By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

IV.A1 Magyarország

  P W D L S PTS
1. Palé Palé 3:0 Zalkod Palé 4:0 Szulok Palé 3:0 Pilis LC Palé 3:0 Csávoly  4 4 0 0 13:0 12
2. Sokorópátka Sokorópátka 3:0 Kapuvár  Sokorópátka 3:0 Tiborszállás Sokorópátka 3:0 Zalkod Sokorópátka 3:0 Szulok Sokorópátka 0:2 Pilis LC  5 4 0 1 12:2 12
3. Koppányszántó Koppányszántó 0:2 Tiborszállás Koppányszántó 3:0 Zalkod Koppányszántó 4:0 Szulok Koppányszántó 1:0 Pilis LC Koppányszántó 2:1 Palé  5 4 0 1 10:3 12
4. Bácsalmás Bácsalmás 2:2 Nagyér Bácsalmás 1:0 Enying  Bácsalmás 0:2 Puskás Akadémia FC A Bácsalmás 4:0 Tarnabod Bácsalmás 3:1 Rennes  5 3 1 1 10:5 10
5. Puskás Akadémia FC A Puskás Akadémia FC A 2:0 Palé Puskás Akadémia FC A 1:1 Koppányszántó Puskás Akadémia FC A 1:0 Sokorópátka Puskás Akadémia FC A 1:1 Nyírbátor  Puskás Akadémia FC A 1:2 Nagyér  5 2 2 1 6:4 8
6. Tiborszállás Tiborszállás 1:1 Csávoly Tiborszállás 1:3 Kaskantyú Tiborszállás 2:0 Bácsalmás Tiborszállás 0:0 Nógrádsáp Tiborszállás 2:0 Kapuvár   5 2 2 1 6:4 8
7. Csávoly Csávoly 0:2 Puskás Akadémia FC A Csávoly 1:1 Tarnabod Csávoly 1:0 Rennes Csávoly 1:0 Pilis LC Csávoly 2:2 Alattyán  5 2 2 1 5:5 8
8. Nógrádsáp Nógrádsáp 2:3 Bácsalmás Nógrádsáp 1:1 Páli Nógrádsáp 1:0 Nagyér Nógrádsáp 1:0 Enying  Nógrádsáp 1:1 Puskás Akadémia FC A  6 2 2 2 6:6 8
9. Nagyér Nagyér 1:2 Sokorópátka Nagyér 0:2 Nyírbátor  Nagyér 5:1 Páli Nagyér 2:1 Kapuvár  Nagyér 1:2 Tiborszállás  6 2 0 4 9:9 6
10. Nyírbátor Nyírbátor  1:1 Páli Nyírbátor  1:1 Nógrádsáp Nyírbátor  2:2 Kapuvár  Nyírbátor  0:1 Tiborszállás Nyírbátor  1:3 Zalkod  6 1 3 2 9:9 6
11. Páli Páli 1:0 Rennes Páli 1:4 Pilis LC Páli 0:2 Alattyán Páli 3:1 Palé Páli 1:2 Csávoly  5 2 0 3 6:9 6
12. Rennes Rennes 0:0 Pilis LC Rennes 0:2 Palé Rennes 1:1 Koppányszántó Rennes 3:2 Sokorópátka  4 1 2 1 4:5 5
13. Enying Enying  1:2 Koppányszántó Enying  1:1 Sokorópátka Enying  0:2 Nyírbátor  Enying  1:2 Nagyér Enying  2:0 Páli  6 1 2 3 5:7 5
14. Kapuvár Kapuvár  1:3 Kaskantyú Kapuvár  3:4 Bácsalmás Kapuvár  0:0 Nógrádsáp Kapuvár  2:0 Páli Kapuvár  0:2 Enying   6 1 2 3 7:10 5
15. Pilis LC Pilis LC 1:3 Szulok Pilis LC 1:2 Alattyán Pilis LC 2:0 Kaskantyú  3 1 0 2 4:5 3
16. Alattyán Alattyán 0:1 Tarnabod Alattyán 0:1 Rennes Alattyán 1:2 Palé Alattyán 1:0 Koppányszántó  4 1 0 3 2:4 3
17. Szulok Szulok 2:1 Rennes Szulok 0:2 Alattyán Szulok 0:2 Csávoly Szulok 0:2 Kaskantyú Szulok 1:2 Bácsalmás  5 1 0 4 3:9 3
18. Kaskantyú Kaskantyú 1:0 Enying  Kaskantyú 0:2 Puskás Akadémia FC A Kaskantyú 1:3 Tarnabod Kaskantyú 0:2 Rennes Kaskantyú 0:4 Alattyán  5 1 0 4 2:11 3
19. Zalkod Zalkod 0:0 Alattyán Zalkod 0:1 Csávoly Zalkod 1:1 Kaskantyú Zalkod 0:1 Bácsalmás Zalkod 0:2 Nógrádsáp  5 0 2 3 1:5 2
20. Tarnabod Tarnabod 1:2 Pilis LC Tarnabod 1:3 Palé Tarnabod 0:4 Koppányszántó Tarnabod 1:4 Sokorópátka Tarnabod 1:1 Nyírbátor   5 0 1 4 4:14 1
comments
 
1 | 2 | 

Hajrá Fikusz bá..:)

Dzsozé Murinnyo | Detail

viszont kivánom neked és kedves családodnak és ezenel boldog sikerekben gazdag ujévet üdv...

fikusz | Detail

I congratulate the team Zalaszentlászló to victory

olisko | Detail

grat, Ócsa :)

szittyafergeteg | Detail

Gratulálok eljárás

yanicks | Detail

beacuse i dont think that you are much better than me and today you win 2 times against me and i had the best squad that played against you.it was beacuse you had 352squad

yanicks | Detail

MAM VYRTUALKU NA VYMĚNU ... KDO MA ZAJEM PIŠTE DO ZPRÁV :)

FourScore Eli 7 | Detail

A mai vereséggel eldőlt minden:Gratulálok a Zalacsébnek és a Milánnak.

apa970 | Detail

Úgy néz ki,hogy én elintéztem magam ezzel az eredménnyel.

apa970 | Detail

Gratulálok az Egyházashetyének!Nagy lépést tettél a feljutás felé.Sok sikert mindenkinek!

apa970 | Detail

Sziasztok! Sok szerencsét kivánok minden csapatnak az előttünk álló bajnoksághoz! Hajrá Kányavár! Üdv: MOHO JOJO

MOHO JOJO | Detail

Nyírparasznyának nem lesz ellenfele ebben a bajnokságban. Sok sikert mindenkinek.

apa970 | Detail

újra a kedvenc helyezésemen. Remélem most már így is marad :D

RobaEvil | Detail

Grat a győzelemhez. ÉS neked is nud a éllovas helyért.

RobaEvil | Detail

újoncként nem is rossz eredmény :D

RobaEvil | Detail

nud grt de szetem már senki nem jár fel ide tul gyakran :p meg én azért nem vásárolok mert - 40 misim van :)

hepo09 | Detail

ne hagyd abba lehet hogy jó játékosokat vezsel de viszot lehet rosz formában vanak :)vagy ha abba akarod hagyni kers másik osztájba scapatot

hepo09 | Detail

Hát ideges lenék csak nem mondanák olyat ami nem igaz ugyanis nem 1 ik mecsröl a másikra veted a játékosokat de mind nics kedvem leálni kötekedni lesz ami lesz

hepo09 | Detail

De mire birtál elkölteni 120 milát??? 15 miliód elment egy játéksora és a többi ??:) amm értnem fogadod el a mérközéseket nud??

hepo09 | Detail

csak jelzem énis veszegetem mostanábban a játékosokat pl 5500 az védőt(zambrotát) görög csatért 4,8 ezres meg emlékeztetlek énis az élmezönyben voltam az előző szezonban

hepo09 | Detail

Eszt a mecset jó lene ha hóznám :S

hepo09 | Detail

skacok hivlyatok már ki bari mecsekre mert csödölök nem tudom frisiteni a csapatom :S

hepo09 | Detail

rockis mi még maradunk itt:S

hepo09 | Detail

csak az elso ketto jut fel:D

Bandikaa | Detail

NUD nagy csatának néz ki a 3 madik hely megszerzése :)

hepo09 | Detail

andris...xDD

Bandikaa | Detail

neagogy énse igen lépek elöre a tabellán mert 4 pont elönyben van :(

hepo09 | Detail

xDDD

Bandikaa | Detail

Én meg mindig felhozom magam 4-5. helyre magam utána kapom sorba a nagyob elenfeleket :@

hepo09 | Detail

ne kiabáld el :) nagydobsza elvertége 2 szer meg még valaki talán elvertéged ésakor már nem 100 % a tovább jutásod:)

hepo09 | Detail

XD

hepo09 | Detail

Lackis6 nemis tutam lányokat is lehet igazolni a csapatba (Helész Bianka) XDXDXDXDXDXDXDXDXDXD

hepo09 | Detail

amien jol kezdted...:D

Bandikaa | Detail

áhhh mé állna jól a tabellán???:)

hepo09 | Detail

xDDD

Bandikaa | Detail

DE akoris 2 erős egymás után:) Magyar egres elen amugysincs semi eséjem ugyhogy pihentetem a kezdöket:)

hepo09 | Detail

gelse eros:)

Bandikaa | Detail

DE pont most mikor amugyis kikapok egy kisebb csapat elen :)

hepo09 | Detail

Jó kis elenfelet kaptam kövi mecsre mondhatom:)

hepo09 | Detail

Énse aszt mondtam hogy rögtön kerülj oda csak hogy a csapatod ereje azokéval ér fel :) akik az 1 es csopiba vannak :)

hepo09 | Detail

hát de értsd meg h elozo szezon kozepén kezdtem ugyanolyan szar csapattal mint te....16dik woltam minden meccset megnyertem és az 5dikre felhoztam magam....az igaz h az 1.ligában a helyem...de itt nem ugy wan h aki jo az rogton 1.liga

Bandikaa | Detail

Hátde akoris milyen cspatod van amilyenkéhez képest:)

hepo09 | Detail

hepo...mit keresnék az 1.ligában ha most kezdtem jáccani és ebben a ligában

Bandikaa | Detail

De ti ahoz képest milyen csapatotok van még mostis csak ilyen kis csopiban játszotok:):) vagyis ilyen csapatal mint amilyen van most neked bandika már most az első csopiba kelene lende

hepo09 | Detail

pár éw mulwa és már az 1.ligában fogok játszani:D:D meg laci is:D

Bandikaa | Detail

mert alíg jársz fel:S simán lehetnél harmadik ha rendesen játszanál....:D

Bandikaa | Detail

fos lett:D

Bandikaa | Detail

én nem kritizálok de az o dolguk miket beszélnek egymásra... te meg lecigányoztad a haveromat ő meg csak arra írt vissza

Bandikaa | Detail

jovan snejder észen legyél:@ Andris elso ligában focizik:@

Bandikaa | Detail

jaja ki engedte meg:)

Bandikaa | Detail