By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

IV.B2 Magyarország

  P W D L S PTS
1. Tornyosnémeti chl cup Ercsi  3:2 Tornyosnémeti Tornyosnémeti 2:1 Dunabogdány Pölöske 0:4 Tornyosnémeti Tornyosnémeti 1:0 Nemesdéd Nemesbük 0:4 Tornyosnémeti  10 8 0 2 25:8 24
2. Kercseliget chl cup Nagyhajmás 0:1 Kercseliget Kercseliget 1:1 Nagyesztergár Lendvadedes 1:1 Kercseliget Kékcse 1:2 Kercseliget Kercseliget 3:2 Földeák  10 7 3 0 17:8 24
3. Rinyaújlak chl cup Rinyaújlak 3:2 Kékcse Rinyaújlak 2:1 Radostyán Gic 2:0 Rinyaújlak Rinyaújlak 0:1 Ercsi  Dunabogdány 1:0 Rinyaújlak  10 7 0 3 15:9 21
4. Vaskút chl cup Dunabogdány 0:1 Vaskút Vaskút 1:0 Pölöske Nemesdéd 0:0 Vaskút Vaskút 1:0 Nemesbük Nagyhajmás 0:1 Vaskút  10 6 2 2 12:4 20
5. Ercsi  chl cup Ercsi  3:2 Tornyosnémeti Telkibánya 3:1 Ercsi  Ercsi  2:2 Szőc Rinyaújlak 0:1 Ercsi  Ercsi  4:0 Radostyán  10 5 4 1 17:11 19
6. Gic chl cup Gic 2:1 Telkibánya Szőc 3:0 Gic Gic 2:0 Rinyaújlak Radostyán 1:1 Gic Gic 1:1 Kékcse  10 5 3 2 16:11 18
7. Szőc Radostyán 0:0 Szőc Szőc 3:0 Gic Ercsi  2:2 Szőc Szőc 2:1 Dunabogdány Pölöske 1:2 Szőc  10 5 2 3 12:9 17
8. Csókakő Pölöske 0:3 Csókakő Csókakő 0:2 Nemesdéd Nemesbük 0:1 Csókakő Csókakő 1:2 Nagyhajmás Nagyesztergár 0:1 Csókakő  10 5 2 3 11:7 17
9. Telkibánya Gic 2:1 Telkibánya Telkibánya 3:1 Ercsi  Dunabogdány 1:2 Telkibánya Telkibánya 0:1 Pölöske Nemesdéd 2:0 Telkibánya  10 5 1 4 15:12 16
10. Nemesdéd Nemesdéd 1:0 Győrvár Csókakő 0:2 Nemesdéd Nemesdéd 0:0 Vaskút Tornyosnémeti 1:0 Nemesdéd Nemesdéd 2:0 Telkibánya  10 4 2 4 8:7 14
11. Radostyán Radostyán 0:0 Szőc Rinyaújlak 2:1 Radostyán Radostyán 2:2 Kékcse Radostyán 1:1 Gic Ercsi  4:0 Radostyán  10 3 4 3 12:12 13
12. Lendvadedes Nagyesztergár 1:2 Lendvadedes Kékcse 3:1 Lendvadedes Lendvadedes 1:1 Kercseliget Földeák 3:0 Lendvadedes Lendvadedes 1:1 Győrvár  10 3 3 4 9:17 12
13. Nagyhajmás Nagyhajmás 0:1 Kercseliget Földeák 0:1 Nagyhajmás Nagyhajmás 1:1 Győrvár Csókakő 1:2 Nagyhajmás Nagyhajmás 0:1 Vaskút  10 3 3 4 8:12 12
14. Győrvár Nemesdéd 1:0 Győrvár Győrvár 1:1 Nemesbük Nagyhajmás 1:1 Győrvár Győrvár 3:0 Nagyesztergár Lendvadedes 1:1 Győrvár  10 2 5 3 10:11 11
15. Kékcse Rinyaújlak 3:2 Kékcse Kékcse 3:1 Lendvadedes Radostyán 2:2 Kékcse Kékcse 1:2 Kercseliget Gic 1:1 Kékcse  10 2 3 5 14:17 9
16. Nemesbük Nemesbük 2:0 Földeák Győrvár 1:1 Nemesbük Nemesbük 0:1 Csókakő Vaskút 1:0 Nemesbük Nemesbük 0:4 Tornyosnémeti  10 2 2 6 9:15 8
17. Dunabogdány Dunabogdány 0:1 Vaskút Tornyosnémeti 2:1 Dunabogdány Dunabogdány 1:2 Telkibánya Szőc 2:1 Dunabogdány Dunabogdány 1:0 Rinyaújlak  10 2 1 7 9:16 7
18. Nagyesztergár Nagyesztergár 1:2 Lendvadedes Kercseliget 1:1 Nagyesztergár Nagyesztergár 1:0 Földeák Győrvár 3:0 Nagyesztergár Nagyesztergár 0:1 Csókakő  10 2 1 7 8:17 7
19. Pölöske Pölöske 0:3 Csókakő Vaskút 1:0 Pölöske Pölöske 0:4 Tornyosnémeti Telkibánya 0:1 Pölöske Pölöske 1:2 Szőc  10 2 1 7 4:17 7
20. Földeák Nemesbük 2:0 Földeák Földeák 0:1 Nagyhajmás Nagyesztergár 1:0 Földeák Földeák 3:0 Lendvadedes Kercseliget 3:2 Földeák  10 1 0 9 6:17 3
Played matches: : 100 / 380
 
comments
 
1 | 2 | 3 | 

mycreamer te nagyon megváltoztál.vajon miért?

fikusz | Detail

no coment......

fikusz | Detail

DVSC Teva A - gyozni fogunk... !!!

MajoZA | Detail

kőszi dzsozé....

fikusz | Detail

Először is: hajráááá Esztergom és májkrémer!!! Másodszor: mekus, újfent nem sikerült átlépned a saját árnyékodon.... el ne vesszen a kedved, kitartás!!!! Harmadszor: a DVSC - Lakócsa meccs egy hete még sima "kettes" lett volna..... lehet, hogy a pár sorral alább leírtakat MajoZA kollágával kapcsolatban át kell majd gondolnom ??? Azért még megvárom az élcsoport elleni meccseit :P Negyedszerre: grat Szabeco, értékes győzelmet arattál lajbi kolléga ellen :)

Dzsozé Murinnyo | Detail

szia hol laksz majoza?

fikusz | Detail

ok ,tessék : egy felvidéki EDDA CUP - DVSC Teva A :)

MajoZA | Detail

amelyik csapatnak van menedzsere meg lesz a meghivója....

fikusz | Detail

rajtatok mulik,szerintem egy kis lové nem árt...

fikusz | Detail

természetesen...

fikusz | Detail

ne izgulj a kreditet még nem igazolták visza.azért irtam jun,elejére a kezdést.....

fikusz | Detail

egy csapat mentorát nem illik meghivni

fikusz | Detail

TE MEGHIVTÁL???

fikusz | Detail

fiuk csinálok egy 16-os kupát,aki elfogadja jeleze.kezdést jun.elejére tervezem.hajrá mindenkinek üdv.....

fikusz | Detail

Jajaj Szabeco, lehet, hogy én bosszantottam fel MajoZA kollégát, jól felszívta magát, oszt rajtad csattant az ostor :( Bár ettől függetlenül simán nyerned kellett volna - az viszont tény, hogy a 42. perctől kettős emberhátrányban voltál, a 69. perctől meg simában, így mondhatnánk, hogy kicsit necces a dolog... Az a 24:6-os szabálytalankodási mutató meg nem tudom, hogy sikerült, lejátszottam már majd 1000 meccset, de ilyet még nem láttam. MajoZA kolléga elemzésében az "egész meccset középen játszottuk" egy csöppet sántít, ő alig több mint 2 percet volt a nyergesi kapu előtt, ebből "varázsolt" két gólt, szemben a Te majd 14 perceddel... ide egy no comment illik, azt hiszem. Mindenesetre ez az eredmény belefér a "vicces" kategóriába, de azért MajoZA kollégának is kijár grat., látszik, hogy nem ma kezdte, valamire ráérzett (és most kiváncsi vagyok, mire megy a gugli transzléttel) :)

Dzsozé Murinnyo | Detail

O.K. Szabeco ez cak játék

MajoZA | Detail

Barátom,Szabeco ,mond már hogy miért ? 24 szer fauloztál,én csak 5-ször,piros lapok 1-1,kapuralovés 4-3,az egész mecset kozepen jatszotunk.en feltetem a 4-5-1 pressinget -no nagyon jól nemtudok magyarul írni ,de valamit tudok,es kérek egy kiss respektulást...pár szenont már játszok koszi, helló feró :D Mekusz ,éenis szeretem a sört :)

MajoZA | Detail

szuper :D

MajoZA | Detail

most nem jó tabán,de irtam....

fikusz | Detail

Ó IGEN.Tegnap elfelejtetem : ahoj,hello,szevasztok

MajoZA | Detail

Dzsozé Murinnyo - GOOGLE TRANSLATE :)

MajoZA | Detail

A megfigyelő úton van. Keresi a játékosokat. Várható visszatérés 20/05/2011 20:14:43

MajoZA | Detail

ha-ha-ha

MajoZA | Detail

Mekus, ezt úgy hívják: csődbement klub átvétele (ha a fikusz bácsi megközelítését nézzük, akkor viszont úgy hívják, hogy: cumi) :D Ne fossatok tőle, még pár hétig gyenge lesz, elveritek párszor, azt továbbáll :) Hajrá fiúk, adjatok neki! Szabeco te a köv.fordulóban már apríthatod is :)

Dzsozé Murinnyo | Detail

jaj nekünk szlovák a szerver nyomni fogja.....

fikusz | Detail

nehéz mecs volt,gratulálok cetin,természetesen mekus neked is....

fikusz | Detail

cetin jőn a viszavágó,remélem jó mecs lesz

fikusz | Detail

gratulálok mekus,kővetkező mecsed kőnyebb lesz üdv.....

fikusz | Detail

Fikusz bá, így folytatni! Hajrá Esztergom, Hajrá Májkrémer (Monoszló helyretéve :)

Dzsozé Murinnyo | Detail

Hmmm... összejött egy-két érdekes eredmény - úgy látom, a szerencse fikusz bácsi ellen fordult (részvétem, fikusz bá...)... mekus méretes zakót kapott (fejleszteni mekus, fejleszteni!!! a bírókat meg lefizetni!!!.. és ha még egyszer lesz egy kis szerencséd is, akkor tarolni fogsz :)... kapik úr szokásos kötözködése, most épp mycreamerrel (ma nem értek veled egyet sehol, kedves Legjobb Mester Ati , mycreamer pont az a menedzser, aki a helyén kezeli a dolgokat)

Dzsozé Murinnyo | Detail

most már kezdelek megérteni..

fikusz | Detail

nevetséges 9 ember ellen két gólal kikapni,de azért gratulálok.....

fikusz | Detail

majd én 9 ember ellen......

fikusz | Detail

kőszőnjük ati......

fikusz | Detail

Grat Mindenkinek, aki az előző szezonban a véremet "szítta" :)))) De mekus, Te már megint mit művelsz??????

Dzsozé Murinnyo | Detail

köszönöm,sajnálom ,hogy neked nem sikerült üdv

fikusz | Detail

údv mindenkinek,megkezdődik a megméretetésem remélem hely állok.külőn üdv balatonmáriának.hájrá mindenkinek........

fikusz | Detail

sziasztok! Én is gratulálok mindenkinek,izgi lett a bajnokság vége:) Réde és Csabagyöngye hajrá a 3.osztályban,ahol is a helyemre mentek de remélem az elsö osztalyban még megküzdünk majd egyszer a bajnoki címért :)

Coffoska | Detail

Sajnálom, mycreamer - sokan voltam, de nem elegen, le lettem szúrkolva, megpróbáltak megvesztegetni, meg hát ugye az Aranycsapat.... ez így sok volt :( Kitartás, legkésőbb az I.osztályban találkozunk :) Rédének nagy grat., az elején a dobogóra sem számoltam, erre a célegyenesben előz - laso, te tudsz valamit:) Aminek külön örülök: a kommunikáció az egész bajnokság alatt sportszerű volt, Respect Mindenkinek!

Dzsozé Murinnyo | Detail

aszem ez most mar ki lehet jelenteni : bye-bye IV. welcome III. :D ... nagy gratula LACI

Valdes87 | Detail

Kollégák, utálom a pezsgőt :) Különben is vagytok annyian Réde mellett, már csak azért is maradok a másik oldalon :) Csak hát úgy látom, kevés vagyok, az Aranycsapat még egyszer megrázta magát... remélem májkrémer, állítottál valami reakciót erre, ahogy 6 perc alatt kaptál hármat, úgy rúghatsz is... Hajrá 'máriafűrdő!!!!

Dzsozé Murinnyo | Detail

ez az papo... mar cs meg kell tartani...

Valdes87 | Detail

Minden tiszteletem Grosicsék előtt, de ez már nem az a foci.... 'máriafürdőnél a gólkirályjelölt, Lücke le fog csapni... hajrá mykrémer!

Dzsozé Murinnyo | Detail

Hajrá májkrémör, jó a döntetlen, de még jobb lenne egy rúgott gólocska...

Dzsozé Murinnyo | Detail

Laci, mindent bele. Hazai palyan meglesz a feljutas :)

Valdes87 | Detail

Kösz a jókívánságokat Szabeco :) Ennyire azért ne tekints előre, mert jön Bodroghalom, nehogy átugorjon rajtad :DDDD De ha mégis előrenézünk, akkor várlak 3 idény múlva az I.osztályban. Sok sikert és némi szerencsét :)

Dzsozé Murinnyo | Detail

Eddig oké, hajrá Balatonmáriafűrdő!

Dzsozé Murinnyo | Detail

Gyerünk mycreamer, ma nyerni kell! Várnak ránk a harmadosztályban :)

Dzsozé Murinnyo | Detail

Ügyes vagy karesz, így tovább.. :)

Dzsozé Murinnyo | Detail

Igyekeznek a fiúk, Barátom, igyekeznek, csak hát Tabán kolléga nagyon érzi, mit lehet játszatni a fiaival, hogy eredményes legyen, és azt valahogy 120%-ban hozza ki belőlük.... Olyan, mint a Bandi bácsi a négyzeten :)

Dzsozé Murinnyo | Detail