By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

IV.C1 Magyarország

  P W D L S PTS
1. Kistelek Kistelek  2:0 Rábapaty Kistelek  2:1 Sellye  Kistelek  1:0 Ősagárd Kistelek  0:0 Kemendollár Kistelek  1:0 Hajdúdorog   5 4 1 0 6:1 13
2. Dunaújváros Dunaújváros  2:0 Kistelek  Dunaújváros  2:1 Vácrátót Dunaújváros  2:0 Zalaszentgrót  Dunaújváros  1:0 Rábapaty Dunaújváros  1:1 Sellye   6 4 1 1 8:4 13
3. Bugac Bugac 3:0 Újfehértó Bugac 2:0 Narda Bugac 2:0 Varászló Bugac 4:0 Berzék  4 4 0 0 11:0 12
4. Vácrátót Vácrátót 3:0 Zalaszentgrót  Vácrátót 2:3 Makó Vácrátót 2:1 Rábapaty Vácrátót 3:0 Sellye  Vácrátót 1:2 Ősagárd  6 4 0 2 15:6 12
5. Varászló Varászló 1:0 Ősagárd Varászló 1:0 Kemendollár Varászló 2:0 Hajdúdorog  Varászló 2:0 Vérmező  4 4 0 0 6:0 12
6. Vérmező Vérmező 1:1 Balkány Vérmező 3:0 Újfehértó Vérmező 1:2 Narda Vérmező 4:0 Hajdúdorog  Vérmező 2:0 Bugac  5 3 1 1 11:3 10
7. Sellye Sellye  1:0 Vérmező Sellye  1:0 Szatta Sellye  2:3 Nyírlövő Sellye  2:2 Makó Sellye  3:2 Rábapaty  5 3 1 1 9:7 10
8. Szatta Szatta 2:1 Újvárfalva Szatta 0:0 Balkány Szatta 2:0 Újfehértó Szatta 1:0 Narda Szatta 0:2 Bugac  5 3 1 1 5:3 10
9. Balkány Balkány 1:0 Varászló Balkány 2:0 Berzék Balkány 2:0 Kistelek  Balkány 1:2 Vácrátót Balkány 1:2 Dunaújváros   5 3 0 2 7:4 9
10. Zalaszentgrót Zalaszentgrót  1:1 Narda Zalaszentgrót  2:0 Hajdúdorog  Zalaszentgrót  1:1 Bugac Zalaszentgrót  0:0 Varászló Zalaszentgrót  1:0 Vérmező  5 2 3 0 5:2 9
11. Makó Makó 2:0 Nyírlövő Makó 0:1 Zalaszentgrót  Makó 0:2 Dunaújváros  Makó 0:3 Újvárfalva Makó 1:0 Balkány  6 3 0 3 6:6 9
12. Újfehértó Újfehértó 3:1 Hajdúdorog  Újfehértó 0:1 Varászló Újfehértó 2:1 Berzék Újfehértó 1:1 Kistelek  Újfehértó 1:1 Vácrátót  5 2 2 1 7:5 8
13. Újvárfalva Újvárfalva 1:1 Berzék Újvárfalva 0:3 Kistelek  Újvárfalva 2:3 Vácrátót Újvárfalva 2:2 Dunaújváros  Újvárfalva 2:1 Zalaszentgrót   6 2 2 2 9:11 8
14. Rábapaty Rábapaty 0:2 Szatta Rábapaty 1:0 Nyírlövő Rábapaty 0:0 Makó Rábapaty 0:1 Zalaszentgrót  Rábapaty 2:1 Újvárfalva  6 2 1 3 3:5 7
15. Kemendollár Kemendollár 1:2 Narda Kemendollár 2:1 Bugac Kemendollár 1:2 Vérmező Kemendollár 2:1 Szatta Kemendollár 0:3 Nyírlövő  5 2 0 3 6:9 6
16. Ősagárd Ősagárd 0:2 Bugac Ősagárd 1:1 Vérmező Ősagárd 0:1 Szatta Ősagárd 1:4 Nyírlövő Ősagárd 2:1 Makó  5 1 1 3 4:9 4
17. Narda Narda 3:1 Hajdúdorog  Narda 0:2 Varászló Narda 1:2 Berzék Narda 0:2 Kistelek   4 1 0 3 4:7 3
18. Nyírlövő Nyírlövő 0:2 Dunaújváros  Nyírlövő 0:3 Újvárfalva Nyírlövő 1:0 Balkány Nyírlövő 0:1 Újfehértó Nyírlövő 1:2 Narda  5 1 0 4 2:8 3
19. Hajdúdorog Hajdúdorog  0:4 Kemendollár Hajdúdorog  0:1 Bugac Hajdúdorog  1:1 Szatta  3 0 1 2 1:6 1
20. Berzék Berzék 0:1 Sellye  Berzék 0:1 Ősagárd Berzék 0:1 Kemendollár Berzék 1:2 Hajdúdorog  Berzék 1:2 Varászló  5 0 0 5 2:7 0
comments
 
1 | 

Minden kedves játékostársamnak kívánok sikerekben,gólokban,győzelmekben,és örömökben gazdag boldog új 2017-es esztendőt! :):)

Maxell | Detail

NYFC, majdnem igazad lett, amikor azt írtad, hogy "bármi közbejöhet"... :) Bár ilyen áron nem szívesen lettem volna 1. Kitartást a köv. idényhez, számodra elég unalmasnak néz ki...

feherpele | Detail

VörösÁrpi a célegyenesben megunta :(

feherpele | Detail

Üdv. Kriszti... csak nem még egy aktív menedzsernő?

feherpele | Detail

Matematikailag igazad van NYFC, csak nevezd meg azt a 2 csapatot, amelyik elveri Vörösárpit..:)

feherpele | Detail

Botito, grat. a bajnoki címhez.... bár nem hordok kalapot, de az újpest elleni eredményed láttán virtuálisan feltettem egyet, és megemeltem... a sajtot ha akarnád, akkor sem lehet már kiénekelni a szádból :)

feherpele | Detail

Jól érezted Botito... csak szaladtál az eredmény után, ha nincsenek a jó (vagy szerencsés:) meccs közbeni változtatásaid, akkor Kapospula elveszi a bajnoki "szűzességedet"....:)

feherpele | Detail

Botito, így utólag én is tudom, hogy mást kellet volna nyomni :) Ellened is megvan a több gól hátrány, csak a taktika jobb volt + a shoot nekem kedvezett, így jött ki a soványka győzelmed.... Kíváncsian várom az Újpest elleni meccsedet, mindketten nagyon erősek vagytok...

feherpele | Detail

Botito, Újpest ellen győzelmi kényszer volt, az utolsó lehetőség. Támadó futball nem volt, csak előretoltuk a súlypontot, sajnos túlságosan is. Az eredmény a két csapat közti különbséget nézve is reális.

feherpele | Detail

NYFC, a köv.fordulóban egy kis borsot kellene törni Botito orra alá...:) Hajrá!

feherpele | Detail

"sokkal erősebb és jobb csapat a Balkány csapata" - NYFC, látom, le akarod venni a terhed a játékosaidról :) Mivel semennyivel sem vagyok erősebb és jobb... Amiben jobb vagy: erősebbek a játékosaid és egy fokkal magasabb a csapatod tapasztalati szintje. Viszont sokkal fáradtabbak az embereid és csak egy formációt tudsz hatékonyan játszani (4-4-2).... hogy ezekhez melyikünk alkalmazkodik jobban, azt a shoot holnap eldönti :)

feherpele | Detail

hali! aki rendez kupát a hivjon meg és garantáltan vissza hivom!

REAC | Detail

Hajrá Újpest FC!

REAC | Detail

skacok gyengült ez a bajnokság miotta elmentünk alsóval

REAC | Detail

nyirség nem lehet kőlcsőn játékost venni vagy ilyesmi

REAC | Detail

Előre meg mondom a 2 feljutot rázc fc vejt és fonyód mindent bele fiuk !!!

REAC | Detail

Elmaradt a beigért 6-7 gól, REAC úr:P Az 1:2 meglehetősen harmatos eredmény (nem nekem:) Így csak pislogni fogsz a harmadosztályban, meccseket nyerni nem nagyon...:) Azért ne csüggedj, mindent bele...:)

feherpele | Detail

3 ezres játékosokal nem jutsz fel soha

REAC | Detail

b csapatból ? nehezen erősitesz :)

REAC | Detail

ok:)))

REAC | Detail

kőszi ferikém:)

REAC | Detail

BAJNOK CSAPAT BAJNOK CSAPAT Újpesti HALADÁS FC BAJNOK lett amit meg titeket illet skacok nyirség fc azért meg probáltad :) botito és vejti barátom ne csügedjetek jővőre ugyis talizunk

REAC | Detail

KŐSZ NYIRSÉG FC verd meg alsót naon

REAC | Detail

ha nyirség fc megette kiskunt akkor nem akadály alsó se :D

REAC | Detail

azért jó mecss volt :D akkor is bajnok leszek érdemes meg figyelni h mennyivel jobb voltam :D

REAC | Detail

Fonyód ellen a 3 pontért jáccok!

REAC | Detail

vejtikém gyerünk nyirség fc vel meg beszélek h verje szét alsózsolcát

REAC | Detail

ezen túl írok nektek kommentátori szővegeket a mecsekről :)

REAC | Detail

meg van az uj név kajak ez volt az uccso :DDDDDD

REAC | Detail

kősz poker nyugi :)) be huzom simán most is pl b csapatal álltam ki!

REAC | Detail

nyugi feljutsz teis :)) alsózsolca fog még bukni legalább 3 mat

REAC | Detail

RÁKOSPALOTAI EAC 1. HELYEN :)))))

REAC | Detail

ujszász ellen b csapatal álltam fel szépen fejlődőt a b csapat támadó játéka

REAC | Detail

kősz bufa :D

REAC | Detail

ebergőc ellen gyenge csapatal álltam ki

REAC | Detail

2 még vezteni fog 1 et ellened 1 et kiskun ellen

REAC | Detail

még vejti is feljuthat 2. helyen :)

REAC | Detail

kővetkező meccs érdekvesztitő lesz a bajnoki címért :D

REAC | Detail

hnp rangadó:) sztem be huzom a 3 pontot :D

REAC | Detail

hátt ezt a bajnokság nagyon gyenge 3 -4 csapat van akik jók 1.Rákospalotai EAC 2.VEJTI V FÓNYOD 3. ALSÓZSOLCA MOST GYENGE Xd

REAC | Detail

Új játékost szerzödtettél, akiért 20,000,000 € összeget fizettél. Cansino Flavio beilleszkedett a csapatba. 18 éves :D

REAC | Detail

kősz poker és feri :D ja nyomatom :DD

REAC | Detail

Kiskunhalas,Újvárfalva,Rábapaty,és még az alsóházat sorolhatnám

REAC | Detail

egyre kevesebb az aktiv menedzser a bajnokságba

REAC | Detail

alsózsolca megtőrik :D és rá strartolok a 1. helyre

REAC | Detail

kősz :D

REAC | Detail

na gyerekek ez volt az uccsó név változtatás asszem xDDDDDDD

REAC | Detail

hátt botito erre mit mondjak ?? xddd

REAC | Detail

Kősszii feri menetelek a III.C felé ferikém 1. osztá lyba talizunk :)))

REAC | Detail

botito barátom nagyon nagy grt :)))

REAC | Detail