By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)
5/1/2026 2/1/2026 11/1/2025 8/1/2025

IV.A1 Magyarország

  P W D L S PTS
1. Putnok  chl cup herozero000 38 26 4 8 67:35 82
2. Monoszló chl cup Danlopi 38 25 6 7 74:35 81
3. Bácsalmás chl cup ahmet12 38 24 7 7 82:48 79
4. Koppányszántó chl cup majidarafati86@gmail.com 38 23 8 7 72:28 77
5. Puskás Akadémia FC A chl cup Pancho 10 38 22 9 7 62:25 75
6. Palé chl cup wokfc_7654@yahoo.com 38 22 3 13 67:48 69
7. Rennes - 38 18 7 13 53:47 61
8. Páli sanz 38 14 11 13 41:41 53
9. Nógrádsáp ramonzinho_nike8@hotmail.com 38 15 6 17 36:41 51
10. Kapuvár levimiko 38 14 8 16 40:52 50
11. Zalkod Luca 38 14 7 17 44:46 49
12. Enying ufo 38 13 10 15 35:43 49
13. Csávoly roger98 38 15 1 22 42:57 46
14. Szulok hermanjangkis23@yahoo.co.id 38 12 7 19 38:61 43
15. Pilis LC pirlo01 38 11 10 17 38:50 43
16. Nyírbátor kicskok 38 10 10 18 34:52 40
17. Balotaszállás Carlesberg 38 8 9 21 35:59 33
18. Kondó Ádám_19680 38 7 12 19 38:64 33
19. Karakó hviezdičkaangelika 38 8 6 24 31:57 30
20. Várong Papp_85075 38 5 7 26 20:60 22
comments
 
1 | 2 | 

Hajrá Fikusz bá..:)

Dzsozé Murinnyo | Detail

viszont kivánom neked és kedves családodnak és ezenel boldog sikerekben gazdag ujévet üdv...

fikusz | Detail

I congratulate the team Zalaszentlászló to victory

olisko | Detail

grat, Ócsa :)

szittyafergeteg | Detail

Gratulálok eljárás

yanicks | Detail

beacuse i dont think that you are much better than me and today you win 2 times against me and i had the best squad that played against you.it was beacuse you had 352squad

yanicks | Detail

MAM VYRTUALKU NA VYMĚNU ... KDO MA ZAJEM PIŠTE DO ZPRÁV :)

FourScore Eli 7 | Detail

A mai vereséggel eldőlt minden:Gratulálok a Zalacsébnek és a Milánnak.

apa970 | Detail

Úgy néz ki,hogy én elintéztem magam ezzel az eredménnyel.

apa970 | Detail

Gratulálok az Egyházashetyének!Nagy lépést tettél a feljutás felé.Sok sikert mindenkinek!

apa970 | Detail

Sziasztok! Sok szerencsét kivánok minden csapatnak az előttünk álló bajnoksághoz! Hajrá Kányavár! Üdv: MOHO JOJO

MOHO JOJO | Detail

Nyírparasznyának nem lesz ellenfele ebben a bajnokságban. Sok sikert mindenkinek.

apa970 | Detail

újra a kedvenc helyezésemen. Remélem most már így is marad :D

RobaEvil | Detail

Grat a győzelemhez. ÉS neked is nud a éllovas helyért.

RobaEvil | Detail

újoncként nem is rossz eredmény :D

RobaEvil | Detail

nud grt de szetem már senki nem jár fel ide tul gyakran :p meg én azért nem vásárolok mert - 40 misim van :)

hepo09 | Detail

ne hagyd abba lehet hogy jó játékosokat vezsel de viszot lehet rosz formában vanak :)vagy ha abba akarod hagyni kers másik osztájba scapatot

hepo09 | Detail

Hát ideges lenék csak nem mondanák olyat ami nem igaz ugyanis nem 1 ik mecsröl a másikra veted a játékosokat de mind nics kedvem leálni kötekedni lesz ami lesz

hepo09 | Detail

De mire birtál elkölteni 120 milát??? 15 miliód elment egy játéksora és a többi ??:) amm értnem fogadod el a mérközéseket nud??

hepo09 | Detail

csak jelzem énis veszegetem mostanábban a játékosokat pl 5500 az védőt(zambrotát) görög csatért 4,8 ezres meg emlékeztetlek énis az élmezönyben voltam az előző szezonban

hepo09 | Detail

Eszt a mecset jó lene ha hóznám :S

hepo09 | Detail

skacok hivlyatok már ki bari mecsekre mert csödölök nem tudom frisiteni a csapatom :S

hepo09 | Detail

rockis mi még maradunk itt:S

hepo09 | Detail

csak az elso ketto jut fel:D

Bandikaa | Detail

NUD nagy csatának néz ki a 3 madik hely megszerzése :)

hepo09 | Detail

andris...xDD

Bandikaa | Detail

neagogy énse igen lépek elöre a tabellán mert 4 pont elönyben van :(

hepo09 | Detail

xDDD

Bandikaa | Detail

Én meg mindig felhozom magam 4-5. helyre magam utána kapom sorba a nagyob elenfeleket :@

hepo09 | Detail

ne kiabáld el :) nagydobsza elvertége 2 szer meg még valaki talán elvertéged ésakor már nem 100 % a tovább jutásod:)

hepo09 | Detail

XD

hepo09 | Detail

Lackis6 nemis tutam lányokat is lehet igazolni a csapatba (Helész Bianka) XDXDXDXDXDXDXDXDXDXD

hepo09 | Detail

amien jol kezdted...:D

Bandikaa | Detail

áhhh mé állna jól a tabellán???:)

hepo09 | Detail

xDDD

Bandikaa | Detail

DE akoris 2 erős egymás után:) Magyar egres elen amugysincs semi eséjem ugyhogy pihentetem a kezdöket:)

hepo09 | Detail

gelse eros:)

Bandikaa | Detail

DE pont most mikor amugyis kikapok egy kisebb csapat elen :)

hepo09 | Detail

Jó kis elenfelet kaptam kövi mecsre mondhatom:)

hepo09 | Detail

Énse aszt mondtam hogy rögtön kerülj oda csak hogy a csapatod ereje azokéval ér fel :) akik az 1 es csopiba vannak :)

hepo09 | Detail

hát de értsd meg h elozo szezon kozepén kezdtem ugyanolyan szar csapattal mint te....16dik woltam minden meccset megnyertem és az 5dikre felhoztam magam....az igaz h az 1.ligában a helyem...de itt nem ugy wan h aki jo az rogton 1.liga

Bandikaa | Detail

Hátde akoris milyen cspatod van amilyenkéhez képest:)

hepo09 | Detail

hepo...mit keresnék az 1.ligában ha most kezdtem jáccani és ebben a ligában

Bandikaa | Detail

De ti ahoz képest milyen csapatotok van még mostis csak ilyen kis csopiban játszotok:):) vagyis ilyen csapatal mint amilyen van most neked bandika már most az első csopiba kelene lende

hepo09 | Detail

pár éw mulwa és már az 1.ligában fogok játszani:D:D meg laci is:D

Bandikaa | Detail

mert alíg jársz fel:S simán lehetnél harmadik ha rendesen játszanál....:D

Bandikaa | Detail

fos lett:D

Bandikaa | Detail

én nem kritizálok de az o dolguk miket beszélnek egymásra... te meg lecigányoztad a haveromat ő meg csak arra írt vissza

Bandikaa | Detail

jovan snejder észen legyél:@ Andris elso ligában focizik:@

Bandikaa | Detail

jaja ki engedte meg:)

Bandikaa | Detail