By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

IV.C2 Magyarország

  P W D L S PTS
1. Tiszapalkonya Iklanberény 1:2 Tiszapalkonya Nógrádszakál 0:3 Tiszapalkonya Mezőtúr  1:1 Tiszapalkonya Borota 0:2 Tiszapalkonya Várkesző 1:1 Tiszapalkonya  5 3 2 0 9:3 11
2. Csárdaszállás Etes 1:1 Csárdaszállás Iklanberény 1:3 Csárdaszállás Nógrádszakál 0:4 Csárdaszállás Mezőtúr  0:2 Csárdaszállás  4 3 1 0 10:2 10
3. Pogány Tiszapalkonya 0:0 Pogány Tótszentmárton 0:1 Pogány Csárdaszállás 0:1 Pogány Iklanberény 0:1 Pogány  4 3 1 0 3:0 10
4. Vál Nógrádszakál 0:1 Vál Mezőtúr  1:1 Vál Borota 1:0 Vál Ferencvárosi T.C.™ 0:1 Vál 1. FC Balassagyarmat 0:1 Vál  5 3 1 1 4:2 10
5. Iklanberény Tiszabábolna 4:1 Iklanberény Etes 1:2 Iklanberény Kemecse  0:3 Iklanberény Nógrádszakál 1:2 Iklanberény  4 3 0 1 8:6 9
6. Csibrák Mezőtúr  0:0 Csibrák Borota 1:1 Csibrák Várkesző 2:1 Csibrák 1. FC Balassagyarmat 1:2 Csibrák Vál 2:0 Csibrák  6 2 2 2 6:7 8
7. 1. FC Balassagyarmat Etes 0:2 1. FC Balassagyarmat Csárdaszállás 3:0 1. FC Balassagyarmat Kemecse  0:3 1. FC Balassagyarmat Iklanberény 2:1 1. FC Balassagyarmat Pogány 1:1 1. FC Balassagyarmat  5 2 1 2 7:6 7
8. Kemecse Tótszentmárton 0:1 Kemecse  Csárdaszállás 1:1 Kemecse  Pogány 0:2 Kemecse  Üllő 2:0 Kemecse   4 2 1 1 4:3 7
9. Nógrádszakál Pusztamérges 1:2 Nógrádszakál Tiszabábolna 2:0 Nógrádszakál Etes 1:1 Nógrádszakál Kemecse  2:1 Nógrádszakál Pogány 1:3 Nógrádszakál  5 2 1 2 7:7 7
10. Várkesző Mezőhegyes  1:1 Várkesző Somogysámson 0:0 Várkesző 1. FC Balassagyarmat 1:1 Várkesző Ferencvárosi T.C.™ 0:1 Várkesző Vál 1:1 Várkesző  7 1 4 2 4:6 7
11. Tótszentmárton Csárdaszállás 2:2 Tótszentmárton Iklanberény 1:1 Tótszentmárton Nógrádszakál 0:2 Tótszentmárton Mezőtúr  1:1 Tótszentmárton Borota 3:1 Tótszentmárton  5 1 3 1 7:7 6
12. Somogysámson Borota 0:2 Somogysámson 1. FC Balassagyarmat 1:0 Somogysámson Csibrák 1:3 Somogysámson Vál 1:0 Somogysámson Tiszapalkonya 3:1 Somogysámson  6 2 0 4 7:8 6
13. Üllő Vál 2:1 Üllő Tiszapalkonya 2:0 Üllő Tótszentmárton 1:2 Üllő Csárdaszállás 2:0 Üllő Iklanberény 0:2 Üllő  5 2 0 3 5:7 6
14. Ferencvárosi T.C.™ Üllő 2:1 Ferencvárosi T.C.™ Mezőhegyes  1:1 Ferencvárosi T.C.™ Somogysámson 0:0 Ferencvárosi T.C.™ Csibrák 1:0 Ferencvárosi T.C.™ 1. FC Balassagyarmat 1:0 Ferencvárosi T.C.™  6 1 2 3 4:6 5
15. Pusztamérges Pogány 1:1 Pusztamérges Üllő 2:1 Pusztamérges Mezőhegyes  0:1 Pusztamérges Somogysámson 3:0 Pusztamérges Csibrák 1:1 Pusztamérges  5 1 2 2 4:7 5
16. Tiszabábolna Kemecse  2:2 Tiszabábolna Pogány 2:0 Tiszabábolna Üllő 0:5 Tiszabábolna Mezőhegyes  2:1 Tiszabábolna Somogysámson 3:0 Tiszabábolna  5 1 1 3 8:9 4
17. Borota Várkesző 1:0 Borota Ferencvárosi T.C.™ 1:1 Borota Pusztamérges 2:1 Borota Tiszabábolna 0:1 Borota Etes 2:1 Borota  5 1 1 3 4:6 4
18. Mezőtúr Ferencvárosi T.C.™ 2:1 Mezőtúr  Pusztamérges 2:1 Mezőtúr  Tiszabábolna 1:2 Mezőtúr  Etes 1:1 Mezőtúr  Kemecse  1:0 Mezőtúr   5 1 1 3 5:7 4
19. Mezőhegyes Csibrák 0:1 Mezőhegyes  Vál 2:1 Mezőhegyes  Tiszapalkonya 2:0 Mezőhegyes  Tótszentmárton 2:2 Mezőhegyes  Csárdaszállás 2:1 Mezőhegyes   5 1 1 3 5:8 4
20. Etes Kemecse  2:1 Etes Pogány 3:1 Etes Üllő 0:3 Etes Mezőhegyes  1:0 Etes  4 1 0 3 5:6 3
comments
 
1 | 2 | 

Sziasztok! Valaki barátságost vagy kupát? :)

ATi_ChelseaFan | Detail

én nem akarok még feljutni jó lesz a 3. hely is

mano6517 | Detail

sziasztok vannak eladó játékosaim ha érdekel vkit írjon

cSoki hEncSa | Detail

köszönöm szépen

kisszilagyimartinka10 | Detail

valaki volt már szabadságon a játékon belül?

kisszilagyimartinka10 | Detail

mátra.-szentmárton na ott mivolt :D?

kisszilagyimartinka10 | Detail

ha valaki szeretne játszani barátságost,én szívesen elfogadom

mano6517 | Detail

és lett 2:2 és most?

mano6517 | Detail

én nem aztmondtam h bajnok lesz az aki nyer de akár dönthet is arról

kisszilagyimartinka10 | Detail

még van 11 mérkőzés az alatt még sok minden történhet

mano6517 | Detail

holnap nagy rangadó lesz.. szerintem a bajnoki címről is dönthet..

kisszilagyimartinka10 | Detail

Leléptem töletek,mert vár egy nagyobb kihivás.Sok sikert nektek.

Signori75 | Detail

milyen kupába???

Signori75 | Detail

már nincs lehetőség a kupába bejutni?

mano6517 | Detail

igen... csak annyit mondok kösdd fel a gatyót =)

kisszilagyimartinka10 | Detail

készülők de rem nyerek levagy mindegy csak jusunk fel mi ketten elég rég húzuk már az igát :D

Mr.Muki | Detail

04.02. készülj Muki

kisszilagyimartinka10 | Detail

nemtudom mi lesz a vége..

kisszilagyimartinka10 | Detail

középcsapat maradok.

Signori75 | Detail

Hidd el, én sem!:)

Jobbik79 | Detail

mester 6os (*)

kisszilagyimartinka10 | Detail

igen csak szoros..

kisszilagyimartinka10 | Detail

de húzós volt..

kisszilagyimartinka10 | Detail

huh azt hittem nehezebb lesz

mano6517 | Detail

Köszike remélem maradok is itt XD

Mr.Muki | Detail

annyi van benne h téged tartalak a nagyesélyesnek az egyik nagyesélyesnek idegenbe jó az X :)

kisszilagyimartinka10 | Detail

ezzel az X-el szentmártonnak tettünk jót..

kisszilagyimartinka10 | Detail

Holnap rangadó sokat számít ez a mecs remélem nyerni fogok :D

Mr.Muki | Detail

Ugy őszintén nem tudom tán ara hogy biztosab a csapat tábora és tán biztosab is az hogy tőben lesznek a mecseken :D

Mr.Muki | Detail

1220,de mire megyek vele???

Signori75 | Detail

akor edig ugy néz ki hogy én vezetek :D

Mr.Muki | Detail

1116 POM-POM lányok:)

Jobbik79 | Detail

1458 a B közép :D

kisszilagyimartinka10 | Detail

1458 a B közép :D

kisszilagyimartinka10 | Detail

1458 a B közép :D

kisszilagyimartinka10 | Detail

357

mano6517 | Detail

1630

Mr.Muki | Detail

1116 szurkoló

Jobbik79 | Detail

kinek mekkora a szurkolótábora?

kisszilagyimartinka10 | Detail

pf elfelejtetem beálitani a felálást :'( na de sebaj reménykedek

Mr.Muki | Detail

de nehéz meccs volt..

kisszilagyimartinka10 | Detail

majd átgondolom ,bár a mezek csábitóak!!

Signori75 | Detail

Kb. 3 nap

Jobbik79 | Detail

Az átutalás mennyi idő alatt érkezik meg???

Signori75 | Detail

azt a meccset én is néztem..igen érdekes felletén érdekes tavaly én ugyan ezeket mondtam..hogy a gyengébekkel x meg vereség volt

kisszilagyimartinka10 | Detail

Ez a játék így egy rakás SZAR! Csak háromszor erősebb a csapatom, mégis kikaptam. Gratulálok a győztes Felsőzsolca csapatának.

Jobbik79 | Detail

annyira nem tetszik ha játékosok szintje ilyen sokat leugrik szezon kezdés előtt...

kisszilagyimartinka10 | Detail

Janika a stréber! :) ügyes vagy , csak így tovább! :) szerintem kezdés szombat, v hétfő mert egy hét szünetet ír.

scope | Detail

kb napra pontosan kezdés?

kisszilagyimartinka10 | Detail

:D méltó lezárása a bajnokságnak ez az összefoglaló! :)

scope | Detail