By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

IV.C2 Magyarország

  P W D L S PTS
1. Vál Vál 2:1 Üllő Vál 2:1 Mezőhegyes  Vál 1:0 Somogysámson Vál 1:1 Várkesző Vál 2:0 Csibrák  5 4 1 0 8:3 13
2. Csárdaszállás Csárdaszállás 2:2 Tótszentmárton Csárdaszállás 3:0 1. FC Balassagyarmat Csárdaszállás 1:1 Kemecse  Csárdaszállás 0:1 Pogány Csárdaszállás 2:0 Üllő  6 3 2 1 10:5 11
3. Tiszapalkonya Tiszapalkonya 0:0 Pogány Tiszapalkonya 2:0 Üllő Tiszapalkonya 2:0 Mezőhegyes  Tiszapalkonya 3:1 Somogysámson Tiszapalkonya 1:2 Csibrák  5 3 1 1 8:3 10
4. Kemecse Kemecse  2:2 Tiszabábolna Kemecse  2:1 Etes Kemecse  0:3 1. FC Balassagyarmat Kemecse  0:3 Iklanberény Kemecse  2:1 Nógrádszakál  6 3 1 2 7:10 10
5. Tiszabábolna Tiszabábolna 4:1 Iklanberény Tiszabábolna 2:0 Nógrádszakál Tiszabábolna 1:2 Mezőtúr  Tiszabábolna 0:1 Borota Tiszabábolna 2:0 Várkesző  5 3 0 2 9:4 9
6. Pusztamérges Pusztamérges 1:2 Nógrádszakál Pusztamérges 2:1 Mezőtúr  Pusztamérges 2:1 Borota Pusztamérges 1:0 Várkesző Pusztamérges 1:2 Ferencvárosi T.C.™  5 3 0 2 7:6 9
7. Üllő Üllő 2:1 Ferencvárosi T.C.™ Üllő 2:1 Pusztamérges Üllő 0:5 Tiszabábolna Üllő 0:3 Etes Üllő 2:0 Kemecse   5 3 0 2 6:10 9
8. Somogysámson Somogysámson 0:0 Várkesző Somogysámson 0:0 Ferencvárosi T.C.™ Somogysámson 3:0 Pusztamérges Somogysámson 3:0 Tiszabábolna  4 2 2 0 6:0 8
9. Mezőhegyes Mezőhegyes  1:1 Várkesző Mezőhegyes  1:1 Ferencvárosi T.C.™ Mezőhegyes  0:1 Pusztamérges Mezőhegyes  2:1 Tiszabábolna Mezőhegyes  1:0 Etes  5 2 2 1 5:4 8
10. Pogány Pogány 1:1 Pusztamérges Pogány 2:0 Tiszabábolna Pogány 3:1 Etes Pogány 0:2 Kemecse  Pogány 1:1 1. FC Balassagyarmat  6 2 2 2 8:8 8
11. Várkesző Várkesző 1:0 Borota Várkesző 2:1 Csibrák Várkesző 1:1 Tiszapalkonya  3 2 1 0 4:2 7
12. 1. FC Balassagyarmat 1. FC Balassagyarmat 1:0 Somogysámson 1. FC Balassagyarmat 1:1 Várkesző 1. FC Balassagyarmat 1:2 Csibrák 1. FC Balassagyarmat 1:0 Ferencvárosi T.C.™ 1. FC Balassagyarmat 0:1 Vál  5 2 1 2 4:4 7
13. Borota Borota 0:2 Somogysámson Borota 1:1 Csibrák Borota 1:0 Vál Borota 0:2 Tiszapalkonya Borota 3:1 Tótszentmárton  5 2 1 2 5:6 7
14. Etes Etes 0:2 1. FC Balassagyarmat Etes 1:1 Csárdaszállás Etes 1:2 Iklanberény Etes 1:1 Nógrádszakál Etes 1:1 Mezőtúr   6 1 3 2 6:8 6
15. Ferencvárosi T.C.™ Ferencvárosi T.C.™ 2:1 Mezőtúr  Ferencvárosi T.C.™ 1:1 Borota Ferencvárosi T.C.™ 0:1 Várkesző Ferencvárosi T.C.™ 0:1 Vál  4 1 1 2 3:4 4
16. Csibrák Csibrák 0:1 Mezőhegyes  Csibrák 1:3 Somogysámson Csibrák 1:0 Ferencvárosi T.C.™ Csibrák 1:1 Pusztamérges  4 1 1 2 3:5 4
17. Tótszentmárton Tótszentmárton 0:1 Kemecse  Tótszentmárton 0:1 Pogány Tótszentmárton 1:2 Üllő Tótszentmárton 2:2 Mezőhegyes  Tótszentmárton 2:1 Somogysámson  5 1 1 3 5:7 4
18. Mezőtúr Mezőtúr  0:0 Csibrák Mezőtúr  1:1 Vál Mezőtúr  1:1 Tiszapalkonya Mezőtúr  1:1 Tótszentmárton Mezőtúr  0:2 Csárdaszállás  5 0 4 1 3:5 4
19. Iklanberény Iklanberény 1:2 Tiszapalkonya Iklanberény 1:1 Tótszentmárton Iklanberény 1:3 Csárdaszállás Iklanberény 2:1 1. FC Balassagyarmat Iklanberény 0:1 Pogány  6 1 1 4 5:10 4
20. Nógrádszakál Nógrádszakál 0:1 Vál Nógrádszakál 0:3 Tiszapalkonya Nógrádszakál 0:2 Tótszentmárton Nógrádszakál 0:4 Csárdaszállás Nógrádszakál 1:2 Iklanberény  5 0 0 5 1:12 0
comments
 
1 | 2 | 

Sziasztok! Valaki barátságost vagy kupát? :)

ATi_ChelseaFan | Detail

én nem akarok még feljutni jó lesz a 3. hely is

mano6517 | Detail

sziasztok vannak eladó játékosaim ha érdekel vkit írjon

cSoki hEncSa | Detail

köszönöm szépen

kisszilagyimartinka10 | Detail

valaki volt már szabadságon a játékon belül?

kisszilagyimartinka10 | Detail

mátra.-szentmárton na ott mivolt :D?

kisszilagyimartinka10 | Detail

ha valaki szeretne játszani barátságost,én szívesen elfogadom

mano6517 | Detail

és lett 2:2 és most?

mano6517 | Detail

én nem aztmondtam h bajnok lesz az aki nyer de akár dönthet is arról

kisszilagyimartinka10 | Detail

még van 11 mérkőzés az alatt még sok minden történhet

mano6517 | Detail

holnap nagy rangadó lesz.. szerintem a bajnoki címről is dönthet..

kisszilagyimartinka10 | Detail

Leléptem töletek,mert vár egy nagyobb kihivás.Sok sikert nektek.

Signori75 | Detail

milyen kupába???

Signori75 | Detail

már nincs lehetőség a kupába bejutni?

mano6517 | Detail

igen... csak annyit mondok kösdd fel a gatyót =)

kisszilagyimartinka10 | Detail

készülők de rem nyerek levagy mindegy csak jusunk fel mi ketten elég rég húzuk már az igát :D

Mr.Muki | Detail

04.02. készülj Muki

kisszilagyimartinka10 | Detail

nemtudom mi lesz a vége..

kisszilagyimartinka10 | Detail

középcsapat maradok.

Signori75 | Detail

Hidd el, én sem!:)

Jobbik79 | Detail

mester 6os (*)

kisszilagyimartinka10 | Detail

igen csak szoros..

kisszilagyimartinka10 | Detail

de húzós volt..

kisszilagyimartinka10 | Detail

huh azt hittem nehezebb lesz

mano6517 | Detail

Köszike remélem maradok is itt XD

Mr.Muki | Detail

annyi van benne h téged tartalak a nagyesélyesnek az egyik nagyesélyesnek idegenbe jó az X :)

kisszilagyimartinka10 | Detail

ezzel az X-el szentmártonnak tettünk jót..

kisszilagyimartinka10 | Detail

Holnap rangadó sokat számít ez a mecs remélem nyerni fogok :D

Mr.Muki | Detail

Ugy őszintén nem tudom tán ara hogy biztosab a csapat tábora és tán biztosab is az hogy tőben lesznek a mecseken :D

Mr.Muki | Detail

1220,de mire megyek vele???

Signori75 | Detail

akor edig ugy néz ki hogy én vezetek :D

Mr.Muki | Detail

1116 POM-POM lányok:)

Jobbik79 | Detail

1458 a B közép :D

kisszilagyimartinka10 | Detail

1458 a B közép :D

kisszilagyimartinka10 | Detail

1458 a B közép :D

kisszilagyimartinka10 | Detail

357

mano6517 | Detail

1630

Mr.Muki | Detail

1116 szurkoló

Jobbik79 | Detail

kinek mekkora a szurkolótábora?

kisszilagyimartinka10 | Detail

pf elfelejtetem beálitani a felálást :'( na de sebaj reménykedek

Mr.Muki | Detail

de nehéz meccs volt..

kisszilagyimartinka10 | Detail

majd átgondolom ,bár a mezek csábitóak!!

Signori75 | Detail

Kb. 3 nap

Jobbik79 | Detail

Az átutalás mennyi idő alatt érkezik meg???

Signori75 | Detail

azt a meccset én is néztem..igen érdekes felletén érdekes tavaly én ugyan ezeket mondtam..hogy a gyengébekkel x meg vereség volt

kisszilagyimartinka10 | Detail

Ez a játék így egy rakás SZAR! Csak háromszor erősebb a csapatom, mégis kikaptam. Gratulálok a győztes Felsőzsolca csapatának.

Jobbik79 | Detail

annyira nem tetszik ha játékosok szintje ilyen sokat leugrik szezon kezdés előtt...

kisszilagyimartinka10 | Detail

Janika a stréber! :) ügyes vagy , csak így tovább! :) szerintem kezdés szombat, v hétfő mert egy hét szünetet ír.

scope | Detail

kb napra pontosan kezdés?

kisszilagyimartinka10 | Detail

:D méltó lezárása a bajnokságnak ez az összefoglaló! :)

scope | Detail