By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)
5/1/2026 2/1/2026 11/1/2025 8/1/2025

IV.C2 Magyarország

  P W D L S PTS
1. Újpest Football Club chl cup ceruza82 38 25 6 7 60:29 81
2. Zalaszentlászló chl cup 42891110 38 25 4 9 76:30 79
3. 1. FC Balassagyarmat chl cup muoduo fal 38 23 6 9 59:25 75
4. Pusztamérges chl cup fluck107@gmail.com 38 20 4 14 52:51 64
5. Üllő chl cup ilyasmac 38 17 13 8 50:34 64
6. Mezőhegyes  chl cup t.gold 38 16 11 11 47:39 59
7. Somogysámson atikanyuszi12 38 15 9 14 49:46 54
8. Iklanberény Kellner17 38 16 5 17 48:55 53
9. Várkesző naypyidaw8@gmail.com 38 15 7 16 35:39 52
10. Kemecse 0839653548 38 13 13 12 36:40 52
11. Csibrák surda1985 38 15 6 17 44:46 51
12. Borota Roli_38623 38 13 9 16 44:44 48
13. Pogány alvesapin@yahoo.com 38 12 11 15 45:53 47
14. Tiszapalkonya cem 38 13 7 18 36:41 46
15. Ferencvárosi T.C.™ 123654sad 38 12 10 16 36:48 46
16. Mezőtúr Marcos_18970 38 11 8 19 34:47 41
17. Halászi Ms. LOL 38 10 11 17 37:45 41
18. Rinyaszentkirály daniellovag 38 11 6 21 36:63 39
19. Tiszacsege motoboy 38 8 12 18 33:54 36
20. Nyírgyulaj ???????????????????? 38 9 4 25 31:59 31
comments
 
1 | 2 | 

Sziasztok! Valaki barátságost vagy kupát? :)

ATi_ChelseaFan | Detail

én nem akarok még feljutni jó lesz a 3. hely is

mano6517 | Detail

sziasztok vannak eladó játékosaim ha érdekel vkit írjon

cSoki hEncSa | Detail

köszönöm szépen

kisszilagyimartinka10 | Detail

valaki volt már szabadságon a játékon belül?

kisszilagyimartinka10 | Detail

mátra.-szentmárton na ott mivolt :D?

kisszilagyimartinka10 | Detail

ha valaki szeretne játszani barátságost,én szívesen elfogadom

mano6517 | Detail

és lett 2:2 és most?

mano6517 | Detail

én nem aztmondtam h bajnok lesz az aki nyer de akár dönthet is arról

kisszilagyimartinka10 | Detail

még van 11 mérkőzés az alatt még sok minden történhet

mano6517 | Detail

holnap nagy rangadó lesz.. szerintem a bajnoki címről is dönthet..

kisszilagyimartinka10 | Detail

Leléptem töletek,mert vár egy nagyobb kihivás.Sok sikert nektek.

Signori75 | Detail

milyen kupába???

Signori75 | Detail

már nincs lehetőség a kupába bejutni?

mano6517 | Detail

igen... csak annyit mondok kösdd fel a gatyót =)

kisszilagyimartinka10 | Detail

készülők de rem nyerek levagy mindegy csak jusunk fel mi ketten elég rég húzuk már az igát :D

Mr.Muki | Detail

04.02. készülj Muki

kisszilagyimartinka10 | Detail

nemtudom mi lesz a vége..

kisszilagyimartinka10 | Detail

középcsapat maradok.

Signori75 | Detail

Hidd el, én sem!:)

Jobbik79 | Detail

mester 6os (*)

kisszilagyimartinka10 | Detail

igen csak szoros..

kisszilagyimartinka10 | Detail

de húzós volt..

kisszilagyimartinka10 | Detail

huh azt hittem nehezebb lesz

mano6517 | Detail

Köszike remélem maradok is itt XD

Mr.Muki | Detail

annyi van benne h téged tartalak a nagyesélyesnek az egyik nagyesélyesnek idegenbe jó az X :)

kisszilagyimartinka10 | Detail

ezzel az X-el szentmártonnak tettünk jót..

kisszilagyimartinka10 | Detail

Holnap rangadó sokat számít ez a mecs remélem nyerni fogok :D

Mr.Muki | Detail

Ugy őszintén nem tudom tán ara hogy biztosab a csapat tábora és tán biztosab is az hogy tőben lesznek a mecseken :D

Mr.Muki | Detail

1220,de mire megyek vele???

Signori75 | Detail

akor edig ugy néz ki hogy én vezetek :D

Mr.Muki | Detail

1116 POM-POM lányok:)

Jobbik79 | Detail

1458 a B közép :D

kisszilagyimartinka10 | Detail

1458 a B közép :D

kisszilagyimartinka10 | Detail

1458 a B közép :D

kisszilagyimartinka10 | Detail

357

mano6517 | Detail

1630

Mr.Muki | Detail

1116 szurkoló

Jobbik79 | Detail

kinek mekkora a szurkolótábora?

kisszilagyimartinka10 | Detail

pf elfelejtetem beálitani a felálást :'( na de sebaj reménykedek

Mr.Muki | Detail

de nehéz meccs volt..

kisszilagyimartinka10 | Detail

majd átgondolom ,bár a mezek csábitóak!!

Signori75 | Detail

Kb. 3 nap

Jobbik79 | Detail

Az átutalás mennyi idő alatt érkezik meg???

Signori75 | Detail

azt a meccset én is néztem..igen érdekes felletén érdekes tavaly én ugyan ezeket mondtam..hogy a gyengébekkel x meg vereség volt

kisszilagyimartinka10 | Detail

Ez a játék így egy rakás SZAR! Csak háromszor erősebb a csapatom, mégis kikaptam. Gratulálok a győztes Felsőzsolca csapatának.

Jobbik79 | Detail

annyira nem tetszik ha játékosok szintje ilyen sokat leugrik szezon kezdés előtt...

kisszilagyimartinka10 | Detail

Janika a stréber! :) ügyes vagy , csak így tovább! :) szerintem kezdés szombat, v hétfő mert egy hét szünetet ír.

scope | Detail

kb napra pontosan kezdés?

kisszilagyimartinka10 | Detail

:D méltó lezárása a bajnokságnak ez az összefoglaló! :)

scope | Detail