By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

IV.B2 Magyarország

  P W D L S PTS
1. Tornyosnémeti Tornyosnémeti 2:1 Dunabogdány Tornyosnémeti 1:0 Nemesdéd Tornyosnémeti 3:0 Nagyhajmás Tornyosnémeti 4:0 Lendvadedes Tornyosnémeti 1:0 Földeák  5 5 0 0 11:1 15
2. Rinyaújlak Rinyaújlak 3:2 Kékcse Rinyaújlak 2:1 Radostyán Rinyaújlak 0:1 Ercsi  Rinyaújlak 2:0 Pölöske Rinyaújlak 2:1 Nemesbük  6 5 0 1 11:5 15
3. Ercsi Ercsi  3:2 Tornyosnémeti Ercsi  2:2 Szőc Ercsi  4:0 Radostyán Ercsi  2:1 Kékcse Ercsi  1:1 Dunabogdány  6 3 3 0 13:7 12
4. Gic Gic 2:1 Telkibánya Gic 2:0 Rinyaújlak Gic 1:1 Kékcse Gic 1:2 Ercsi  Gic 3:0 Pölöske  6 3 2 1 10:5 11
5. Szőc Szőc 3:0 Gic Szőc 2:1 Dunabogdány Szőc 1:0 Nemesdéd Szőc 0:1 Nagyhajmás Szőc 0:1 Lendvadedes  5 3 0 2 6:3 9
6. Vaskút Vaskút 1:0 Pölöske Vaskút 1:0 Nemesbük Vaskút 1:2 Nagyesztergár Vaskút 0:1 Kercseliget Vaskút 3:0 Győrvár  5 3 0 2 6:3 9
7. Telkibánya Telkibánya 3:1 Ercsi  Telkibánya 0:1 Pölöske Telkibánya 3:1 Nemesbük Telkibánya 2:1 Nagyesztergár Telkibánya 0:2 Kercseliget  5 3 0 2 8:6 9
8. Kercseliget Kercseliget 1:1 Nagyesztergár Kercseliget 3:2 Földeák Kercseliget 3:1 Tornyosnémeti  3 2 1 0 7:4 7
9. Radostyán Radostyán 0:0 Szőc Radostyán 2:2 Kékcse Radostyán 1:1 Gic Radostyán 3:0 Dunabogdány Radostyán 0:1 Nemesdéd  6 1 4 1 7:5 7
10. Kékcse Kékcse 3:1 Lendvadedes Kékcse 1:2 Kercseliget Kékcse 2:0 Földeák Kékcse 1:1 Győrvár Kékcse 0:2 Csókakő  5 2 1 2 7:6 7
11. Nemesdéd Nemesdéd 1:0 Győrvár Nemesdéd 0:0 Vaskút Nemesdéd 2:0 Telkibánya Nemesdéd 0:1 Rinyaújlak Nemesdéd 1:3 Gic  5 2 1 2 4:4 7
12. Dunabogdány Dunabogdány 0:1 Vaskút Dunabogdány 1:2 Telkibánya Dunabogdány 1:0 Rinyaújlak Dunabogdány 1:2 Gic Dunabogdány 3:1 Kékcse  6 2 0 4 6:8 6
13. Nemesbük Nemesbük 2:0 Földeák Nemesbük 0:1 Csókakő Nemesbük 0:4 Tornyosnémeti Nemesbük 2:0 Szőc Nemesbük 1:2 Radostyán  5 2 0 3 5:7 6
14. Győrvár Győrvár 1:1 Nemesbük Győrvár 3:0 Nagyesztergár Győrvár 1:2 Kercseliget Győrvár 0:0 Csókakő  4 1 2 1 5:3 5
15. Csókakő Csókakő 0:2 Nemesdéd Csókakő 1:2 Nagyhajmás Csókakő 0:2 Lendvadedes Csókakő 1:1 Kercseliget Csókakő 2:0 Földeák  5 1 1 3 4:7 4
16. Földeák Földeák 0:1 Nagyhajmás Földeák 3:0 Lendvadedes Földeák 1:2 Győrvár Földeák 0:3 Vaskút  4 1 0 3 4:6 3
17. Lendvadedes Lendvadedes 1:1 Kercseliget Lendvadedes 1:1 Győrvár Lendvadedes 1:1 Vaskút Lendvadedes 0:3 Telkibánya  4 0 3 1 3:6 3
18. Nagyesztergár Nagyesztergár 1:2 Lendvadedes Nagyesztergár 1:0 Földeák Nagyesztergár 0:1 Csókakő Nagyesztergár 1:3 Tornyosnémeti Nagyesztergár 1:2 Szőc  5 1 0 4 4:8 3
19. Nagyhajmás Nagyhajmás 0:1 Kercseliget Nagyhajmás 1:1 Győrvár Nagyhajmás 0:1 Vaskút Nagyhajmás 1:1 Telkibánya Nagyhajmás 1:3 Rinyaújlak  5 0 2 3 3:7 2
20. Pölöske Pölöske 0:3 Csókakő Pölöske 0:4 Tornyosnémeti Pölöske 1:2 Szőc Pölöske 0:2 Radostyán Pölöske 0:0 Ercsi   5 0 1 4 1:11 1
comments
 
1 | 2 | 3 | 

rendezek egy 8-as bajnokságot aki részt kiván venni irjon

fikusz | Detail

Turniej"16"drużyn na wymianę, pisać na priv :)

kingbartol | Detail

Green Brigade !!! ;) :D

cSoki hEncSa | Detail

bezony :)

cSoki hEncSa | Detail

igen én vagyok :)

cSoki hEncSa | Detail

Üdv neked is Gic menedzsere!

nyunyez | Detail

Már alig vártam,hogy mikor éred el azokat a pontokat,hogy tudjunk az üzenő falra írni!

nyunyez | Detail

UTE1885,jók a hozzá szólásaid a mérkőzés kommentárnál,sajna ennek a nem jó szabálynak köszönhetően még várni kell arra,hogy írj ide az üzenőfalra,de remélem ebben a Szezonban sokat fejlődsz!És jövőre feljebb jutsz! :)

nyunyez | Detail

Sziasztok! Valaki barátságost vagy kupát? :)

ATi_ChelseaFan | Detail

No végre Mekus, már nagyon itt az ideje a feljutásnak.... Lájbiról nem is beszélve :)

Dzsozé Murinnyo | Detail

gratulálok a feljutáshoz szabeco-cetin,jó esélyetek lesz a 3-osztályba is.én elmenekültem előletek.sok sikert a tőbbiek is.üdv

fikusz | Detail

gratulálok szabeco már tuti a feljutás.2-hely kiadó cetin lajbi mekus hajrá.üdv.....

fikusz | Detail

Viszlát Kollégák, kirúgott a vezetőség (ahogy nálunk szokták, mikor sz*rból kéne várat építeni) :)))) Mekus, most már viríts valamit :)))

dzsozé murinnyó jr. | Detail

mekus kolléga, holnap meccs, csapatot beállítani !!!!!

Dzsozé Murinnyo | Detail

Nyugi mekus, nincs semmilyen oroszlán, csak egy kiscica van - azért a bajuszrángatást kéretik mellőzni, az állatkínzás büntetendő !!!

Dzsozé Murinnyo | Detail

Lebuktam :)))) ((A Klónomat a rendszer egyenlőre némaságra ítéli, úgyhogy ha akarna sem tudna okoskodni ))

Dzsozé Murinnyo | Detail

No mi van gaszabo, jobb volt eggyel lejjebb, visszahúz a szíved :P Azért égő lenne visszaesni....

Dzsozé Murinnyo | Detail

ne aggodj dzsozé 3-osztályba is 1-3 hely lesz a cél üdv.....

fikusz | Detail

szárnyal a richter dzsozé-roszi-kapik egy szintel feljebb gratulálok fiuk sok sikert üdv...

fikusz | Detail

kószi petya.gatulálok remek szerepléshez a richter kupába ődv....

fikusz | Detail

kőszi doki...

fikusz | Detail

kőszi,de azt hiszem tudod mire gondoltam....

fikusz | Detail

ez érdekes mecs lesz a server ellen...

fikusz | Detail

Fikusz bácsi, nehogy most bénázd el, mert elküldelek a szlovák X.osztályba jegyszedőnek :P

Dzsozé Murinnyo | Detail

kőszőnőm kollegák,de monoszló még veszélyes lehet üdv....

fikusz | Detail

mekus ilyent feltételezni csunya dolog,ellenem bezzeg küzdeni fogsz sajnos üdv.....

fikusz | Detail

te is 3-osztályba leszel,akkor fogunk együtt játszani ugyanis ott lefogok én is ragadni üdv....

fikusz | Detail

KI NYERI A B-BAJNOKSÁGOT TE VAGY ÉN?

fikusz | Detail

szabeco látom foglalkozol a b csapattal is.

fikusz | Detail

Bajnok a Máriafürdő:)))) grat

JaksiKing | Detail

gratulálok cetin a sima győzelmedhez üdv....

fikusz | Detail

kurrah ma rugsz egy 5-őst és nem kell izgulnod.....

fikusz | Detail

ne aggodj dzsozé tegnap jőttem haza gyopárosfürdőről,jővő hétfőn irány bükkszék jól telnek napjaim.és neked?

fikusz | Detail

Úgy látom, Fikusz bácsinak kell egy kis izgalom... hiába, unalmasak a nyugdíjas napjai :)

Dzsozé Murinnyo | Detail

látom szófogadó vagy...

fikusz | Detail

mekus huzzál bele...

fikusz | Detail

őszintén nem bánom,de ellened kemény lesz...

fikusz | Detail

gratulálok lajbi....

fikusz | Detail

GRATULÁLOK KURRAH ILYEN JÁTÉKAL NEM FOGSZ KIESNI....

fikusz | Detail

MI TŐRTÉNT TABÁNNAL?

fikusz | Detail

szép volt cetin és lajbi igy most már bárki feljuhat..

fikusz | Detail

No fikusz bá, még mindig érdektelen? (Boccs tabán, ezt jól belemagyaráztam a rendszerbe) Hont menetel tovább, Nyerges zárkózik, ennél érdekesebb már nem is lehetne... mekusnál meg kiszakadt a gólzsák :)))

Dzsozé Murinnyo | Detail

Bocs fikusz bá, ezt részben én b*sztam el.... rangadó előtt kell, hogy bosszantsalak egy kicsit, akkor jön ki az eredmény, ez most elmaradt, nem is jött semmi, csak erőlködtél :( Részben viszont a mentorod, kapik úr a bűnös, nem látom építő jellegű hozzászólásait mostanában.... Nyugi, még tabán kollégát is elérheti a végzet (lehet, hogy már ma lajbi mester személyében), pontegyenlőségnél meg te vagy a jobb... úgyhogy csak tedd a dolgod, nyerd a meccseket sok góllal, van még 12 forduló :)

Dzsozé Murinnyo | Detail

1.perc után tudtam vége.gratulálok cetin.most már érdektelené vált a bajnokság számomra.

fikusz | Detail

NO HELLÓ :D Kökény és Tiszavid is nyert ,nagyon jó - akkor már most semmi számítógép nem segít senkinek :D ,szuper de Dzsozé Murinnyo-hoz hoszú az út .OK szevasztok

MajoZA | Detail

Úgy látom, fikusz bácsinak megesett a szíve Májkrémen, és leadta a pontokat :) Hiába, az az áldott jó szíve... Így viszont Nyergesig bezárólag nyílt a még kiadó feljutó hely sorsa :) Ja, még esetleg Kökény is odaérhet :)))

Dzsozé Murinnyo | Detail

Na most már qrvára kiváncsi vagyok erre a Kökény-Nyerges rangadócskára :) Az a gáz, Szabeco, hogy előbb vagy utóbb mekusnak is ad a gép egy győzelmet erősebb ellen, nehogy pont most legyen, mert akkor maradsz te is 4b2-es :)

Dzsozé Murinnyo | Detail

Székkutas-Nyerges: 0:0 No, kinek jó ez az eredmény? Hát a nyugdíjas fikusz úrnak... most gondolom somolyog a bajsza alatt :))))

Dzsozé Murinnyo | Detail

Mekus, azt hiszem, ezt most egy böcsületes eredmény a bivalyerőssé vált tabán kolléga ellen :)

Dzsozé Murinnyo | Detail

mekus rajtad a, világ(fikusz)szeme.győznöd kell.

fikusz | Detail