By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)
5/1/2026 2/1/2026 11/1/2025 8/1/2025

IV.A2 Magyarország

  P W D L S PTS
1. Tereske chl cup blade2839@yahoo.com 38 29 4 5 79:26 91
2. Kányavár chl cup adrianosape2013@gmail.com 38 27 4 7 80:34 85
3. Kállósemjén chl cup haja1995 38 27 4 7 77:21 85
4. Röjtökmuzsaj chl cup syazwan.shukeri@yahoo.com 38 24 5 9 69:37 77
5. Taktaszada chl cup wan96 38 19 8 11 70:46 65
6. Koroncó chl cup fair play 38 19 5 14 49:43 62
7. Szelevény alfakakas 38 19 3 16 43:49 60
8. Vásárosdombó mohamedahmed4488v@gmail.com 38 18 6 14 51:37 60
9. Újkér mimon899 38 15 12 11 54:41 57
10. Szalonna m.okasa72@gmail.com 38 17 5 16 46:50 56
11. Jánd normando 38 15 9 14 45:39 54
12. Garai Parasztok Tomáš Višky 38 13 6 19 34:38 45
13. Maglód nicoleurrego@hotmail.com 38 13 5 20 40:59 44
14. Horvátlövő Gergely_10361 38 12 7 19 38:59 43
15. Dóc kukker 38 11 8 19 34:63 41
16. Nagyréde caiofabiocesena 38 10 10 18 31:49 40
17. Nóráp bazsiero 38 8 8 22 31:61 32
18. Zsira sajan 38 9 3 26 29:73 30
19. Szentlászló pemudagalau45@yaho.con 38 7 8 23 30:63 29
20. Lápafő Zsolt_23458 38 5 6 27 25:67 21
comments
 
1 | 

Kommentár(Lakócsa)
Jól állnak a fiúk :)

Zoxxy | Detail

Kommentár(Lakócsa)
Zoxxy hodnotí: Ezt a szezont jól zártam

Zoxxy | Detail

Kommentár(Lakócsa)
Zoxxy hodnotí: Ezt a szezont jól zártam

Zoxxy | Detail

Kommentár(Lakócsa)
Zoxxy hodnotí: Ezt a szezont jól zártam

Zoxxy | Detail

Kommentár(Lakócsa)
Zoxxy hodnotí: Ezt a szezont jól zártam

Zoxxy | Detail

Kommentár(Lakócsa)
Zoxxy hodnotí: Ezt a szezont jól zártam

Zoxxy | Detail

Kommentár(Lakócsa)
Zoxxy hodnotí: Ezt a szezont jól zártam

Zoxxy | Detail

okos vagy....

fikusz | Detail

helló dzsozé úr majd ha megérdemlik ujra nagy betü lesz.most minden ki lehet probálni lehet néző szám is emelkedik már első mecsen kőzel 10000 volt tehát nyugodt napjaim lesznek,de kupákba ugyan ugy szeretnék részt venni természetesen én is fogok rendezni.üdv....

fikusz | Detail

nem kellet volna? :D

Herczeg András | Detail

hahaha ja és mégegyszer ha:D

Herczeg András | Detail

Grtaula neked is Parasz! A feljutás neked is megvan azért.

panteraatus | Detail

Köszi szépen Parasz! Játszunk kettőt. Egyet nálad egyet nálam. :-)

panteraatus | Detail

Szántód alaposan meglepett szerintem mindkettőnket. Küzdélj,bár igaz kevés van hátra és soknak tünik az a 8 pont lemaradás.

panteraatus | Detail