By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

IV.C1 Magyarország

  P W D L S PTS
1. Varászló chl cup Varászló 1:0 Ősagárd Újfehértó 0:1 Varászló Varászló 1:0 Kemendollár Narda 0:2 Varászló Varászló 2:0 Hajdúdorog   9 7 1 1 11:3 22
2. Dunaújváros  chl cup Nyírlövő 0:2 Dunaújváros  Dunaújváros  2:1 Vácrátót Makó 0:2 Dunaújváros  Dunaújváros  2:0 Zalaszentgrót  Dunaújváros  1:0 Rábapaty  9 6 2 1 14:7 20
3. Kistelek  chl cup Kistelek  2:0 Rábapaty Újvárfalva 0:3 Kistelek  Kistelek  2:1 Sellye  Balkány 2:0 Kistelek  Kistelek  1:0 Ősagárd  9 6 2 1 12:4 20
4. Bugac chl cup Bugac 3:0 Újfehértó Kemendollár 2:1 Bugac Bugac 2:0 Narda Hajdúdorog  0:1 Bugac Zalaszentgrót  1:1 Bugac  9 6 1 2 16:5 19
5. Vácrátót chl cup Vácrátót 2:3 Makó Dunaújváros  2:1 Vácrátót Vácrátót 2:1 Rábapaty Újvárfalva 2:3 Vácrátót Vácrátót 3:0 Sellye   9 5 1 3 19:12 16
6. Zalaszentgrót  chl cup Zalaszentgrót  1:1 Narda Makó 0:1 Zalaszentgrót  Zalaszentgrót  2:0 Hajdúdorog  Dunaújváros  2:0 Zalaszentgrót  Zalaszentgrót  1:1 Bugac  9 4 3 2 8:6 15
7. Vérmező Vérmező 1:1 Balkány Ősagárd 1:1 Vérmező Vérmező 3:0 Újfehértó Kemendollár 1:2 Vérmező Vérmező 1:2 Narda  9 4 2 3 14:8 14
8. Szatta Szatta 2:1 Újvárfalva Sellye  1:0 Szatta Szatta 0:0 Balkány Ősagárd 0:1 Szatta Szatta 2:0 Újfehértó  9 4 2 3 8:7 14
9. Újvárfalva Szatta 2:1 Újvárfalva Újvárfalva 0:3 Kistelek  Nyírlövő 0:3 Újvárfalva Újvárfalva 2:3 Vácrátót Makó 0:3 Újvárfalva  9 4 1 4 16:14 13
10. Kemendollár Hajdúdorog  0:4 Kemendollár Kemendollár 2:1 Bugac Varászló 1:0 Kemendollár Kemendollár 1:2 Vérmező Berzék 0:1 Kemendollár  9 4 1 4 10:12 13
11. Ősagárd Varászló 1:0 Ősagárd Ősagárd 1:1 Vérmező Berzék 0:1 Ősagárd Ősagárd 0:1 Szatta Kistelek  1:0 Ősagárd  9 4 1 4 9:10 13
12. Nyírlövő Nyírlövő 0:2 Dunaújváros  Rábapaty 1:0 Nyírlövő Nyírlövő 0:3 Újvárfalva Sellye  2:3 Nyírlövő Nyírlövő 1:0 Balkány  9 4 0 5 12:12 12
13. Sellye Berzék 0:1 Sellye  Sellye  1:0 Szatta Kistelek  2:1 Sellye  Sellye  2:3 Nyírlövő Vácrátót 3:0 Sellye   9 3 2 4 12:15 11
14. Makó Vácrátót 2:3 Makó Makó 0:1 Zalaszentgrót  Makó 0:2 Dunaújváros  Rábapaty 0:0 Makó Makó 0:3 Újvárfalva  9 3 2 4 10:12 11
15. Balkány Vérmező 1:1 Balkány Balkány 2:0 Berzék Szatta 0:0 Balkány Balkány 2:0 Kistelek  Nyírlövő 1:0 Balkány  9 3 2 4 8:7 11
16. Narda Zalaszentgrót  1:1 Narda Narda 3:1 Hajdúdorog  Bugac 2:0 Narda Narda 0:2 Varászló Vérmező 1:2 Narda  9 3 1 5 9:13 10
17. Újfehértó Bugac 3:0 Újfehértó Újfehértó 0:1 Varászló Vérmező 3:0 Újfehértó Újfehértó 2:1 Berzék Szatta 2:0 Újfehértó  9 2 2 5 5:15 8
18. Rábapaty Kistelek  2:0 Rábapaty Rábapaty 1:0 Nyírlövő Vácrátót 2:1 Rábapaty Rábapaty 0:0 Makó Dunaújváros  1:0 Rábapaty  9 2 1 6 6:11 7
19. Hajdúdorog Hajdúdorog  0:4 Kemendollár Narda 3:1 Hajdúdorog  Zalaszentgrót  2:0 Hajdúdorog  Hajdúdorog  0:1 Bugac Varászló 2:0 Hajdúdorog   9 1 1 7 4:19 4
20. Berzék Berzék 0:1 Sellye  Balkány 2:0 Berzék Berzék 0:1 Ősagárd Újfehértó 2:1 Berzék Berzék 0:1 Kemendollár  9 1 0 8 5:16 3
Played matches: : 90 / 380
 
comments
 
1 | 

Minden kedves játékostársamnak kívánok sikerekben,gólokban,győzelmekben,és örömökben gazdag boldog új 2017-es esztendőt! :):)

Maxell | Detail

NYFC, majdnem igazad lett, amikor azt írtad, hogy "bármi közbejöhet"... :) Bár ilyen áron nem szívesen lettem volna 1. Kitartást a köv. idényhez, számodra elég unalmasnak néz ki...

feherpele | Detail

VörösÁrpi a célegyenesben megunta :(

feherpele | Detail

Üdv. Kriszti... csak nem még egy aktív menedzsernő?

feherpele | Detail

Matematikailag igazad van NYFC, csak nevezd meg azt a 2 csapatot, amelyik elveri Vörösárpit..:)

feherpele | Detail

Botito, grat. a bajnoki címhez.... bár nem hordok kalapot, de az újpest elleni eredményed láttán virtuálisan feltettem egyet, és megemeltem... a sajtot ha akarnád, akkor sem lehet már kiénekelni a szádból :)

feherpele | Detail

Jól érezted Botito... csak szaladtál az eredmény után, ha nincsenek a jó (vagy szerencsés:) meccs közbeni változtatásaid, akkor Kapospula elveszi a bajnoki "szűzességedet"....:)

feherpele | Detail

Botito, így utólag én is tudom, hogy mást kellet volna nyomni :) Ellened is megvan a több gól hátrány, csak a taktika jobb volt + a shoot nekem kedvezett, így jött ki a soványka győzelmed.... Kíváncsian várom az Újpest elleni meccsedet, mindketten nagyon erősek vagytok...

feherpele | Detail

Botito, Újpest ellen győzelmi kényszer volt, az utolsó lehetőség. Támadó futball nem volt, csak előretoltuk a súlypontot, sajnos túlságosan is. Az eredmény a két csapat közti különbséget nézve is reális.

feherpele | Detail

NYFC, a köv.fordulóban egy kis borsot kellene törni Botito orra alá...:) Hajrá!

feherpele | Detail

"sokkal erősebb és jobb csapat a Balkány csapata" - NYFC, látom, le akarod venni a terhed a játékosaidról :) Mivel semennyivel sem vagyok erősebb és jobb... Amiben jobb vagy: erősebbek a játékosaid és egy fokkal magasabb a csapatod tapasztalati szintje. Viszont sokkal fáradtabbak az embereid és csak egy formációt tudsz hatékonyan játszani (4-4-2).... hogy ezekhez melyikünk alkalmazkodik jobban, azt a shoot holnap eldönti :)

feherpele | Detail

hali! aki rendez kupát a hivjon meg és garantáltan vissza hivom!

REAC | Detail

Hajrá Újpest FC!

REAC | Detail

skacok gyengült ez a bajnokság miotta elmentünk alsóval

REAC | Detail

nyirség nem lehet kőlcsőn játékost venni vagy ilyesmi

REAC | Detail

Előre meg mondom a 2 feljutot rázc fc vejt és fonyód mindent bele fiuk !!!

REAC | Detail

Elmaradt a beigért 6-7 gól, REAC úr:P Az 1:2 meglehetősen harmatos eredmény (nem nekem:) Így csak pislogni fogsz a harmadosztályban, meccseket nyerni nem nagyon...:) Azért ne csüggedj, mindent bele...:)

feherpele | Detail

3 ezres játékosokal nem jutsz fel soha

REAC | Detail

b csapatból ? nehezen erősitesz :)

REAC | Detail

ok:)))

REAC | Detail

kőszi ferikém:)

REAC | Detail

BAJNOK CSAPAT BAJNOK CSAPAT Újpesti HALADÁS FC BAJNOK lett amit meg titeket illet skacok nyirség fc azért meg probáltad :) botito és vejti barátom ne csügedjetek jővőre ugyis talizunk

REAC | Detail

KŐSZ NYIRSÉG FC verd meg alsót naon

REAC | Detail

ha nyirség fc megette kiskunt akkor nem akadály alsó se :D

REAC | Detail

azért jó mecss volt :D akkor is bajnok leszek érdemes meg figyelni h mennyivel jobb voltam :D

REAC | Detail

Fonyód ellen a 3 pontért jáccok!

REAC | Detail

vejtikém gyerünk nyirség fc vel meg beszélek h verje szét alsózsolcát

REAC | Detail

ezen túl írok nektek kommentátori szővegeket a mecsekről :)

REAC | Detail

meg van az uj név kajak ez volt az uccso :DDDDDD

REAC | Detail

kősz poker nyugi :)) be huzom simán most is pl b csapatal álltam ki!

REAC | Detail

nyugi feljutsz teis :)) alsózsolca fog még bukni legalább 3 mat

REAC | Detail

RÁKOSPALOTAI EAC 1. HELYEN :)))))

REAC | Detail

ujszász ellen b csapatal álltam fel szépen fejlődőt a b csapat támadó játéka

REAC | Detail

kősz bufa :D

REAC | Detail

ebergőc ellen gyenge csapatal álltam ki

REAC | Detail

2 még vezteni fog 1 et ellened 1 et kiskun ellen

REAC | Detail

még vejti is feljuthat 2. helyen :)

REAC | Detail

kővetkező meccs érdekvesztitő lesz a bajnoki címért :D

REAC | Detail

hnp rangadó:) sztem be huzom a 3 pontot :D

REAC | Detail

hátt ezt a bajnokság nagyon gyenge 3 -4 csapat van akik jók 1.Rákospalotai EAC 2.VEJTI V FÓNYOD 3. ALSÓZSOLCA MOST GYENGE Xd

REAC | Detail

Új játékost szerzödtettél, akiért 20,000,000 € összeget fizettél. Cansino Flavio beilleszkedett a csapatba. 18 éves :D

REAC | Detail

kősz poker és feri :D ja nyomatom :DD

REAC | Detail

Kiskunhalas,Újvárfalva,Rábapaty,és még az alsóházat sorolhatnám

REAC | Detail

egyre kevesebb az aktiv menedzser a bajnokságba

REAC | Detail

alsózsolca megtőrik :D és rá strartolok a 1. helyre

REAC | Detail

kősz :D

REAC | Detail

na gyerekek ez volt az uccsó név változtatás asszem xDDDDDDD

REAC | Detail

hátt botito erre mit mondjak ?? xddd

REAC | Detail

Kősszii feri menetelek a III.C felé ferikém 1. osztá lyba talizunk :)))

REAC | Detail

botito barátom nagyon nagy grt :)))

REAC | Detail