By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

IV.B2 Magyarország

  P W D L S PTS
1. Tornyosnémeti chl cup Ercsi  3:2 Tornyosnémeti Tornyosnémeti 2:1 Dunabogdány Pölöske 0:4 Tornyosnémeti Tornyosnémeti 1:0 Nemesdéd Nemesbük 0:4 Tornyosnémeti  10 8 0 2 25:8 24
2. Kercseliget chl cup Nagyhajmás 0:1 Kercseliget Kercseliget 1:1 Nagyesztergár Lendvadedes 1:1 Kercseliget Kékcse 1:2 Kercseliget Kercseliget 3:2 Földeák  10 7 3 0 17:8 24
3. Rinyaújlak chl cup Rinyaújlak 3:2 Kékcse Rinyaújlak 2:1 Radostyán Gic 2:0 Rinyaújlak Rinyaújlak 0:1 Ercsi  Dunabogdány 1:0 Rinyaújlak  10 7 0 3 15:9 21
4. Vaskút chl cup Dunabogdány 0:1 Vaskút Vaskút 1:0 Pölöske Nemesdéd 0:0 Vaskút Vaskút 1:0 Nemesbük Nagyhajmás 0:1 Vaskút  10 6 2 2 12:4 20
5. Ercsi  chl cup Ercsi  3:2 Tornyosnémeti Telkibánya 3:1 Ercsi  Ercsi  2:2 Szőc Rinyaújlak 0:1 Ercsi  Ercsi  4:0 Radostyán  10 5 4 1 17:11 19
6. Gic chl cup Gic 2:1 Telkibánya Szőc 3:0 Gic Gic 2:0 Rinyaújlak Radostyán 1:1 Gic Gic 1:1 Kékcse  10 5 3 2 16:11 18
7. Szőc Radostyán 0:0 Szőc Szőc 3:0 Gic Ercsi  2:2 Szőc Szőc 2:1 Dunabogdány Pölöske 1:2 Szőc  10 5 2 3 12:9 17
8. Csókakő Pölöske 0:3 Csókakő Csókakő 0:2 Nemesdéd Nemesbük 0:1 Csókakő Csókakő 1:2 Nagyhajmás Nagyesztergár 0:1 Csókakő  10 5 2 3 11:7 17
9. Telkibánya Gic 2:1 Telkibánya Telkibánya 3:1 Ercsi  Dunabogdány 1:2 Telkibánya Telkibánya 0:1 Pölöske Nemesdéd 2:0 Telkibánya  10 5 1 4 15:12 16
10. Nemesdéd Nemesdéd 1:0 Győrvár Csókakő 0:2 Nemesdéd Nemesdéd 0:0 Vaskút Tornyosnémeti 1:0 Nemesdéd Nemesdéd 2:0 Telkibánya  10 4 2 4 8:7 14
11. Radostyán Radostyán 0:0 Szőc Rinyaújlak 2:1 Radostyán Radostyán 2:2 Kékcse Radostyán 1:1 Gic Ercsi  4:0 Radostyán  10 3 4 3 12:12 13
12. Lendvadedes Nagyesztergár 1:2 Lendvadedes Kékcse 3:1 Lendvadedes Lendvadedes 1:1 Kercseliget Földeák 3:0 Lendvadedes Lendvadedes 1:1 Győrvár  10 3 3 4 9:17 12
13. Nagyhajmás Nagyhajmás 0:1 Kercseliget Földeák 0:1 Nagyhajmás Nagyhajmás 1:1 Győrvár Csókakő 1:2 Nagyhajmás Nagyhajmás 0:1 Vaskút  10 3 3 4 8:12 12
14. Győrvár Nemesdéd 1:0 Győrvár Győrvár 1:1 Nemesbük Nagyhajmás 1:1 Győrvár Győrvár 3:0 Nagyesztergár Lendvadedes 1:1 Győrvár  10 2 5 3 10:11 11
15. Kékcse Rinyaújlak 3:2 Kékcse Kékcse 3:1 Lendvadedes Radostyán 2:2 Kékcse Kékcse 1:2 Kercseliget Gic 1:1 Kékcse  10 2 3 5 14:17 9
16. Nemesbük Nemesbük 2:0 Földeák Győrvár 1:1 Nemesbük Nemesbük 0:1 Csókakő Vaskút 1:0 Nemesbük Nemesbük 0:4 Tornyosnémeti  10 2 2 6 9:15 8
17. Dunabogdány Dunabogdány 0:1 Vaskút Tornyosnémeti 2:1 Dunabogdány Dunabogdány 1:2 Telkibánya Szőc 2:1 Dunabogdány Dunabogdány 1:0 Rinyaújlak  10 2 1 7 9:16 7
18. Nagyesztergár Nagyesztergár 1:2 Lendvadedes Kercseliget 1:1 Nagyesztergár Nagyesztergár 1:0 Földeák Győrvár 3:0 Nagyesztergár Nagyesztergár 0:1 Csókakő  10 2 1 7 8:17 7
19. Pölöske Pölöske 0:3 Csókakő Vaskút 1:0 Pölöske Pölöske 0:4 Tornyosnémeti Telkibánya 0:1 Pölöske Pölöske 1:2 Szőc  10 2 1 7 4:17 7
20. Földeák Nemesbük 2:0 Földeák Földeák 0:1 Nagyhajmás Nagyesztergár 1:0 Földeák Földeák 3:0 Lendvadedes Kercseliget 3:2 Földeák  10 1 0 9 6:17 3
Played matches: : 100 / 380
 
comments
 
1 | 2 | 3 | 

rendezek egy 8-as bajnokságot aki részt kiván venni irjon

fikusz | Detail

Turniej"16"drużyn na wymianę, pisać na priv :)

kingbartol | Detail

Green Brigade !!! ;) :D

cSoki hEncSa | Detail

bezony :)

cSoki hEncSa | Detail

igen én vagyok :)

cSoki hEncSa | Detail

Üdv neked is Gic menedzsere!

nyunyez | Detail

Már alig vártam,hogy mikor éred el azokat a pontokat,hogy tudjunk az üzenő falra írni!

nyunyez | Detail

UTE1885,jók a hozzá szólásaid a mérkőzés kommentárnál,sajna ennek a nem jó szabálynak köszönhetően még várni kell arra,hogy írj ide az üzenőfalra,de remélem ebben a Szezonban sokat fejlődsz!És jövőre feljebb jutsz! :)

nyunyez | Detail

Sziasztok! Valaki barátságost vagy kupát? :)

ATi_ChelseaFan | Detail

No végre Mekus, már nagyon itt az ideje a feljutásnak.... Lájbiról nem is beszélve :)

Dzsozé Murinnyo | Detail

gratulálok a feljutáshoz szabeco-cetin,jó esélyetek lesz a 3-osztályba is.én elmenekültem előletek.sok sikert a tőbbiek is.üdv

fikusz | Detail

gratulálok szabeco már tuti a feljutás.2-hely kiadó cetin lajbi mekus hajrá.üdv.....

fikusz | Detail

Viszlát Kollégák, kirúgott a vezetőség (ahogy nálunk szokták, mikor sz*rból kéne várat építeni) :)))) Mekus, most már viríts valamit :)))

dzsozé murinnyó jr. | Detail

mekus kolléga, holnap meccs, csapatot beállítani !!!!!

Dzsozé Murinnyo | Detail

Nyugi mekus, nincs semmilyen oroszlán, csak egy kiscica van - azért a bajuszrángatást kéretik mellőzni, az állatkínzás büntetendő !!!

Dzsozé Murinnyo | Detail

Lebuktam :)))) ((A Klónomat a rendszer egyenlőre némaságra ítéli, úgyhogy ha akarna sem tudna okoskodni ))

Dzsozé Murinnyo | Detail

No mi van gaszabo, jobb volt eggyel lejjebb, visszahúz a szíved :P Azért égő lenne visszaesni....

Dzsozé Murinnyo | Detail

ne aggodj dzsozé 3-osztályba is 1-3 hely lesz a cél üdv.....

fikusz | Detail

szárnyal a richter dzsozé-roszi-kapik egy szintel feljebb gratulálok fiuk sok sikert üdv...

fikusz | Detail

kószi petya.gatulálok remek szerepléshez a richter kupába ődv....

fikusz | Detail

kőszi doki...

fikusz | Detail

kőszi,de azt hiszem tudod mire gondoltam....

fikusz | Detail

ez érdekes mecs lesz a server ellen...

fikusz | Detail

Fikusz bácsi, nehogy most bénázd el, mert elküldelek a szlovák X.osztályba jegyszedőnek :P

Dzsozé Murinnyo | Detail

kőszőnőm kollegák,de monoszló még veszélyes lehet üdv....

fikusz | Detail

mekus ilyent feltételezni csunya dolog,ellenem bezzeg küzdeni fogsz sajnos üdv.....

fikusz | Detail

te is 3-osztályba leszel,akkor fogunk együtt játszani ugyanis ott lefogok én is ragadni üdv....

fikusz | Detail

KI NYERI A B-BAJNOKSÁGOT TE VAGY ÉN?

fikusz | Detail

szabeco látom foglalkozol a b csapattal is.

fikusz | Detail

Bajnok a Máriafürdő:)))) grat

JaksiKing | Detail

gratulálok cetin a sima győzelmedhez üdv....

fikusz | Detail

kurrah ma rugsz egy 5-őst és nem kell izgulnod.....

fikusz | Detail

ne aggodj dzsozé tegnap jőttem haza gyopárosfürdőről,jővő hétfőn irány bükkszék jól telnek napjaim.és neked?

fikusz | Detail

Úgy látom, Fikusz bácsinak kell egy kis izgalom... hiába, unalmasak a nyugdíjas napjai :)

Dzsozé Murinnyo | Detail

látom szófogadó vagy...

fikusz | Detail

mekus huzzál bele...

fikusz | Detail

őszintén nem bánom,de ellened kemény lesz...

fikusz | Detail

gratulálok lajbi....

fikusz | Detail

GRATULÁLOK KURRAH ILYEN JÁTÉKAL NEM FOGSZ KIESNI....

fikusz | Detail

MI TŐRTÉNT TABÁNNAL?

fikusz | Detail

szép volt cetin és lajbi igy most már bárki feljuhat..

fikusz | Detail

No fikusz bá, még mindig érdektelen? (Boccs tabán, ezt jól belemagyaráztam a rendszerbe) Hont menetel tovább, Nyerges zárkózik, ennél érdekesebb már nem is lehetne... mekusnál meg kiszakadt a gólzsák :)))

Dzsozé Murinnyo | Detail

Bocs fikusz bá, ezt részben én b*sztam el.... rangadó előtt kell, hogy bosszantsalak egy kicsit, akkor jön ki az eredmény, ez most elmaradt, nem is jött semmi, csak erőlködtél :( Részben viszont a mentorod, kapik úr a bűnös, nem látom építő jellegű hozzászólásait mostanában.... Nyugi, még tabán kollégát is elérheti a végzet (lehet, hogy már ma lajbi mester személyében), pontegyenlőségnél meg te vagy a jobb... úgyhogy csak tedd a dolgod, nyerd a meccseket sok góllal, van még 12 forduló :)

Dzsozé Murinnyo | Detail

1.perc után tudtam vége.gratulálok cetin.most már érdektelené vált a bajnokság számomra.

fikusz | Detail

NO HELLÓ :D Kökény és Tiszavid is nyert ,nagyon jó - akkor már most semmi számítógép nem segít senkinek :D ,szuper de Dzsozé Murinnyo-hoz hoszú az út .OK szevasztok

MajoZA | Detail

Úgy látom, fikusz bácsinak megesett a szíve Májkrémen, és leadta a pontokat :) Hiába, az az áldott jó szíve... Így viszont Nyergesig bezárólag nyílt a még kiadó feljutó hely sorsa :) Ja, még esetleg Kökény is odaérhet :)))

Dzsozé Murinnyo | Detail

Na most már qrvára kiváncsi vagyok erre a Kökény-Nyerges rangadócskára :) Az a gáz, Szabeco, hogy előbb vagy utóbb mekusnak is ad a gép egy győzelmet erősebb ellen, nehogy pont most legyen, mert akkor maradsz te is 4b2-es :)

Dzsozé Murinnyo | Detail

Székkutas-Nyerges: 0:0 No, kinek jó ez az eredmény? Hát a nyugdíjas fikusz úrnak... most gondolom somolyog a bajsza alatt :))))

Dzsozé Murinnyo | Detail

Mekus, azt hiszem, ezt most egy böcsületes eredmény a bivalyerőssé vált tabán kolléga ellen :)

Dzsozé Murinnyo | Detail

mekus rajtad a, világ(fikusz)szeme.győznöd kell.

fikusz | Detail