By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

IV.C1 Magyarország

Wins in a row Won matches in a row
1. Dunaújváros  chl cup 6 9
2. Sellye 3 3
3. Szatta wc cup 2 2
4. Makó 2 2
5. Bugac chl cup 2 2
6. Balkány 1 5
7. Narda 1 3
8. Vácrátót wc cup 1 1
9. Újfehértó 1 1
10. Újvárfalva 0 1
11. Berzék 0 1
12. Varászló chl cup 0 0
13. Zalaszentgrót 0 0
14. Kemendollár 0 0
15. Rábapaty 0 0
16. Vérmező 0 0
17. Nyírlövő 0 0
18. Hajdúdorog 0 0
19. Kistelek  wc cup 0 0
20. Ősagárd 0 0
comments
 
1 | 

Minden kedves játékostársamnak kívánok sikerekben,gólokban,győzelmekben,és örömökben gazdag boldog új 2017-es esztendőt! :):)

Maxell | Detail

NYFC, majdnem igazad lett, amikor azt írtad, hogy "bármi közbejöhet"... :) Bár ilyen áron nem szívesen lettem volna 1. Kitartást a köv. idényhez, számodra elég unalmasnak néz ki...

feherpele | Detail

VörösÁrpi a célegyenesben megunta :(

feherpele | Detail

Üdv. Kriszti... csak nem még egy aktív menedzsernő?

feherpele | Detail

Matematikailag igazad van NYFC, csak nevezd meg azt a 2 csapatot, amelyik elveri Vörösárpit..:)

feherpele | Detail

Botito, grat. a bajnoki címhez.... bár nem hordok kalapot, de az újpest elleni eredményed láttán virtuálisan feltettem egyet, és megemeltem... a sajtot ha akarnád, akkor sem lehet már kiénekelni a szádból :)

feherpele | Detail

Jól érezted Botito... csak szaladtál az eredmény után, ha nincsenek a jó (vagy szerencsés:) meccs közbeni változtatásaid, akkor Kapospula elveszi a bajnoki "szűzességedet"....:)

feherpele | Detail

Botito, így utólag én is tudom, hogy mást kellet volna nyomni :) Ellened is megvan a több gól hátrány, csak a taktika jobb volt + a shoot nekem kedvezett, így jött ki a soványka győzelmed.... Kíváncsian várom az Újpest elleni meccsedet, mindketten nagyon erősek vagytok...

feherpele | Detail

Botito, Újpest ellen győzelmi kényszer volt, az utolsó lehetőség. Támadó futball nem volt, csak előretoltuk a súlypontot, sajnos túlságosan is. Az eredmény a két csapat közti különbséget nézve is reális.

feherpele | Detail

NYFC, a köv.fordulóban egy kis borsot kellene törni Botito orra alá...:) Hajrá!

feherpele | Detail

"sokkal erősebb és jobb csapat a Balkány csapata" - NYFC, látom, le akarod venni a terhed a játékosaidról :) Mivel semennyivel sem vagyok erősebb és jobb... Amiben jobb vagy: erősebbek a játékosaid és egy fokkal magasabb a csapatod tapasztalati szintje. Viszont sokkal fáradtabbak az embereid és csak egy formációt tudsz hatékonyan játszani (4-4-2).... hogy ezekhez melyikünk alkalmazkodik jobban, azt a shoot holnap eldönti :)

feherpele | Detail

hali! aki rendez kupát a hivjon meg és garantáltan vissza hivom!

REAC | Detail

Hajrá Újpest FC!

REAC | Detail

skacok gyengült ez a bajnokság miotta elmentünk alsóval

REAC | Detail

nyirség nem lehet kőlcsőn játékost venni vagy ilyesmi

REAC | Detail

Előre meg mondom a 2 feljutot rázc fc vejt és fonyód mindent bele fiuk !!!

REAC | Detail

Elmaradt a beigért 6-7 gól, REAC úr:P Az 1:2 meglehetősen harmatos eredmény (nem nekem:) Így csak pislogni fogsz a harmadosztályban, meccseket nyerni nem nagyon...:) Azért ne csüggedj, mindent bele...:)

feherpele | Detail

3 ezres játékosokal nem jutsz fel soha

REAC | Detail

b csapatból ? nehezen erősitesz :)

REAC | Detail

ok:)))

REAC | Detail

kőszi ferikém:)

REAC | Detail

BAJNOK CSAPAT BAJNOK CSAPAT Újpesti HALADÁS FC BAJNOK lett amit meg titeket illet skacok nyirség fc azért meg probáltad :) botito és vejti barátom ne csügedjetek jővőre ugyis talizunk

REAC | Detail

KŐSZ NYIRSÉG FC verd meg alsót naon

REAC | Detail

ha nyirség fc megette kiskunt akkor nem akadály alsó se :D

REAC | Detail

azért jó mecss volt :D akkor is bajnok leszek érdemes meg figyelni h mennyivel jobb voltam :D

REAC | Detail

Fonyód ellen a 3 pontért jáccok!

REAC | Detail

vejtikém gyerünk nyirség fc vel meg beszélek h verje szét alsózsolcát

REAC | Detail

ezen túl írok nektek kommentátori szővegeket a mecsekről :)

REAC | Detail

meg van az uj név kajak ez volt az uccso :DDDDDD

REAC | Detail

kősz poker nyugi :)) be huzom simán most is pl b csapatal álltam ki!

REAC | Detail

nyugi feljutsz teis :)) alsózsolca fog még bukni legalább 3 mat

REAC | Detail

RÁKOSPALOTAI EAC 1. HELYEN :)))))

REAC | Detail

ujszász ellen b csapatal álltam fel szépen fejlődőt a b csapat támadó játéka

REAC | Detail

kősz bufa :D

REAC | Detail

ebergőc ellen gyenge csapatal álltam ki

REAC | Detail

2 még vezteni fog 1 et ellened 1 et kiskun ellen

REAC | Detail

még vejti is feljuthat 2. helyen :)

REAC | Detail

kővetkező meccs érdekvesztitő lesz a bajnoki címért :D

REAC | Detail

hnp rangadó:) sztem be huzom a 3 pontot :D

REAC | Detail

hátt ezt a bajnokság nagyon gyenge 3 -4 csapat van akik jók 1.Rákospalotai EAC 2.VEJTI V FÓNYOD 3. ALSÓZSOLCA MOST GYENGE Xd

REAC | Detail

Új játékost szerzödtettél, akiért 20,000,000 € összeget fizettél. Cansino Flavio beilleszkedett a csapatba. 18 éves :D

REAC | Detail

kősz poker és feri :D ja nyomatom :DD

REAC | Detail

Kiskunhalas,Újvárfalva,Rábapaty,és még az alsóházat sorolhatnám

REAC | Detail

egyre kevesebb az aktiv menedzser a bajnokságba

REAC | Detail

alsózsolca megtőrik :D és rá strartolok a 1. helyre

REAC | Detail

kősz :D

REAC | Detail

na gyerekek ez volt az uccsó név változtatás asszem xDDDDDDD

REAC | Detail

hátt botito erre mit mondjak ?? xddd

REAC | Detail

Kősszii feri menetelek a III.C felé ferikém 1. osztá lyba talizunk :)))

REAC | Detail

botito barátom nagyon nagy grt :)))

REAC | Detail