By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

IV.C2 Magyarország

  P W D L S PTS
1. Vál chl cup Nógrádszakál 0:1 Vál Vál 2:1 Üllő Mezőtúr  1:1 Vál Vál 2:1 Mezőhegyes  Borota 1:0 Vál  10 7 2 1 12:5 23
2. Csárdaszállás chl cup Csárdaszállás 2:2 Tótszentmárton Etes 1:1 Csárdaszállás Csárdaszállás 3:0 1. FC Balassagyarmat Csárdaszállás 1:1 Kemecse  Iklanberény 1:3 Csárdaszállás  10 6 3 1 20:7 21
3. Tiszapalkonya chl cup Iklanberény 1:2 Tiszapalkonya Tiszapalkonya 0:0 Pogány Nógrádszakál 0:3 Tiszapalkonya Tiszapalkonya 2:0 Üllő Mezőtúr  1:1 Tiszapalkonya  10 6 3 1 17:6 21
4. Pogány chl cup Pogány 1:1 Pusztamérges Tiszapalkonya 0:0 Pogány Pogány 2:0 Tiszabábolna Tótszentmárton 0:1 Pogány Pogány 3:1 Etes  10 5 3 2 11:8 18
5. Kemecse  chl cup Kemecse  2:2 Tiszabábolna Tótszentmárton 0:1 Kemecse  Kemecse  2:1 Etes Csárdaszállás 1:1 Kemecse  Kemecse  0:3 1. FC Balassagyarmat  10 5 2 3 11:13 17
6. Üllő chl cup Üllő 2:1 Ferencvárosi T.C.™ Vál 2:1 Üllő Üllő 2:1 Pusztamérges Tiszapalkonya 2:0 Üllő Üllő 0:5 Tiszabábolna  10 5 0 5 11:17 15
7. Somogysámson Borota 0:2 Somogysámson 1. FC Balassagyarmat 1:0 Somogysámson Somogysámson 0:0 Várkesző Csibrák 1:3 Somogysámson Somogysámson 0:0 Ferencvárosi T.C.™  10 4 2 4 13:8 14
8. 1. FC Balassagyarmat Etes 0:2 1. FC Balassagyarmat 1. FC Balassagyarmat 1:0 Somogysámson Csárdaszállás 3:0 1. FC Balassagyarmat 1. FC Balassagyarmat 1:1 Várkesző Kemecse  0:3 1. FC Balassagyarmat  10 4 2 4 11:10 14
9. Pusztamérges Pogány 1:1 Pusztamérges Pusztamérges 1:2 Nógrádszakál Üllő 2:1 Pusztamérges Pusztamérges 2:1 Mezőtúr  Mezőhegyes  0:1 Pusztamérges  10 4 2 4 11:13 14
10. Várkesző Mezőhegyes  1:1 Várkesző Várkesző 1:0 Borota Somogysámson 0:0 Várkesző 1. FC Balassagyarmat 1:1 Várkesző Várkesző 2:1 Csibrák  10 3 5 2 8:8 14
11. Tiszabábolna Kemecse  2:2 Tiszabábolna Tiszabábolna 4:1 Iklanberény Pogány 2:0 Tiszabábolna Tiszabábolna 2:0 Nógrádszakál Üllő 0:5 Tiszabábolna  10 4 1 5 17:13 13
12. Iklanberény Iklanberény 1:2 Tiszapalkonya Tiszabábolna 4:1 Iklanberény Iklanberény 1:1 Tótszentmárton Etes 1:2 Iklanberény Iklanberény 1:3 Csárdaszállás  10 4 1 5 13:16 13
13. Mezőhegyes Mezőhegyes  1:1 Várkesző Csibrák 0:1 Mezőhegyes  Mezőhegyes  1:1 Ferencvárosi T.C.™ Vál 2:1 Mezőhegyes  Mezőhegyes  0:1 Pusztamérges  10 3 3 4 10:12 12
14. Csibrák Mezőtúr  0:0 Csibrák Csibrák 0:1 Mezőhegyes  Borota 1:1 Csibrák Csibrák 1:3 Somogysámson Várkesző 2:1 Csibrák  10 3 3 4 9:12 12
15. Borota Borota 0:2 Somogysámson Várkesző 1:0 Borota Borota 1:1 Csibrák Ferencvárosi T.C.™ 1:1 Borota Borota 1:0 Vál  10 3 2 5 9:12 11
16. Tótszentmárton Csárdaszállás 2:2 Tótszentmárton Tótszentmárton 0:1 Kemecse  Iklanberény 1:1 Tótszentmárton Tótszentmárton 0:1 Pogány Nógrádszakál 0:2 Tótszentmárton  10 2 4 4 12:14 10
17. Etes Etes 0:2 1. FC Balassagyarmat Etes 1:1 Csárdaszállás Kemecse  2:1 Etes Etes 1:2 Iklanberény Pogány 3:1 Etes  10 2 3 5 11:14 9
18. Ferencvárosi T.C.™ Üllő 2:1 Ferencvárosi T.C.™ Ferencvárosi T.C.™ 2:1 Mezőtúr  Mezőhegyes  1:1 Ferencvárosi T.C.™ Ferencvárosi T.C.™ 1:1 Borota Somogysámson 0:0 Ferencvárosi T.C.™  10 2 3 5 7:10 9
19. Mezőtúr Mezőtúr  0:0 Csibrák Ferencvárosi T.C.™ 2:1 Mezőtúr  Mezőtúr  1:1 Vál Pusztamérges 2:1 Mezőtúr  Mezőtúr  1:1 Tiszapalkonya  10 1 5 4 8:12 8
20. Nógrádszakál Nógrádszakál 0:1 Vál Pusztamérges 1:2 Nógrádszakál Nógrádszakál 0:3 Tiszapalkonya Tiszabábolna 2:0 Nógrádszakál Nógrádszakál 0:2 Tótszentmárton  10 2 1 7 8:19 7
Played matches: : 100 / 380
 
comments
 
1 | 2 | 

én nyertem. :) de nagyon necces volt, 1 több lőtt góllal nyertem meg... ;)

scope | Detail

DVSC köv. szezonba nagy esélyes ahogy elnézem.. komoly ellenfél lesz a feljutó csapatokkal együtt!

kisszilagyimartinka10 | Detail

DVSC köv. szezonba nagy esélyes ahogy elnézem.. komoly ellenfél lesz a feljutó csapatokkal együtt!

kisszilagyimartinka10 | Detail

Gratulálok! Én csak a dolgomat tettem!

kisszilagyimartinka10 | Detail

köszi, köszi. fordulatos végjáték volt. és egy köszönöm Laskodnak is jár :)

scope | Detail

ááááááááá! megnyertem a bajnokságot! király! még sosem nyertem bajnokságot! XD

scope | Detail

Gratulálok! Fordult a kocka!

Jobbik79 | Detail

lehet, h megnyertem a bajnokságot???

scope | Detail

hát... azt hiszem az meg is látszik... :) a trónörökös projekt hogy áll?

scope | Detail

Az idei szezonra nem figyeltem eléggé...

Signori75 | Detail

ok, köszi mindenkinek! várakozáson felüli volt ez az idény számomra. Acsád úgy ment át ezen a szezonon, mint kés a vajon, remélem ha jövőre is ezt csinálja, akkor ugyanígy tudom követni. :)

scope | Detail

nos hát én is szeretnék gratulálni az Acsád-nak meg hát Bihardancsháza-nak sajna nem sikerült most továb jutnom majd talán jővőre nektek meg sok sikert a kővetkező osztályba és verjétek el a FC Kercseliget United meg a FC Hárskút-ot az előző két feljutot :D

Mr.Muki | Detail

nekem már megvan a 3.hely én nem fogok nagy ellenállást végezni.. akik nem játszottak eddig vagy csak keveset azoknak fogok lehetőséget adni.. csalódott vagyok kicsit most

kisszilagyimartinka10 | Detail

SAF-FERGUSON én is grat. neked és sok sikert :) jövöre majd még1x meg probálom és talán akkor sikerül.. nem ugy jött össze mert az acsád-birhart.egy X re számítottam és uccsófordulóvan jön acsád ott meg bármelyikünk felmehetett volna de így már megvan GRAT. ACSÁDNAK és BIHARDANCSHÁZÁNAK!

kisszilagyimartinka10 | Detail

óóóóóó! jól elporoltak! :( gratulálok!

scope | Detail

de biztos

kisszilagyimartinka10 | Detail

Gratulálok!

Jobbik79 | Detail

2 fordulóval a vége előtt TOVÁBBJUTOTTAM!!! XD

scope | Detail

Na az szép sok sikert :D

Mr.Muki | Detail

hajrá! remélem sikerül! :)

scope | Detail

Nem, én dobozi vagyok. De LOKI drukker és amikor tudok(szinte mindig) megyek a meccsre.

Jobbik79 | Detail

Jobbik79 te is debreceni vagy?

Mr.Muki | Detail

hmmm... csend és nyugalom...

scope | Detail

sziasztok vannak eladó játékosaim ha érdekel vkit irjon :) barátságos meccs is jöhet

cSoki hEncSa | Detail

a kredit kb 4-5 nap, ha akkor sem jön meg akkor írj nekik.

scope | Detail

na látod de te multkor okoskodtál -.-

kisszilagyimartinka10 | Detail

hát itt meg mi történt?? :D

scope | Detail

BÚÉK! Úgy látom hogy, helycsere lesz a tabella elején.

Jobbik79 | Detail

BUÉK

kisszilagyimartinka10 | Detail

BÚÉK! :)

scope | Detail

Miből gondoljátok, hogy elcsalja a gép a meccset?:)

Jobbik79 | Detail

jó,jó, de most konkrétan mi a gond? Kemecse - Ferencváros TC 0-2? ez?

scope | Detail

ezt magyaráztam eddig..

kisszilagyimartinka10 | Detail

miért nem igazságosak a meccsek?

scope | Detail

nem tudom hogy játszák a meccseket de nem igazságos az tuti

mano6517 | Detail

köszönöm a meghívást haver :)

kisszilagyimartinka10 | Detail

köszi a meghivást

Mr.Muki | Detail

ok, elküldtem a meghívókat. a torna jan 1.-én indul, természetesen aki nem akar részt venni, az nem fogadja el, ha nem lesz meg a létszám legkésőbb 31.-én hívok más csapatokat, hogy indulni tudjunk. sok szerencsét! :)

scope | Detail

van kedvetek egy 4es kupát játszani? Acsád, Én, Laskod, Zalaszentmárton. Ha igen, csak egy szimpla igent írjatok! :)

scope | Detail

egyetértek... nekem is a feljutás a fontos, mindegy melyik helyen. a szezon előtt az 5be vártam magam, a felénél 2ben akarok maradni. :)

scope | Detail

pfff... ugyan már!

scope | Detail

csodálkozol ha ezeet hozom legutosó meccsen fogadom acsádot és bármi lehetett volna de így már-.-

kisszilagyimartinka10 | Detail

csodálkozol ha ezeet hozom legutosó meccsen fogadom acsádot és bármi lehetett volna de így már-.-

kisszilagyimartinka10 | Detail

barátságos meccs? elfogadom, ha kihívsz! :) látom elkészült az új stadionod.

scope | Detail

Igaz, szinte lehetetlen, esetleg 1-2 döntetlen is becsúszik neki kisebb csapatoktól. De a következő bajnokságban szeretnék feljutni.

Jobbik79 | Detail

hát, nem is bánom, hogy elment a bajnokság eleje neked, de úgy gondolom, h a 3. hely már nem lehet meg, mert egymás ellen ugye már játszottatok és sztem 11 pontot már nem fog veszíteni a Laskod.

scope | Detail

Köszi az infót scope!:) Nekem most a 3. hely a cél. 17 órával a bajnokság indulása előtt regisztráltam. Nem volt időm áttanulmányozni a játékot. De ha 1 héttel hamarabb kezdtem volna....:)

Jobbik79 | Detail

nyugi. nem akarlak húzni, de észrevettem, hogy ha nem nyersz, akkor teljesen szétcsúszol... :)

scope | Detail

csak érdekességképp, az én csapatomhoz képest (mivel csak ezt látom) az Acsád 95%, Laskod 93%, Zalaszentmárton 96%, Délegyháza 100%. szerintem ezeken a meccseken bármilyen eredmény születhet, ami meghatározó az az aktuális taktika lehet.

scope | Detail

csak te totoztál.. igen de sztem te erősebb vagy mint én meg szentmárton és mégis... mindenesetben felborul a papírforma vagy mi? haggyadmár

kisszilagyimartinka10 | Detail