By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

IV.C1 Magyarország

  P W D L S PTS
1. Dunaújváros Nyírlövő 0:2 Dunaújváros  Makó 0:2 Dunaújváros  Újvárfalva 2:2 Dunaújváros  Balkány 1:2 Dunaújváros   4 3 1 0 8:3 10
2. Bugac Ősagárd 0:2 Bugac Kemendollár 2:1 Bugac Hajdúdorog  0:1 Bugac Zalaszentgrót  1:1 Bugac Vérmező 2:0 Bugac  6 3 1 2 7:5 10
3. Varászló Balkány 1:0 Varászló Újfehértó 0:1 Varászló Narda 0:2 Varászló Bugac 2:0 Varászló Zalaszentgrót  0:0 Varászló  6 3 1 2 5:4 10
4. Narda Kemendollár 1:2 Narda Zalaszentgrót  1:1 Narda Bugac 2:0 Narda Vérmező 1:2 Narda Szatta 1:0 Narda  6 3 1 2 7:7 10
5. Nyírlövő Makó 2:0 Nyírlövő Rábapaty 1:0 Nyírlövő Sellye  2:3 Nyírlövő Ősagárd 1:4 Nyírlövő Kemendollár 0:3 Nyírlövő  5 3 0 2 10:6 9
6. Ősagárd Varászló 1:0 Ősagárd Berzék 0:1 Ősagárd Kistelek  1:0 Ősagárd Vácrátót 1:2 Ősagárd Dunaújváros  0:2 Ősagárd  5 3 0 2 5:3 9
7. Kistelek Dunaújváros  2:0 Kistelek  Újvárfalva 0:3 Kistelek  Balkány 2:0 Kistelek  Újfehértó 1:1 Kistelek  Narda 0:2 Kistelek   5 2 1 2 6:5 7
8. Szatta Rábapaty 0:2 Szatta Sellye  1:0 Szatta Ősagárd 0:1 Szatta Kemendollár 2:1 Szatta Hajdúdorog  1:1 Szatta  5 2 1 2 5:4 7
9. Vácrátót Dunaújváros  2:1 Vácrátót Újvárfalva 2:3 Vácrátót Balkány 1:2 Vácrátót Újfehértó 1:1 Vácrátót  4 2 1 1 7:6 7
10. Kemendollár Hajdúdorog  0:4 Kemendollár Varászló 1:0 Kemendollár Berzék 0:1 Kemendollár Kistelek  0:0 Kemendollár Vácrátót 4:0 Kemendollár  5 2 1 2 5:5 7
11. Újvárfalva Szatta 2:1 Újvárfalva Nyírlövő 0:3 Újvárfalva Makó 0:3 Újvárfalva Rábapaty 2:1 Újvárfalva  4 2 0 2 8:4 6
12. Zalaszentgrót Vácrátót 3:0 Zalaszentgrót  Makó 0:1 Zalaszentgrót  Dunaújváros  2:0 Zalaszentgrót  Rábapaty 0:1 Zalaszentgrót  Újvárfalva 2:1 Zalaszentgrót   5 2 0 3 3:7 6
13. Makó Vácrátót 2:3 Makó Rábapaty 0:0 Makó Sellye  2:2 Makó Ősagárd 2:1 Makó  4 1 2 1 6:6 5
14. Balkány Vérmező 1:1 Balkány Szatta 0:0 Balkány Nyírlövő 1:0 Balkány Makó 1:0 Balkány Rábapaty 0:1 Balkány  5 1 2 2 2:3 5
15. Vérmező Sellye  1:0 Vérmező Ősagárd 1:1 Vérmező Kemendollár 1:2 Vérmező Varászló 2:0 Vérmező Zalaszentgrót  1:0 Vérmező  5 1 1 3 3:6 4
16. Sellye Berzék 0:1 Sellye  Kistelek  2:1 Sellye  Vácrátót 3:0 Sellye  Dunaújváros  1:1 Sellye  Újvárfalva 2:1 Sellye   5 1 1 3 4:8 4
17. Berzék Újvárfalva 1:1 Berzék Balkány 2:0 Berzék Újfehértó 2:1 Berzék Narda 1:2 Berzék Bugac 4:0 Berzék  5 1 1 3 4:10 4
18. Újfehértó Bugac 3:0 Újfehértó Vérmező 3:0 Újfehértó Szatta 2:0 Újfehértó Nyírlövő 0:1 Újfehértó Makó 3:0 Újfehértó  5 1 0 4 1:11 3
19. Hajdúdorog Újfehértó 3:1 Hajdúdorog  Narda 3:1 Hajdúdorog  Zalaszentgrót  2:0 Hajdúdorog  Varászló 2:0 Hajdúdorog  Vérmező 4:0 Hajdúdorog   7 1 0 6 4:16 3
20. Rábapaty Kistelek  2:0 Rábapaty Vácrátót 2:1 Rábapaty Dunaújváros  1:0 Rábapaty Sellye  3:2 Rábapaty  4 0 0 4 3:8 0
comments
 
1 | 

Minden kedves játékostársamnak kívánok sikerekben,gólokban,győzelmekben,és örömökben gazdag boldog új 2017-es esztendőt! :):)

Maxell | Detail

NYFC, majdnem igazad lett, amikor azt írtad, hogy "bármi közbejöhet"... :) Bár ilyen áron nem szívesen lettem volna 1. Kitartást a köv. idényhez, számodra elég unalmasnak néz ki...

feherpele | Detail

VörösÁrpi a célegyenesben megunta :(

feherpele | Detail

Üdv. Kriszti... csak nem még egy aktív menedzsernő?

feherpele | Detail

Matematikailag igazad van NYFC, csak nevezd meg azt a 2 csapatot, amelyik elveri Vörösárpit..:)

feherpele | Detail

Botito, grat. a bajnoki címhez.... bár nem hordok kalapot, de az újpest elleni eredményed láttán virtuálisan feltettem egyet, és megemeltem... a sajtot ha akarnád, akkor sem lehet már kiénekelni a szádból :)

feherpele | Detail

Jól érezted Botito... csak szaladtál az eredmény után, ha nincsenek a jó (vagy szerencsés:) meccs közbeni változtatásaid, akkor Kapospula elveszi a bajnoki "szűzességedet"....:)

feherpele | Detail

Botito, így utólag én is tudom, hogy mást kellet volna nyomni :) Ellened is megvan a több gól hátrány, csak a taktika jobb volt + a shoot nekem kedvezett, így jött ki a soványka győzelmed.... Kíváncsian várom az Újpest elleni meccsedet, mindketten nagyon erősek vagytok...

feherpele | Detail

Botito, Újpest ellen győzelmi kényszer volt, az utolsó lehetőség. Támadó futball nem volt, csak előretoltuk a súlypontot, sajnos túlságosan is. Az eredmény a két csapat közti különbséget nézve is reális.

feherpele | Detail

NYFC, a köv.fordulóban egy kis borsot kellene törni Botito orra alá...:) Hajrá!

feherpele | Detail

"sokkal erősebb és jobb csapat a Balkány csapata" - NYFC, látom, le akarod venni a terhed a játékosaidról :) Mivel semennyivel sem vagyok erősebb és jobb... Amiben jobb vagy: erősebbek a játékosaid és egy fokkal magasabb a csapatod tapasztalati szintje. Viszont sokkal fáradtabbak az embereid és csak egy formációt tudsz hatékonyan játszani (4-4-2).... hogy ezekhez melyikünk alkalmazkodik jobban, azt a shoot holnap eldönti :)

feherpele | Detail

hali! aki rendez kupát a hivjon meg és garantáltan vissza hivom!

REAC | Detail

Hajrá Újpest FC!

REAC | Detail

skacok gyengült ez a bajnokság miotta elmentünk alsóval

REAC | Detail

nyirség nem lehet kőlcsőn játékost venni vagy ilyesmi

REAC | Detail

Előre meg mondom a 2 feljutot rázc fc vejt és fonyód mindent bele fiuk !!!

REAC | Detail

Elmaradt a beigért 6-7 gól, REAC úr:P Az 1:2 meglehetősen harmatos eredmény (nem nekem:) Így csak pislogni fogsz a harmadosztályban, meccseket nyerni nem nagyon...:) Azért ne csüggedj, mindent bele...:)

feherpele | Detail

3 ezres játékosokal nem jutsz fel soha

REAC | Detail

b csapatból ? nehezen erősitesz :)

REAC | Detail

ok:)))

REAC | Detail

kőszi ferikém:)

REAC | Detail

BAJNOK CSAPAT BAJNOK CSAPAT Újpesti HALADÁS FC BAJNOK lett amit meg titeket illet skacok nyirség fc azért meg probáltad :) botito és vejti barátom ne csügedjetek jővőre ugyis talizunk

REAC | Detail

KŐSZ NYIRSÉG FC verd meg alsót naon

REAC | Detail

ha nyirség fc megette kiskunt akkor nem akadály alsó se :D

REAC | Detail

azért jó mecss volt :D akkor is bajnok leszek érdemes meg figyelni h mennyivel jobb voltam :D

REAC | Detail

Fonyód ellen a 3 pontért jáccok!

REAC | Detail

vejtikém gyerünk nyirség fc vel meg beszélek h verje szét alsózsolcát

REAC | Detail

ezen túl írok nektek kommentátori szővegeket a mecsekről :)

REAC | Detail

meg van az uj név kajak ez volt az uccso :DDDDDD

REAC | Detail

kősz poker nyugi :)) be huzom simán most is pl b csapatal álltam ki!

REAC | Detail

nyugi feljutsz teis :)) alsózsolca fog még bukni legalább 3 mat

REAC | Detail

RÁKOSPALOTAI EAC 1. HELYEN :)))))

REAC | Detail

ujszász ellen b csapatal álltam fel szépen fejlődőt a b csapat támadó játéka

REAC | Detail

kősz bufa :D

REAC | Detail

ebergőc ellen gyenge csapatal álltam ki

REAC | Detail

2 még vezteni fog 1 et ellened 1 et kiskun ellen

REAC | Detail

még vejti is feljuthat 2. helyen :)

REAC | Detail

kővetkező meccs érdekvesztitő lesz a bajnoki címért :D

REAC | Detail

hnp rangadó:) sztem be huzom a 3 pontot :D

REAC | Detail

hátt ezt a bajnokság nagyon gyenge 3 -4 csapat van akik jók 1.Rákospalotai EAC 2.VEJTI V FÓNYOD 3. ALSÓZSOLCA MOST GYENGE Xd

REAC | Detail

Új játékost szerzödtettél, akiért 20,000,000 € összeget fizettél. Cansino Flavio beilleszkedett a csapatba. 18 éves :D

REAC | Detail

kősz poker és feri :D ja nyomatom :DD

REAC | Detail

Kiskunhalas,Újvárfalva,Rábapaty,és még az alsóházat sorolhatnám

REAC | Detail

egyre kevesebb az aktiv menedzser a bajnokságba

REAC | Detail

alsózsolca megtőrik :D és rá strartolok a 1. helyre

REAC | Detail

kősz :D

REAC | Detail

na gyerekek ez volt az uccsó név változtatás asszem xDDDDDDD

REAC | Detail

hátt botito erre mit mondjak ?? xddd

REAC | Detail

Kősszii feri menetelek a III.C felé ferikém 1. osztá lyba talizunk :)))

REAC | Detail

botito barátom nagyon nagy grt :)))

REAC | Detail