By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)
5/1/2026 2/1/2026 11/1/2025 8/1/2025

IV.C1 Magyarország

  P W D L S PTS
1. Dévaványa  chl cup ronaldotate16@gmail.com 38 24 10 4 75:26 82
2. Kisbudmér chl cup lajkonik 38 24 8 6 66:27 80
3. Balkány chl cup looloo 38 22 7 9 50:29 73
4. Vérmező chl cup berreh 38 21 9 8 52:23 72
5. Berzék chl cup peterlimamanager@gmail.com 38 19 8 11 46:40 65
6. Vácrátót chl cup Lyly 38 17 8 13 56:45 59
7. Kistelek vass9715 38 16 6 16 37:45 54
8. Nyírlövő cristianoronaldo123 38 15 9 14 41:38 54
9. Újfehértó okboom@hotmail.com 38 15 9 14 41:41 54
10. Varászló hoshmand Zmc 38 14 12 12 42:37 54
11. Makó Ricardo Moniz 38 15 5 18 42:50 50
12. Bugac barcelona007 38 13 11 14 43:46 50
13. Rábapaty Tamás_36699 38 13 9 16 36:41 48
14. Hajdúdorog _14772 38 14 5 19 40:49 47
15. Újvárfalva Palcsii 38 13 5 20 48:60 44
16. Zalaszentgrót kakas45 38 12 8 18 42:47 44
17. Ipolydamásd jaspergreat 38 12 5 21 40:52 41
18. Zaprešić jozko katrinak 38 11 6 21 24:55 39
19. Fertőboz eslam 38 9 3 26 24:44 30
20. Fábiánsebestyén sidom14 38 7 5 26 34:84 26
comments
 
1 | 

Minden kedves játékostársamnak kívánok sikerekben,gólokban,győzelmekben,és örömökben gazdag boldog új 2017-es esztendőt! :):)

Maxell | Detail

NYFC, majdnem igazad lett, amikor azt írtad, hogy "bármi közbejöhet"... :) Bár ilyen áron nem szívesen lettem volna 1. Kitartást a köv. idényhez, számodra elég unalmasnak néz ki...

feherpele | Detail

VörösÁrpi a célegyenesben megunta :(

feherpele | Detail

Üdv. Kriszti... csak nem még egy aktív menedzsernő?

feherpele | Detail

Matematikailag igazad van NYFC, csak nevezd meg azt a 2 csapatot, amelyik elveri Vörösárpit..:)

feherpele | Detail

Botito, grat. a bajnoki címhez.... bár nem hordok kalapot, de az újpest elleni eredményed láttán virtuálisan feltettem egyet, és megemeltem... a sajtot ha akarnád, akkor sem lehet már kiénekelni a szádból :)

feherpele | Detail

Jól érezted Botito... csak szaladtál az eredmény után, ha nincsenek a jó (vagy szerencsés:) meccs közbeni változtatásaid, akkor Kapospula elveszi a bajnoki "szűzességedet"....:)

feherpele | Detail

Botito, így utólag én is tudom, hogy mást kellet volna nyomni :) Ellened is megvan a több gól hátrány, csak a taktika jobb volt + a shoot nekem kedvezett, így jött ki a soványka győzelmed.... Kíváncsian várom az Újpest elleni meccsedet, mindketten nagyon erősek vagytok...

feherpele | Detail

Botito, Újpest ellen győzelmi kényszer volt, az utolsó lehetőség. Támadó futball nem volt, csak előretoltuk a súlypontot, sajnos túlságosan is. Az eredmény a két csapat közti különbséget nézve is reális.

feherpele | Detail

NYFC, a köv.fordulóban egy kis borsot kellene törni Botito orra alá...:) Hajrá!

feherpele | Detail

"sokkal erősebb és jobb csapat a Balkány csapata" - NYFC, látom, le akarod venni a terhed a játékosaidról :) Mivel semennyivel sem vagyok erősebb és jobb... Amiben jobb vagy: erősebbek a játékosaid és egy fokkal magasabb a csapatod tapasztalati szintje. Viszont sokkal fáradtabbak az embereid és csak egy formációt tudsz hatékonyan játszani (4-4-2).... hogy ezekhez melyikünk alkalmazkodik jobban, azt a shoot holnap eldönti :)

feherpele | Detail

hali! aki rendez kupát a hivjon meg és garantáltan vissza hivom!

REAC | Detail

Hajrá Újpest FC!

REAC | Detail

skacok gyengült ez a bajnokság miotta elmentünk alsóval

REAC | Detail

nyirség nem lehet kőlcsőn játékost venni vagy ilyesmi

REAC | Detail

Előre meg mondom a 2 feljutot rázc fc vejt és fonyód mindent bele fiuk !!!

REAC | Detail

Elmaradt a beigért 6-7 gól, REAC úr:P Az 1:2 meglehetősen harmatos eredmény (nem nekem:) Így csak pislogni fogsz a harmadosztályban, meccseket nyerni nem nagyon...:) Azért ne csüggedj, mindent bele...:)

feherpele | Detail

3 ezres játékosokal nem jutsz fel soha

REAC | Detail

b csapatból ? nehezen erősitesz :)

REAC | Detail

ok:)))

REAC | Detail

kőszi ferikém:)

REAC | Detail

BAJNOK CSAPAT BAJNOK CSAPAT Újpesti HALADÁS FC BAJNOK lett amit meg titeket illet skacok nyirség fc azért meg probáltad :) botito és vejti barátom ne csügedjetek jővőre ugyis talizunk

REAC | Detail

KŐSZ NYIRSÉG FC verd meg alsót naon

REAC | Detail

ha nyirség fc megette kiskunt akkor nem akadály alsó se :D

REAC | Detail

azért jó mecss volt :D akkor is bajnok leszek érdemes meg figyelni h mennyivel jobb voltam :D

REAC | Detail

Fonyód ellen a 3 pontért jáccok!

REAC | Detail

vejtikém gyerünk nyirség fc vel meg beszélek h verje szét alsózsolcát

REAC | Detail

ezen túl írok nektek kommentátori szővegeket a mecsekről :)

REAC | Detail

meg van az uj név kajak ez volt az uccso :DDDDDD

REAC | Detail

kősz poker nyugi :)) be huzom simán most is pl b csapatal álltam ki!

REAC | Detail

nyugi feljutsz teis :)) alsózsolca fog még bukni legalább 3 mat

REAC | Detail

RÁKOSPALOTAI EAC 1. HELYEN :)))))

REAC | Detail

ujszász ellen b csapatal álltam fel szépen fejlődőt a b csapat támadó játéka

REAC | Detail

kősz bufa :D

REAC | Detail

ebergőc ellen gyenge csapatal álltam ki

REAC | Detail

2 még vezteni fog 1 et ellened 1 et kiskun ellen

REAC | Detail

még vejti is feljuthat 2. helyen :)

REAC | Detail

kővetkező meccs érdekvesztitő lesz a bajnoki címért :D

REAC | Detail

hnp rangadó:) sztem be huzom a 3 pontot :D

REAC | Detail

hátt ezt a bajnokság nagyon gyenge 3 -4 csapat van akik jók 1.Rákospalotai EAC 2.VEJTI V FÓNYOD 3. ALSÓZSOLCA MOST GYENGE Xd

REAC | Detail

Új játékost szerzödtettél, akiért 20,000,000 € összeget fizettél. Cansino Flavio beilleszkedett a csapatba. 18 éves :D

REAC | Detail

kősz poker és feri :D ja nyomatom :DD

REAC | Detail

Kiskunhalas,Újvárfalva,Rábapaty,és még az alsóházat sorolhatnám

REAC | Detail

egyre kevesebb az aktiv menedzser a bajnokságba

REAC | Detail

alsózsolca megtőrik :D és rá strartolok a 1. helyre

REAC | Detail

kősz :D

REAC | Detail

na gyerekek ez volt az uccsó név változtatás asszem xDDDDDDD

REAC | Detail

hátt botito erre mit mondjak ?? xddd

REAC | Detail

Kősszii feri menetelek a III.C felé ferikém 1. osztá lyba talizunk :)))

REAC | Detail

botito barátom nagyon nagy grt :)))

REAC | Detail