By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)
5/1/2026 2/1/2026 11/1/2025 8/1/2025

IV.B2 Magyarország

  P W D L S PTS
1. Somogyviszló chl cup Signori75 38 23 8 7 54:30 77
2. Bodroghalom chl cup viitass 38 22 10 6 68:34 76
3. Kercseliget chl cup atmani 38 21 7 10 51:35 70
4. Csókakő chl cup hsin 38 19 8 11 51:35 65
5. Tornyosnémeti chl cup David_53767 38 18 10 10 70:43 64
6. Nagyhajmás chl cup လေလွင့်မိုးတိမ် 38 16 14 8 54:35 62
7. Telkibánya willian_mendes79@hotmail.com 38 15 12 11 51:51 57
8. Nemesdéd Mohamed medo 38 14 13 11 40:38 55
9. Dunabogdány Leroy14 38 14 12 12 40:38 54
10. Radostyán dilo5005 38 15 8 15 44:43 53
11. Rinyaújlak Pokerking500 38 14 11 13 40:43 53
12. Nagyesztergár Renato_dompas@ymail.com 38 14 10 14 42:38 52
13. Nemesbük MATALI@gmail.com 38 14 7 17 37:45 49
14. Gic wail 38 13 9 16 43:48 48
15. Győrvár botond75 38 11 15 12 42:45 48
16. Földeák Xalis 38 12 7 19 32:47 43
17. Tibolddaróc malikgshwgiivs 38 8 15 15 26:39 39
18. IQ Light™ Bence33 38 6 9 23 22:55 27
19. Csenger Luqman 38 6 7 25 37:67 25
20. Sormás Dávid_34788 38 6 6 26 28:63 24
comments
 
1 | 2 | 3 | 

rendezek egy 8-as bajnokságot aki részt kiván venni irjon

fikusz | Detail

Turniej"16"drużyn na wymianę, pisać na priv :)

kingbartol | Detail

Green Brigade !!! ;) :D

cSoki hEncSa | Detail

bezony :)

cSoki hEncSa | Detail

igen én vagyok :)

cSoki hEncSa | Detail

Üdv neked is Gic menedzsere!

nyunyez | Detail

Már alig vártam,hogy mikor éred el azokat a pontokat,hogy tudjunk az üzenő falra írni!

nyunyez | Detail

UTE1885,jók a hozzá szólásaid a mérkőzés kommentárnál,sajna ennek a nem jó szabálynak köszönhetően még várni kell arra,hogy írj ide az üzenőfalra,de remélem ebben a Szezonban sokat fejlődsz!És jövőre feljebb jutsz! :)

nyunyez | Detail

Sziasztok! Valaki barátságost vagy kupát? :)

ATi_ChelseaFan | Detail

No végre Mekus, már nagyon itt az ideje a feljutásnak.... Lájbiról nem is beszélve :)

Dzsozé Murinnyo | Detail

gratulálok a feljutáshoz szabeco-cetin,jó esélyetek lesz a 3-osztályba is.én elmenekültem előletek.sok sikert a tőbbiek is.üdv

fikusz | Detail

gratulálok szabeco már tuti a feljutás.2-hely kiadó cetin lajbi mekus hajrá.üdv.....

fikusz | Detail

Viszlát Kollégák, kirúgott a vezetőség (ahogy nálunk szokták, mikor sz*rból kéne várat építeni) :)))) Mekus, most már viríts valamit :)))

dzsozé murinnyó jr. | Detail

mekus kolléga, holnap meccs, csapatot beállítani !!!!!

Dzsozé Murinnyo | Detail

Nyugi mekus, nincs semmilyen oroszlán, csak egy kiscica van - azért a bajuszrángatást kéretik mellőzni, az állatkínzás büntetendő !!!

Dzsozé Murinnyo | Detail

Lebuktam :)))) ((A Klónomat a rendszer egyenlőre némaságra ítéli, úgyhogy ha akarna sem tudna okoskodni ))

Dzsozé Murinnyo | Detail

No mi van gaszabo, jobb volt eggyel lejjebb, visszahúz a szíved :P Azért égő lenne visszaesni....

Dzsozé Murinnyo | Detail

ne aggodj dzsozé 3-osztályba is 1-3 hely lesz a cél üdv.....

fikusz | Detail

szárnyal a richter dzsozé-roszi-kapik egy szintel feljebb gratulálok fiuk sok sikert üdv...

fikusz | Detail

kószi petya.gatulálok remek szerepléshez a richter kupába ődv....

fikusz | Detail

kőszi doki...

fikusz | Detail

kőszi,de azt hiszem tudod mire gondoltam....

fikusz | Detail

ez érdekes mecs lesz a server ellen...

fikusz | Detail

Fikusz bácsi, nehogy most bénázd el, mert elküldelek a szlovák X.osztályba jegyszedőnek :P

Dzsozé Murinnyo | Detail

kőszőnőm kollegák,de monoszló még veszélyes lehet üdv....

fikusz | Detail

mekus ilyent feltételezni csunya dolog,ellenem bezzeg küzdeni fogsz sajnos üdv.....

fikusz | Detail

te is 3-osztályba leszel,akkor fogunk együtt játszani ugyanis ott lefogok én is ragadni üdv....

fikusz | Detail

KI NYERI A B-BAJNOKSÁGOT TE VAGY ÉN?

fikusz | Detail

szabeco látom foglalkozol a b csapattal is.

fikusz | Detail

Bajnok a Máriafürdő:)))) grat

JaksiKing | Detail

gratulálok cetin a sima győzelmedhez üdv....

fikusz | Detail

kurrah ma rugsz egy 5-őst és nem kell izgulnod.....

fikusz | Detail

ne aggodj dzsozé tegnap jőttem haza gyopárosfürdőről,jővő hétfőn irány bükkszék jól telnek napjaim.és neked?

fikusz | Detail

Úgy látom, Fikusz bácsinak kell egy kis izgalom... hiába, unalmasak a nyugdíjas napjai :)

Dzsozé Murinnyo | Detail

látom szófogadó vagy...

fikusz | Detail

mekus huzzál bele...

fikusz | Detail

őszintén nem bánom,de ellened kemény lesz...

fikusz | Detail

gratulálok lajbi....

fikusz | Detail

GRATULÁLOK KURRAH ILYEN JÁTÉKAL NEM FOGSZ KIESNI....

fikusz | Detail

MI TŐRTÉNT TABÁNNAL?

fikusz | Detail

szép volt cetin és lajbi igy most már bárki feljuhat..

fikusz | Detail

No fikusz bá, még mindig érdektelen? (Boccs tabán, ezt jól belemagyaráztam a rendszerbe) Hont menetel tovább, Nyerges zárkózik, ennél érdekesebb már nem is lehetne... mekusnál meg kiszakadt a gólzsák :)))

Dzsozé Murinnyo | Detail

Bocs fikusz bá, ezt részben én b*sztam el.... rangadó előtt kell, hogy bosszantsalak egy kicsit, akkor jön ki az eredmény, ez most elmaradt, nem is jött semmi, csak erőlködtél :( Részben viszont a mentorod, kapik úr a bűnös, nem látom építő jellegű hozzászólásait mostanában.... Nyugi, még tabán kollégát is elérheti a végzet (lehet, hogy már ma lajbi mester személyében), pontegyenlőségnél meg te vagy a jobb... úgyhogy csak tedd a dolgod, nyerd a meccseket sok góllal, van még 12 forduló :)

Dzsozé Murinnyo | Detail

1.perc után tudtam vége.gratulálok cetin.most már érdektelené vált a bajnokság számomra.

fikusz | Detail

NO HELLÓ :D Kökény és Tiszavid is nyert ,nagyon jó - akkor már most semmi számítógép nem segít senkinek :D ,szuper de Dzsozé Murinnyo-hoz hoszú az út .OK szevasztok

MajoZA | Detail

Úgy látom, fikusz bácsinak megesett a szíve Májkrémen, és leadta a pontokat :) Hiába, az az áldott jó szíve... Így viszont Nyergesig bezárólag nyílt a még kiadó feljutó hely sorsa :) Ja, még esetleg Kökény is odaérhet :)))

Dzsozé Murinnyo | Detail

Na most már qrvára kiváncsi vagyok erre a Kökény-Nyerges rangadócskára :) Az a gáz, Szabeco, hogy előbb vagy utóbb mekusnak is ad a gép egy győzelmet erősebb ellen, nehogy pont most legyen, mert akkor maradsz te is 4b2-es :)

Dzsozé Murinnyo | Detail

Székkutas-Nyerges: 0:0 No, kinek jó ez az eredmény? Hát a nyugdíjas fikusz úrnak... most gondolom somolyog a bajsza alatt :))))

Dzsozé Murinnyo | Detail

Mekus, azt hiszem, ezt most egy böcsületes eredmény a bivalyerőssé vált tabán kolléga ellen :)

Dzsozé Murinnyo | Detail

mekus rajtad a, világ(fikusz)szeme.győznöd kell.

fikusz | Detail