By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

IV.D1 Magyarország

  P W D L S PTS
1. Potyond chl cup Pusztaottlaka 1:2 Potyond Potyond 2:0 Kaposújlak Bodrogkisfalud 1:1 Potyond Potyond 1:0 Baracs Potyond 3:1 Nagykörű  9 8 1 0 16:5 25
2. Kerekegyháza  chl cup Lad 0:2 Kerekegyháza  Kerekegyháza  2:0 Simontornya  Szabadszentkirály 0:3 Kerekegyháza  Kerekegyháza  4:0 Kovácsszénája Pusztaottlaka 0:3 Kerekegyháza   9 8 0 1 21:3 24
3. Túrkeve  chl cup Tésa 1:2 Túrkeve  Túrkeve  2:0 Öttevény Ács 1:0 Túrkeve  Túrkeve  2:0 Lad Simontornya  1:3 Túrkeve   9 6 1 2 16:7 19
4. Pusztakovácsi chl cup Simontornya  2:0 Pusztakovácsi Pusztakovácsi 2:2 Szabadszentkirály Kovácsszénája 0:2 Pusztakovácsi Pusztakovácsi 2:0 Pusztaottlaka Kaposújlak 1:2 Pusztakovácsi  9 6 1 2 16:9 19
5. Tolna  chl cup Baracs 1:2 Tolna  Tolna  2:0 Tésa Öttevény 3:1 Tolna  Tolna  1:1 Ács Lad 1:1 Tolna   9 5 2 2 14:9 17
6. Simontornya  chl cup Simontornya  2:0 Pusztakovácsi Kerekegyháza  2:0 Simontornya  Simontornya  1:0 Kenézlő Tüskevár 1:2 Simontornya  Simontornya  1:3 Túrkeve   9 5 0 4 9:10 15
7. Tésa Tésa 1:2 Túrkeve  Tolna  2:0 Tésa Baracs 0:1 Tésa Tésa 1:0 Öttevény Ács 0:1 Tésa  9 5 0 4 8:9 15
8. Szabadszentkirály Szabadszentkirály 1:1 Mihályi Pusztakovácsi 2:2 Szabadszentkirály Szabadszentkirály 0:3 Kerekegyháza  Kenézlő 0:2 Szabadszentkirály Szabadszentkirály 3:0 Tüskevár  9 4 3 2 17:10 15
9. Ács Ács 1:1 Kenézlő Tüskevár 0:3 Ács Ács 1:0 Túrkeve  Tolna  1:1 Ács Ács 0:1 Tésa  9 4 3 2 11:5 15
10. Mihályi Szabadszentkirály 1:1 Mihályi Mihályi 1:0 Kovácsszénája Pusztaottlaka 0:2 Mihályi Mihályi 1:1 Kaposújlak Bodrogkisfalud 0:1 Mihályi  9 4 3 2 9:6 15
11. Kovácsszénája Kovácsszénája 2:0 Nagykörű Mihályi 1:0 Kovácsszénája Kovácsszénája 0:2 Pusztakovácsi Kerekegyháza  4:0 Kovácsszénája Kovácsszénája 4:1 Kenézlő  9 4 1 4 13:15 13
12. Bodrogkisfalud Kaposújlak 2:0 Bodrogkisfalud Bodrogkisfalud 2:1 Baracs Bodrogkisfalud 1:1 Potyond Nagykörű 1:2 Bodrogkisfalud Bodrogkisfalud 0:1 Mihályi  9 3 2 4 8:11 11
13. Baracs Baracs 1:2 Tolna  Bodrogkisfalud 2:1 Baracs Baracs 0:1 Tésa Potyond 1:0 Baracs Baracs 1:0 Öttevény  9 3 1 5 6:9 10
14. Kaposújlak Kaposújlak 2:0 Bodrogkisfalud Potyond 2:0 Kaposújlak Kaposújlak 0:1 Nagykörű Mihályi 1:1 Kaposújlak Kaposújlak 1:2 Pusztakovácsi  9 2 2 5 8:12 8
15. Pusztaottlaka Pusztaottlaka 1:2 Potyond Nagykörű 0:1 Pusztaottlaka Pusztaottlaka 0:2 Mihályi Pusztakovácsi 2:0 Pusztaottlaka Pusztaottlaka 0:3 Kerekegyháza   9 2 1 6 5:14 7
16. Lad Lad 0:2 Kerekegyháza  Kenézlő 1:1 Lad Lad 2:2 Tüskevár Túrkeve  2:0 Lad Lad 1:1 Tolna   9 1 4 4 7:12 7
17. Nagykörű Kovácsszénája 2:0 Nagykörű Nagykörű 0:1 Pusztaottlaka Kaposújlak 0:1 Nagykörű Nagykörű 1:2 Bodrogkisfalud Potyond 3:1 Nagykörű  9 2 0 7 8:17 6
18. Öttevény Öttevény 2:0 Tüskevár Túrkeve  2:0 Öttevény Öttevény 3:1 Tolna  Tésa 1:0 Öttevény Baracs 1:0 Öttevény  9 2 0 7 6:14 6
19. Kenézlő Ács 1:1 Kenézlő Kenézlő 1:1 Lad Simontornya  1:0 Kenézlő Kenézlő 0:2 Szabadszentkirály Kovácsszénája 4:1 Kenézlő  9 0 4 5 5:14 4
20. Tüskevár Öttevény 2:0 Tüskevár Tüskevár 0:3 Ács Lad 2:2 Tüskevár Tüskevár 1:2 Simontornya  Szabadszentkirály 3:0 Tüskevár  9 0 3 6 6:18 3
Played matches: : 90 / 380
 
comments
 
1 | 2 | 

Kérdez rá az érdekes igazolásaira(mapisti)!!Még jó,hogy nem a mi bajnokságunkban van!

nyunyez | Detail

poker1000,mi a szart csinálsz??

nyunyez | Detail

helloo. ha valaki meghiv tornára azt visza hivom :)

cSoki hEncSa | Detail

hát befizetem egy hete és nem jönn a kredit... szal rendeznék ha jönne :S :@ de ha megjönn visszahivlak !! " poker1000 "

TOTO45 | Detail

Kicsit igaza a mondás TOTO barátom,egyszer fent,egyszer pedig lent ;)

nyunyez | Detail

Hajrá poker !!!

TOTO45 | Detail

Spoiler következik: Poker és Pisti vagy Pisti és Poker - kb. erről fog szólni a IV.D1 jelenlegi idénye... dög unalom lesz, fiúk :)

Dzsozé Murinnyo | Detail

vymenim virtualku kto chce napiste mi do posty

dajo69 | Detail

ksz... remelem, h cs ideiglenes megalo lesz eza liga a szamodra :D

Valdes87 | Detail

ja... :)

Valdes87 | Detail

az mar aszem nem lesz meg, de azt Jaksi is megerdemli. A lenyeg, h feljutottunk :)

Valdes87 | Detail

Köszi, viszont neked is'

JaksiKing | Detail

Szia Janno! Nem kell átadnod a csapatot másnak, heti egyszer lépj be és akkor nem veszik el és ha megjavitják a géped akkor ujra tudod menedzselni.

JaksiKing | Detail

aha:)

JaksiKing | Detail

Köszi Janno! :) Sok sikert:)

JaksiKing | Detail

Eddig ugy néz ki , de még sok van vissza:)

JaksiKing | Detail

Állitolag nem fog olyan erős csapattal felállni, mert kupameccse is lesz, de ez csak tipp.:)))

JaksiKing | Detail

Sziasztok!!! Jövőhéten rendezek kupát, ha meghívtok kupára én is titeket!! Köszi!! Sok pénzt fog hozni!!

márk554 | Detail

Újabb rangadó: Siklósnagyfalu-Törökbálint :) Hajrá srácok!!! A Dr. elköltözött?

Mogyi81 | Detail

Így igaz janno,ha a Dég csapatát meg tudnád verni akkor szinte biztosra mondható a feljutásod!!

nyunyez | Detail

Janno a Dég elleni visszavágóra kell felkészülnöd rendesen akkor sztem feljuthatsz még.

JaksiKing | Detail

Köszi Janno.:)

JaksiKing | Detail

Igy van janno! Aztán csak üssed vágjad!

Dr.joska | Detail

Na srácok sok sikert a továbbiakban! Én felhagytam valkó KSK irányitásával és egy bulgáriai osztálby mentem át! Janno nyerd meg a bajnokságot!

Dr.joska | Detail

Sok sikert srácok! :) Üdv, Mogyi81

Mogyi81 | Detail

Szia Janno!Látom ma nincs nehéz dolgod,csak így tovább!!Hajrá:)

nyunyez | Detail

Köszönjük Janno.

JaksiKing | Detail

Köszi, most kapcsolodtam csak be, de mennem is kell, ez már megvan.

JaksiKing | Detail

valdes87 választ kaptál a kérdésedre... udvar nem 1-et hanem rögtön 3 pontot kapott

márk554 | Detail

en szemely szerint arra vaok kivancsi, h UDVAR megszerzi-e az 1. pontjat :D

Valdes87 | Detail

Sejtettem a Hernádbűd is lehet beleszalad 6-7be

JaksiKing | Detail

Innen csak 2 csapat juthat tovább ( Dég és Vásárosnamény ).. Mjad kövi bajnokságban srácok talán feljuthatok, ha nem jönn még pár jó csapat ide

márk554 | Detail

valószinű simán kikap a Hernádbűd, de majd meglátjuk.

JaksiKing | Detail

Köszi janno:)))) neked is sok sikert!!!

JaksiKing | Detail

Igen mogyi jol látod belehuztam4 nagyon szeretnék feljebb jutni de nehéz lesz! De azért még nem adom fel!

Dr.joska | Detail

Én a Szerecseny ellen nyertem 7-0ra.

JaksiKing | Detail

üdv! Gyerünk gyerekek, sok van még hátra, húzatok bele. Dr. látom végre belehúztál! :)

Mogyi81 | Detail

Milyen ellenfelet kaptál a kupában janno??

nyunyez | Detail

De mintha meg gyengültetek volna fiúk!!!Nem is ismerek a régi bajnokságomra!!!:(

nyunyez | Detail

Te janno,hogyan tudtál össze szedni már egy vereséget?Ez lehet,hogy a feljutásodba fog kerülni!!:(

nyunyez | Detail

Fojamatosan haladok előre! Grat a győzteseknek!

Dr.joska | Detail

Köszi:)

JaksiKing | Detail

Hajrá mindenkinek!!!

JaksiKing | Detail

köszönöm janno ! Mogyi naon küzdök de nem jön össze naon jok az uj csapatok!

Dr.joska | Detail

Gyerünk Dr.!!! nem leszünk így jóban :), rólunk: ma nyunyez vereséget szenvedett 6-3 arányban sokáig 3-3 volt az erdmény de a végén talán kijött a több tapasztalat :( Részemről sikeres volt ez a forduló, én szintén 6-3-as mérkőzésen vagyok túl, győzelmmel! Sok sikert srácok!

Mogyi81 | Detail

Bejött az amire gyurtam a kupában egy erős ellenfél szemben gyözelmet arattam mostmár koncentrálhatok a bajnokságra is!

Dr.joska | Detail

*tornára

márk554 | Detail

meg veszek majd kreditet egyet-kettőt innen is meghivók :D

márk554 | Detail

joska a mai bajnokit hoznod kell !! a menedzser pontszámok alapján is!! Hajrá

márk554 | Detail

jannokám már be is húztuk :) nyunyez 3-2 verte az ellenfelét, én 4-1 arányban tettem ugyanezt :)

Mogyi81 | Detail