badacsonytomaj  1:1 Fityeház Dunafalva 3:0 Badacsonytomaj  Badacsonytomaj  0:2 Lácacséke Versend 1:0 Badacsonytomaj   10 0 3 7 8:21 3
Played matches: : 100 / 380
 
comments
 
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 

Kommentár(Pilis LK)
Izgalmasabb lett a meccs mint vártam.

Pisti70 | Detail

Kommentár(Pilis LK)
Izgalmas meccs volt.

Pisti70 | Detail

Kommentár(Pilis LK)
Izgalmas meccs volt.

Pisti70 | Detail

Sziasztok sok sikert a következö szezonban.

Pisti70 | Detail

Sziasztok!Tud valaki kombinált edzést csinálni,akárcsak elméletben is!???Azt már esetleg ki lehet vitelezni!...:-).Köszi a segítséget!Üdv. Mindenkinek!Janika

Janika37 | Detail

Minden kedves játékostársamnak kívánok sikerekben,gólokban,győzelmekben,és örömökben gazdag boldog új 2017-es esztendőt! :):)

Maxell | Detail

zdarec, hraje tu nějaký čech ?

Tomotelli | Detail

Jaksi...,megverted úgy a mezőnyt apám,mint jég a határt!:ASD...;-).:-).

Janika37 | Detail

Van ám még a milliárdokból...!

Ször Alex | Detail

Tisztelt Magyar Menedzser Hölgyek és Urak! A dilettáns programozók jóvoltából 7.439.997.960 virtuális euró került a bukszámba. Mivel úgy látom, hogy itt semmilyen javítás, helyreállítás stb. nem lesz, ezért ezt az "ebül szerzett" vagyonkát felajánlom a nehéz anyagi helyzetben lévő vagy a játékot most kezdő vagy akármelyik Magyar Menedzsertársamnak. Rakj-atok kií öreg, nyolczezer felettti játékosocskákakat, akiket má'n úgyis eladnáttok,írkálgassátok meg nevvüket, posztlyukat, vétellárat, és én (ha a rendsszer engedí), mekvásárollom őketet - ne legyetek kisspájások, két-háromszázmiljió köréje lőjjétak az árrakat. (hajrá guglifordító..:)

Ször Alex | Detail

de teljesen mindegy,hogy eggyel,vagy 7 el verlek meg...ugyanúgy csak 3 pontot ér...

Gaborka11 | Detail

köszönöm. Sokmindentől függ,hogy mennyire fogok nyerni.

Gaborka11 | Detail

Hát igen mára már minden lényeges kérdés eldölt! Gratulálok a bajnoknak! Jövőre biztos nem kétszer 1-0-ra fox nyerni azt garantálom!

Patriots | Detail

hát ez itt akko ennyi..... rocki jövöre remélem feljutol.... :)

Gaborka11 | Detail

Hétfőn eldől minden!!!kajak izgulos.... (Y) :))))

Gaborka11 | Detail

nekem még van 1 csehbánya 1 szenta 1 vaeűrsád ami nehezebb...a többinn nem bukhatok kb pontot...rocky megfoghat még ha összeszedi magát,de szerintem neki most az életében van valami ami miatt kevesebb figyelmet fordit a játékra....botito hát nem ma volt... :D kössz Patriots,szerencsém volt lehet,de tudtam h ez a felállás már 2/2 volt ellened ezért álltam ebben fel.... :) én még rockinak azért szurkolok...hátha,és nem gonoszkodásból mirtam....:( ha lehetne 3 csapat tök jo lenne,h mind3 an feljussunk.... :)

Gaborka11 | Detail

Hát ez lefött!!! Grt

Patriots | Detail

de remélem úgy lesz mint a tottenham mecsen ott is a vendég csapat a 11 percbe szerzett vezetést és látjuk mi lett a vége... :D

Patriots | Detail

erre gondoltam a véndelmek kapcsába h tudtam h védekező azaz 5 védővel fox felállni és úgy néz ki sikeres

Patriots | Detail

Ma tényleg eldől a bajnoki cím sorsa bár még lesznek nehéz meccseim ugyh egy győzelem esetén se biztos! Mindenesetre vissza szeretnék vágni a múltkori fiaskóért! Akkor hajrá Bátaszék!

Patriots | Detail

ma dől el az 1. hely sorsa....:D

Gaborka11 | Detail

Hát attól függ h nézzük ezeket a védelmeket! De négy meccs alatt sok minden eldől sorrendbe játszok a hatodikkal a másodikkal a negyedikkel és a hetedikkel! Bármi megtörténhet még!

Patriots | Detail

ugyanolyan erős a védelmünk kb,az dönt majd kinek lesz jobb formában a támadó ereje... :) és persze rocki meg te mit játszottok csütörtökön...mert a gólarány is számít.... :) amugy ja Szd-Bátaszék lőben is parázs meccs... :)

Gaborka11 | Detail

Jó neked akkor mert túl vagy a nehezén majd meglátjuk szombaton sok minden eldőlhet biztos hogy kemény meccs lesz az tuti fontos kérdés lesz h töröm még ezt a brutális védelmet majd a héten a fiúknak ez lesz a feladat! És Bátaszék - Szekszárd a valóságba is mindig pikáns meccs!

Patriots | Detail

nekem elég ellened egy X a tabella szerint,hogy nekem jo legyen,mert te vagy az utolsó nehéz a szezonban,a többi elvileg papirforma... :D

Gaborka11 | Detail

hát nem sértésből mondtam...de őt ismerem 1275 éve téged meg a szezon óta... :D gondoltam hogy nem teszed meg azt a szivességet hogy mindkettőnk ellen f kerettel játszol....meleg lesz szombaton a talaj.... :D

Gaborka11 | Detail

És bizakodó!köszönöm az elismerő szavakat Gaborka jó hogy kihagytok a buliból de azért egy két szavam nekem is lesz ehhez a duetthez remélem!!!

Patriots | Detail

*Patriots-al.

Gaborka11 | Detail

köszönöm szépen.:)nagy elismerés,téged legyőzni,és tőled ilyen szavakat kapni.Remélem együtt megyünk fel a végén,annak örülnék. :) Persze patriots-al még mindketten játszunk,és kemény ellenfél.... :)

Gaborka11 | Detail

rocki baszki világi taktikai csata van a meccsünkön!qrva jóóó! :D (Y) :D

Gaborka11 | Detail

ha rockitol nem kapok ki akkor minden nyitott marad...

Gaborka11 | Detail

Nahh gyerekek sorsdöntő meccs lesz ma!

Patriots | Detail

:DDDD csak nyugodtan.... :)

Gaborka11 | Detail

persze h messze a vége! de hagy élvezzem a helyzetet!

Patriots | Detail

csak vigyázz azzal a renddel még sok van a végéig.....:D

Gaborka11 | Detail

Helyre àllt a rend! Ez az èn fordulom volt!

Patriots | Detail

rocki mi van?!?!?! o.O

Gaborka11 | Detail

gondolom,ellenem nem fogsz elkövetni ilyen bakit.... :D

Gaborka11 | Detail

Boldog új évet mindenkinek!

Patriots | Detail

Boldog Újévet! :)

Gaborka11 | Detail

Hát igen,sajna csak 1 gol esett,de ennek ellenére izgulhattam rendesen az utolsó percig.....jo meccs volt,köszönöm a gratulációt. :)

Gaborka11 | Detail

Se sok gól se vendég győzelem! Gratulálok megérdemelt szép győzelem volt!

Patriots | Detail

Hát legyen így csak még hozzáteszem azt hogy vendég győzelemmel!sok sikert amúgy!

Patriots | Detail

Ma a forduló legnagyobb párharca a mienk Patriots.Kiváncsi leszek mi lesz! :) jó,izgalmas,sok gólos meccset kívánok! :)

Gaborka11 | Detail

Boldog Karácsonyt mindenkinek! :)

Gaborka11 | Detail

Békés Boldog Karácsonyt minden menedzsernek!

Patriots | Detail

rocki az esélyes. :) nagyon nagyon rég nem tudtam megszorítani bármilyen taktikát is állítok,ő a jobb. :)

Gaborka11 | Detail

Pogányszentpéter - Csatári óriási derby holnap! Jó az X :)

Patriots | Detail

Boldog Névnapot rocki mester! :D

Gaborka11 | Detail

Üdvözlök mindenkit! Újonc révén nincs más célkitűzés mint a bentmaradás mellett minnél elöbb végezni! Külön várom a Pogányszentpéter elleni meccset!

Patriots | Detail