By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

IV.B2 Magyarország

  P W D L S PTS
1. Tornyosnémeti chl cup Ercsi  3:2 Tornyosnémeti Tornyosnémeti 2:1 Dunabogdány Pölöske 0:4 Tornyosnémeti Tornyosnémeti 1:0 Nemesdéd Nemesbük 0:4 Tornyosnémeti  10 8 0 2 25:8 24
2. Kercseliget chl cup Nagyhajmás 0:1 Kercseliget Kercseliget 1:1 Nagyesztergár Lendvadedes 1:1 Kercseliget Kékcse 1:2 Kercseliget Kercseliget 3:2 Földeák  10 7 3 0 17:8 24
3. Rinyaújlak chl cup Rinyaújlak 3:2 Kékcse Rinyaújlak 2:1 Radostyán Gic 2:0 Rinyaújlak Rinyaújlak 0:1 Ercsi  Dunabogdány 1:0 Rinyaújlak  10 7 0 3 15:9 21
4. Vaskút chl cup Dunabogdány 0:1 Vaskút Vaskút 1:0 Pölöske Nemesdéd 0:0 Vaskút Vaskút 1:0 Nemesbük Nagyhajmás 0:1 Vaskút  10 6 2 2 12:4 20
5. Ercsi  chl cup Ercsi  3:2 Tornyosnémeti Telkibánya 3:1 Ercsi  Ercsi  2:2 Szőc Rinyaújlak 0:1 Ercsi  Ercsi  4:0 Radostyán  10 5 4 1 17:11 19
6. Gic chl cup Gic 2:1 Telkibánya Szőc 3:0 Gic Gic 2:0 Rinyaújlak Radostyán 1:1 Gic Gic 1:1 Kékcse  10 5 3 2 16:11 18
7. Szőc Radostyán 0:0 Szőc Szőc 3:0 Gic Ercsi  2:2 Szőc Szőc 2:1 Dunabogdány Pölöske 1:2 Szőc  10 5 2 3 12:9 17
8. Csókakő Pölöske 0:3 Csókakő Csókakő 0:2 Nemesdéd Nemesbük 0:1 Csókakő Csókakő 1:2 Nagyhajmás Nagyesztergár 0:1 Csókakő  10 5 2 3 11:7 17
9. Telkibánya Gic 2:1 Telkibánya Telkibánya 3:1 Ercsi  Dunabogdány 1:2 Telkibánya Telkibánya 0:1 Pölöske Nemesdéd 2:0 Telkibánya  10 5 1 4 15:12 16
10. Nemesdéd Nemesdéd 1:0 Győrvár Csókakő 0:2 Nemesdéd Nemesdéd 0:0 Vaskút Tornyosnémeti 1:0 Nemesdéd Nemesdéd 2:0 Telkibánya  10 4 2 4 8:7 14
11. Radostyán Radostyán 0:0 Szőc Rinyaújlak 2:1 Radostyán Radostyán 2:2 Kékcse Radostyán 1:1 Gic Ercsi  4:0 Radostyán  10 3 4 3 12:12 13
12. Lendvadedes Nagyesztergár 1:2 Lendvadedes Kékcse 3:1 Lendvadedes Lendvadedes 1:1 Kercseliget Földeák 3:0 Lendvadedes Lendvadedes 1:1 Győrvár  10 3 3 4 9:17 12
13. Nagyhajmás Nagyhajmás 0:1 Kercseliget Földeák 0:1 Nagyhajmás Nagyhajmás 1:1 Győrvár Csókakő 1:2 Nagyhajmás Nagyhajmás 0:1 Vaskút  10 3 3 4 8:12 12
14. Győrvár Nemesdéd 1:0 Győrvár Győrvár 1:1 Nemesbük Nagyhajmás 1:1 Győrvár Győrvár 3:0 Nagyesztergár Lendvadedes 1:1 Győrvár  10 2 5 3 10:11 11
15. Kékcse Rinyaújlak 3:2 Kékcse Kékcse 3:1 Lendvadedes Radostyán 2:2 Kékcse Kékcse 1:2 Kercseliget Gic 1:1 Kékcse  10 2 3 5 14:17 9
16. Nemesbük Nemesbük 2:0 Földeák Győrvár 1:1 Nemesbük Nemesbük 0:1 Csókakő Vaskút 1:0 Nemesbük Nemesbük 0:4 Tornyosnémeti  10 2 2 6 9:15 8
17. Dunabogdány Dunabogdány 0:1 Vaskút Tornyosnémeti 2:1 Dunabogdány Dunabogdány 1:2 Telkibánya Szőc 2:1 Dunabogdány Dunabogdány 1:0 Rinyaújlak  10 2 1 7 9:16 7
18. Nagyesztergár Nagyesztergár 1:2 Lendvadedes Kercseliget 1:1 Nagyesztergár Nagyesztergár 1:0 Földeák Győrvár 3:0 Nagyesztergár Nagyesztergár 0:1 Csókakő  10 2 1 7 8:17 7
19. Pölöske Pölöske 0:3 Csókakő Vaskút 1:0 Pölöske Pölöske 0:4 Tornyosnémeti Telkibánya 0:1 Pölöske Pölöske 1:2 Szőc  10 2 1 7 4:17 7
20. Földeák Nemesbük 2:0 Földeák Földeák 0:1 Nagyhajmás Nagyesztergár 1:0 Földeák Földeák 3:0 Lendvadedes Kercseliget 3:2 Földeák  10 1 0 9 6:17 3
Played matches: : 100 / 380
 
comments
 
1 | 2 | 3 | 

szoktam én viccelni...

fikusz | Detail

Fikusz bácsi, egyre inkább úgy tűnik, hogy komolyan gondolod ezt a feljutástémát :)))

Dzsozé Murinnyo | Detail

bocs 14-orakor,reggel is játszom azért kevertem..

fikusz | Detail

mekus sima mecsed volt gratulálok,reggel 9-kor minden lehetséges,de győzni akarok...

fikusz | Detail

holnap mekus a kupába szerintem nyerni fogsz..

fikusz | Detail

ne vedd a szivedre,ha cukolsz mindig nyerek.....

fikusz | Detail

Ne kötözködj má, fikusz bácsi... most mit kellett volna írnom? Az igazat? Hogy "igen mekus, fikusz bácsinak erősebb csapata van és jól is használja, sajnos a többgólos győzelme a papírforma" ? Muszáj őt valahogy motiválni, teljesen maga alatt van szegény (pedig valamelyik kupában elvert, láttam, úgyhogy valami kezd alakulni nála :) Hajrá Kökkény, hajrá mekus!!!!

Dzsozé Murinnyo | Detail

te már cak tudod mágus.....

fikusz | Detail

Ezt a meccset felejtsd el mekus, fikusz bácsinak szokás szerint óriás nagy mákja volt, erősen eltúlzott, sőt irreális ez az eredmény... minimum döntetlent érdemeltél volna ...

Dzsozé Murinnyo | Detail

No mekus, a következő fordulóban megcíbálhatod a nyugdíjas oroszlán bajuszát :)))

Dzsozé Murinnyo | Detail

lajbi, újabb rangadóbukta.. pedig papíron kicsivel erősebb vagy Monoszlónál.. nagyon úgy néz ki, hogy ez a szezon már elúszott....

Dzsozé Murinnyo | Detail

Tiszavid ellen ez azért túlzás, fikusz bá ! Látom, egyenlőre bírod a nyomást :)

Dzsozé Murinnyo | Detail

Oké mekus, de hát erre nincs jobb szó... hogy egy nyomorult rangadót nem enged neked megnyerni ez a p*cs gép..:S Különben igazad van, a gyengusz játékosokból álló csapatnál nincs rossz eredmény: ha kikapsz, az a papírforma, ha nem, az meg bravúr... :)

Dzsozé Murinnyo | Detail

mekus - ezennel odaítélem neked a "Legszerencsétlenebb Menedzser" címet... javaslom, hogy amit eddig játszottál, annak a totális ellenkezőjét kezd el nyomni, rosszabb már nem lehet (akár a kapus csatárként való inzultátlása is szóba jöhet...)

Dzsozé Murinnyo | Detail

jó érzés ha valaki agodik értem....

fikusz | Detail

Látod mekus, mondtam hogy a thai lányok veszélyesek :))

Dzsozé Murinnyo | Detail

Fikusz bácsi megpróbálhatod, csak nehogy túl nagy falat legyen ... féltem az egészségedet :PPP

Dzsozé Murinnyo | Detail

cetin nem kell pénz,miért nem jelenkezel a kupámba?

fikusz | Detail

kőszi megnyugtattál,de azért megprobálhatom?

fikusz | Detail

fikusz bácsi, szerintem te jól elvagy itt... meg hát esélyed sincs a feljutásra, májkrém utolérhetetlen, mekus már gyújtja a rakétákat, szabeco is készül valamire, mert nagyon csöndben van, tabán nagyon ragaszkodik a 2.helyhez,lajbi lopakodó üzemmódban van, úgyhogy örülj, ha a hatban leszel a végén :P + még erősödnöd is kellene, a 3.osztályban ezzel a csapattal nem lenne esélyed a bentmaradásra :)))))

Dzsozé Murinnyo | Detail

dzsozé szerinted nekem mi a tervem,nem a feljutás...

fikusz | Detail

Következő fordulóban Tiszavid-Kökény rangadó - mekus, a rangadókat most már hozni kell, ha fel akarsz jutni :D Csak a thai lánycsapatokkal vigyázz, előfordulhat, hogy a csapat fele lánynak öltözött fiúcska :)))

Dzsozé Murinnyo | Detail

MajoZA kolléga kitartása eddig tartott :S Azért be kell látnunk, hogy ügyesen keverte a lapokat ... de hosszú távon kevés lett volna :P

Dzsozé Murinnyo | Detail

Hát mekus, lajbi és MajoZA kollégák jól megcsavargatták egymás gyíkját, de egyiké sem akart leszakadni :D

Dzsozé Murinnyo | Detail

ma 4-5-1 a 4-5-1 ellen,beton ,nembaj csütörtökön nyugi mecs lesz :)

MajoZA | Detail

Gyerünk Lajbi, hozd a papírformát, egy okos győzelmet :)

Dzsozé Murinnyo | Detail

:D :D :D

MajoZA | Detail

EDDA : Gyözni fogunk !!! - de ma

MajoZA | Detail

No, MajoZA kolléga, úgy látom, senki nem jelentkezett, hogy: "igen, én Orbán fia vagyok/leszek/szeretnék lenni"..... remélem, a sörözés megvolt :)

Dzsozé Murinnyo | Detail

Szabeco gondolkogyjál,én megyek sörözni :D :D :D a szervervell , megkel beszélnem a taktikát a Tiszavid - DVSC Teva A mecsre ha-ha-ha

MajoZA | Detail

szerintem igazad van irány az 1 osztály,ilyen játokosokal meg tudással,drukolok neked üdv.......

fikusz | Detail

Nagyon jól olvasni originál magyar gyerekek,Orbán fiai,- ha kikaptok akorr a szlovák szerv segít nekem :D,érdekes hogy a szlovák faskovoco12 nem segít,meg a cseheknek sek.Tobb ezer magzar játszik itt,mind énis - felvidéken szuletem LOSONCON - de azért hogy szlovák zászlóm vann,éss nem tudok jól íini ,és beszélni ako a számitógép segít . szuper ,akorr már orulok - hogy pár szenonn után az 1.ligába leszek :D, Írjatok amit akartok ,én csak nevetek :D

MajoZA | Detail

igy még lehet mycreamen is megvered,és el is hiszed .hogy jobb vagy ha ha ha,tele van a fa.... veletek...

fikusz | Detail

servere gondoltam...

fikusz | Detail

27/05/2011 13:26:25 mekus64 - olvasd ell még egyszer :)

MajoZA | Detail

ez nem szerencse majoza...

fikusz | Detail

DVSC Teva A MINDENT BELE !!!!!!!!!!!!!

MajoZA | Detail

mekus64 - szerencse kell

MajoZA | Detail

mekus, Szabeco - a következő fordulóban most már tessék elfogadható eredményt (győzelem, elég egy gólos is) felmutatni! Egyre inkább úgy tűnik, hogy a nyúl viszi a puskát, tessék helyre rakni a dolgokat, irgum és burgum! ;-/

Dzsozé Murinnyo | Detail

tabán kolléga, mi ez a 0:4 ?????

Dzsozé Murinnyo | Detail

kővetkező mérkőzésen mekus,ha server nem játszik bele simán nyerned kell.hajrá kökény..

fikusz | Detail

monoszlot verd el.drukolok..

fikusz | Detail

én is gratulálok,jó mecs volt üdv

fikusz | Detail

Nyugi lajbi kolléga, csak fussunk össze valahol, és megkapod azt a (gól)zsákot... :)

Dzsozé Murinnyo | Detail

mekus, mi történt veled? Minden fronton agresszívan nyomod a pszichológiai hadviselést... én ha még itt lennék, megfontolnám a csapat elhagyását, komolyan mondom... ilyen feszített légkörben szakmai munkát végezni szinte lehetetlen... :)))))

Dzsozé Murinnyo | Detail

Mycreamer kolégának szerencséje volt hogy a DVSC -vel az elsó korbe játszot :))))

MajoZA | Detail

Májkrémör kollégának különben igaza van: tabán úr az elmúlt szezonban módszeresen elverte az éllovasokat, az utolsó bajnoki vereségem tőle származik :) Ennyiszer nem lehet mákja, valamit tud, és kész... Úgyhogy szedd össze magad fikusz bá, mert a következő ivászaton csak vizet fogsz kapni, esetleg tejet :)))))

Dzsozé Murinnyo | Detail

INKÁBB HAGYJUK...

fikusz | Detail

Na mi van fikusz bá, nem akarsz feljutni?

Dzsozé Murinnyo | Detail

tabán nincs gond sok sikert űdv...

fikusz | Detail