By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

IV.B2 Magyarország

  P W D L S PTS
1. Kercseliget Nagyhajmás 0:1 Kercseliget Lendvadedes 1:1 Kercseliget Kékcse 1:2 Kercseliget Győrvár 1:2 Kercseliget Csókakő 1:1 Kercseliget  7 5 2 0 10:4 17
2. Csókakő Pölöske 0:3 Csókakő Nemesbük 0:1 Csókakő Nagyesztergár 0:1 Csókakő Győrvár 0:0 Csókakő Kékcse 0:2 Csókakő  5 4 1 0 7:0 13
3. Vaskút Dunabogdány 0:1 Vaskút Nemesdéd 0:0 Vaskút Nagyhajmás 0:1 Vaskút Lendvadedes 1:1 Vaskút Földeák 0:3 Vaskút  5 3 2 0 6:1 11
4. Nagyhajmás Földeák 0:1 Nagyhajmás Csókakő 1:2 Nagyhajmás Tornyosnémeti 3:0 Nagyhajmás Szőc 0:1 Nagyhajmás Radostyán 1:1 Nagyhajmás  5 3 1 1 5:5 10
5. Tornyosnémeti Ercsi  3:2 Tornyosnémeti Pölöske 0:4 Tornyosnémeti Nemesbük 0:4 Tornyosnémeti Nagyesztergár 1:3 Tornyosnémeti Kercseliget 3:1 Tornyosnémeti  5 3 0 2 14:7 9
6. Lendvadedes Nagyesztergár 1:2 Lendvadedes Kékcse 3:1 Lendvadedes Földeák 3:0 Lendvadedes Csókakő 0:2 Lendvadedes Tornyosnémeti 4:0 Lendvadedes  6 3 0 3 6:11 9
7. Szőc Radostyán 0:0 Szőc Ercsi  2:2 Szőc Pölöske 1:2 Szőc Nemesbük 2:0 Szőc Nagyesztergár 1:2 Szőc  5 2 2 1 6:6 8
8. Nemesdéd Csókakő 0:2 Nemesdéd Tornyosnémeti 1:0 Nemesdéd Szőc 1:0 Nemesdéd Radostyán 0:1 Nemesdéd Ercsi  1:1 Nemesdéd  5 2 1 2 4:3 7
9. Telkibánya Gic 2:1 Telkibánya Dunabogdány 1:2 Telkibánya Nemesdéd 2:0 Telkibánya Nagyhajmás 1:1 Telkibánya Lendvadedes 0:3 Telkibánya  5 2 1 2 7:6 7
10. Ercsi Telkibánya 3:1 Ercsi  Rinyaújlak 0:1 Ercsi  Gic 1:2 Ercsi  Pölöske 0:0 Ercsi   4 2 1 1 4:4 7
11. Gic Szőc 3:0 Gic Radostyán 1:1 Gic Dunabogdány 1:2 Gic Nemesdéd 1:3 Gic  4 2 1 1 6:6 7
12. Rinyaújlak Gic 2:0 Rinyaújlak Dunabogdány 1:0 Rinyaújlak Nemesdéd 0:1 Rinyaújlak Nagyhajmás 1:3 Rinyaújlak  4 2 0 2 4:4 6
13. Radostyán Rinyaújlak 2:1 Radostyán Ercsi  4:0 Radostyán Pölöske 0:2 Radostyán Nemesbük 1:2 Radostyán  4 2 0 2 5:7 6
14. Pölöske Vaskút 1:0 Pölöske Telkibánya 0:1 Pölöske Rinyaújlak 2:0 Pölöske Gic 3:0 Pölöske Dunabogdány 0:2 Pölöske  5 2 0 3 3:6 6
15. Győrvár Nemesdéd 1:0 Győrvár Nagyhajmás 1:1 Győrvár Lendvadedes 1:1 Győrvár Földeák 1:2 Győrvár Kékcse 1:1 Győrvár  6 1 3 2 5:8 6
16. Nagyesztergár Kercseliget 1:1 Nagyesztergár Győrvár 3:0 Nagyesztergár Vaskút 1:2 Nagyesztergár Telkibánya 2:1 Nagyesztergár Rinyaújlak 2:0 Nagyesztergár  5 1 1 3 4:9 4
17. Kékcse Rinyaújlak 3:2 Kékcse Radostyán 2:2 Kékcse Gic 1:1 Kékcse Ercsi  2:1 Kékcse Dunabogdány 3:1 Kékcse  5 0 2 3 7:11 2
18. Nemesbük Győrvár 1:1 Nemesbük Vaskút 1:0 Nemesbük Telkibánya 3:1 Nemesbük Rinyaújlak 2:1 Nemesbük Gic 1:1 Nemesbük  5 0 2 3 4:8 2
19. Dunabogdány Tornyosnémeti 2:1 Dunabogdány Szőc 2:1 Dunabogdány Radostyán 3:0 Dunabogdány Ercsi  1:1 Dunabogdány  4 0 1 3 3:8 1
20. Földeák Nemesbük 2:0 Földeák Nagyesztergár 1:0 Földeák Kercseliget 3:2 Földeák Kékcse 2:0 Földeák Csókakő 2:0 Földeák  6 0 0 6 2:11 0
comments
 
1 | 2 | 3 | 

rendezek egy 8-as bajnokságot aki részt kiván venni irjon

fikusz | Detail

Turniej"16"drużyn na wymianę, pisać na priv :)

kingbartol | Detail

Green Brigade !!! ;) :D

cSoki hEncSa | Detail

bezony :)

cSoki hEncSa | Detail

igen én vagyok :)

cSoki hEncSa | Detail

Üdv neked is Gic menedzsere!

nyunyez | Detail

Már alig vártam,hogy mikor éred el azokat a pontokat,hogy tudjunk az üzenő falra írni!

nyunyez | Detail

UTE1885,jók a hozzá szólásaid a mérkőzés kommentárnál,sajna ennek a nem jó szabálynak köszönhetően még várni kell arra,hogy írj ide az üzenőfalra,de remélem ebben a Szezonban sokat fejlődsz!És jövőre feljebb jutsz! :)

nyunyez | Detail

Sziasztok! Valaki barátságost vagy kupát? :)

ATi_ChelseaFan | Detail

No végre Mekus, már nagyon itt az ideje a feljutásnak.... Lájbiról nem is beszélve :)

Dzsozé Murinnyo | Detail

gratulálok a feljutáshoz szabeco-cetin,jó esélyetek lesz a 3-osztályba is.én elmenekültem előletek.sok sikert a tőbbiek is.üdv

fikusz | Detail

gratulálok szabeco már tuti a feljutás.2-hely kiadó cetin lajbi mekus hajrá.üdv.....

fikusz | Detail

Viszlát Kollégák, kirúgott a vezetőség (ahogy nálunk szokták, mikor sz*rból kéne várat építeni) :)))) Mekus, most már viríts valamit :)))

dzsozé murinnyó jr. | Detail

mekus kolléga, holnap meccs, csapatot beállítani !!!!!

Dzsozé Murinnyo | Detail

Nyugi mekus, nincs semmilyen oroszlán, csak egy kiscica van - azért a bajuszrángatást kéretik mellőzni, az állatkínzás büntetendő !!!

Dzsozé Murinnyo | Detail

Lebuktam :)))) ((A Klónomat a rendszer egyenlőre némaságra ítéli, úgyhogy ha akarna sem tudna okoskodni ))

Dzsozé Murinnyo | Detail

No mi van gaszabo, jobb volt eggyel lejjebb, visszahúz a szíved :P Azért égő lenne visszaesni....

Dzsozé Murinnyo | Detail

ne aggodj dzsozé 3-osztályba is 1-3 hely lesz a cél üdv.....

fikusz | Detail

szárnyal a richter dzsozé-roszi-kapik egy szintel feljebb gratulálok fiuk sok sikert üdv...

fikusz | Detail

kószi petya.gatulálok remek szerepléshez a richter kupába ődv....

fikusz | Detail

kőszi doki...

fikusz | Detail

kőszi,de azt hiszem tudod mire gondoltam....

fikusz | Detail

ez érdekes mecs lesz a server ellen...

fikusz | Detail

Fikusz bácsi, nehogy most bénázd el, mert elküldelek a szlovák X.osztályba jegyszedőnek :P

Dzsozé Murinnyo | Detail

kőszőnőm kollegák,de monoszló még veszélyes lehet üdv....

fikusz | Detail

mekus ilyent feltételezni csunya dolog,ellenem bezzeg küzdeni fogsz sajnos üdv.....

fikusz | Detail

te is 3-osztályba leszel,akkor fogunk együtt játszani ugyanis ott lefogok én is ragadni üdv....

fikusz | Detail

KI NYERI A B-BAJNOKSÁGOT TE VAGY ÉN?

fikusz | Detail

szabeco látom foglalkozol a b csapattal is.

fikusz | Detail

Bajnok a Máriafürdő:)))) grat

JaksiKing | Detail

gratulálok cetin a sima győzelmedhez üdv....

fikusz | Detail

kurrah ma rugsz egy 5-őst és nem kell izgulnod.....

fikusz | Detail

ne aggodj dzsozé tegnap jőttem haza gyopárosfürdőről,jővő hétfőn irány bükkszék jól telnek napjaim.és neked?

fikusz | Detail

Úgy látom, Fikusz bácsinak kell egy kis izgalom... hiába, unalmasak a nyugdíjas napjai :)

Dzsozé Murinnyo | Detail

látom szófogadó vagy...

fikusz | Detail

mekus huzzál bele...

fikusz | Detail

őszintén nem bánom,de ellened kemény lesz...

fikusz | Detail

gratulálok lajbi....

fikusz | Detail

GRATULÁLOK KURRAH ILYEN JÁTÉKAL NEM FOGSZ KIESNI....

fikusz | Detail

MI TŐRTÉNT TABÁNNAL?

fikusz | Detail

szép volt cetin és lajbi igy most már bárki feljuhat..

fikusz | Detail

No fikusz bá, még mindig érdektelen? (Boccs tabán, ezt jól belemagyaráztam a rendszerbe) Hont menetel tovább, Nyerges zárkózik, ennél érdekesebb már nem is lehetne... mekusnál meg kiszakadt a gólzsák :)))

Dzsozé Murinnyo | Detail

Bocs fikusz bá, ezt részben én b*sztam el.... rangadó előtt kell, hogy bosszantsalak egy kicsit, akkor jön ki az eredmény, ez most elmaradt, nem is jött semmi, csak erőlködtél :( Részben viszont a mentorod, kapik úr a bűnös, nem látom építő jellegű hozzászólásait mostanában.... Nyugi, még tabán kollégát is elérheti a végzet (lehet, hogy már ma lajbi mester személyében), pontegyenlőségnél meg te vagy a jobb... úgyhogy csak tedd a dolgod, nyerd a meccseket sok góllal, van még 12 forduló :)

Dzsozé Murinnyo | Detail

1.perc után tudtam vége.gratulálok cetin.most már érdektelené vált a bajnokság számomra.

fikusz | Detail

NO HELLÓ :D Kökény és Tiszavid is nyert ,nagyon jó - akkor már most semmi számítógép nem segít senkinek :D ,szuper de Dzsozé Murinnyo-hoz hoszú az út .OK szevasztok

MajoZA | Detail

Úgy látom, fikusz bácsinak megesett a szíve Májkrémen, és leadta a pontokat :) Hiába, az az áldott jó szíve... Így viszont Nyergesig bezárólag nyílt a még kiadó feljutó hely sorsa :) Ja, még esetleg Kökény is odaérhet :)))

Dzsozé Murinnyo | Detail

Na most már qrvára kiváncsi vagyok erre a Kökény-Nyerges rangadócskára :) Az a gáz, Szabeco, hogy előbb vagy utóbb mekusnak is ad a gép egy győzelmet erősebb ellen, nehogy pont most legyen, mert akkor maradsz te is 4b2-es :)

Dzsozé Murinnyo | Detail

Székkutas-Nyerges: 0:0 No, kinek jó ez az eredmény? Hát a nyugdíjas fikusz úrnak... most gondolom somolyog a bajsza alatt :))))

Dzsozé Murinnyo | Detail

Mekus, azt hiszem, ezt most egy böcsületes eredmény a bivalyerőssé vált tabán kolléga ellen :)

Dzsozé Murinnyo | Detail

mekus rajtad a, világ(fikusz)szeme.győznöd kell.

fikusz | Detail