By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

IV.A1 Magyarország

  P W D L S PTS
1. Bácsalmás chl cup Nógrádsáp 2:3 Bácsalmás Bácsalmás 2:2 Nagyér Kapuvár  3:4 Bácsalmás Bácsalmás 1:0 Enying  Tiborszállás 2:0 Bácsalmás  10 7 1 2 20:13 22
2. Palé chl cup Puskás Akadémia FC A 2:0 Palé Palé 3:0 Zalkod Tarnabod 1:3 Palé Palé 4:0 Szulok Rennes 0:2 Palé  10 7 0 3 22:9 21
3. Koppányszántó chl cup Enying  1:2 Koppányszántó Koppányszántó 0:2 Tiborszállás Puskás Akadémia FC A 1:1 Koppányszántó Koppányszántó 3:0 Zalkod Tarnabod 0:4 Koppányszántó  10 6 2 2 18:7 20
4. Sokorópátka chl cup Nagyér 1:2 Sokorópátka Sokorópátka 3:0 Kapuvár  Enying  1:1 Sokorópátka Sokorópátka 3:0 Tiborszállás Puskás Akadémia FC A 1:0 Sokorópátka  10 6 1 3 21:9 19
5. Puskás Akadémia FC A chl cup Puskás Akadémia FC A 2:0 Palé Csávoly 0:2 Puskás Akadémia FC A Puskás Akadémia FC A 1:1 Koppányszántó Kaskantyú 0:2 Puskás Akadémia FC A Puskás Akadémia FC A 1:0 Sokorópátka  10 5 4 1 14:6 19
6. Tiborszállás chl cup Tiborszállás 1:1 Csávoly Koppányszántó 0:2 Tiborszállás Tiborszállás 1:3 Kaskantyú Sokorópátka 3:0 Tiborszállás Tiborszállás 2:0 Bácsalmás  10 5 3 2 11:8 18
7. Csávoly Tiborszállás 1:1 Csávoly Csávoly 0:2 Puskás Akadémia FC A Zalkod 0:1 Csávoly Csávoly 1:1 Tarnabod Szulok 0:2 Csávoly  10 5 3 2 11:10 18
8. Alattyán Zalkod 0:0 Alattyán Alattyán 0:1 Tarnabod Szulok 0:2 Alattyán Alattyán 0:1 Rennes Pilis LC 1:2 Alattyán  10 5 2 3 14:7 17
9. Nyírbátor Nyírbátor  1:1 Páli Nyírbátor  1:1 Nógrádsáp Nagyér 0:2 Nyírbátor  Nyírbátor  2:2 Kapuvár  Enying  0:2 Nyírbátor   10 3 5 2 15:11 14
10. Nógrádsáp Nógrádsáp 2:3 Bácsalmás Nyírbátor  1:1 Nógrádsáp Nógrádsáp 1:1 Páli Nógrádsáp 1:0 Nagyér Kapuvár  0:0 Nógrádsáp  10 3 5 2 9:7 14
11. Nagyér Nagyér 1:2 Sokorópátka Bácsalmás 2:2 Nagyér Nagyér 0:2 Nyírbátor  Nógrádsáp 1:0 Nagyér Nagyér 5:1 Páli  10 4 1 5 15:14 13
12. Pilis LC Tarnabod 1:2 Pilis LC Pilis LC 1:3 Szulok Rennes 0:0 Pilis LC Páli 1:4 Pilis LC Pilis LC 1:2 Alattyán  10 4 1 5 12:12 13
13. Kaskantyú Kapuvár  1:3 Kaskantyú Kaskantyú 1:0 Enying  Tiborszállás 1:3 Kaskantyú Kaskantyú 0:2 Puskás Akadémia FC A Zalkod 1:1 Kaskantyú  10 4 1 5 11:16 13
14. Tarnabod Tarnabod 1:2 Pilis LC Alattyán 0:1 Tarnabod Tarnabod 1:3 Palé Csávoly 1:1 Tarnabod Tarnabod 0:4 Koppányszántó  10 3 2 5 10:20 11
15. Rennes Szulok 2:1 Rennes Páli 1:0 Rennes Rennes 0:0 Pilis LC Alattyán 0:1 Rennes Rennes 0:2 Palé  10 3 2 5 9:12 11
16. Páli Nyírbátor  1:1 Páli Páli 1:0 Rennes Nógrádsáp 1:1 Páli Páli 1:4 Pilis LC Nagyér 5:1 Páli  10 2 2 6 9:20 8
17. Enying Enying  1:2 Koppányszántó Kaskantyú 1:0 Enying  Enying  1:1 Sokorópátka Bácsalmás 1:0 Enying  Enying  0:2 Nyírbátor   10 2 2 6 7:10 8
18. Zalkod Zalkod 0:0 Alattyán Palé 3:0 Zalkod Zalkod 0:1 Csávoly Koppányszántó 3:0 Zalkod Zalkod 1:1 Kaskantyú  10 2 2 6 5:15 8
19. Szulok Szulok 2:1 Rennes Pilis LC 1:3 Szulok Szulok 0:2 Alattyán Palé 4:0 Szulok Szulok 0:2 Csávoly  10 2 0 8 7:25 6
20. Kapuvár Kapuvár  1:3 Kaskantyú Sokorópátka 3:0 Kapuvár  Kapuvár  3:4 Bácsalmás Nyírbátor  2:2 Kapuvár  Kapuvár  0:0 Nógrádsáp  10 1 3 6 10:19 6
Played matches: : 100 / 380
 
comments
 
1 | 2 | 

Hajrá Fikusz bá..:)

Dzsozé Murinnyo | Detail

viszont kivánom neked és kedves családodnak és ezenel boldog sikerekben gazdag ujévet üdv...

fikusz | Detail

I congratulate the team Zalaszentlászló to victory

olisko | Detail

grat, Ócsa :)

szittyafergeteg | Detail

Gratulálok eljárás

yanicks | Detail

beacuse i dont think that you are much better than me and today you win 2 times against me and i had the best squad that played against you.it was beacuse you had 352squad

yanicks | Detail

MAM VYRTUALKU NA VYMĚNU ... KDO MA ZAJEM PIŠTE DO ZPRÁV :)

FourScore Eli 7 | Detail

A mai vereséggel eldőlt minden:Gratulálok a Zalacsébnek és a Milánnak.

apa970 | Detail

Úgy néz ki,hogy én elintéztem magam ezzel az eredménnyel.

apa970 | Detail

Gratulálok az Egyházashetyének!Nagy lépést tettél a feljutás felé.Sok sikert mindenkinek!

apa970 | Detail

Sziasztok! Sok szerencsét kivánok minden csapatnak az előttünk álló bajnoksághoz! Hajrá Kányavár! Üdv: MOHO JOJO

MOHO JOJO | Detail

Nyírparasznyának nem lesz ellenfele ebben a bajnokságban. Sok sikert mindenkinek.

apa970 | Detail

újra a kedvenc helyezésemen. Remélem most már így is marad :D

RobaEvil | Detail

Grat a győzelemhez. ÉS neked is nud a éllovas helyért.

RobaEvil | Detail

újoncként nem is rossz eredmény :D

RobaEvil | Detail

nud grt de szetem már senki nem jár fel ide tul gyakran :p meg én azért nem vásárolok mert - 40 misim van :)

hepo09 | Detail

ne hagyd abba lehet hogy jó játékosokat vezsel de viszot lehet rosz formában vanak :)vagy ha abba akarod hagyni kers másik osztájba scapatot

hepo09 | Detail

Hát ideges lenék csak nem mondanák olyat ami nem igaz ugyanis nem 1 ik mecsröl a másikra veted a játékosokat de mind nics kedvem leálni kötekedni lesz ami lesz

hepo09 | Detail

De mire birtál elkölteni 120 milát??? 15 miliód elment egy játéksora és a többi ??:) amm értnem fogadod el a mérközéseket nud??

hepo09 | Detail

csak jelzem énis veszegetem mostanábban a játékosokat pl 5500 az védőt(zambrotát) görög csatért 4,8 ezres meg emlékeztetlek énis az élmezönyben voltam az előző szezonban

hepo09 | Detail

Eszt a mecset jó lene ha hóznám :S

hepo09 | Detail

skacok hivlyatok már ki bari mecsekre mert csödölök nem tudom frisiteni a csapatom :S

hepo09 | Detail

rockis mi még maradunk itt:S

hepo09 | Detail

csak az elso ketto jut fel:D

Bandikaa | Detail

NUD nagy csatának néz ki a 3 madik hely megszerzése :)

hepo09 | Detail

andris...xDD

Bandikaa | Detail

neagogy énse igen lépek elöre a tabellán mert 4 pont elönyben van :(

hepo09 | Detail

xDDD

Bandikaa | Detail

Én meg mindig felhozom magam 4-5. helyre magam utána kapom sorba a nagyob elenfeleket :@

hepo09 | Detail

ne kiabáld el :) nagydobsza elvertége 2 szer meg még valaki talán elvertéged ésakor már nem 100 % a tovább jutásod:)

hepo09 | Detail

XD

hepo09 | Detail

Lackis6 nemis tutam lányokat is lehet igazolni a csapatba (Helész Bianka) XDXDXDXDXDXDXDXDXDXD

hepo09 | Detail

amien jol kezdted...:D

Bandikaa | Detail

áhhh mé állna jól a tabellán???:)

hepo09 | Detail

xDDD

Bandikaa | Detail

DE akoris 2 erős egymás után:) Magyar egres elen amugysincs semi eséjem ugyhogy pihentetem a kezdöket:)

hepo09 | Detail

gelse eros:)

Bandikaa | Detail

DE pont most mikor amugyis kikapok egy kisebb csapat elen :)

hepo09 | Detail

Jó kis elenfelet kaptam kövi mecsre mondhatom:)

hepo09 | Detail

Énse aszt mondtam hogy rögtön kerülj oda csak hogy a csapatod ereje azokéval ér fel :) akik az 1 es csopiba vannak :)

hepo09 | Detail

hát de értsd meg h elozo szezon kozepén kezdtem ugyanolyan szar csapattal mint te....16dik woltam minden meccset megnyertem és az 5dikre felhoztam magam....az igaz h az 1.ligában a helyem...de itt nem ugy wan h aki jo az rogton 1.liga

Bandikaa | Detail

Hátde akoris milyen cspatod van amilyenkéhez képest:)

hepo09 | Detail

hepo...mit keresnék az 1.ligában ha most kezdtem jáccani és ebben a ligában

Bandikaa | Detail

De ti ahoz képest milyen csapatotok van még mostis csak ilyen kis csopiban játszotok:):) vagyis ilyen csapatal mint amilyen van most neked bandika már most az első csopiba kelene lende

hepo09 | Detail

pár éw mulwa és már az 1.ligában fogok játszani:D:D meg laci is:D

Bandikaa | Detail

mert alíg jársz fel:S simán lehetnél harmadik ha rendesen játszanál....:D

Bandikaa | Detail

fos lett:D

Bandikaa | Detail

én nem kritizálok de az o dolguk miket beszélnek egymásra... te meg lecigányoztad a haveromat ő meg csak arra írt vissza

Bandikaa | Detail

jovan snejder észen legyél:@ Andris elso ligában focizik:@

Bandikaa | Detail

jaja ki engedte meg:)

Bandikaa | Detail