By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

IV.A1 Magyarország

Wins in a row Won matches in a row
1. Kaskantyú 3 3
2. Puskás Akadémia FC A wc cup 2 8
3. Sokorópátka wc cup 2 4
4. Szulok 2 2
5. Bácsalmás chl cup 1 4
6. Pilis LC 1 1
7. Koppányszántó chl cup 1 1
8. Nyírbátor 0 5
9. Páli 0 3
10. Tiborszállás wc cup 0 2
11. Csávoly 0 1
12. Alattyán 0 1
13. Zalkod 0 1
14. Palé chl cup 0 0
15. Tarnabod 0 0
16. Nagyér 0 0
17. Enying 0 0
18. Kapuvár 0 0
19. Rennes 0 0
20. Nógrádsáp 0 0
comments
 
1 | 2 | 

Hajrá Fikusz bá..:)

Dzsozé Murinnyo | Detail

viszont kivánom neked és kedves családodnak és ezenel boldog sikerekben gazdag ujévet üdv...

fikusz | Detail

I congratulate the team Zalaszentlászló to victory

olisko | Detail

grat, Ócsa :)

szittyafergeteg | Detail

Gratulálok eljárás

yanicks | Detail

beacuse i dont think that you are much better than me and today you win 2 times against me and i had the best squad that played against you.it was beacuse you had 352squad

yanicks | Detail

MAM VYRTUALKU NA VYMĚNU ... KDO MA ZAJEM PIŠTE DO ZPRÁV :)

FourScore Eli 7 | Detail

A mai vereséggel eldőlt minden:Gratulálok a Zalacsébnek és a Milánnak.

apa970 | Detail

Úgy néz ki,hogy én elintéztem magam ezzel az eredménnyel.

apa970 | Detail

Gratulálok az Egyházashetyének!Nagy lépést tettél a feljutás felé.Sok sikert mindenkinek!

apa970 | Detail

Sziasztok! Sok szerencsét kivánok minden csapatnak az előttünk álló bajnoksághoz! Hajrá Kányavár! Üdv: MOHO JOJO

MOHO JOJO | Detail

Nyírparasznyának nem lesz ellenfele ebben a bajnokságban. Sok sikert mindenkinek.

apa970 | Detail

újra a kedvenc helyezésemen. Remélem most már így is marad :D

RobaEvil | Detail

Grat a győzelemhez. ÉS neked is nud a éllovas helyért.

RobaEvil | Detail

újoncként nem is rossz eredmény :D

RobaEvil | Detail

nud grt de szetem már senki nem jár fel ide tul gyakran :p meg én azért nem vásárolok mert - 40 misim van :)

hepo09 | Detail

ne hagyd abba lehet hogy jó játékosokat vezsel de viszot lehet rosz formában vanak :)vagy ha abba akarod hagyni kers másik osztájba scapatot

hepo09 | Detail

Hát ideges lenék csak nem mondanák olyat ami nem igaz ugyanis nem 1 ik mecsröl a másikra veted a játékosokat de mind nics kedvem leálni kötekedni lesz ami lesz

hepo09 | Detail

De mire birtál elkölteni 120 milát??? 15 miliód elment egy játéksora és a többi ??:) amm értnem fogadod el a mérközéseket nud??

hepo09 | Detail

csak jelzem énis veszegetem mostanábban a játékosokat pl 5500 az védőt(zambrotát) görög csatért 4,8 ezres meg emlékeztetlek énis az élmezönyben voltam az előző szezonban

hepo09 | Detail

Eszt a mecset jó lene ha hóznám :S

hepo09 | Detail

skacok hivlyatok már ki bari mecsekre mert csödölök nem tudom frisiteni a csapatom :S

hepo09 | Detail

rockis mi még maradunk itt:S

hepo09 | Detail

csak az elso ketto jut fel:D

Bandikaa | Detail

NUD nagy csatának néz ki a 3 madik hely megszerzése :)

hepo09 | Detail

andris...xDD

Bandikaa | Detail

neagogy énse igen lépek elöre a tabellán mert 4 pont elönyben van :(

hepo09 | Detail

xDDD

Bandikaa | Detail

Én meg mindig felhozom magam 4-5. helyre magam utána kapom sorba a nagyob elenfeleket :@

hepo09 | Detail

ne kiabáld el :) nagydobsza elvertége 2 szer meg még valaki talán elvertéged ésakor már nem 100 % a tovább jutásod:)

hepo09 | Detail

XD

hepo09 | Detail

Lackis6 nemis tutam lányokat is lehet igazolni a csapatba (Helész Bianka) XDXDXDXDXDXDXDXDXDXD

hepo09 | Detail

amien jol kezdted...:D

Bandikaa | Detail

áhhh mé állna jól a tabellán???:)

hepo09 | Detail

xDDD

Bandikaa | Detail

DE akoris 2 erős egymás után:) Magyar egres elen amugysincs semi eséjem ugyhogy pihentetem a kezdöket:)

hepo09 | Detail

gelse eros:)

Bandikaa | Detail

DE pont most mikor amugyis kikapok egy kisebb csapat elen :)

hepo09 | Detail

Jó kis elenfelet kaptam kövi mecsre mondhatom:)

hepo09 | Detail

Énse aszt mondtam hogy rögtön kerülj oda csak hogy a csapatod ereje azokéval ér fel :) akik az 1 es csopiba vannak :)

hepo09 | Detail

hát de értsd meg h elozo szezon kozepén kezdtem ugyanolyan szar csapattal mint te....16dik woltam minden meccset megnyertem és az 5dikre felhoztam magam....az igaz h az 1.ligában a helyem...de itt nem ugy wan h aki jo az rogton 1.liga

Bandikaa | Detail

Hátde akoris milyen cspatod van amilyenkéhez képest:)

hepo09 | Detail

hepo...mit keresnék az 1.ligában ha most kezdtem jáccani és ebben a ligában

Bandikaa | Detail

De ti ahoz képest milyen csapatotok van még mostis csak ilyen kis csopiban játszotok:):) vagyis ilyen csapatal mint amilyen van most neked bandika már most az első csopiba kelene lende

hepo09 | Detail

pár éw mulwa és már az 1.ligában fogok játszani:D:D meg laci is:D

Bandikaa | Detail

mert alíg jársz fel:S simán lehetnél harmadik ha rendesen játszanál....:D

Bandikaa | Detail

fos lett:D

Bandikaa | Detail

én nem kritizálok de az o dolguk miket beszélnek egymásra... te meg lecigányoztad a haveromat ő meg csak arra írt vissza

Bandikaa | Detail

jovan snejder észen legyél:@ Andris elso ligában focizik:@

Bandikaa | Detail

jaja ki engedte meg:)

Bandikaa | Detail